Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 783
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν ξερω αμα ακουστω πολυ ψυχρος ή σκληρος αλλα αμα μου λέγανε τι προτιμας? μια πολυ καλη θέση σε δουλεια ή μια ομορφη γυναικα για σχέση? θα προτιμουσα το 1ο.

Γιατι με το 1ο μπορεις να ελεγξεις πολλα πραγματα ενω με το 2ο στο τελος θα φτάσεις να σε ελεγχει.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.437
Like
14
Πόντοι
16
Μάλιστα απ΄ότι κατάλαβα κανενός εδώ μέσα η μάνα δεν πρέπει να κεράτωσε ποτέ τον πατέρα του. Μάλλον οι παντρεμένες γαμιούνταν με τον κρίνο τόσες δεκατίες.
δεν ξερω τι προσωπικα βιωματα εχεις ρε μεγαλε  αλλα στην επαρχια των 80s δεν γαμιοντουσαν ουτε οι μαναδες μας,ουτε οι θειες μας,ουτε οι γειτονισσες..
σε τι περιβαλλον μεγαλωσες κ εβλεπες τετοια πραγματα?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
δεν ξερω τι προσωπικα βιωματα εχεις ρε μεγαλε  αλλα στην επαρχια των 80s δεν γαμιοντουσαν ουτε οι μαναδες μας,ουτε οι θειες μας,ουτε οι γειτονισσες..
σε τι περιβαλλον μεγαλωσες κ εβλεπες τετοια πραγματα?
Kι εγώ στην επαρχία του 80 μεγάλωσα φίλε και μια χαρά γαμιόντουσαν. Πιο κρυφα? Ναι θα συμφωνήσω. Αλλά πάντα γινόταν.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γινεται για οσους το ψάχνουν υπάρχουν χαρακτηρες πιο χαλαροι και άλλοι πιο strict. Οι πιο strict γαμάνε δυσκολοτερα γιατι δεν ανοιγονται και οι αλλες αμα τους βλέπουν ετσι. Οπως φερεσαι ετσι θα σου φερθουν.

Οι strict ομως κουτσομπολευονται λιγοτερο , ειναι πιο σοβαροι ξέρουν να κρατανε τις αποστασεις και να μη δημιουργουν προβληματα στη δουλεια επειδη δεν μπορουν να ελεγξουν τις ορμες τους κτλπ κτλπ
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Δεν ξερω αμα ακουστω πολυ ψυχρος ή σκληρος αλλα αμα μου λέγανε τι προτιμας? μια πολυ καλη θέση σε δουλεια ή μια ομορφη γυναικα για σχέση? θα προτιμουσα το 1ο.

Γιατι με το 1ο μπορεις να ελεγξεις πολλα πραγματα ενω με το 2ο στο τελος θα φτάσεις να σε ελεγχει.
boldemort 2015  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

ετσι ειναι τυπε για αλλους ειναι ελαττωμα εμεις το κάνουμε προτερημα. Αυτο ειναι το μυστικο.
Εγω αμα δεν δω οτι η άλλη ειναι ενταξει προσωπικοτητα και δεν κάνει και αυτη βηματα δεν της την πέφτω.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.437
Like
14
Πόντοι
16
Kι εγώ στην επαρχία του 80 μεγάλωσα φίλε και μια χαρά γαμιόντουσαν. Πιο κρυφα? Ναι θα συμφωνήσω. Αλλά πάντα γινόταν.
τι να σου πω αδελφε
εγω θυμαμαι πως ακομα κ στα 80ς μια παντρεμενη γυναικα δεν μπορουσε ουτε για καφε να παει με γυναικοπαρεα.
"δεν ηταν σωστο να αφηνει τα παιδια κ να γυρναει στις καφετεριες" ή "θα λενε πως ψαχνει γκομενο",
ετσι ελεγαν ολοι...
Η ταινια  Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ με τον Βουτσα, αντικατοπτριζει επακριβως το κλιμα της εποχης.
Ενταξει,σε καθε πολη υπηρχαν και 4-5 ξεκωλιαρεςαλλα αυτες ηταν τα μαυρα προβατα της κοινωνιας.
Τις εδειχναν ολοι με το δαχτυλο.
Να φοραει κολαν ή να καπνιζει γυνακα στην επαρχια των 80s?αμεσως της εβαζαν ταμπελα ΠΟΥΤΑΝΑ..
που να κερατωναν?
μιλαμε για εντελως διαφορετικη εποχη που οσοι δεν την προλαβαν,ενδεχεται να την θεωρουν πως λεμε ψεματα.
εσυ που εισαι παλιος,ξερεις..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ποτε δεν ειδα τον αριθμο των γυναικων που εχουνε περάσει απο τη ζωη μου σαν προέκταση του τέτοιου μου.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Τι αλλο
Σιδερο, Πλυσιμο ρουχων και μαγειρεμα.  :sunglasses:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
jstar αυτές που κερατώναν , κερατώναν και με κελεμπία και μπορεί να ήταν και κάθε Κυριακή στην εκκλησία.
Μην κρίνουμε μόνο επιδερμικα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
jstar αυτές που κερατώναν , κερατώναν και με κελεμπία και μπορεί να ήταν και κάθε Κυριακή στην εκκλησία.
Μην κρίνουμε μόνο επιδερμικα.

εγω ειμαι αγαμητος εσεις χαλιέστε για τις γυναικες ομως. Εγω οτι και να ειμαι δεν τις αφηνω να επηρεασουν την ψυχολογια μου.  :grin:
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
......να του πρήζει τα @ρχίδι@ κ να τον αρμέγει οικονομικά μόνιμα.........
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.991
Πόντοι
5.006
Ποτε δεν ειδα τον αριθμο των γυναικων που εχουνε περάσει απο τη ζωη μου σαν προέκταση του τέτοιου μου.
τυπε εκει στο λιμενικο παιζει κανα καλο μουνι??? :think: :think: :think: :think:
αληθευει οτι τα πανταλονια που φορατε κανουν τσιτα-κωλαρα στις γκομενες???
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν απασχολησα ποτε δικηγορους για διαζυγια , δεν κατεστρεψα την καριερα και τη δουλεια μου για μια γυναικα πως σου φανηκε αυτο House of Fun ?  :grin:

δεν εχασα τον υπνο μου δεν γυριζα μεθυσμενος και κακομοιρης δεν πληγωσα ποτε καμια (ετσι νομιζω δεν ξερω αμα με σκεφτονται ακομα) δεν απατησα δεν τσακωθηκα δεν χαλαστηκα εχω μια πολυ ωραια δουλεια και ειμαι ελευθερος να κάνω οτι γουσταρω με τα χρηματα μου στην τσέπη.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μπόλντη κι εγώ γαμάω ΜΟΝΟ οταν βρω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μπόλντη κι εγώ γαμάω ΜΟΝΟ οταν βρω.

Τυπε αμα δεχομουν να κανω τον καραγκιοζη θα ειχα πολλες αλλα εντάξει ειμαι πιο αυστηρος εγω σε αυτά. Μεγαλωσα και σε σπιτι με αρχες βλέπεις. Δεν γουσταρω να λεω ψεμματα να παραμυθιαζω κτλπ

με γυναικες δεν τσακωνομαι και ειμαι ανοιχτος στην παρέα με πολυ κοσμο αλλα για τις πιο προσωπικες σχέσεις ειμαι πολυ εκλεκτικος και αυστηρος. Ξενερωνω πολυ ευκολα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom