Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 783
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.896
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
Αν έχει μια έστω και ασχημ γκομενα μετά θα σου την πέφτουνε κι άλλες!!
Και γιατί να τα έχεις με μία άσχημη ( που συνεπάγεται ότι δε σου αρέσει)? Για να λες ότι έχεις γκόμενα και να σου την πέφτουν οι άλλες?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.970
Κριτικές
63
Like
45.886
Πόντοι
9.297
Βρε ας είχα εγώ ένα 8αρι να γλειφω νθα ήμουνα ευτυχισμενος?και για δουλειά χαρούμενος θα πήγαινα αν ήξερα ότι σπίτι με περιμένει η. Μου άρα να αρχίσει το μπάλα ούτι.. Αν είσαι ψωλαρια τι να περιμένεις? Βαρεμάρα σκέτη..
Το θέμα είναι"Θα σου κάτσει το 8αρι η θα συμβιβαστείς με 4αρι που αν πιεις μισό μπουκάλι ύδωρ Σκωτίας η Ρωσίας θα το βλέπεις διπλό και θα γίνει 8αρι έτσι και αλλιώς;"
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Αν έχεις ένα ωραίο γκομενακι και ζείτε και μαζί το έχεις διαθέσιμο 24ωρες την ημέρα.. Εντελώς εκτός φόρμας να είσαι δεν θα τη γαμησεις 2 φορές την ημέρα? Ξέρεις τι εμπειρία χτίζεις αν γαμας δύο φορές τη μέρα? Άσε που και οι γυναίκες α. Σε δούμε ότι έχεις γκομενα δε αντιμετωπίζουν με άλλο μάτι από ότι αν είσαι ψωλαρια.. Αν έχει μια έστω και ασχημ γκομενα μετά θα σου την πέφτουνε κι άλλες!!?
Δεν ισχύει, το να σε βλέπουν με άσχημη γκόμενα μάλλον κακή εντύπωση κάνει.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Βρε ας είχα εγώ ένα 8αρι να γλειφω νθα ήμουνα ευτυχισμενος?και για δουλειά χαρούμενος θα πήγαινα αν ήξερα ότι σπίτι με περιμένει η. Μου άρα να αρχίσει το μπάλα ούτι.. Αν είσαι ψωλαρια τι να περιμένεις? Βαρεμάρα σκέτη..
Αναλόγως και την ψωλαρία. Συνήθως περισσότερα πράγματα έχω να συζητήσω με άντρες παρά με γυναίκες.
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
211
Like
3.210
Πόντοι
441
να φοραει μεγαλο νούμερο σε καλσον και κυλοτα
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.215
Κριτικές
2
Like
22.562
Πόντοι
6.236
Το θέμα είναι"Θα σου κάτσει το 8αρι η θα συμβιβαστείς με 4αρι που αν πιεις μισό μπουκάλι ύδωρ Σκωτίας η Ρωσίας θα το βλέπεις διπλό και θα γίνει 8αρι έτσι και αλλιώς;"
Μου θύμισες το αιώνια αναπάντητο ερώτημα : Να μείνεις σπίτι και να γαμήσεις αυτό που δεν μπορείς να δεις ή να βγεις έξω και να δεις αυτό που δεν μπορείς να γαμήσεις;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.633
Πόντοι
3.506
Μαλακίες...παρηγοριά στον άρρωστο είναι όλα αυτά..."μα η χαρά δεν είναι άλλο από μια προσμονή".Από την προσμονή ενός θετικού αποτελέσματος....
Σεβαστή η άποψη σου, αλλά για μένα σημασία έχει το ''ταξίδι'' και όχι ο προορισμός !
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.633
Πόντοι
3.506
Για μένα το σεξ δεν είναι ποτέ βαρετό. Ίσα ίσα όταν με δυσκολεύει, ξενερώνω. Επίσης εφόσον παραδέχεσαι ότι θέλει κυνήγι, σίγουρα απέχει από το να είναι εύκολο. :wink:
Ολα σχετικά έιναι φίλε μου :hi:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936
Στις μερες μας ενας αντρας περα απο το σεξ δεν εχει να περιμενει τιποτα αλλο απο τα θηλυκα γιατι η δυτικη κοινωνια εχει γινει γυναικοκεντρικη και καταπιεζει το αρσενικο φυλο. Και πως γινεται αυτο; Ο αντρας πρεπει να τα εχει ολα και να τα ξερει ολα για να κανει μια οικογενεια ενω αυτο που εχει να δωσει μια γυναικα ειναι μια τρυπα και αυτη πολυχρησιμοποιημενη τις περισσοτερες φορες. Και δεν φτανει μονο αυτο, ο αντρας επενδυει ολο του το ειναι επανω της (υλικα και ψυχικα)και αυτη ανα πασα στιγμη μπορει να του την κανει και στο τελος η κοινωνια θα παρει το μερος της. Αρα οποιος δειχνει σημερα αδυναμια και εμπιστοσυνη στις γυναικες την πατησε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Στις μερες μας ενας αντρας περα απο το σεξ δεν εχει να περιμενει τιποτα αλλο απο τα θηλυκα γιατι η δυτικη κοινωνια εχει γινει γυναικοκεντρικη και καταπιεζει το αρσενικο φυλο. Και πως γινεται αυτο; Ο αντρας πρεπει να τα εχει ολα και να τα ξερει ολα για να κανει μια οικογενεια ενω αυτο που εχει να δωσει μια γυναικα ειναι μια τρυπα και αυτη πολυχρησιμοποιημενη τις περισσοτερες φορες. Και δεν φτανει μονο αυτο, ο αντρας επενδυει ολο του το ειναι επανω της (υλικα και ψυχικα)και αυτη ανα πασα στιγμη μπορει να του την κανει και στο τελος η κοινωνια θα παρει το μερος της. Αρα οποιος δειχνει σημερα αδυναμια και εμπιστοσυνη στις γυναικες την πατησε.
Δεν εχεις γκομενα ε? Λογικό :)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936
.... ποια ? η Μ........ που οποιος την εβλεπε τοτε στα ενδοξα φοιτητικα χρονια, ελεγε εεεεε η Μ...... , η Μ....ρε συ θα καταληξει με τυπους με γερα ποροτοφολια, τετοιος μουναρος που ειναι ......
Αυτο ειναι το λαθος του ελληνα που κανει διαχρονικα μολις δει μια ωραια γκομενα μπλοκαρει και αυτοματα την απορριπτει κατατασσοντας την στα χοντρα πορτοφολια. Δηλαδη καταθετει τα οπλα κατευθειαν και τρωει ηττα αμαχητι. Μια γυναικα στην πραγματικοτητα ψαχνει τσαπου καλή, τρέλα και θρασος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.970
Κριτικές
63
Like
45.886
Πόντοι
9.297
Μου θύμισες το αιώνια αναπάντητο ερώτημα : Να μείνεις σπίτι και να γαμήσεις αυτό που δεν μπορείς να δεις ή να βγεις έξω και να δεις αυτό που δεν μπορείς να γαμήσεις;
Σωστός ο παίκτης....τώρα που επιτρέπεται να βγούμε λόγω υγ.συνθηκων βγαίνουμε και ο,τι ήθελε προκύψει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.970
Κριτικές
63
Like
45.886
Πόντοι
9.297
Ρε Ομσα θυμάμαι μια φοβερή διαφήμιση για τα καλσόν Ομσα από αμνημονεύτων ετών....ακόμα έρχεται στο μυαλό μου!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σεβαστή η άποψη σου, αλλά για μένα σημασία έχει το ''ταξίδι'' και όχι ο προορισμός !
Πολύ ρομαντικό αυτό....:)
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.065
Like
6.751
Πόντοι
1.056
Το θεμα δεν ειναι τι αλλο περιμενει ενας αντρας απο μια γυναικα..

Το θεμα ειναι τι αλλο θα μπορουσε να περιμενει ενας αξιος αντρας απο μια γυναικα..
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Να σε υποστηρίζει και να μην σε πάει κόντρα.
Να θέλει να είναι μαζί σου επειδή περνάει καλά και όχι να κάνει υπομονή με το ζόρι μήπως "βγάλει" γάμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom