Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Βόλτα απ΄το τρίγωνο και κατάθεση στη "Στέλλα" το κοντοχοντροπούτανο απ΄την Αλβανία που είχα ξαναγράψει λίγο πιο πάνω (https://www.bourdela.com/forum/threads/piatses-athinas-poytanes.35/post-10181776)
Επιβεβαιώνω για τη βολικότητα του χαρακτήρα της και την ανακούφιση που προσφέρει χωρίς πολλές πολυπλοκότητες.
Η κατάθεση έγινε στο ΛΙΤΟ στη Καποδιστρίου.
(για τους ρέκτες του είδους η κωλοτρυπίδα της στο πισωκολλητό φάνηκε πολύ δουλεμένη).
Μοναδικό μειονέκτημα τα υπερβολικά πολλά επιφωνήματα πάνω στην πράξη.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
23 Αυγ 2021
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
Κρίμα όταν πέρασα εγώ είχε μόνο μία ήταν απέναντι από την Πλ. Λαυρίου, 3ης Σεμπτέμβρη και το στενό όπου είναι η Δ.Ε.Η δεν είδα πως λέγεται που κάνουν στάση κάτι λεωφορεία των τρόλεϊ. Μια κοντή μαυρομάλλα που φόραγε κ΄τι ροζ ρούχα.
 

Tsosmh

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση έχω
Αν πάω κατά της 16:00 Καθημερινή στο τρίγωνο θα έχει κοπέλες;
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
Βόλτα απ΄το τρίγωνο και κατάθεση στη "Στέλλα" το κοντοχοντροπούτανο απ΄την Αλβανία που είχα ξαναγράψει λίγο πιο πάνω (https://www.bourdela.com/forum/threads/piatses-athinas-poytanes.35/post-10181776)
Επιβεβαιώνω για τη βολικότητα του χαρακτήρα της και την ανακούφιση που προσφέρει χωρίς πολλές πολυπλοκότητες.
Η κατάθεση έγινε στο ΛΙΤΟ στη Καποδιστρίου.
(για τους ρέκτες του είδους η κωλοτρυπίδα της στο πισωκολλητό φάνηκε πολύ δουλεμένη).
Μοναδικό μειονέκτημα τα υπερβολικά πολλά επιφωνήματα πάνω στην πράξη.
Ωραίος! Στο 30ρικο το κόστος, λογικά...
Την είδα κι εγώ απόψε. Με ένα αποκαλυπτικό μίνι και με σέξυ τατουάζ στην αριστερή γάμπα
ήταν για στήσιμο στα 4 και βουρ για κώλο! :zfuck:
Τελικά έχυσες κώλο, μάπα ή στόμα, τύπε μου?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.272
Κριτικές
4
Like
1.988
Πόντοι
266
Ωραίος! Στο 30ρικο το κόστος, λογικά...
Την είδα κι εγώ απόψε. Με ένα αποκαλυπτικό μίνι και με σέξυ τατουάζ στην αριστερή γάμπα
ήταν για στήσιμο στα 4 και βουρ για κώλο! :zfuck:
Τελικά έχυσες κώλο, μάπα ή στόμα, τύπε μου?
Έχει μαζέψει όλο το χαρτί η Αλβανίδα...20 πελάτες την ημέρα...
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Έχει μαζέψει όλο το χαρτί η Αλβανίδα...20 πελάτες την ημέρα
και λίγους λες, σπάνια την πετυχαίνω να σουλατσάρει, θάχουν πάθει αγκύλωση τα μπούτια της από το πολύ άνοιγμα
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Ωραίος! Στο 30ρικο το κόστος, λογικά...
Την είδα κι εγώ απόψε. Με ένα αποκαλυπτικό μίνι και με σέξυ τατουάζ στην αριστερή γάμπα
ήταν για στήσιμο στα 4 και βουρ για κώλο! :zfuck:
Τελικά έχυσες κώλο, μάπα ή στόμα, τύπε μου?
Χύσιμο στο μουνί της μέσα στην καπότα, κλασσικά πράγματα, δεν μου αρέσει να τελειώνω με μαλακία...
30 ευρώ το συνολικό κόστος, το τρίγωνο δε λέει για παραπάνω, είναι μόνο για ανακούφιση από τα πολύ χοντρά, με γκόμενες καλόβολες να μη σε ζαλίζουν.
Υπάρχει πάντως η τάση τώρα τελευταία να "τσιμπάνε" τις τιμές από το 20άρι προς το 25άρι ή και 30άρι, χωρίς να προσφέρουν κάτι ιδιαίτερο στις υπηρεσίες.
Θέλει λίγο χαλινάρι από εμάς...
 
Τελευταία τροποποίηση:

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Εκεί στο ΛΙΤΟ απ' έξω είναι και μια άλλη μεσόκοπη ρουμάνα, καλό παιδί με ωραίο σωματάκι, λίγο χοντρή κοιλίτσα, ανοιχτόχρωμη, τα μαλλά σχεδόν πάντα μαζεμένα, ωραία χαρακτηριστικά και καλόβολη.
Μόνο της μειονέκτημα η ακατάσχετη λογοδιάρροιά της. Δε θυμάμαι τ' όνομά της αν κι έχω πάει πολλές φορές μαζί της (δεν είναι η "Μαρία" που έχουν γραφτεί κατά κόρον εδώ).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Επίσης υπάρχει εκεί γύρω και η Βιολέτα, μια ψηλή, ανοιχτόχρωμη, "σκίννυ" βουλγάρα.
Αυτή είναι πολύ παλιά καραβάνα, κάνει πολύ πιο επιθετικό σουλατσάρισμα απ' τις υπόλοιπες, και αρκετά καλή στο κρεββάτι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
H Αλβανίδα η Ατζελίνα πώς την λένε. μόνο αυτή αξίζει στην Λαυρίου. Όλες οι άλλες είναι 10 χρόνια εκεί και είναι πραγματικά μη σχολιάσω καλύτερα. Σωκράτους από κάτω ένταξει, κατάντια είναι λίγη λέξη.
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
Χύσιμο στο μουνί της μέσα στην καπότα, κλασσικά πράγματα, δεν μου αρέσει να τελειώνω με μαλακία...
30 ευρώ το συνολικό κόστος, το τρίγωνο δε λέει για παραπάνω, είναι μόνο για ανακούφιση από τα πολύ χοντρά, με γκόμενες καλόβολες να μη σε ζαλίζουν.
Υπάρχει πάντως η τάση τώρα τελευταία να "τσιμπάνε" τις τιμές από το 20άρι προς το 25άρι ή και 30άρι, χωρίς να προσφέρουν κάτι ιδιαίτερο στις υπηρεσίες.
Θέλει λίγο χαλινάρι από εμάς...
Το μουνί το θεωρώ ''μπανάλ'' πια στον αγοραίο έρωτα...
Τη συγκεκριμένη την έχω πετύχει με σάπιο νταβά/γκόμενο και πραγματικά η ίδια θα έπρεπε
να πληρώνει ορισμένους πελάτες. Κάτι που ισχύει για πολλές στο Τρίγωνο.
Κι όχι να ζητάνε 25-30, όπως είπες ορθά...
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
Φεύγοντας σήμερα χαράματα από μεταξουργείο, στην Μ.Α. στο ύψος του wyndham με πλησίασε πρεζάκι σε προχορημένη κατάσταση μέτριο προς το ψηλό,σκελετικό, μαύρα μαλλιά με αρκετές άσπρες τρίχες ανάμεσα. Με το σείς και με το σας όλο σας παρακαλώ, στην αρχή ζήτησε τσιγάρο, μετά μου είπε δουλεύω πιπούλα 5 ευρώ. Δεν είχα όρεξη και δεν μου αρέσουν του είδους, προχώρησα να φύγω, φώναζε πίσω μου, ΤΕΣΣΕΡΑ !, ΤΡΙΑ !
 

best_hunder

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα παλαιουρας μυστης εδω..
Έχουμε γνώμη για το νετο αυτο;;
Απίστευτη καυλα μου έβγαλε και επιφυλάσσομαι για επόμενη..
20210923_162326.jpg
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.272
Κριτικές
4
Like
1.988
Πόντοι
266
Παίδες καλημέρα παλαιουρας μυστης εδω..
Έχουμε γνώμη για το νετο αυτο;;
Απίστευτη καυλα μου έβγαλε και επιφυλάσσομαι για επόμενη..
20210923_162326.jpg
Η Γνωστή Δήμητρα. Βουλγάρα. Καλή απόδοση γενικά...δεχεται και ακάποτο με εξτρα λεφτά. Σουλατσάρει απογεύματα μπροστά στο LITO...
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
961
Κριτικές
12
Like
2.699
Πόντοι
736
Παίδες καλημέρα παλαιουρας μυστης εδω..
Έχουμε γνώμη για το νετο αυτο;;
Απίστευτη καυλα μου έβγαλε και επιφυλάσσομαι για επόμενη..
20210923_162326.jpg
Μας έβγαλες τα μάτια πρωινιάτικα. Τι κωλομάγουλο είναι αυτό γαμώ της γης τον άξονα.
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
1.127
Πόντοι
366
Παίδες καλημέρα παλαιουρας μυστης εδω..
Έχουμε γνώμη για το νετο αυτο;;
Απίστευτη καυλα μου έβγαλε και επιφυλάσσομαι για επόμενη..
20210923_162326.jpg
Τι ποδαρες ειναι αυτες Παναγια μου !!!!

Πρεπει να γινει επισκεψη οπωσδηποτε...

Τιμουλα ξερουμε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom