Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Παίδες καλημέρα παλαιουρας μυστης εδω..
Έχουμε γνώμη για το νετο αυτο;;
Απίστευτη καυλα μου έβγαλε και επιφυλάσσομαι για επόμενη..
20210923_162326.jpg
Γ' Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου εκεί δεν την έχω ξαναδεί ποτέ αυτήν.
 

best_hunder

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Τι ποδαρες ειναι αυτες Παναγια μου !!!!

Πρεπει να γινει επισκεψη οπωσδηποτε...

Τιμουλα ξερουμε ?
30 αργυρια ειπε..

Αν ειναι η Δήμητρα οπως αναφερεται καπου διαβασα για γεματουλα σε σχόλια πιο πισω, αλλα η εικονα διαψεύδει κατηγορηματικα..
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
30 αργυρια ειπε..

Αν ειναι η Δήμητρα οπως αναφερεται καπου διαβασα για γεματουλα σε σχόλια πιο πισω, αλλα η εικονα διαψεύδει κατηγορηματικα..
Επισης το Lito που ακριβως ειναι ? Εσυ εκει την πετυχες ?

Εχω κανει αρκετες βολτες αλλα δεν εχω καταφερει να το βρω...
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
30 αργυρια ειπε..

Αν ειναι η Δήμητρα οπως αναφερεται καπου διαβασα για γεματουλα σε σχόλια πιο πισω, αλλα η εικονα διαψεύδει κατηγορηματικα..
30 συν κάποιο χοτελ;η 30 μόνο η συνεδρία και τα υπόλοιπα τα χρεωνομαστε;
 

Privaci

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
22
Like
58
Πόντοι
0
Σορρυ, το ΛΙΤΟ και το ΤΡΊΓΩΝΟ που είναι?? Είμαι λίγο νέος στην Αθήνα και στο site
 

best_hunder

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
30 συν κάποιο χοτελ;η 30 μόνο η συνεδρία και τα υπόλοιπα τα χρεωνομαστε;
Αν κρινω απο την κωλαρα Άντζελα που ρώτησα λιγο πριν ειναι 20 και 10 χοτελ.
Λογικα το ιδιο θα είναι και κείνη. Δεν μπηκα σε λεπτομερειες...θα τη πετυχω ξανα και θα σας πω.
Παντως ειναι μιλφοειδες η κατάσταση. Μη περιμένετε νιάτο..

Αυταααα με τρελλαινουν προσωπικα. Η συγκεκριμένη είναι καυλομουνο παντως..
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Like
96
Πόντοι
0
Αν κρινω απο την κωλαρα Άντζελα που ρώτησα λιγο πριν ειναι 20 και 10 χοτελ.
Λογικα το ιδιο θα είναι και κείνη. Δεν μπηκα σε λεπτομερειες...θα τη πετυχω ξανα και θα σας πω.
Παντως ειναι μιλφοειδες η κατάσταση. Μη περιμένετε νιάτο..

Αυταααα με τρελλαινουν προσωπικα. Η συγκεκριμένη είναι καυλομουνο παντως..
Καλησπέρα συναγωνιστή μήπως υπάρχει το τηλέφωνο της Άντζελας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
H Αλβανίδα η Ατζελίνα πώς την λένε. μόνο αυτή αξίζει στην Λαυρίου. Όλες οι άλλες είναι 10 χρόνια εκεί και είναι πραγματικά μη σχολιάσω καλύτερα. Σωκράτους από κάτω ένταξει, κατάντια είναι λίγη λέξη.
Απο πλατεια Λαυριου η αντζελινα και η μαρια η ρουμανα αξιζει. Η δευτερη εχει χαθει εδω και μηνες , και το κινητο της νουμερο δεν δουλευει , προσπαθησα πανω απο 10 φορες . Οσο αφορα την Αντζελινα απο αλβανια την ειχα παρει 5-6 φορες και ειχε τιμησει το 20αρικο. Πριν ομως λιγους μηνες την τελευταια φορα που ειχα παει μαζι της , περασα χαλια , εκλαψα το 20αρικο. Δεν ξερω γιατι ισως δεν ηταν στην μερα της , μπορει να ειχε περιοδο , προσωπικα προβλημα με οικογενοια πισω στην αλβανξα δεν ξερω τον λογο. Και της ειπα οτι δεν της ξαναδινω δουλεια αφου δεν τιμαει το 20αρικο και αυτη μου ειπε οκ και δεν μου ξαναμιλησε . Εαν ειχατε περασει καλα με μια καποιες φορες αλλα την τελευταια φορα σας κοροιδεψε και ουσιαστικα πηγε να σας κλεψει αφου σας θεωρησε δεδομενο, σε αυτη την κοπελα πρεπει να δωσεις 1 ευκαιρια ή την ξεγραφεις και πας για αλλα ?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
338
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστή μήπως υπάρχει το τηλέφωνο της Άντζελας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Φιλε εχω το τηλ της αντζελινας , το πορνοτηλεφωνο δλδ αλλα νομιζω οτι ειναι καλυτερα ειναι να το παρεις μονος σου απο αυτην την ιδια μετα την πρωτη συνεδριαση σας , εξαλου ειναι δεδομενο οτι καθε πρωι μεχρι απογευμα βρισκεται στην πλατεια Λαυριου .
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Like
96
Πόντοι
0
Φιλε εχω το τηλ της αντζελινας , το πορνοτηλεφωνο δλδ αλλα νομιζω οτι ειναι καλυτερα ειναι να το παρεις μονος σου απο αυτην την ιδια μετα την πρωτη συνεδριαση σας , εξαλου ειναι δεδομενο οτι καθε πρωι μεχρι απογευμα βρισκεται στην πλατεια Λαυριου .
Σε ευχαριστώ την έχω συναντήσει και παλιά αππλα άλλαξα συσκευή κ δεν το έχω.... Μου το είχε δώσει η ίδια . Απλά δεν είμαι κοντά στο κέντρο καί έλεγα αν μπορείς να το στείλεις για να την πάρω ευχαριστώ εκ των προτέρων και πάλι
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Τι ποδαρες ειναι αυτες Παναγια μου !!!!

Πρεπει να γινει επισκεψη οπωσδηποτε...

Τιμουλα ξερουμε ?
Επιβεβαιώνω τους προλαλήσαντες, αν και δείχνει εξωφρενική πουτάνα σα βραζιλιάνικο καρναβάλι, στο δωμάτιο είναι πολύ πιο νορμαλ.
Καλή στο κρεβάτι και με το απλό 20άρικο.
Δε ζήτησα σκάποτα, ούτε κωλοτρυπίδα, η οποία ήταν τόσο ξεχειλωμένη σαν ανοιχτό τριαντάφυλλο (δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα λες κι έχει πρόπτωση).
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
Επιβεβαιώνω τους προλαλήσαντες, αν και δείχνει εξωφρενική πουτάνα σα βραζιλιάνικο καρναβάλι, στο δωμάτιο είναι πολύ πιο νορμαλ.
Καλή στο κρεβάτι και με το απλό 20άρικο.
Δε ζήτησα σκάποτα, ούτε κωλοτρυπίδα, η οποία ήταν τόσο ξεχειλωμένη σαν ανοιχτό τριαντάφυλλο (δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα λες κι έχει πρόπτωση).
Οταν λες ακαποτο... τι εννοεις? Τσιμπουκι ή γαμησι ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα συναγωνιστή μήπως υπάρχει το τηλέφωνο της Άντζελας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Κι έλεγα κι εγώ. Καιρό έχει να πεταχτεί κάποιος και να ζητήσει το τηλέφωνο της Άντζελα
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
Παίδες καλημέρα παλαιουρας μυστης εδω..
Έχουμε γνώμη για το νετο αυτο;;
Απίστευτη καυλα μου έβγαλε και επιφυλάσσομαι για επόμενη..
20210923_162326.jpg
Ξερω οτι 99,99% θα με βρισετε.... Αλλα θα ρωτησω ετσι και αλλιως...

Για την κυρια μηπως παιζει τηλεφωνακι ?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.286
Κριτικές
95
Like
11.134
Πόντοι
17.885
Επιβεβαιώνω τους προλαλήσαντες, αν και δείχνει εξωφρενική πουτάνα σα βραζιλιάνικο καρναβάλι, στο δωμάτιο είναι πολύ πιο νορμαλ.
Καλή στο κρεβάτι και με το απλό 20άρικο.
Δε ζήτησα σκάποτα, ούτε κωλοτρυπίδα, η οποία ήταν τόσο ξεχειλωμένη σαν ανοιχτό τριαντάφυλλο (δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα λες κι έχει πρόπτωση).
όπα, τι ώρες είναι αυτή εκεί? γουστάρω με τα 1000
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom