Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 783
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Για να καταλάβω με είπες σαβουρογάμη τώρα?  :2funny:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
καλά κοροϊδεύετε τον μπόλτη αλλά εγώ ξέρω κορίτσια (κοριτσάρες μάλιστα :tits: ) από δω που προσφέρθηκαν και free  :zfuck: για πάρτη του  ;)
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
ηθελαν να του παρουν την παρθενια???? :think: :think: :think: :think:

σοβαρών κυβικών γκομενάκι (για τα γούστα μου) ήθελε να βγάλει γούστα πάνω του  :lheel:
αλλά έχε χάρη που δεν είμαι κουτσομπόλα  :grin: :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.990
Πόντοι
5.006
σοβαρών κυβικών γκομενάκι (για τα γούστα μου) ήθελε να βγάλει γούστα πάνω του  :lheel:
αλλά έχε χάρη που δεν είμαι κουτσομπόλα  :grin: :grin:
και ο μπολντυς προεβαλλε σθεναρη αντισταση,ετσι???? :grin: :grin:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Δεν ξερω αμα ακουστω πολυ ψυχρος ή σκληρος αλλα αμα μου λέγανε τι προτιμας? μια πολυ καλη θέση σε δουλεια ή μια ομορφη γυναικα για σχέση? θα προτιμουσα το 1ο.

Γιατι με το 1ο μπορεις να ελεγξεις πολλα πραγματα ενω με το 2ο στο τελος θα φτάσεις να σε ελεγχει.

Κοίτα να δεις που θα συμφωνήσω... :rockon: :rockon: :rockon:

Εμενα δεν μπορει να με εξουσιασει καμια ευκολα επειδη εχει απλα εναν ωραιο κωλο.

Κι εμάς επίσης.Μη νομίζεις εύκολο είναι.Μόλις σου φουσκώνει τα αρχίδια μια ανάφτρα που δε σου κάθεται με το πρώτο πας στα μπουρδελα και βρίσκεις μια που της μοιάζει και τελειώνει η υπόθεση στο άψε σβήσε.Βοηθάνε και τα σκοτάδια σε αυτό.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Κοίτα να δεις που θα συμφωνήσω... :rockon: :rockon: :rockon:

Κι εμάς επίσης.Μη νομίζεις εύκολο είναι.Μόλις σου φουσκώνει τα αρχίδια μια ανάφτρα που δε σου κάθεται με το πρώτο πας στα μπουρδελα και βρίσκεις μια που της μοιάζει και τελειώνει η υπόθεση στο άψε σβήσε.Βοηθάνε και τα σκοτάδια σε αυτό.

:2funny: :2funny: καλα κάνεις αμα γουστάρεις γιατι οχι

εγω δεν εχω προβλημα με οσους πάνε σε αυτα αλλα με αυτους που πανε και μετα βγαζουν κομπλεξ για τις εξω γυναικες.
Οι εξω γυναικες δουλευουν με συγκεκριμενο τροπο αμα εισαι έξυπνος και μαγκας θα φας τα μουτρα σου μια δυο φορες την τριτη θα καταλαβεις πως δουλευει το συστημα και θα προχωρησεις. Αν δεν γουσταρεις τοτε οκ εισαι συνειδητοποιημενος και πας οπου γουσταρεις.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
:2funny: :2funny: καλα κάνεις αμα γουστάρεις γιατι οχι

Από την εμπειρία μου να σου πω πάντως ότι βοηθάει αυτό.Φεύγουν  - παρωδικά - οι καύλες και την αντιμετωπίζεις την άλλη πιο χαλαρά έως και στο φτύσιμομε αποτέλεσμα να κολλάει.

Βέβαια υπάρχει ο κινδυνος να σου κάτσει και να κάνει πολύ χειρότερο γαμήσι από ότι η πουτάνα που της μοιάζει οπότε εκεί τρως μεγάλω ξενέρωμα φίλε...Been there :S :S :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Oλα ξεκινουν κ τελειωνουν στις προσδοκιες μας.Εκει ειναι το προβλημα του ανδρα.
πως εχει προσδοκιες απο καποια γυναικα.οι οποιες γυναικες ειναι εκ φυσεως αναξιοπιστες.
προσδοκάς  πιστη,προσδοκας σωστη συμπεριφορα.να ειναι καλες συντροφοι,μανες,νοικοκυρες.
Αρχιδια,αυτα ηταν οι μαναδες μας.
Οι σημερινες εχουν ΟΛΕΣ(μα ΟΛΕΣ)σφηνωμενη πουτσα στον εγκεφαλο κ ειναι ΜΟΝΙΜΩΣ ανικανοποιητες.
Το ΕΓΩ τους δε ηρεμει ποτε.Η φωνουλα μεσα τους(του ΕΓΩ που λεει και ο Ε.Τολλε)τους ζηταει ΠΟΥΤΣΑ,ΞΕΝΗ ΠΟΥΤΣΑ,ΞΕΝΟ ΦΛΕΡΤ,ΨΩΝΙΑ,ατερμονη ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΞΕΖΟΥΜΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ.
να σε κανουν στημενη λεμονοκουπα(το δικο σου ΕΙΝΑΙ να απορροφηθεί εξολοκληρου απο το δικο της ΕΓΩ)και ΤΟΤΕ θα τους φυγει το ενδιαφερον για εσενα κ ο νους τους θα διαταξει να κανουν το ιδιο καπου αλλου..

συμπερασμα:μην εχετε προσδοκιες απο τις γυναικες.γαμηστε τες,περαστε καλα αλλα τα κοινα ονειρα κ το κοινο μελλον ειναι για εποχες και κοινωνιες...αλλες.Εκει οπου ανδρες και γυναικες ειχαν ιδιο κωδικα τιμης κ αξιων.
Υπάρχει κι ένα ανέκδοτο πάνω σ'αυτό.
Ερώτηση:Τι είναι η ''ξετσίπωτη'';
Απάντηση:Η γυναίκα έχει εμφυτευμένο στον εγκέφαλο ένα τσιπάκι που την προγραμματίζει να κάνει παιδιά.Όταν βρει τον κατάλληλο άντρα-θύμα που εκπληρώνει αυτήν την εντολή και νοιώσει ότι ολοκλήρωσε την αποστολή της,τότε πετάει το τσιπάκι κει μετατρέπεται σε... ξετσίπωτη! :2funny:
Δεν νομίζω όμως ότι ισχύουν τα παραπάνω για τη διαφορά νέων και σύγχρονων ζευγαριών.Οι περισσότεροι άντρες πάντα ξενοπηδούσαν και ήταν ''τιμή τους και καμάρι τους'' στο καφενείο,η γυναίκα το ήξερε και έκανε τα... στραβά μάτια γιατί δεν είχε άλλη επιλογή,και αν καμία πιάνονταν για μοιχεία,(έχω ποστάρει και ανάλογο ανέκδοτο στην αντίστοιχη ενότητα),διασύρονταν μέχρις εξευτελισμού! Μην φτάνουμε να νοσταλγούμε άρρωστες καταστάσεις!
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Υπάρχει κι ένα ανέκδοτο πάνω σ'αυτό.
Ερώτηση:Τι είναι η ''ξετσίπωτη'';
Απάντηση:Η γυναίκα έχει εμφυτευμένο στον εγκέφαλο ένα τσιπάκι που την προγραμματίζει να κάνει παιδιά.Όταν βρει τον κατάλληλο άντρα-θύμα που εκπληρώνει αυτήν την εντολή και νοιώσει ότι ολοκλήρωσε την αποστολή της,τότε πετάει το τσιπάκι κει μετατρέπεται σε... ξετσίπωτη! :2funny:
Δεν νομίζω όμως ότι ισχύουν τα παραπάνω για τη διαφορά νέων και σύγχρονών ζευγαριών.Οι περισσότεροι άντρες πάντα ξενοπηδούσαν και ήταν ''τιμή τους και καμάρι τους'' στο καφενείο,η γυναίκα το ήξερε και έκανε τα... στραβά μάτια γιατί δεν είχε άλλη επιλογή,και αν καμία πιάνονταν για μοιχεία,(έχω ποστάρει και ανάλογο ανέκδοτο στην αντίστοιχη ενότητα),διασύρονταν μέχρις εξευτελισμού! Μην φτάνουμε να νοσταλγούμε άρρωστες καταστάσεις!

Αγαπητέ το θέμα του γάμου είναι θέμα οικονομικής φύσεως και όχι συναισθηματικής ή κοινωνικής.Πάντα ήταν.Απλά πριν 50 χρόνια η γυναίκα "απαγορευόταν" να δουλεύει πλην ελαχίστων εξαιρέσεων και επαγγελμάτων, βλέπε δασκάλα, νοσοκόμα κτλ.Εφόσον δεν είχε λεφτά, μόρφωση, κοινωνική θέση ως μονάδα έκανε τα στραβά ματια και ας μην της άρεσε.Εσένα το αφεντικό σου άμα είναι μαλάκας θα τον γαμωσταυρίσεις η θα κάνεις τουμπεκί;

Τώρα η γυναίκα δουλεύει και πολύ απλά κάνει ότι και ο άντρας.Και κάτα τη γνώμη μου καλύτερα έτσι γιατί δεν υπάρχει υποκρισία.Άμα ταιριάζεις με τον άλλο ή την άλλη παντρεύεσαι και κάνεις παιδιά, κάνεις σχέση ή ότι γουστάρεις τελοσπάντων αν δεν ταιριάζεις δεν κάνεις τίποτα κι όλα καλά.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Και για να μην νομίζουμε ότι οι παρτούζες είναι φαινόμενο της τελευταίας δεκαετίας,ο Λουκιανός Κηλαηδόνης το περιγράφει μια χαρά τι γινόταν 30 χρόνια πίσω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom