Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 783
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Άρα είμαι σε καλό δρόμο, επειδή δεν είμαι ρομαντικός; Ρε φίλε όταν βρίσκομαι με μια γυναίκα, είτε σε ραντεβού, είτε και σε σχέση, στραγγίζω συνέχεια το μυαλό μου να βρω θέματα να συζητήσω και υπάρχουν πολλές παύσεις. Με άντρες όλο και κάτι θα βρω (από γκόμενες μέχρι κρυπτονομίσματα πχ). Έχει τύχει να βγω για ποτό με την γκόμενα στις διακοπές και να κολλήσει τελείως το μυαλό μου για το τι να πούμε. Και αυτή να με ρωτάει τι σκέφτομαι που δεν της λέω και αν είναι το μυαλό μου σε καμιά άλλη.:2funny:

Το "εδώ" δεν ήταν γεωγραφικό. Αναφερόταν στο κομμάτι του σεξ.
Εγώ από την άλλη δεν προλαβαίνω να μιλήσω...οι γυναίκες μιλούν ασταμάτητα μαζί μου...κι αυτό κουραστικό είναι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.633
Πόντοι
3.506
Άρα είμαι σε καλό δρόμο, επειδή δεν είμαι ρομαντικός; Ρε φίλε όταν βρίσκομαι με μια γυναίκα, είτε σε ραντεβού, είτε και σε σχέση, στραγγίζω συνέχεια το μυαλό μου να βρω θέματα να συζητήσω και υπάρχουν πολλές παύσεις. Με άντρες όλο και κάτι θα βρω (από γκόμενες μέχρι κρυπτονομίσματα πχ). Έχει τύχει να βγω για ποτό με την γκόμενα στις διακοπές και να κολλήσει τελείως το μυαλό μου για το τι να πούμε. Και αυτή να με ρωτάει τι σκέφτομαι που δεν της λέω και αν είναι το μυαλό μου σε καμιά άλλη.:2funny:

Το "εδώ" δεν ήταν γεωγραφικό. Αναφερόταν στο κομμάτι του σεξ.
Δεν υπάρχει ''χημεία'' για αυτό υπάρχουν και παύσεις μαν μου !
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Φυσικά και θα έχεις αλλά συνύθως όταν υπάρχει τα πράγματα κυλάνε ομαλά, τουλάχιστον σε εμένα
Όχι απαραίτητα. Και με όσες γουστάρουν το παθαίνω. Πιστεύω η εξήγηση γι' αυτό είναι ότι τα δύο φύλα δεν έχουν και πολλά κοινά μεταξύ τους και στον τρόπο σκέψης και στα ενδιαφέροντα. Το σεξ είναι το μόνο που μας συνδέει, από κει και πέρα ανεχόμαστε ο ένας τον άλλον.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.966
Κριτικές
63
Like
45.881
Πόντοι
9.297
Άρα είμαι σε καλό δρόμο, επειδή δεν είμαι ρομαντικός; Ρε φίλε όταν βρίσκομαι με μια γυναίκα, είτε σε ραντεβού, είτε και σε σχέση, στραγγίζω συνέχεια το μυαλό μου να βρω θέματα να συζητήσω και υπάρχουν πολλές παύσεις. Με άντρες όλο και κάτι θα βρω (από γκόμενες μέχρι κρυπτονομίσματα πχ). Έχει τύχει να βγω για ποτό με την γκόμενα στις διακοπές και να κολλήσει τελείως το μυαλό μου για το τι να πούμε. Και αυτή να με ρωτάει τι σκέφτομαι που δεν της λέω και αν είναι το μυαλό μου σε καμιά άλλη.:2funny:

Το "εδώ" δεν ήταν γεωγραφικό. Αναφερόταν στο κομμάτι του σεξ.
Γενικά οποίος έχει μέσα του κάτι ρομαντικό είναι σε καλό δρόμο...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Γενικά οποίος έχει μέσα του κάτι ρομαντικό είναι σε καλό δρόμο...
Πώς και έτσι, ότι βρίσκονται σε καλό δρόμο; Τα περισσότερα μέλη εδώ, και μάλλον είναι και κοινή γραμμή που ακολουθείται πλέον(έστω ανεπίσημα) ωρύονται κατά των ανδρών με αισθήματα.
Ρομαντικοί λες εσύ; "Αγαπούληδες" και ντροπή του ανδρικού πληθυσμού, τους λένε, χαλάνε και την... πιάτσα...αν είναι δυνατόν(αλλιώς, οι σούπερ-ντούπερ γαμήκουλες θα ήταν παντοδύναμοι, αν δεν ήταν οι "αγαπούληδες".
Με άλλα λόγια, οι αγαπούληδες είναι η μόνιμη δικαιολογία για οτιδήποτε στραβό στην καθημερινότητα των σούπερ-ντούπερ γαμιάδων των πέντε ηπείρων και των επτά θαλασσών-από τα μουνολίβαδα των πρώην σοβιετικών δημοκρατιών, έως την Λατινική Αμερική και την Ασία, που ταξιδεύουν οι υπέρ-γαμιάδες, ελέω των αγαπούληδων και της ζημιάς αυτών στον χαρακτήρα της γυναίκας-).
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.215
Κριτικές
2
Like
22.562
Πόντοι
6.236
Εγώ από την άλλη δεν προλαβαίνω να μιλήσω...οι γυναίκες μιλούν ασταμάτητα μαζί μου...κι αυτό κουραστικό είναι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Είσαι καλός ακροατής προφανώς
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.896
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
Πώς και έτσι, ότι βρίσκονται σε καλό δρόμο; Τα περισσότερα μέλη εδώ, και μάλλον είναι και κοινή γραμμή που ακολουθείται πλέον(έστω ανεπίσημα) ωρύονται κατά των ανδρών με αισθήματα.
Ρομαντικοί λες εσύ; "Αγαπούληδες" και ντροπή του ανδρικού πληθυσμού, τους λένε, χαλάνε και την... πιάτσα...αν είναι δυνατόν(αλλιώς, οι σούπερ-ντούπερ γαμήκουλες θα ήταν παντοδύναμοι, αν δεν ήταν οι "αγαπούληδες".
Με άλλα λόγια, οι αγαπούληδες είναι η μόνιμη δικαιολογία για οτιδήποτε στραβό στην καθημερινότητα των σούπερ-ντούπερ γαμιάδων των πέντε ηπείρων και των επτά θαλασσών-από τα μουνολίβαδα των πρώην σοβιετικών δημοκρατιών, έως την Λατινική Αμερική και την Ασία, που ταξιδεύουν οι υπέρ-γαμιάδες, ελέω των αγαπούληδων και της ζημιάς αυτών στον χαρακτήρα της γυναίκας-).
Εμείς οι ρομαντικοί να πεθάνουμε? :undecided-old:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Ρε φίλε όταν βρίσκομαι με μια γυναίκα, είτε σε ραντεβού, είτε και σε σχέση, στραγγίζω συνέχεια το μυαλό μου να βρω θέματα να συζητήσω και υπάρχουν πολλές παύσεις. Με άντρες όλο και κάτι θα βρω (από γκόμενες μέχρι κρυπτονομίσματα πχ). Έχει τύχει να βγω για ποτό με την γκόμενα στις διακοπές και να κολλήσει τελείως το μυαλό μου για το τι να πούμε. Και αυτή να με ρωτάει τι σκέφτομαι που δεν της λέω και αν είναι το μυαλό μου σε καμιά άλλη.:2funny:

Όχι με τη σχέση.Αν έχετε ήδη σχέση,σημαίνει ότι σε έχει αποδεχτεί και δεν έχεις αυτό το άγχος να πρέπει πάντα να πεις κάτι.

Αυτό το παθαίνουμε όταν βγαίνουμε με κάποια που δεν μας δείχνει αν μας βλέπει ερωτικά ή όχι.Όταν έχεις εξαντλήσει όλα τα θέματα και λες τί κάνω τώρα,να το γυρίσω στο ερωτικό;Να της πιάσω κανα χέρι ή κανα μπούτι ή θα παρεξηγηθεί;Γενικά αυτό μου τη δίνει στις γυναίκες,άλλες δείχνουν κατευθείαν ότι γουστάρουν και στο κάνουν κι εσένα εύκολο,σε αγγίζουν,σε κοιτάνε ερωτικά,ενώ άλλες μπορεί να κάτσεις 2 ώρες και να μη σ'άφήσουν να τις ακουμπήσεις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Όχι με τη σχέση.Αν έχετε ήδη σχέση,σημαίνει ότι σε έχει αποδεχτεί και δεν έχεις αυτό το άγχος να πρέπει πάντα να πεις κάτι.
Συμφωνώ, αλλά άρχισε να με ρωτάει τι σκέφτομαι και μήπως το μυαλό μου είναι σε άλλη. :2funny:
Αυτό το παθαίνουμε όταν βγαίνουμε με κάποια που δεν μας δείχνει αν μας βλέπει ερωτικά ή όχι.Όταν έχεις εξαντλήσει όλα τα θέματα και λες τί κάνω τώρα,να το γυρίσω στο ερωτικό;Να της πιάσω κανα χέρι ή κανα μπούτι ή θα παρεξηγηθεί;Γενικά αυτό μου τη δίνει στις γυναίκες,άλλες δείχνουν κατευθείαν ότι γουστάρουν και στο κάνουν κι εσένα εύκολο,σε αγγίζουν,σε κοιτάνε ερωτικά,ενώ άλλες μπορεί να κάτσεις 2 ώρες και να μη σ'άφήσουν να τις ακουμπήσεις.
Ναι, πολύ κουραστικό αυτό. Νιώθεις ότι χάνεις το χρόνο σου.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Εμείς οι ρομαντικοί να πεθάνουμε? :undecided-old:
Όχι φυσικά, και εγώ αισθηματίας είμαι, απλά διατύπωσα μια απορία...ειρωνία ίσως, για το πώς αντιμετωπίζονται οι άντρες με αισθήματα(μακάκες-αγαπούληδες).
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Όχι φυσικά, και εγώ αισθηματίας είμαι, απλά διατύπωσα μια απορία...ειρωνία ίσως, για το πώς αντιμετωπίζονται οι άντρες με αισθήματα(μακάκες-αγαπούληδες).
Δεν είναι καλή εποχή για αισθηματίες. Μόνο οι "killers" περνάνε καλά.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ, αλλά άρχισε να με ρωτάει τι σκέφτομαι και μήπως το μυαλό μου είναι σε άλλη. :2funny:

Ναι, πολύ κουραστικό αυτό. Νιώθεις ότι χάνεις το χρόνο σου.

Ειδικά αν φτύνεις αίμα να βγεις με γυναίκα,και όταν βγαίνεις να βλέπεις ότι αυτή τελικά σκέφτεται άλλον ή δεν σε βλέπει ερωτικά,εκεί τρως μεγάλη ξενέρα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ειδικά αν φτύνεις αίμα να βγεις με γυναίκα,και όταν βγαίνεις να βλέπεις ότι αυτή τελικά σκέφτεται άλλον ή δεν σε βλέπει ερωτικά,εκεί τρως μεγάλη ξενέρα
Ίσως το καλύτερο είναι αν στη μία ώρα ραντεβού δεν έχει γίνει τίποτα να βρίσκεις μια δικαιολογία και να το λήγεις. Αν πραγματικά γουστάρει, θα σου ξαναστείλει αυτή. Αλλά συνήθως πέφτεις στη λούπα να λυπάσαι το χρόνο που ξόδεψες και κάθεσαι και το παλεύεις.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.896
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
Όχι φυσικά, και εγώ αισθηματίας είμαι, απλά διατύπωσα μια απορία...ειρωνία ίσως, για το πώς αντιμετωπίζονται οι άντρες με αισθήματα(μακάκες-αγαπούληδες).
Εδώ μέσα σίγουρα. Στην έξω ζωή δεν είμαι σίγουρος...
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.896
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
Ίσως το καλύτερο είναι αν στη μία ώρα ραντεβού δεν έχει γίνει τίποτα να βρίσκεις μια δικαιολογία και να το λήγεις. Αν πραγματικά γουστάρει, θα σου ξαναστείλει αυτή. Αλλά συνήθως πέφτεις στη λούπα να λυπάσαι το χρόνο που ξόδεψες και κάθεσαι και το παλεύεις.
Για αυτό κάνεις αυτό που προτείνει ο Δημητράκης. Πριν βγεις ραντεβού, πας μέχρι το Μετάξι να ρίξεις ένα λούτσο, έτσι ώστε στο ραντεβού να μην σκέφτεσαι το σεξ. Μια άλλη εναλλακτική θα ήταν μια απλή μαλακία, ώστε να ρίξει τη λίμπιντο και στο ραντεβού να είσαι χαλαρός.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Για αυτό κάνεις αυτό που προτείνει ο Δημητράκης. Πριν βγεις ραντεβού, πας μέχρι το Μετάξι να ρίξεις ένα λούτσο, έτσι ώστε στο ραντεβού να μην σκέφτεσαι το σεξ. Μια άλλη εναλλακτική θα ήταν μια απλή μαλακία, ώστε να ρίξει τη λίμπιντο και στο ραντεβού να είσαι χαλαρός.
Μα δεν είναι θέμα χαλαρότητας ή ότι σκέφτεσαι το σεξ. Αν σε δύο ώρες ραντεβού η άλλη δε σου έχει δώσει κανένα πάτημα, είναι μαγκωμένη και δεν έχει δείξει κανένα ενδιαφέρον, δεν ξέρεις αν ενδιαφέρεται καθόλου ή χάνεις τελείως το χρόνο σου. Ή μήπως θα συνεχίζεις να το παλεύεις σαν μαλάκας με τις ώρες με αποτέλεσμα αν τελικά δε γουστάρει να έχεις φάει τέτοια ξενέρα που να μη θέλεις να ξαναβγείς ραντεβού για κανένα μήνα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom