Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Κατέβηκα τρίγωνο. Η γνωστή ομάδα έξω από τον Ορφέα, έχω πολύ καιρό να δω τη Σάντυ, αν γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε, ας το γράψει. Με εξυπηρέτησε το στανταράκι μου από την Ουκρανία. Με την ευκαιρία τη ρώτησα αν γνωρίζει κάτι παραπάνω για την πολεμική κατάσταση. Απάντησε ότι, αν και η μάνα της κι ο πατέρας της είναι εκεί, δεν της έχουν πει τίποτα παραπάνω από όσα λέει η δικιά μας τηλεόραση, ευνόητο πως άκουγε κάθε μέρα. Μου φάνηκε περίεργο να μην γνωρίζουν οι ντόπιοι περισσότερα, χώρα τους είναι
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Κατέβηκα τρίγωνο. Η γνωστή ομάδα έξω από τον Ορφέα, έχω πολύ καιρό να δω τη Σάντυ, αν γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε, ας το γράψει. Με εξυπηρέτησε το στανταράκι μου από την Ουκρανία. Με την ευκαιρία τη ρώτησα αν γνωρίζει κάτι παραπάνω για την πολεμική κατάσταση. Απάντησε ότι, αν και η μάνα της κι ο πατέρας της είναι εκεί, δεν της έχουν πει τίποτα παραπάνω από όσα λέει η δικιά μας τηλεόραση, ευνόητο πως άκουγε κάθε μέρα. Μου φάνηκε περίεργο να μην γνωρίζουν οι ντόπιοι περισσότερα, χώρα τους είναι
εξω απο τον ορφεα , εδω και 1 εμβδομαδα εχω πετυχει 2-3 καινουργια κομματια γυφτακια αδιαφορα βεβαια δεν τα εχω πλησιασει. πολλες φορες συχναζουν και οι αγαπητικοι τους εκει και χαλανε την φαση ή συχναζουν στο γνωστο βουλγαρικο καφενειο. στην γωνια μαρνης σχεδον καθημερινα ειτε νωρις το πρωι ή μεχρι να δυσει ο ηλιος βλεπω 2 κινεζες τις γνωστες δεν ξερω τα ονοματα τους. μερικες φορες τις βλεπω και πιο πανω γωνια χαλκοκονδυλη και αριστοτελους.
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
Είναι ένα πανάρχαιο αστείο του bou. Κάποιος τύπος επεδίωκε ακάποτα και όταν τον κράξανε οι υπόλοιποι είπε πως πίνει φάντα κόκκινη. Άλλη εκδοχή είναι πως σε κάποιον έσπασε η καπότα και στην αναζήτηση λύσης, όλοι του πρότειναν κάποια φάρμακα - ματζούνια, κάποιος είπε πως πίνει φάντα και δεν έχει θέμα... Κάτι τέτοιο!!! ????
Ξεκινησε απο τον τυπο apolyto arseniko ο οποιος ξεκινησε και το «τυπε» πριν απο περιπου 12 χρονια πιστευω
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
5
Like
5.425
Πόντοι
1.336
Μάγκες επειδή το μαυρακι που έχω στανταρακινεχει φύγει για Άφρικα και έχετε Ιούνιο αν έχει κάποιος κάνα fb insta η τηλέφωνο ας στείλει pm γρ έχουμε έρωτα με μαυρουλες
Αν θες πάντως στείλε πληροφορίες για το στανταρακι σου με πμ
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ξεκινησε απο τον τυπο apolyto arseniko ο οποιος ξεκινησε και το «τυπε» πριν απο περιπου 12 χρονια πιστευω
Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά η Φάντα δε νομίζω πως ήταν του απόλυτου, το τύπε, ναι!!!
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Ο τύπος απόλυτος ήταν ο εμπνευστής η φάση είναι ότι έλεγε συνέχεια για πουράτζες (άλλη δικιά του λέξη που υιοθέτησαν πολοί εδώ στο Bou) αλλα ο ίδιος δεν είχε πει ποτέ αν έχει πάει με κάποια ή να κάνει κριτική, η να πει κάποια εμπειρία του με τάνα. Αν κάποιος γνωρίζει καλύτερα ας το αναφέρει
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ο τύπος απόλυτος ήταν ο εμπνευστής η φάση είναι ότι έλεγε συνέχεια για πουράτζες (άλλη δικιά του λέξη που υιοθέτησαν πολοί εδώ στο Bou) αλλα ο ίδιος δεν είχε πει ποτέ αν έχει πάει με κάποια ή να κάνει κριτική, η να πει κάποια εμπειρία του με τάνα. Αν κάποιος γνωρίζει καλύτερα ας το αναφέρει
Μία φορά που είχα ρωτήσει κάτι, είχε απαντήσει με λεπτομέρειες, αποδείξεις και ονόματα!!! Πράγμα που σημαίνει πως είχε γνώση!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
εξω απο τον ορφεα , εδω και 1 εμβδομαδα εχω πετυχει 2-3 καινουργια κομματια γυφτακια αδιαφορα βεβαια δεν τα εχω πλησιασει. πολλες φορες συχναζουν και οι αγαπητικοι τους εκει και χαλανε την φαση ή συχναζουν στο γνωστο βουλγαρικο καφενειο. στην γωνια μαρνης σχεδον καθημερινα ειτε νωρις το πρωι ή μεχρι να δυσει ο ηλιος βλεπω 2 κινεζες τις γνωστες δεν ξερω τα ονοματα τους. μερικες φορες τις βλεπω και πιο πανω γωνια χαλκοκονδυλη και αριστοτελους.
ναι, αλλά κι εμένα κάτι με απωθεί σε αυτά, όχι μόνο το ότι είναι αδιάφορα, όπως έγραψες. Κι όσες φορές έχω αγνοήσει το ένστικτό μου, την έχω πατήσει
 

Nikos529

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2022
Μηνύματα
29
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα
Ξέρουμε οι αλβανιδοκωλαρα τι ώρες Συχνάζει
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: lesa.l

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Καλησπέρα στην ομάδα
Ξέρουμε οι αλβανιδοκωλαρα τι ώρες Συχνάζει
Πιστεύω πως δεν αξίζει τίποτα ούτε από εμφάνιση αλλά ούτε από υπηρεσίες αλλά εσύ θα κρίνεις. Την έχω δει από τις 10:00 το πρωί έξω από το Λίμπερτυ.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.940
Πόντοι
41.129
Είναι ένα πανάρχαιο αστείο του bou. Κάποιος τύπος επεδίωκε ακάποτα και όταν τον κράξανε οι υπόλοιποι είπε πως πίνει φάντα κόκκινη. Άλλη εκδοχή είναι πως σε κάποιον έσπασε η καπότα και στην αναζήτηση λύσης, όλοι του πρότειναν κάποια φάρμακα - ματζούνια, κάποιος είπε πως πίνει φάντα και δεν έχει θέμα... Κάτι τέτοιο!!! ????
φαντα μπλέ ειναι τυπε..
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Πιστεύω πως δεν αξίζει τίποτα ούτε από εμφάνιση αλλά ούτε από υπηρεσίες αλλά εσύ θα κρίνεις. Την έχω δει από τις 10:00 το πρωί έξω από το Λίμπερτυ.
εγω την ειχα παρει 5-6 φορες σε ενα διαστημα 2-3 ετων . της εδινα 20 ευρω . την τελευταια φορα ομως περασα χαλια μαζι της πριν μισο χρονο/1 χρονο , δεν σεβαστηκε το 20αρικο ουτε εκανε το προγραμμα που μου ειπε πριν μπουμε στο δωματιο και οταν της εκανα παραπονα ηθελε περισσοτερα λεφτα. το χειροτερο χυσιμο στην πορνοκαριερα μου. πλεον οταν την βλεπω δεν τις μιλαω καν , και τσαμπα να μου πει , εχει ακυρο απο εμενα . ψαχνει κοροιδο δεν εχει ορεξη να δουλεψει. καθεται και κανει πιατσα , ειναι 45 + και δεν εχει αλλες επιλογες και ισως εχει βρει καποιους μαλακες ελληνες γερους 80 + που δεν τους σηκωνεται ουτε με βιαγκρα. οταν κανεις μια συμφωνια για ταδε υπηρεσιες με ταδε ποσο και ΔΕΝ τις τηρεις μεσα στο δωματιο και ζητας περισσοτερα λεφτα τοτε τρως ακυρο απο εμενα. ΟΥΤΕ ΤΣΑΜΠΑ . ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα στην ομάδα
Ξέρουμε οι αλβανιδοκωλαρα τι ώρες Συχνάζει
κι έλεγα κι εγώ, καιρό έχει να εμφανιστεί προμότορας που να ζητάει τηλέφωνο ή πληροφορίες για την Αλβανιδικωλάρα. Γράφτηκε κάποιος πριν δύο βδομάδες, και τον έπιασε η κάψα για αυτήν. Τρεχάτε γίδια, έχει ζήτηση, δεν το βλέπετε;
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
5
Like
5.425
Πόντοι
1.336
εξω απο τον ορφεα , εδω και 1 εμβδομαδα εχω πετυχει 2-3 καινουργια κομματια γυφτακια αδιαφορα βεβαια δεν τα εχω πλησιασει. πολλες φορες συχναζουν και οι αγαπητικοι τους εκει και χαλανε την φαση ή συχναζουν στο γνωστο βουλγαρικο καφενειο. στην γωνια μαρνης σχεδον καθημερινα ειτε νωρις το πρωι ή μεχρι να δυσει ο ηλιος βλεπω 2 κινεζες τις γνωστες δεν ξερω τα ονοματα τους. μερικες φορες τις βλεπω και πιο πανω γωνια χαλκοκονδυλη και αριστοτελους.
Ηλικίας περίπου τα γυφτακια;
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Ηλικίας περίπου τα γυφτακια;
δεν ζητησα ταυτοτητα ( πλακα κανω ) αλλα νεαρης ηλικιας απο 20+ και βαλε. εχω βαλει στο ματι ενα συγκεκριμενο αλλα δεν του εχω μιλησει ακομα επειδη το πορτοφολι ηταν αδειο . :confused: ισως την επομενη εμβδομαδα δοκιμαστει .
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
βρεθηκα με συναγωνιστη για καφεδακι , μπουρδελιαρη με απειρα χιλιομετρα κυριως σε μπουρδελα και λιγοτερο σε στουντιο,βιζιτες και πεζοδρομιο . πηγαμε μαζι για τσαρκα στο τριγωνο για να παρουμε μια δωση μιζεριας και η σηψης. ο φιλος μου πηρε ενα τσιγγανακι νεαρο ξανθο με ενα σαπιο δοντι μπροστα εξω απο το ξενοδοχειο ορφεας , εχουμε ξανα αναφερθει για το συγκεκριμενη κοπελα στο παρελθον , μας συστηθηκε ως αννιτα , την πηρε ο φιλος μου για 30 ευρω για απλο προγραμμα. εφαγε μεγαλη φολα στο δωματιο . πρωτον τα 20 λεπτα που υποσχεθηκε για 30 ευρω , μεσα στο δωματιο εγιναν 10 λεπτα , δευτερον για οτιδήποτε ζηταγε εξτρα 20 ευρω , ακομα και για να βγαλει την μπλουζα της ηθελε 20 ευρω εξτρα !!! με τετοια ξενερα , σου πεφτει η σημαια , δεν καταφερε να χυσει ο φιλος μου,ακριβως στο 10λεπτο εφυγε σφαιρα απο το δωματιο με ταχυτητα αλα Usain Bolt , ακομα κλαιει τα λεφτα του , υπηρεσιες κατω του 10αρικου. ειχε δικιο ο μποκολης που το εντσικτο του, του ελεγε οτι δεν αξιζει το συγκεκριμενο κομματι. τσαμπα η εξωτερικη εμφανιση , κριμα . ΠΡΟΣΟΧΗ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
βρεθηκα με συναγωνιστη για καφεδακι , μπουρδελιαρη με απειρα χιλιομετρα κυριως σε μπουρδελα και λιγοτερο σε στουντιο,βιζιτες και πεζοδρομιο . πηγαμε μαζι για τσαρκα στο τριγωνο για να παρουμε μια δωση μιζεριας και η σηψης. ο φιλος μου πηρε ενα τσιγγανακι νεαρο ξανθο με ενα σαπιο δοντι μπροστα εξω απο το ξενοδοχειο ορφεας , εχουμε ξανα αναφερθει για το συγκεκριμενη κοπελα στο παρελθον , μας συστηθηκε ως αννιτα , την πηρε ο φιλος μου για 30 ευρω για απλο προγραμμα. εφαγε μεγαλη φολα στο δωματιο . πρωτον τα 20 λεπτα που υποσχεθηκε για 30 ευρω , μεσα στο δωματιο εγιναν 10 λεπτα , δευτερον για οτιδήποτε ζηταγε εξτρα 20 ευρω , ακομα και για να βγαλει την μπλουζα της ηθελε 20 ευρω εξτρα !!! με τετοια ξενερα , σου πεφτει η σημαια , δεν καταφερε να χυσει ο φιλος μου,ακριβως στο 10λεπτο εφυγε σφαιρα απο το δωματιο με ταχυτητα αλα Usain Bolt , ακομα κλαιει τα λεφτα του , υπηρεσιες κατω του 10αρικου. ειχε δικιο ο μποκολης που το εντσικτο του, του ελεγε οτι δεν αξιζει το συγκεκριμενο κομματι. τσαμπα η εξωτερικη εμφανιση , κριμα . ΠΡΟΣΟΧΗ.
Ο Μπόκολης ήταν πρωταγωνιστής σε αρχαία τσόντα. Δεν είναι μέλος του σάιτ. Και όποιος έχει γράψει χιλιόμετρα στις πιάτσες, ξέρει πως ο κανόνας είναι τα όμορφα νεαρά κορίτσια να είναι κομοδίνα στο κρεββάτι. Οι εξαιρέσεις απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Ο Μπόκολης ήταν πρωταγωνιστής σε αρχαία τσόντα. Δεν είναι μέλος του σάιτ. Και όποιος έχει γράψει χιλιόμετρα στις πιάτσες, ξέρει πως ο κανόνας είναι τα όμορφα νεαρά κορίτσια να είναι κομοδίνα στο κρεββάτι. Οι εξαιρέσεις απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα
Ισχύει για τις μικρές
Βέβαια όπως λες έχουμε δει και εκπλήξεις
Αλλά λίγες...
 

geo322

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
47
Like
29
Πόντοι
0
Ξέρει κανεις αν η αδύνατη μελαχρινή στο ρουφ πάει σε χοτελι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom