Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 783
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Το σεξ και το κυνήγι θα ήταν τελείως βαρετό αν σου καθόταν μια γυναίκα με το καλημέρα μαν !! Η όλη διαδικασία είναι που σε ωθεί στα καλύτερα !
Για μένα το σεξ δεν είναι ποτέ βαρετό. Ίσα ίσα όταν με δυσκολεύει, ξενερώνω. Επίσης εφόσον παραδέχεσαι ότι θέλει κυνήγι, σίγουρα απέχει από το να είναι εύκολο. :wink:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Το μόνο που μου έχει λείψει από τη σχέση είναι ότι υπήρχε ένας άνθρωπος που ενδιαφερόταν αν ζω ή αν πέθανα. Και από την περίοδο που συζούσα αυτό που μου έχει λείψει είναι ότι όταν έμπαινα βράδυ στο σπίτι μετά από 12+ ώρες δουλειά υπήρχε μία γυναίκα να πω καλησπέρα (ή καλημέρα). Ακούγεται πολύ αγαπησιάρικο, αλλά για μένα είναι σημαντικό. Τώρα το αν μας αρέσουν τα ίδια πράγματα, ακούμε την ίδια μουσική, απιστίες, λεφτά, δεν πετάω στα σύννεφα, ξέρω τι κυκλοφορεί έξω.

Καθόλου αγαπησιάρικο.Ανάγκη είναι.Μια γυναίκα καλώς ή κακώς είναι απαραίτητη στη ζωή μας.Ότι μαλακίες και να λένε κάποιοι (που αμφιβάλλω αν τις πιστεύουν) ότι θέλουν μόνο πουτάνες.Η μοναξιά θερίζει στους άντρες.

Και να το πω κι αλλιώς,να ενδιαφέρεται ένας άνθρωπος για σένα πέραν του πατέρα σου και της μανας σου.Είναι ωραίο.Από κάποια στιγμή και μετά που δεν έχεις πλέον φίλους,αν δεν έχεις και γυναίκα μένεις στο σπίτι να μιλάς με τα ντουβάρια.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Και από την περίοδο που συζούσα αυτό που μου έχει λείψει είναι ότι όταν έμπαινα βράδυ στο σπίτι μετά από 12+ ώρες δουλειά υπήρχε μία γυναίκα να πω καλησπέρα (ή καλημέρα).
Μετά από 12+ ώρες δουλειάς εγώ δε θα ήθελα να βλέπω άνθρωπο. Κατευθείαν στο κρεβάτι για ύπνο. Εσάς σας έχει τύχει να θέλει να κάνετε σεξ, εσύ να μην έχεις καθόλου καύλες λόγω κούρασης ή ψυχολογίας και αυτή να παρεξηγείται ότι δεν τη γουστάρεις;
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.136
Κριτικές
10
Like
1.582
Πόντοι
506
υπαρχουν πολλοι απο μας που δεν εχουμε αναγκη τη γυναικια συντροφια και αλλοι που τους ειναι απαραιτιτη.
Οι μπουρδελιαριδες χωριζομαστε σε αυτες τις 2 κατηγοριες
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.136
Κριτικές
10
Like
1.582
Πόντοι
506
βεβαια υπαρχει και το αλλο:
ειναι θλιβερο καποιος να γεννηθει τυφλος, ποιο θλιβερο ομως να τυφλωθει καποιος ενω εχει δει τα φωτα της ζωης
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
βεβαια υπαρχει και το αλλο:
ειναι θλιβερο καποιος να γεννηθει τυφλος, ποιο θλιβερο ομως να τυφλωθει καποιος ενω εχει δει τα φωτα της ζωης
Είσαι από αυτούς που έχουν γεννηθεί τυφλοί (να μην έχουν δει τη γυναικεία συντροφικότητα);
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.663
Πόντοι
1.446
Εξαρταται απο τις εμπειρίες που έχεις αποκτήσει ...

Ένας άνδρας που έχει πηδήξει εκατοντάδες γκόμενες ποσό να εκτιμήσει ακόμη μια ...

Οι σχεςακήδες νιωθουν αδύναμοι χωρις γυναίκα ...

Οι μπουρδελιαρηδες ειναι άτομα που δεν νιώθουν μόνοι και ας ειναι ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.782
Like
7.013
Πόντοι
1.056
Μεγάλε η ακροτελεύτια πρόταση του πονήματος σου αποδεικνύει πόσο genius είσαι ! Άρα οι άντρες θέλουμε και άλλα πράγματα πλην σεξ από το άλλο φύλο ! Έχω μείνει ενεός με την ανακάλυψη. Συνέχισε το επιστημονικό σου έργο για χάρη της ανθρωπότητας !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
και γω θελω και αλλα πραγματα εκτος απο το σεξ. πριν λιγα χρονια οταν ειχα πρωτοφορτωσει ενα πιπινι απτο διπλανο χωριο και τη πηγα σε δικο μου χωρο, μολις βρεθηκαμε στο δωματιο, εγω της μιλουσα και για αλλα πραγματα εκτος απο σεξ , και χαβαλες, κτλ, και τι μου λεει αυτη .... !!!! θα συζηταμε για πολυ ακομα, για αλλο πραγμα ηρθαμε εδω.... :embarrased:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
και γω θελω και αλλα πραγματα εκτος απο το σεξ. πριν λιγα χρονια οταν ειχα πρωτοφορτωσει ενα πιπινι απτο διπλανο χωριο και τη πηγα σε δικο μου χωρο, μολις βρεθηκαμε στο δωματιο, εγω της μιλουσα και για αλλα πραγματα εκτος απο σεξ , και χαβαλες, κτλ, και τι μου λεει αυτη .... !!!! θα συζηταμε για πολυ ακομα, για αλλο πραγμα ηρθαμε εδω.... :embarrased:
Καλά, ας περίμενες μετά το σεξ κι εσύ.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Τα παραπάνω λοιπον αποδεικνύουν ότι ο άντρας θέλει και άλλα πράγματα απο μια γυναίκα πέρα απο το σεξ. Ποιά είναι λοιπον αυτά ?? Περιμένω γνώμες.
ομορφια, προικα, τροπους, μορφωση, δουλεια

Αν τα εχει ολα, δε μας κανει γιατι απο τον ανταγωνισμο που θα εχουμε και απο το ζορι να την κρατησουμε, θα μας βγει η ψυχη :cheesy:
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.136
Κριτικές
10
Like
1.582
Πόντοι
506
επικοινωνια ρε Mind, να μπορεις να πεις καποια λογια μαζι της να μην ειναι γκαου.
εσυ το εγραψες καποτε για την γυναικα, θα ψαξω να το βρω νομιζω το κρατισα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Το σεξ και το κυνήγι θα ήταν τελείως βαρετό αν σου καθόταν μια γυναίκα με το καλημέρα μαν !! Η όλη διαδικασία είναι που σε ωθεί στα καλύτερα !
Διαφωνώ. Ξέρεις τι είναι για μένα βαρετό; Η υποκρισία της Ελληνίδας (τουλάχιστον όσες είναι 36+) να σου λένε σεξ μετά που θα έχουμε και επίσημα σχέση λες και θα τη ζητήσεις από τους γονείς της ξέρω γω ενώ στην πραγματικότητα το θέλουν αλλά φοβούνται τι θα πει ο κόσμος.

Συναγωνιστές το ζήτημα είναι εντελώς προσωπικό. Εγώ μπορεί να θέλω σχέση αλλά δεν έχω πια τον ελεύθερο χρόνο που είχα όταν ήμουν φοιτητής και το ίδιο ισχύει για τις εργαζόμενες γυναίκες της ηλικίας μου. Μου είναι δύσκολο να κανονίσω να βγω πρώτο ραντεβού να γνωριστούμε. Μου ειναι λοιπόν πολύ πιο εύκολο να βρω 1-2 ώρες για να πληρώσω και να γαμήσω. Ούτε μισογύνης είμαι, ούτε εναντίον της οικογένειας, ρεαλιστής είμαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Συναγωνιστές το ζήτημα είναι εντελώς προσωπικό. Εγώ μπορεί να θέλω σχέση αλλά δεν έχω πια τον ελεύθερο χρόνο που είχα όταν ήμουν φοιτητής και το ίδιο ισχύει για τις εργαζόμενες γυναίκες της ηλικίας μου. Μου είναι δύσκολο να κανονίσω να βγω πρώτο ραντεβού να γνωριστούμε. Μου ειναι λοιπόν πολύ πιο εύκολο να βρω 1-2 ώρες για να πληρώσω και να γαμήσω. Ούτε μισογύνης είμαι, ούτε εναντίον της οικογένειας, ρεαλιστής είμαι.
Α γεια σου. Θέλει πολύ χρόνο αλλά και όρεξη να κάθεσαι με τις ώρες να κάνεις τον καραγκιόζη στα ραντεβού μήπως και καταφέρεις να κάνεις σεξ και ό,τι προκύψει στη συνέχεια.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
ομορφια, προικα, τροπους, μορφωση, δουλεια

Αν τα εχει ολα, δε μας κανει γιατι απο τον ανταγωνισμο που θα εχουμε και απο το ζορι να την κρατησουμε, θα μας βγει η ψυχη :cheesy:
???

Μόλις περιέγραψες το τρόπο με τον οποίο κάποιες "κοινωνικά αξιόλογες" γυναίκες μένουν μόνες.

Διότι η γυναίκα πρέπει πάνω απ' όλα να κατανοεί το ρόλο της δίπλα σε ένα άντρα. Αν αυτό λείπει τα υπόλοιπα που ανέφερες χάνουν αυτόματα τη σημασία τους.

Το σταματάω εδώ γιατί θα γράψω σεντόνι πάλι και προσπαθώ να το κόψω.??
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.970
Κριτικές
63
Like
45.886
Πόντοι
9.297
Το σεξ και το κυνήγι θα ήταν τελείως βαρετό αν σου καθόταν μια γυναίκα με το καλημέρα μαν !! Η όλη διαδικασία είναι που σε ωθεί στα καλύτερα !
Μαλακίες...παρηγοριά στον άρρωστο είναι όλα αυτά..."μα η χαρά δεν είναι άλλο από μια προσμονή".Από την προσμονή ενός θετικού αποτελέσματος....
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Αν έχεις ένα ωραίο γκομενακι και ζείτε και μαζί το έχεις διαθέσιμο 24ωρες την ημέρα.. Εντελώς εκτός φόρμας να είσαι δεν θα τη γαμησεις 2 φορές την ημέρα? Ξέρεις τι εμπειρία χτίζεις αν γαμας δύο φορές τη μέρα? Άσε που και οι γυναίκες α. Σε δούμε ότι έχεις γκομενα δε αντιμετωπίζουν με άλλο μάτι από ότι αν είσαι ψωλαρια.. Αν έχει μια έστω και ασχημ γκομενα μετά θα σου την πέφτουνε κι άλλες!!?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Αν έχεις ένα ωραίο γκομενακι και ζείτε και μαζί το έχεις διαθέσιμο 24ωρες την ημέρα.. Εντελώς εκτός φόρμας να είσαι δεν θα τη γαμησεις 2 φορές την ημέρα? Ξέρεις τι εμπειρία χτίζεις αν γαμας δύο φορές τη μέρα? Άσε που και οι γυναίκες α. Σε δούμε ότι έχεις γκομενα δε αντιμετωπίζουν με άλλο μάτι από ότι αν είσαι ψωλαρια.. Αν έχει μια έστω και ασχημ γκομενα μετά θα σου την πέφτουνε κι άλλες!!?
δεν ειναι ολα ροδινα οταν συζεις...
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
δεν ειναι ολα ροδινα οταν συζεις...
Βρε ας είχα εγώ ένα 8αρι να γλειφω νθα ήμουνα ευτυχισμενος?και για δουλειά χαρούμενος θα πήγαινα αν ήξερα ότι σπίτι με περιμένει η. Μου άρα να αρχίσει το μπάλα ούτι.. Αν είσαι ψωλαρια τι να περιμένεις? Βαρεμάρα σκέτη..
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Βρε ας είχα εγώ ένα 8αρι να γλειφω νθα ήμουνα ευτυχισμενος?και για δουλειά χαρούμενος θα πήγαινα αν ήξερα ότι σπίτι με περιμένει η. Μου άρα να αρχίσει το μπάλα ούτι.. Αν είσαι ψωλαρια τι να περιμένεις? Βαρεμάρα σκέτη..
θελω να πω και την ποιο ομορφη του κοσμου να εχεις καποια στιγμη η ρουτινα τα σκοτωνει ολα...θελει ισορροπιες,υποχωρησεις,δεν θα γαμας καθε μερα και ολη μερα κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom