Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

MichaelTz

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Ξερει καποιος να μου πει λεπτομερειες για μια που κανει πιατσα στην Γ Σεπτεμβριου και Χαλκοκονδυλη και τωρα τελευταια την βλεπεις Αριστοτελους απεναντι απο Liberty. Ειναι μελαχροινη με σπατο μακρυ μαλλι και αρκετα καλο σωματακι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Καλησπερα σε ολους. Ξερει καποιος να μου πει λεπτομερειες για μια που κανει πιατσα στην Γ Σεπτεμβριου και Χαλκοκονδυλη και τωρα τελευταια την βλεπεις Αριστοτελους απεναντι απο Liberty. Ειναι μελαχροινη με σπατο μακρυ μαλλι και αρκετα καλο σωματακι.
και γιατί δεν πας ο ίδιος να τη ρωτήσεις τύπε, και να πληροφορήσεις τους υπόλοιπους; όλοι μασημένη τροφή ζητάτε, κι από ρεπορτάζ 2 - 3 άτομα μόνο
 
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
1.230
Πόντοι
201
Ανεβάστε φωτό ρε παιδιά να βοηθήσουμε ποιες είναι ,και τις τιμές τους έτσι αόριστα δε γίνεται δουλειά,μια μελαχρινή,μια αλβανιδοκολαρα,μια γυφτοπουλα,κτλ φωτό να βοηθήσουμε οι υπόλοιποι μύστες
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ανεβάστε φωτό ρε παιδιά να βοηθήσουμε ποιες είναι ,και τις τιμές τους έτσι αόριστα δε γίνεται δουλειά,μια μελαχρινή,μια αλβανιδοκολαρα,μια γυφτοπουλα,κτλ φωτό να βοηθήσουμε οι υπόλοιποι μύστες
Πώς να τις βγάλεις φωτογραφία ρε φίλε;;; Νομίζεις πως είναι χαζές;;; Το πρωί εν τω μεταξύ γίνεται της τρελής από κόσμο, το βράδυ ακόμα πιο δύσκολα.
 
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
1.230
Πόντοι
201
ΕΕν
Πώς να τις βγάλεις φωτογραφία ρε φίλε;;; Νομίζεις πως είναι χαζές;;; Το πρωί εν τω μεταξύ γίνεται της τρελής από κόσμο, το βράδυ ακόμα πιο δύσκολα.
Εντάξει ρε φίλε δεν είπα φωτογράφιση για εξώφυλλο,από μακριά και ζουμαρετε για να σας βοηθήσω το λέω, γιατί κυκλοφορούν φολες
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
ΕΕν

Εντάξει ρε φίλε δεν είπα φωτογράφιση για εξώφυλλο,από μακριά και ζουμαρετε για να σας βοηθήσω το λέω, γιατί κυκλοφορούν φολες
Το θέμα είναι να μην κυκλοφορούν σχεδόν αποκλειστικά φόλες!!!
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Αν λες αυτή σε μια στροφή που είναι μπροστά από ένα σχολείο ναι πάει 50 για μια ώρα είχε πει.
Κανε παζάρια φιλε παει πιο κάτω αρκετά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξεκινήστε να κανετε παζάρια φίλοι μου γιατί σας λένε τιμη και λετε κατευθείαν ναι και μετα κάνουν τις δύσκολες...
 

NSK.Warzycha88

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
41
Like
46
Πόντοι
0
Κανε παζάρια φιλε παει πιο κάτω αρκετά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξεκινήστε να κανετε παζάρια φίλοι μου γιατί σας λένε τιμη και λετε κατευθείαν ναι και μετα κάνουν τις δύσκολες...
πιο κάτω κιόλας;; Να σου πω δεν με έψησε για χοτέλ, μου έβγαζε κάτι που με χάλαγε λιγάκι...
 

NSK.Warzycha88

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
41
Like
46
Πόντοι
0
Τιποτα τύπε
Αν δοκιμάσεις πες μας γιατί εγω έφαγα υπερωρία μέχρις τις 3 και δεν νομιζω να την προλάβω
Αν και με μεγάλη Καθυστέρηση η απάντηση μου την πήρα στο αυτοκίνητο στα γρήγορα, αν θυμάμαι καλά έδωσα 20. Μου είπε ότι είναι από Βουλγαρία (κάτι το οποίο δεν ισχύει γιατί της είπα κάτι στα βουλγάρικα και δεν κατάλαβε γρι), θεωρώ ότι έχει κάτι γύφτικο στο αίμα της. Πίπα σχετικά αδιάφορη και σφιχτό μ..ι. Δεν θα το ξανά έπαιρνα νομίζω
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
βρεθηκα με συναγωνιστη για καφεδακι , μπουρδελιαρη με απειρα χιλιομετρα κυριως σε μπουρδελα και λιγοτερο σε στουντιο,βιζιτες και πεζοδρομιο . πηγαμε μαζι για τσαρκα στο τριγωνο για να παρουμε μια δωση μιζεριας και η σηψης. ο φιλος μου πηρε ενα τσιγγανακι νεαρο ξανθο με ενα σαπιο δοντι μπροστα εξω απο το ξενοδοχειο ορφεας , εχουμε ξανα αναφερθει για το συγκεκριμενη κοπελα στο παρελθον , μας συστηθηκε ως αννιτα , την πηρε ο φιλος μου για 30 ευρω για απλο προγραμμα. εφαγε μεγαλη φολα στο δωματιο . πρωτον τα 20 λεπτα που υποσχεθηκε για 30 ευρω , μεσα στο δωματιο εγιναν 10 λεπτα , δευτερον για οτιδήποτε ζηταγε εξτρα 20 ευρω , ακομα και για να βγαλει την μπλουζα της ηθελε 20 ευρω εξτρα !!! με τετοια ξενερα , σου πεφτει η σημαια , δεν καταφερε να χυσει ο φιλος μου,ακριβως στο 10λεπτο εφυγε σφαιρα απο το δωματιο με ταχυτητα αλα Usain Bolt , ακομα κλαιει τα λεφτα του , υπηρεσιες κατω του 10αρικου. ειχε δικιο ο μποκολης που το εντσικτο του, του ελεγε οτι δεν αξιζει το συγκεκριμενο κομματι. τσαμπα η εξωτερικη εμφανιση , κριμα . ΠΡΟΣΟΧΗ.
Πριν κανένα μήνα το είχα αναφέρει την είχα πατήσει και εγω
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Μια και αναφέρατε για ρομά, πριν κανένα μήνα απέναντι απο τον ΟΠΑΠ δίπλα απο το περίπτερο εχει 2 αδυνατούλες δε θυμάμαι πόσα ακριβώς ειχε ζητήσει 25-30 € 20 δικά της + ξενοδοχείο και αφου μπήκαμε στο δωμάτιο και πληρώθηκε.

Πιπα με 20 δεν πας καλα αν θες 100 , βυζη πας καλα μς 20 ευρω κτλ κτλ προσπαθούσε ενώ μίλαγε με κάποιον/κάποια στο τηλ να το βαλη πεσμένο στο μουνι της .

Οπότε προσοχή .

Γενικά όποτε εχω δοκιμάσει τρίγωνο με εξαίρεση μια φόρα μια χοντρούλα στην Πατησίων (δεν την εχω ξαναδει ) οπου πραγματικά αν ειχα χρήματα μαζί μου θα την είχα ξαναπάρει στο καπάκι ίσως από της καλλίτερες καταθέσεις μου.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
Μπορεί να απαντήσει κάποιος τύπος ποιο είναι το τρίγωνο;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
1135 σελίδες. Έκανα δειγματολειπτικά μία έρευνα σε διάφορες σελίδες αλλα΄δε βρήκα κάτι
Καλύτερα τώρα;;;
Screenshot_20220222_155932.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom