Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 783
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Θα μου υποσχεθείς κι εσύ όμως μπόλτάκι έτσι;

Θα πας να ρίξεις κανένα κρύο σε κανένα στουντιάκι με κανένα φρέσκο κοριτσάκι τρυφέρό και τσαχπίνικο....Με πιάνει η ψυχή μου ρε φίλε τόσο χρονών μαντράχαλος και να την περνας με χειρογλύκανο :headbang: :headbang: :headbang:

Έλα κάντο για μένα ναι;;

Ε τι τωρα ολο 50αρια θα δινουμε ρε τυπε?
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ε τι τωρα ολο 50αρια θα δινουμε ρε τυπε?

Να σου πω τώρα μην είσαι τσίπης...Εγώ σου πρότινα στουντιάκι για να μου είσαι χαλαρός όχι αγχωμένος...Αν θες τράβα Φυλής ή Μετάξι..Η τράβα για μασαζ...Αλλά πάντως αν δεν αρχίσεις να πηδάς συστηματικά θα αγριέψω :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φυλης πηγαιναμε οταν ειμασταν παιδαρελια ρε. Τωρα δεν γινονται αυτα θέλεις το χρονο σου σιγα μη μπορέσεις να κανεις τη δουλεια σου με τη τσατσα απεξω να βηχει και να φτερνιζεται  :2funny:

ορισμενους τους θαυμαζω που μπορουν στο 10λεπτο και περνανε καλά. Απορω βασικα πως το καταφερνουν
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πηγανε απο πολυ μικροι φαινεται και συνηθισαν σε αυτο δεν εξηγειται αλλιως.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Φυλης πηγαιναμε οταν ειμασταν παιδαρελια ρε. Τωρα δεν γινονται αυτα θέλεις το χρονο σου σιγα μη μπορέσεις να κανεις τη δουλεια σου με τη τσατσα απεξω να βηχει και να φτερνιζεται  :2funny:

ορισμενους τους θαυμαζω που μπορουν στο 10λεπτο και περνανε καλά. Απορω βασικα πως το καταφερνουν

Στο σακί δε χωράς στο σακκούλι περισσεύεις το ξέρεις;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αν δεν αποφασίσεις να συνπορευθείς με το πνεύμα το σάιτ σύντομα θα αρχίσω το bullying κανόνισε :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στο σακί δε χωράς στο σακκούλι περισσεύεις το ξέρεις;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αν δεν αποφασίσεις να συνπορευθείς με το πνεύμα το σάιτ σύντομα θα αρχίσω το bullying κανόνισε :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

Γιατι ρε φιλε αδικο έχω? πως μπορεις στα 10 λεπτά να φτιαχθεις? παλια μπορουσα και εγω πλεον δεν το βρισκω εφικτο.

Και οταν βλεπεις οτι δεν μπορεις να κάνεις κατι δεν το επιχειρεις. Γιατι για να πετάς λεφτά? εσεις που μπορειτε πηγαινετε και καλα κάνετε.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Γιατι ρε φιλε αδικο έχω? πως μπορεις στα 10 λεπτά να φτιαχθεις? παλια μπορουσα και εγω πλεον δεν το βρισκω εφικτο.

Και οταν βλεπεις οτι δεν μπορεις να κάνεις κατι δεν το επιχειρεις. Γιατι για να πετάς λεφτά? εσεις που μπορειτε πηγαινετε και καλα κάνετε.

Ε πήγαινε όπου σε βολεύει...τράβα σε στούντιο για μισή ώρα, σε μασάζ για 45 λεπτά, πάρε callgirl για 1 ώρα πάρε κάτι τέλοσπάντων...Τι θα κάνουν και οι πουτάνες; Κλέφτες θα γίνουν; :2funny: :2funny: :2funny:

Πρόσεξε καλά αν φέρεις και πάλι αντιρρήσεις θα κατέβω αύριο Αθήνα θα γαμήσω τα κορίτσια και για επιδόρπιο θα σε πιάσω από το αυτί και θα σε αρχίσω στις μάπες!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ε πήγαινε όπου σε βολεύει...τράβα σε στούντιο για μισή ώρα, σε μασάζ για 45 λεπτά, πάρε callgirl για 1 ώρα πάρε κάτι τέλοσπάντων...Τι θα κάνουν και οι πουτάνες; Κλέφτες θα γίνουν; :2funny: :2funny: :2funny:

Πρόσεξε καλά αν φέρεις και πάλι αντιρρήσεις θα κατέβω αύριο Αθήνα θα γαμήσω τα κορίτσια και για επιδόρπιο θα σε πιάσω από το αυτί και θα σε αρχίσω στις μάπες!!!!

Τωρα που θα πληρωθω κάτι σκέφτομαι να κάνω

45λεπτα ειναι σε μασαζ? σοβαρα? ποσο πάει εκει? 80αρα?  :grin:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τωρα που θα πληρωθω κάτι σκέφτομαι να κάνω

45λεπτα ειναι σε μασαζ? σοβαρα? ποσο πάει εκει? 80αρα?  :grin:

Να σου πω δε θα σε πάρω κι απο το χέρι μεγάλο παιζάκι είσαι διάβασε και ενημερώσου
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγινε παω να διαβασω καμια κριτικη  :rockon:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Φυλης πηγαιναμε οταν ειμασταν παιδαρελια ρε. Τωρα δεν γινονται αυτα θέλεις το χρονο σου σιγα μη μπορέσεις να κανεις τη δουλεια σου με τη τσατσα απεξω να βηχει και να φτερνιζεται  :2funny:

ορισμενους τους θαυμαζω που μπορουν στο 10λεπτο και περνανε καλά. Απορω βασικα πως το καταφερνουν

Φίλε μου, δεν θέλω να σε ερεθίζω, αλλά κοπέλα σε φωτάκι που την έκανα Τούρμπο στην κάβλα μέσα στο δωμάτιο (είναι και αυτές γυναίκες φίλε, όχι μόνο οι αδήλωτες που κυκλοφορούν στους δρόμους και τα γραφεία)  κ είχαμε εργατικό ατύχημα όπως γράφει συμπουρδελιάρης σε άλλο νήμα, όταν η μουνάρα είπε "κιόλας...;" στην πρώτη φορά, με την σημαία μου ακόμα σηκωμένη ψηλά της είπα "περίμενε", στο καπάκι προφυλακτικό, και η τσατσά βρόνταγε τις πόρτες όταν έχυνα για δεύτερη φορά στο πέρας του 10λέπτου (?) plus... Όταν βγήκα οι συμπουρδελιάρηδες κοίταζαν κάπως, γιατί ακουγόμασταν μέσα ότι ο χρόνος που περάσαμε ηταν ποιοτικός.

10 μέρες κοσκινίζει λέει η παροιμία από αυτά που γράφεις, χωρίς παρεξήγηση.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φίλε μου, δεν θέλω να σε ερεθίζω, αλλά κοπέλα σε φωτάκι που την έκανα Τούρμπο στην κάβλα μέσα στο δωμάτιο (είναι και αυτές γυναίκες φίλε, όχι μόνο οι αδήλωτες που κυκλοφορούν στους δρόμους και τα γραφεία)  κ είχαμε εργατικό ατύχημα όπως γράφει συμπουρδελιάρης σε άλλο νήμα, όταν η μουνάρα είπε "κιόλας...;" στην πρώτη φορά, με την σημαία μου ακόμα σηκωμένη ψηλά της είπα "περίμενε", στο καπάκι προφυλακτικό, και η τσατσά βρόνταγε τις πόρτες όταν έχυνα για δεύτερη φορά στο πέρας του 10λέπτου (?) plus... Όταν βγήκα οι συμπουρδελιάρηδες κοίταζαν κάπως, γιατί ακουγόμασταν μέσα ότι ο χρόνος που περάσαμε ηταν ποιοτικός.

10 μέρες κοσκινίζει λέει η παροιμία από αυτά που γράφεις, χωρίς παρεξήγηση.


8 λεπτα λεει ο τιτλος.  :-
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αφού δηλωμένα δεν σου αρέσουν οι μπουρδελοκαταστάσεις, γιατί διαβάζεις κριτικές...;  :rolleyes:

Γιατι ολοι οσοι ειναι εδω μέσα πρέπει να τους αρέσουν οι μπουρδελοκαταστασεις? ενταξει ρε φιλε δεν τη βρισκουμε ολοι με 10 λεπτα χρονομετρο. Τι να κανουμε τωρα
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Γιατι ολοι οσοι ειναι εδω μέσα πρέπει να τους αρέσουν οι μπουρδελοκαταστασεις? ενταξει ρε φιλε δεν τη βρισκουμε ολοι με 10 λεπτα χρονομετρο. Τι να κανουμε τωρα

Μα για να διαβάζεις κριτικές, θα σε ενδιαφέρει να πας. Εάν όχι, τότε δεν είναι κουτσομπολιό, όπως αυτό που επιρρίπτεις στις περισσότερες  γυναίκες, σε προηγούμενο ποστ σου...;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
Γιατι ολοι οσοι ειναι εδω μέσα πρέπει να τους αρέσουν οι μπουρδελοκαταστασεις? ενταξει ρε φιλε δεν τη βρισκουμε ολοι με 10 λεπτα χρονομετρο. Τι να κανουμε τωρα
δικιο εχεις σ αυτο.Μαλιστα μεγαλώνοντας -συνηθως-θες περισσοτερο χρονο για  :knockinb: με τα προκαταρκτικα σου,κτλ...οποτε πολλες φορες το μπουρδελο δεν σε καλυπτει κ δεν σου φτανει.Θες ανεση κτλ.
δυστηχως στα τσαρδια εχει χρονομετρο...αυτο δεν θα αλλαξει ποτε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μα για να διαβάζεις κριτικές, θα σε ενδιαφέρει να πας. Εάν όχι, τότε δεν είναι κουτσομπολιό, όπως αυτό που επιρρίπτεις στις περισσότερες  γυναίκες, σε προηγούμενο ποστ σου...;

Δε διαβάζω κριτικες απλα έτυχε και το ειδα αυτο μπροστα στην σελιδα και το ποσταρα να φανταστεις μονο τον τιτλο διάβασα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom