Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 783
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.633
Πόντοι
3.506
Ρε Ομσα θυμάμαι μια φοβερή διαφήμιση για τα καλσόν Ομσα από αμνημονεύτων ετών....ακόμα έρχεται στο μυαλό μου!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολύ ρομαντικό αυτό....:)
Ο ρομαντισμός θα με φάει :confused: :confused: :confused:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Μου θύμισες το αιώνια αναπάντητο ερώτημα : Να μείνεις σπίτι και να γαμήσεις αυτό που δεν μπορείς να δεις ή να βγεις έξω και να δεις αυτό που δεν μπορείς να γαμήσεις;
Έχω αποφασίσει ότι (παρότι είμαι στη μέση ηλικία και τα περιθώρια στενεύουν ως προς την εύρεση κοπέλας για σύναψη δεσμού) δεν θα ρίξω τα στάνταρ που έχω ως προς την εμφανιση κι ως προς τα υπόλοιπα που καθιστούν μια μόνιμη σχέση συμβίωσης λειτουργική..
Αυτό το έχω θέσει ως κανόνα στον εαυτό μου, όχι λόγω έπαρσης κι εγωισμού, αλλά εξαιτίας ρεαλιστικών παραγόντων: αν συμβιβαστώ με μια κοπέλα που μου αρέσει εμφανισιακά, αλλά δεν ταιριάζω, η με μια κοπέλα που ταιριάζω αλλά δε μου αρέσει, τότε το πιθανότερο είναι ότι αργά η γρήγορα θα έρθει ο χωρισμός..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Από μια πρόσφατη επίσκεψη στο ξενοδοχείο...
Την ώρα που έμπαινα μέσα στο χοτελ,μπήκε και ένας ζιγκολό με τη γριά σύντροφό του.... Ντρεπόταν να με κοιτάξει. Τον λυπήθηκα. Αξίζει άραγε; Για μένα Όχι.
Όχι βέβαια ..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
εμεις δε μιλαμε για γκρανια ουτε για ζιγκολικια....απλα θελουμε καποια να μας κανει να γελαμε και να εχει καλη ψυχη και γενικα οταν μας ρωτανε για την προσωπικη μας ζωη να λεμε ''αυτο τον καιρο ειμαι πολυ καλα'' :rockon:
Πολλά θες.. σπάνια φαινόμενα πλέον ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αααα...και ωραία και καλή ψυχή και με λεφτά. Δεν παίζετε καλύτερα τζόκερ;
Όντως...χαχαχ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.283
Κριτικές
95
Like
11.156
Πόντοι
17.885
σύμπνοια, το αλατοπίπερο της ζωής, ένα λόγο να χαμογελάει στα ζόρια, η (καλή) γυναίκα είναι η ανάπαυση του πολεμιστή
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.633
Πόντοι
3.506
εμεις δε μιλαμε για γκρανια ουτε για ζιγκολικια....απλα θελουμε καποια να μας κανει να γελαμε και να εχει καλη ψυχη και γενικα οταν μας ρωτανε για την προσωπικη μας ζωη να λεμε ''αυτο τον καιρο ειμαι πολυ καλα'' :rockon:
Φίλε μου, για να ζήσεις αυτό που γράφεις με μια γυναίκα πρέπει πρώτα να μπορείς να το κάνεις και μόνο σου :hi:Η ευτυχία είναι κάτι που υπάρχει μέσα μας και όχι έξω απο εμάς
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Να κάνουν τρελές πίπες,ακροβατικά στο κρεβάτι και να μην έχουν εμπειρίες με άλλους άντρες κατά προτίμηση
Καμία φορά η εμπειρία δεν υπερισχύει της τεχνικής.
Κάποιοι κάποιες το έχουν και έμφυτο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.967
Κριτικές
63
Like
45.881
Πόντοι
9.297
Από ποια άποψη; Δε σε κατάλαβα.
Ο ρομαντισμός είναι το τελευταίο μας όπλο πριν το χαπακωμα....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι, είναι πολύ απλά τα πράγματα εδώ.
Σεξ μετά από ψήσιμο και κυνήγι=δύσκολο
Σεξ με το καλημέρα χωρίς να το υπεραναλύεις=εύκολο
Το "εδώ" γεωγραφικά που είναι;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ο ρομαντισμός είναι το τελευταίο μας όπλο πριν το χαπακωμα....
Άρα είμαι σε καλό δρόμο, επειδή δεν είμαι ρομαντικός; Ρε φίλε όταν βρίσκομαι με μια γυναίκα, είτε σε ραντεβού, είτε και σε σχέση, στραγγίζω συνέχεια το μυαλό μου να βρω θέματα να συζητήσω και υπάρχουν πολλές παύσεις. Με άντρες όλο και κάτι θα βρω (από γκόμενες μέχρι κρυπτονομίσματα πχ). Έχει τύχει να βγω για ποτό με την γκόμενα στις διακοπές και να κολλήσει τελείως το μυαλό μου για το τι να πούμε. Και αυτή να με ρωτάει τι σκέφτομαι που δεν της λέω και αν είναι το μυαλό μου σε καμιά άλλη.:2funny:
Το "εδώ" γεωγραφικά που είναι;
Το "εδώ" δεν ήταν γεωγραφικό. Αναφερόταν στο κομμάτι του σεξ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom