Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
Μπέσα δεν έχω ξανακαβλώσει έτσι. Και κατοστάρα που λένε οι τύποι τα έσταζα αν και πιο άφραγκος κι από τζογαδόρο μετά από ολόκληρη χασούρα του μισθού 1η του μηνός.
Ναι... κάντε μαλακίες.... κάντε μαλακίες.... Και σε λίγο θα πληρώνουμε €200 για να γαμησουμε στην Ομόνοια γαμω το σπίτι μου μεσα....!!!!!!
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Οφείλω να ομολογήσω πως θέλει αρχίδια τα τελευταία έτη να διασχίσεις μετά τα μεσάνυχτα το συγκεκριμένο καλντερίμι...
Ρε συ/ Το πρώτο ήμισυ το έκανα συνέχεια παλιά. Από Κοτοπούλη για Σωκράτους. Τώρα δε μπαίνεις με τίποτα ούτε εκεί. Είναι πενταβρώμικο και κάθονται κάτι μαλάκες συνέχεια. Αν περάσεις μπορεί να σου κάνουν κακό και δε θα σε σώσει κανένας. Κι ας είναι στο 1 μέτρο το τμήμα. Θα σου που τι δουλειά είχες εκεί και τέτοια.
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
Όχι ήταν κάτι ζακια εκεί ντιλαρανε.... Κάποιος είχε ανάψει και μια φωτιά...

Δεν είμαι τόσο γενναίος.....
στα καλντεριμια μεσα δν πατας ρε μν κανετε καμια μλκια και εγω π εχω φερει τοσες γυρες για να βρω πρεζακια εκει δν διασχιζω
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Παλιά ήταν και η στοά στη Πλατεία Θεάτρου φουλ επικλινδυνη, αλλά και η πλατεία η ίδια. Τώρα είναι άνετα φουλ σε σχέση με κάποια χρόνια πριν.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
922
Κριτικές
15
Like
2.070
Πόντοι
2.477
εν τέλει ξέρουμε name? Πού θα την βρω;

με χάραξε η πουτάνα. Παίζει το 12ποντο να προσδίδει προσόντα να ούμε.
τυπε γωνια γ σεπτεμβριου και καποδιστριου...εκει καθεται και που να την δεις και απο κοντα τι επιθετικο "καμακι" σου κανει με το βλεμμα της!!δεν την εχω παρει γιατι δεν ειμαι της πιατσας,περνω συχνα και την βλεπω...ειναι σκυλα!
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
τυπε γωνια γ σεπτεμβριου και καποδιστριου...εκει καθεται και που να την δεις και απο κοντα τι επιθετικο "καμακι" σου κανει με το βλεμμα της!!δεν την εχω παρει γιατι δεν ειμαι της πιατσας,περνω συχνα και την βλεπω...ειναι σκυλα!
Boy σε πιστεύω. Περνάω μέρα παρά μέρα απ το σημείο αυτό. Γιατί δεν την έχω δει. Βραδάκια περνάω συνήθως κι άντε κανένα μεσημέρι... Από φάτσα τι λέει;
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
922
Κριτικές
15
Like
2.070
Πόντοι
2.477
Boy σε πιστεύω. Περνάω μέρα παρά μέρα απ το σημείο αυτό. Γιατί δεν την έχω δει. Βραδάκια περνάω συνήθως κι άντε κανένα μεσημέρι... Από φάτσα τι λέει;
την εχω πετυχει και μεσημερι και απογευμα προς βραδυ!απο φατσα ,για τα δικα μου κάλτικα γουστα ειναι πολυ καυλε!σκυλι που οταν σε κοιταει καθως περνας απο μπροστα της σε μαγνητιζει και σου λεει με το βλεμμα ελα να με ξεσκισεις!ξερει να παιζει με τα ματια,το βλεμμα της μεσα στην καυλα,χαμογελαστη και φαινεται συζητησιμη!δεν το κρυβω οτι με εχει καυλωσει και εμενα και ημουν στο παρα πεντε να πιασω συνομιλια μαζι της.αλλα δεν με εμπνεει τοσο πολυ η πιατσα..δεν ειμαι αρνητικος ομως.
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
την εχω πετυχει και μεσημερι και απογευμα προς βραδυ!απο φατσα ,για τα δικα μου κάλτικα γουστα ειναι πολυ καυλε!σκυλι που οταν σε κοιταει καθως περνας απο μπροστα της σε μαγνητιζει και σου λεει με το βλεμμα ελα να με ξεσκισεις!ξερει να παιζει με τα ματια,το βλεμμα της μεσα στην καυλα,χαμογελαστη και φαινεται συζητησιμη!δεν το κρυβω οτι με εχει καυλωσει και εμενα και ημουν στο παρα πεντε να πιασω συνομιλια μαζι της.αλλα δεν με εμπνεει τοσο πολυ η πιατσα..δεν ειμαι αρνητικος ομως.
Τι να σε εμπνέει, στα 2 μέτρα πρεζάκηδες σωρός, βρώμα παντού. Γμσ τα η φάση. Εγώ να δεις αν δεν είμαι, αλλά και μόνο στην φώτο που την είδα ξύπνησαν άλλα ένστικτα. Κι άμα γυρνάω κανα μεσημέρι από τίποτα ούζα κι έχω και ρευστό θα γίνει η ζημιά!
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
922
Κριτικές
15
Like
2.070
Πόντοι
2.477
Τι να σε εμπνέει, στα 2 μέτρα πρεζάκηδες σωρός, βρώμα παντού. Γμσ τα η φάση. Εγώ να δεις αν δεν είμαι, αλλά και μόνο στην φώτο που την είδα ξύπνησαν άλλα ένστικτα. Κι άμα γυρνάω κανα μεσημέρι από τίποτα ούζα κι έχω και ρευστό θα γίνει η ζημιά!
καταλαβαινω,λεω για εμπνευση του σκηνικου γιατι δεν ειμαι εξικοιωμενος σε αυτη την κατασταση,κεντρο,κοσμος,ψωνιζεις,ξενοδοχειο.τα αλλα δεν με ενοχλουν,συνηθεια ειναι πλεον.

και απο κοντα αν τη δεις θα στα ξυπνησει στα μπαμ,παντα σε πορνοτακουνα καθεται και κατι τετοια σορτσακια φοραει...ειναι προκλητικη και στο ντυσιμο,αλλα και σαν καρναβαλι οπως γραφτηκε πιο πανω,το προσπερναμε ομως!
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
καταλαβαινω,λεω για εμπνευση του σκηνικου γιατι δεν ειμαι εξικοιωμενος σε αυτη την κατασταση,κεντρο,κοσμος,ψωνιζεις,ξενοδοχειο.τα αλλα δεν με ενοχλουν,συνηθεια ειναι πλεον.

και απο κοντα αν τη δεις θα στα ξυπνησει στα μπαμ,παντα σε πορνοτακουνα καθεται και κατι τετοια σορτσακια φοραει...ειναι προκλητικη και στο ντυσιμο,αλλα και σαν καρναβαλι οπως γραφτηκε πιο πανω,το προσπερναμε ομως!
Μηπως ξερουμε εθνικοτητα ? Ηλικια ? Υπηρεσιες ? Δεν την εχω δει ακομα .
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
πλατεια λαυριου σημερα κοντουλα ουκρανεζα 45+ εν ονοματι tatiana τουμπανο ξεσκιστηκαμε 3 ωρες 30 ευρω

καταλαβαινω,λεω για εμπνευση του σκηνικου γιατι δεν ειμαι εξικοιωμενος σε αυτη την κατασταση,κεντρο,κοσμος,ψωνιζεις,ξενοδοχειο.τα αλλα δεν με ενοχλουν,συνηθεια ειναι πλεον.

και απο κοντα αν τη δεις θα στα ξυπνησει στα μπαμ,παντα σε πορνοτακουνα καθεται και κατι τετοια σορτσακια φοραει...ειναι προκλητικη και στο ντυσιμο,αλλα και σαν καρναβαλι οπως γραφτηκε πιο πανω,το προσπερναμε ομως!
Μηπως ξερουμε εθνικοτητα ? Ηλικια ? Υπηρεσιες ? Δεν την εχω δει ακομα .
κάπου από βαλκάνια, αν θυμάμαι καλά από Βουλγαρία αλλά μπορεί και να κάνω λάθος, είναι πολύ εντάξει στη συναλλαγή της, δυό φορές που την έχω πάρει πολύ πιο νορμάλ από την cult εμφάνισή της (απλό πρόγραμμα, καλό κρεββάτι, τίμησε το 20άρικο που πήρε)
 
Τελευταία τροποποίηση:

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
πλατεια λαυριου σημερα κοντουλα ουκρανεζα 45+ εν ονοματι tatiana τουμπανο ξεσκιστηκαμε 3 ωρες 30 ευρω

Tρεις Τατιάνες Ουκρανέζες που ξέρω στην περιοχή, μια κοντούλα αδύνατη με κοντά μαύρα μαλλιά, μια άλλη επίσης κοντή με κοντά ξανθά μαλλιά και η άλλη ψηλή νταρντάνα, είναι όλες κοντά στα 70, τούρμπο στο κρεββάτι, αλλά πολύ granny και αμφιβόλου καθαριότητας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
κάπου από βαλκάνια, αν θυμάμαι καλά από Βουλγαρία αλλά μπορεί και να κάνω λάθος, είναι πολύ εντάξει στη συναλλαγή της, δυό φορές που την έχω πάρει πολύ πιο νορμάλ από την cult εμφάνισή της (απλό πρόγραμμα, καλό κρεββάτι, τίμησε το 20άρικο που πήρε)
Φιλε απο την εμπειρια μου , ολες στην αρχη ετσι ειναι . Και στην συνεχεια χαλανε . Μακαρι να πεσω εξω με την συγκεκριμενη .
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Boy σε πιστεύω. Περνάω μέρα παρά μέρα απ το σημείο αυτό. Γιατί δεν την έχω δει. Βραδάκια περνάω συνήθως κι άντε κανένα μεσημέρι... Από φάτσα τι λέει;
Σήμερα στις 5μιση ήταν στο πόστο τις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom