Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 783
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Ακόμα μαγείρισσες και καθαρίστριες ψάχνετε? Βρείτε καμιά με προσωπικότητα και χαρακτήρα μπας και ξεφύγετε από την μπουρδελιάρικη συνήθεια του ΄γαμάω, χαιρετάω, φεύγω΄.

Εσύ έχεις δει πολλές ελλεεινίδες με χαρακτήρα και προσωπικότητα;
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Νομίζω ότι είναι αναμφισβήτητο ( για όσους καταλαβαίνουν τι γίνεται γύρω τους ) ότι οι μπουρδελιάρηδες είναι οι πιο σεξουαλικά ενεργοί άνθρωποι. Η συχνότητα με την οποία αλλάζουν σεξουαλικά γυναίκες σε καμμία περίπτωση δεν μπορεί να ξεπεραστεί ακόμη και απο άντρες που λόγω εμφάνισης, επωνυμίας, η οικονομικής κατάστασης κάνουν τις γυναίκες να ξερογλύφονται. Το ζήτημα της ποιότητας στο σεξ είναι κάτι διαφορετικό. Αλλά πιστεύω ο ρυθμός εναλλαγής γυναικών ενός μπουρδελιάρη που σέβεται τον εαυτό του, και η εμπειρία του συν τω χρόνω εξασφαλίζει μέχρις ενός σημείου και τη ποιότητα στο σεξ. Σε αυτό το τελευταίο μεγάλη είναι και η συνεισφορά του site στην σχετική ενημέρωση.

Με το παραπάνω λοιπον δεδομένο πιστεύω ότι οι μπουρδελιάρηδες είναι το πλεον κατάληλο δείγμα αντρών για να ψάξει κανείς το ερώτημα του θέματος, μια και σεξουαλικά είναι μάλλον οι πιο χορτασμένοι άντρες.

Εχει ό άντρας αλλου τύπου ανάγκες πέρα απο τη σεξουαλική που περιμένει να καλύψει μέσα απο τη σχέση του με μια γυναίκα ??

Πιστεύω ότι πολλοί σκληροπυρηνικοί μπουρδελιάρηδες θα απαντούσαν συνοπτικά με εκφράσεις του τύπου: Παπαριές, Μαλακίες, Τι μας λες τώρα ?? κλπ.

Είναι όμως πραγματικά έτσι ?? Αν είναι έτσι γιατί βλέπουμε πολλούς άντρες να ξεροσταλιάζουν στα κωλάδικα πληρώνοντας ουσιαστικά μια γυναίκα να κάτσει και να μιλησει μαζί τους ?? Γιατί πληρώνουν κατοστάρες και διακοσάρες για να μιλησουν άντε και να ψιλοχαμουρέψουν λιγο τη στιγμή που πληρώνοντας ένα πενηντάρικο μπορούν να γαμήσουν μια μαλλον ομορφότερη γυναίκα σε ένα στούντιο ?? Μάλλο λοιπον δεν το κάνουν για λόγους σεξουαλικής ικανοποίησης.

Ουσιαστικά αγοράζουν ( η για την ακρίβεια νοικιάζουν ) τη παρέα, την επικοινωνία, και το ψευτοφλερτάρισμα μιας γυναίκας μαζί τους. Αρα το έχουν ανάγκη. Για αυτό και το πληρώνουν.

Το παραπάνω μοτίβο επαναλαμβάνεται στα σκυλάδικα με καλλιτέχνιδες-τραγουδιάρες και με μπάτζετ πολύ μεγαλύτερα. Οι λεπτομέρειες περισεύουν γιατί λιγο πολύ είναι ευρύτερα γνωστές.

Θα μπορούσα να αναφέρω και πολλά άλλα παραδείγματα που παραπέμπουν στο γενικότερο όρο της ''πιρφορίας'' που χρησιμοποιείται κατά κόρον στο συγκεκριμένο site. O όρος αυτός έχει αποτελέσει αντικείμενο ανάλυσης σε διάφορα άλλα threads. Η αιτία του συνοπτικά, κάποια χαρακτηριστικά που πολλοι άντρες σήμερα βιώνουν η εμφανίζουν, όπως Μοναξιά, αποξένωση, έλλειψη κοινωνικότητας και επικοινωνίας, άσχημη εμφάνιση, έλλειψη αυτοπεποίθησης, ηληθιότητα σε βαθμό μαλακίας πολλές φορές, στρεβλώσεις απο τη τάση τους να αγοράζουν τα πάντα στη ζωή τους ακομη και πράγματα που δεν αγοράζονται κλπ

Τα παραπάνω λοιπον αποδεικνύουν ότι ο άντρας θέλει και άλλα πράγματα απο μια γυναίκα πέρα απο το σεξ. Ποιά είναι λοιπον αυτά ?? Περιμένω γνώμες.
Πέρα από το σεξ, θέλουμε κι άλλο σεξ φίλε. Τι άλλο ;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936
Πέρα από το σεξ μόνο προβλήματα προς επίλυση μπορεί να περιμένει ένας άντρας από μια γυναίκα. Δηλαδή θα πρέπει να την φροντισει, να την σπιτώσει, να την ταίσει, να την ντύσει, να την χαρτζιλικωσει. Να της κάνει παιδιά. (που θα τα λέει δικά της,και θα τα έχει για δική της ασπίδα.) Και μόλις κάποιος της δώσει τα πάντα.. Μπορεί ανά πάσα στιγμή να τον αφήσει για το τίποτα κάποιου άλλου. Παλιά έπαιρναν και κάποια προίκα. Τώρα πια, μια τρυπημένη τρύπα.
 

googlis

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
119
Κριτικές
4
Like
154
Πόντοι
1
Διαφορετικά πράγματα περιμένεις από τη γυναίκα/σύζυγο, τη γυναίκα/γκόμενα, τη γυναίκα /σχέση κοκ...
Δεν απαντιεται...
Και διαφορετικά παίρνουμε κάθε φορά. Οι σχέσεις δεν μπαίνουν σε καλούπια.
 

Loukoumi

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2021
Μηνύματα
100
Like
112
Πόντοι
1
Πέρα από το σεξ μόνο προβλήματα προς επίλυση μπορεί να περιμένει ένας άντρας από μια γυναίκα. Δηλαδή θα πρέπει να την φροντισει, να την σπιτώσει, να την ταίσει, να την ντύσει, να την χαρτζιλικωσει. Να της κάνει παιδιά. (που θα τα λέει δικά της,και θα τα έχει για δική της ασπίδα.) Και μόλις κάποιος της δώσει τα πάντα.. Μπορεί ανά πάσα στιγμή να τον αφήσει για το τίποτα κάποιου άλλου. Παλιά έπαιρναν και κάποια προίκα. Τώρα πια, μια τρυπημένη τρύπα.
Πολλά όμορφα περιμένει Συντροφικότητα αγάπη νιάξιμό στα δύσκολα. Σκούπισμα σφουγγάρισμα μαγείρεμα σιδέρωμα πλύσιμο έλεγχος ψυγείου ντουλάπες διάβασμα παιδιών καθαριότητα παιδιών 9 μήνες έγκυος ταράζεται όλο το σώμα και μετά λέμε κιόλας χάλασε λίγο με την εγκυμοσύνη.Όπως παλιά ο άντρας έπαιρνε προίκα τώρα μη μας κακοφαίνεται όταν οι γυναίκες ψάχνουν να βρούνε κάποιον με λεφτά γιατί αυτό γινότανε χρόνια πριν από τους άντρες με της προίκες .μια τρύπα που χωρίς αυτή την τρύπα δεν θα υπήρχε ζωή.καλημέρα και καλή Κυριακή να έχουμε
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936
τώρα μη μας κακοφαίνεται όταν οι γυναίκες ψάχνουν να βρούνε κάποιον με λεφτά
Τοτε, γιατί κάποιος που έχει λεφτά θα πρέπει να αγοράσει ολόκληρη την αγελάδα για να έχει γάλα. Όταν την ίδια στιγμή μπορεί να βρει φθηνό και καλό γαλα, από οποιοδήποτε μαγαζί της γειτονιάς του.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306

Πέρα απο το σεξ, τι άλλο περιμένει ένας άντρας απο μια γυναίκα​


Εναν καλο ψυχολογο η ψυχιατρο
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
φιλε αυτη ειναι η πιο σημαντικη στιγμη για το μετεπειτα και οχι η πιο αηδια οπως λες.
Καλημέρα φίλε

Η μια άποψη είναι αυτή.Εξαρτάται πως το βλέπει ο καθένας μας.

Εγώ μετά το χύσιμο θέλω να κάνω αμέσως ντουζάκι για να μη κολλάω από τα χύσια που έχουν πέσει πάνω μου και πάνω της.

Εκείνη την ώρα που η άλλη με αγκαλιάζει,η καύλα για την ώρα έχει ηρεμήσει οπότε δεν έχει καμμία σημασία για μένα.

Να το δεχτώ ως ημίχρονο μεταξύ δύο ματς αν γουστάρω πολύ τη γκόμενα κάτι που σημαίνει πως η αγκαλιά θα φέρει σύντομα το δεύτερο μπαλάκι.

Όταν όλα φτάσουν στο τέρμα,επιθυμώ ''αποτοξίνωση'' δηλαδή να ηρεμήσω λίγο από τη συνεύρεση και να κάνω δραστηριότητες που με χαλαρώνουν

Όπως να ακούσω λίγο μουσική,να φάω κάτι να καλύψω τις θερμίδες που κάηκαν,να κλάσω(σορυ για την καφρίλα,αλλά το αναφέρω στα πλαίσια του να νοιώσω εντελώς άνετα)

Στις δραστηριότητες αυτές λοιπόν δεν περιλαμβάνεται η παρουσία και η συμμετοχή της γυναίκας.

Η γυναίκα ολοκλήρωσε πρόσκαιρα το ρόλο της.

Γενικά κατέληξα,μετά από γνωριμία μεγάλου αριθμού γυναικών πως έχουν ορισμένα κοινά χαρακτηριστικά που με έλκουν να τις γαμήσω αλλά με απωθούν να τις συναναστραφώ περισσότερο

-είναι φιλάρεσκα όντα που τους αρέσει η αυτοπροβολή τους και αντλούν δύναμη από το να νοιώθουν ωραίες και ελκυστικές

-δεν αγαπούν πραγματικά τον άνδρα,απλά τον βλέπουν τρυφερά όταν νοιώθουν πως είναι δικός τους και ο μελλοντικός πατέρας των παιδιών τους.

-έχουν ένα απωθητικό μείγμα ρομαντισμού και προστυχιάς.Δηλαδή σαν θα δουν μωρά θα πουν ''ΩΩχουτο'' θα συγκινηθούν από μια ρομαντική ταινία βάθους και ταυτόχρονα θα χουν στο ενεργητικό τους γαμήσια,διπλοδιεισδύσεις,τσιμπούκια,ψωλοχυμένο πρόσωπο,one night stands κτλ

-στη σύγχρονη εποχή έχουν όλες ''ξυπνήσει'' και διεκδικούν ισότητα έως εμετική στα πάντα εξίσωση με τους άνδρες.
''Αφού εσύ κύριε μπορείς να γαμάς δεξιά αριστερά μπορώ κι εγώ'' είπε το καταπιεσμένο τσουλί που τα παλιά τα χρόνια πάλι την φαγούριζε το μουνί της αλλά φοβόταν να το κάνει λόγω κοινωνικής κατακραυγής.
η σωστή γυναίκα δεν επιθυμεί εξίσωση με τους άνδρες ούτε κυνηγά διεκδικήσεις στα ίδια πεδία.

Για αυτούς τους λόγους που πρόχειρα σκέφτηκα και για άλλους πολλούς η γυναίκα δεν αποτελεί για μένα πρόσωπο εκλυστικό για συναναστροφή.

Ωστόσο,έχω φίλους με εντελώς άλλες απόψεις που συμφωνούν με τη δική σου αγαπητέ papaphilips

Από συζητήσεις μαζί τους έχω καταλάβει πως βλέπουν τα πράγματα από μια εντελώς άλλη σκοπιά και δίνουν ρόλους στη γυναίκα τελείως διαφορετικούς.

Είναι ίσως άνθρωποι με διαφορετικές κοινωνικές ευαισθησίες και δεξιότητες

και φυσικά σέβομαι απόλυτα τις τοποθετήσεις τους και το πως νοιώθουν

Αυτά φιλαράκο μου

Σόρυ για το μακροσκελές κείμενο αλλά μου αρέσει η συζήτηση μαζί σου.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Σε γενικές γραμμές πάντως η συντριπτική πλειοψηφία ψάχνει συντροφιά. Λογικό.
Τα μεγάλα λόγια εδώ μέσα και η "απαξίωση" είναι του πληκτρολογίου στο 90% των περιπτώσεων...
Κι όμως το κάνω διαρκώς πράξη αγαπητέ John

Με πολύ ιδρώτα και κόπο κατάφερα στα 42 μου να είμαι μόνος και ήσυχος....

Νοιώθω σα να έχτισα μια πυραμίδα,ένα προσωπικό 9ο θαύμα του κόσμου για μενα....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Καλημέρα φίλε

Σόρυ για το μακροσκελές κείμενο αλλά μου αρέσει η συζήτηση μαζί σου.
:hi:
μου φαινεται μπερδευεις τις πουτανες με τις "κανονικες" γυναικες.
αν και πιστεψε με, ακομα και καποιες πουτανες θελουν λιγο στοργη και προδερμ μετα το κλασσικο γαμησι.
ολα βεβαια ειναι τι δινω και τι λαμβανω, αρα προσαρμοζεσαι στην καθε περισταση.

χωρις παρεξηγηση φιλε, ποσες ηττες εχεις φαει ?
μου δειχνεις πολλες :undecided-old:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
:hi:
μου φαινεται μπερδευεις τις πουτανες με τις "κανονικες" γυναικες.
αν και πιστεψε με, ακομα και καποιες πουτανες θελουν λιγο στοργη και προδερμ μετα το κλασσικο γαμησι.
ολα βεβαια ειναι τι δινω και τι λαμβανω, αρα προσαρμοζεσαι στην καθε περισταση.

χωρις παρεξηγηση φιλε, ποσες ηττες εχεις φαει ?
μου δειχνεις πολλες :undecided-old:
Όχι περισσότερες απ όσες έχεις φάει εσύ ή ο Ηλίας ή ο Δημήτρης ή ο μέσος άνδρας της ηλικίας μου.

Και σίγουρα έχω επίσης δώσει πολλές ήττες σε αξιόλογα κατά τ άλλα άτομα.

Μην κάνεις το λάθος να θεωρείς πως η δική σου άποψη και στάση είναι η μόνη υγιής,άρα η δική μου ή όποια αποκλίνει είναι αποτέλεσμα τραυματικών εμπειριών.

Ωστόσο αυτή σου η θεώρηση,μου φάνηκε πολύ χρήσιμη όταν την πίστευαν κάποιες γυναίκες οι οποίες παρ όλο που διέκριναν τη νοοτροπία μου θεώρησαν εσφαλμένα πως είμαι πληγωμένος και θέλησαν να με ''γιατροπορεύσουν''

Με συνέφερε φυσικά γιατί απολάμβανα τις θεραπευτικές τους υπηρεσίες,μέχρι να διαπιστώσουν πόσο χάσιμο χρόνου ήταν να προσπαθούν να με θεραπεύσουν ή να με επαναφέρουν στον ίσιο δρόμο....

Θα μπορούσα κι εγώ να μπω σε πειρασμό να σε ρωτήσω για τις δικές σου ήττες μια και όσο ''προβληματίζει''(καλοπροαίρετα πάντα) η δική μου στάση,άλλο τόσο με προβληματίζει η δική σου υπό την έννοια της άλλης άποψης.

Ωστόσο δε το θεωρώ σκόπιμο να το κάνω.

Αυτό που δηλώνω εδώ,είναι η ζωή μου έμπρακτα και ειλικρινά.

Να τονίσω επίσης πως δεν είμαι καλός άνθρωπος με την ευρεία έννοια του όρου.Δηλαδή είμαι παρτάκιας,δε μου αρέσει να μοιράζομαι και πάντα βάζω ως προτεραιότητα τον εαυτό μου και κανέναν άλλο.

Φυσικά και οι άλλοι το εισπράττουν αυτό.Ανάμεσά τους και η γυναίκα που θα επιχειρήσει να σταθεί δίπλα μου.

Είναι θέμα χρόνου η εντελώς λογική και αναμενόμενη αποχώρησή της που ποτέ δεν αναλαμβάνω εγώ να φέρω εις πέρας μια και ακόμη και η ίδια η διαδικασία να τη διώξω είναι κουραστική.

Φεύγουν μόνες τους,αλλά πραγματικά καμμία δε μου έχει κρατήσει κακία.

Να πω τέλος πως είναι μεγάλη αλήθεια αυτό που λες.ΟΛΕΣ θα ζητήσουν στοργή και προδερμ δυστυχώς.

Μπορώ να προσποιηθώ,αλλά όχι για πολύ.

Αυτό είναι το μεγάλο πρόβλημα.

Θα κλείσω λέγοντας πως η πραγματική ΗΤΤΑ που συχνά τρώω είναι να καταλαβαίνω αμέσως μετά το χύσιμο ότι ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΔΕΜΙΑ θέση στην αγκαλιά της γυναίκας που μόλις γάμησα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Σε γενικές γραμμές πάντως η συντριπτική πλειοψηφία ψάχνει συντροφιά. Λογικό.
Τα μεγάλα λόγια εδώ μέσα και η "απαξίωση" είναι του πληκτρολογίου στο 90% των περιπτώσεων...
Χαχαχαχααχ
Εγω περα απο το σεξ θελω τη γυναικα να με υπηρετει.
Π.χ θεωρω δεδομενο να μου μαγειρευει να μου πλενει και να μου σιδερωνει οπως και να φροντιζει τα παιδια της.
Αν δεν τα κανει αυτα ολα μια συζηγος τότε αρχιζουν τα προβληματα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
είμαι παρτάκιας,δε μου αρέσει να μοιράζομαι και πάντα βάζω ως προτεραιότητα τον εαυτό μου και κανέναν άλλο.
κραταω αυτο, που για μενα ειναι το πιο σημαντικο αλλα και μεσω αυτου, δειχνει πολλα για καθε προσωπικοτητα και χαρακτηρα.
γνωμη μου.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
κραταω αυτο, που για μενα ειναι το πιο σημαντικο αλλα και μεσω αυτου, δειχνει πολλα για καθε προσωπικοτητα και χαρακτηρα.
γνωμη μου.
Εννοείται τύπε μου το σέβομαι απόλυτα :hi:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.789
Κριτικές
1
Like
5.785
Πόντοι
2.356
Όχι περισσότερες απ όσες έχεις φάει εσύ ή ο Ηλίας ή ο Δημήτρης ή ο μέσος άνδρας της ηλικίας μου.

Και σίγουρα έχω επίσης δώσει πολλές ήττες σε αξιόλογα κατά τ άλλα άτομα.

Μην κάνεις το λάθος να θεωρείς πως η δική σου άποψη και στάση είναι η μόνη υγιής,άρα η δική μου ή όποια αποκλίνει είναι αποτέλεσμα τραυματικών εμπειριών.

Ωστόσο αυτή σου η θεώρηση,μου φάνηκε πολύ χρήσιμη όταν την πίστευαν κάποιες γυναίκες οι οποίες παρ όλο που διέκριναν τη νοοτροπία μου θεώρησαν εσφαλμένα πως είμαι πληγωμένος και θέλησαν να με ''γιατροπορεύσουν''

Με συνέφερε φυσικά γιατί απολάμβανα τις θεραπευτικές τους υπηρεσίες,μέχρι να διαπιστώσουν πόσο χάσιμο χρόνου ήταν να προσπαθούν να με θεραπεύσουν ή να με επαναφέρουν στον ίσιο δρόμο....

Θα μπορούσα κι εγώ να μπω σε πειρασμό να σε ρωτήσω για τις δικές σου ήττες μια και όσο ''προβληματίζει''(καλοπροαίρετα πάντα) η δική μου στάση,άλλο τόσο με προβληματίζει η δική σου υπό την έννοια της άλλης άποψης.

Ωστόσο δε το θεωρώ σκόπιμο να το κάνω.

Αυτό που δηλώνω εδώ,είναι η ζωή μου έμπρακτα και ειλικρινά.

Να τονίσω επίσης πως δεν είμαι καλός άνθρωπος με την ευρεία έννοια του όρου.Δηλαδή είμαι παρτάκιας,δε μου αρέσει να μοιράζομαι και πάντα βάζω ως προτεραιότητα τον εαυτό μου και κανέναν άλλο.

Φυσικά και οι άλλοι το εισπράττουν αυτό.Ανάμεσά τους και η γυναίκα που θα επιχειρήσει να σταθεί δίπλα μου.

Είναι θέμα χρόνου η εντελώς λογική και αναμενόμενη αποχώρησή της που ποτέ δεν αναλαμβάνω εγώ να φέρω εις πέρας μια και ακόμη και η ίδια η διαδικασία να τη διώξω είναι κουραστική.

Φεύγουν μόνες τους,αλλά πραγματικά καμμία δε μου έχει κρατήσει κακία.

Να πω τέλος πως είναι μεγάλη αλήθεια αυτό που λες.ΟΛΕΣ θα ζητήσουν στοργή και προδερμ δυστυχώς.

Μπορώ να προσποιηθώ,αλλά όχι για πολύ.

Αυτό είναι το μεγάλο πρόβλημα.

Θα κλείσω λέγοντας πως η πραγματική ΗΤΤΑ που συχνά τρώω είναι να καταλαβαίνω αμέσως μετά το χύσιμο ότι ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΔΕΜΙΑ θέση στην αγκαλιά της γυναίκας που μόλις γάμησα.
ρε τυπε αμεσως μετα το χυσιμο ακομη και η γυναικα σου να ειναι εκεινα τα πρωτα 40 δευτερολεπτα την σφαζεις ανιωθα και με το μαχαιρ στην καρωτιδα!!
οταν ομως η καβλα να χωθεις χτυπαει κοκκινο μια χαρα θες θεση σε αγκαλιες!
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
@papaphilips Εγώ πάλι μάλλον είμαι ανάποδος ,την αγκαλίτσα την συγκαταλέγω στα προκαταρτικά αν μια κάλη πιπα με ανεβάζει 1 φορά μια αγγαλίτσα πριν την πίπα με φιλάκια κτλ κτλ με ανεβάζει 10.

Είναι ο λόγος που ενώ με την γυναίκα δεν εχω θέματα στύσης λες και εχω διακόπτη ON/off σε μπουρδέλο ειμαι πάντα με τον φόβο … ιδικά αν είναι Μοντελοιδες αστα …
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
@papaphilips Εγώ πάλι μάλλον είμαι ανάποδος ,την αγκαλίτσα την συγκαταλέγω στα προκαταρτικά αν μια κάλη πιπα με ανεβάζει 1 φορά μια αγγαλίτσα πριν την πίπα με φιλάκια κτλ κτλ με ανεβάζει 10.

Είναι ο λόγος που ενώ με την γυναίκα δεν εχω θέματα στύσης λες και εχω διακόπτη ON/off σε μπουρδέλο ειμαι πάντα με τον φόβο … ιδικά αν είναι Μοντελοιδες αστα …
οι αγκαλιτσες με το μωρακι που εχεις επιλεξει να εχεις διπλα σου, επιβαλλονται ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ.
στην αρχη,
στη μεση,
στο τελος και στο γενικως.
. & -
 

tsokos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
103
Like
13
Πόντοι
1
Είμαστε απλά όντα οι άντρες. Δεν ζητάμε πολλά.
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
443
Like
600
Πόντοι
81
Πολλά όμορφα περιμένει Συντροφικότητα αγάπη νιάξιμό στα δύσκολα. Σκούπισμα σφουγγάρισμα μαγείρεμα σιδέρωμα πλύσιμο έλεγχος ψυγείου ντουλάπες διάβασμα παιδιών καθαριότητα παιδιών 9 μήνες έγκυος ταράζεται όλο το σώμα και μετά λέμε κιόλας χάλασε λίγο με την εγκυμοσύνη.Όπως παλιά ο άντρας έπαιρνε προίκα τώρα μη μας κακοφαίνεται όταν οι γυναίκες ψάχνουν να βρούνε κάποιον με λεφτά γιατί αυτό γινότανε χρόνια πριν από τους άντρες με της προίκες .μια τρύπα που χωρίς αυτή την τρύπα δεν θα υπήρχε ζωή.καλημέρα και καλή Κυριακή να έχουμε
Ρεβανσισμός much?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom