Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φιλε γινε επειγοντως μουσουλμανος...εσυ δεν θες γκομενα αλλα 2 γυναικες και ελλεηνιδες......μαλιστα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Και φυσικά ένα άλλο θέμα (ίσως και μεγαλύτερο) απ τις γιορτές είναι οι καλοκαιρινές διακοπές και η θάλασσα γενικότερα!!!!!

Αυτό κι αν ήταν σπαζοκεφαλιά!

Εκτός απ τις διακοπές υπήρχε και το θέμα με τα καθημερινά ή...σαββατοκύριακα..μπανάκια!

έπρεπε να γίνει σχέδιο! να φύγεις με τα καλά σου ρούχα και να πάρεις στη λούφα το μαγιό σου, σαγιονάρες, καπελάκι πετσέτες (καλά αυτές μπορούσε να τις κουβαλήσει κι αυτή) και ότι άλλο χρειάζεται για μια εξόρμηση στην παραλία!

Αλλά φυσικά μεγάλη προσοχή στον ήλιο! Φαντάζεσαι να κάτσεις πολύ ώρα και να καείς? και δεν παίζει να πεις εγώ δεν κάνω πολύ ηλιοθεραπεία για να μη με καταλάβει η γυναίκα μου! Γιατί αυτή φυσικά δεν μπορεί (και δεν θέλει) να έρθει στη θέση σου και είναι λογικό. Και δεν γίνεται σε κάθε φάση που εσύ ξέρεις ότι μπορεί να πάθεις ζημιά, να το λες και στη γκόμενα! Ξενερώνει και αυτή αλλά και εσύ! :headbang:

Eιχεs και ωρα για....ηλιοθεραπεια???????Αυτοs ειναι πολυ καλοs!!!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
να σου φερω ενα πιστοποιητικο στρατολογικης καταστασης τυπου Α;αυτο μπορω εγω.... :2funny: :2funny: :2funny:
Βρε διάβαζε τώρα να μαθαίνεις γιατί θα σου χρειαστούν σύντομα (μόλις περάσεις την κουλούρα)

στο ξαναειπα και δεν ακους...σοβαρεψου να μην ρεζιλευεις τα παιδια σου αυριο που θα μεγαλωσουν και κοιτα να ξεκοψεις απο τα εξωσυζυγικα μπλεξιματα....ασε τα ψαρια και τους μπακαλιαρους....με τις γκομενες...αν και με τον χαρακτηρα που δειχνεις δυσκολα σε βλεπω να ξεφευγεις ανωδυνα χωρις τα γνωστα ανωνυμα τηλεφωνηματα και τις απειλες....οποτε καλα ξεμπερδεματα...ας προσεχες james

Εγώ φίλε (αν διαβάσεις μερικά ποστ πιο πάνω-διαβάστε βρε και λίγο περισσότερο απ την τρέχουσα σελίδα πριν εκφαίρετε γνωμη), έχω ξεκόψει ήδη απ όλα!

Αλλά το threat αυτό δημιουργήθηκε μετά από συζύτηση στο treat που άνοιξε ένας γιατρός "γιατί είναι αδύνατο ένας παντρεμένος να βρει γκόμενα¨. Ο σκοπός ήταν όχι απλά να βρεις τρόπους για γκόμενες (σαν παντρεμένος) αλλά τους κινδύνους που κρύβει ένα τέτοιο σπορ!

Αυτό που κάνω λοιπόν εδώ είναι να γράψω τα ... απομνειμονεύματά μου, :jerking: για να καταλάβουν οι ... νέοι του αθλήματος ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά όσο στην αρχή φαίνονται! :headbang: :headbang:

Εσύ λοιπόν και οι άλλοι ελευθεροι, όχι απλά δεν είστε ακόμα ούτε νεοι, αλλά ΄δεν γεννηθήκατε ακόμα! :uglystupid: :uglystupid:

Οπότε γι αυτό σου λέω! Βάλε πρώτα κουλούρα, δες πώς είναι, ξεκίνα σιγά σιγά το μπουρδελοσπορ (όπως όταν ήσουν ελεύθερος) και μόλις βγάλεις τις πρώτες γκόμενες και δεις τα σκούρα, έλα ξανά στο bourdela.tv, δες το threat και πάρε τις συμβουλές του παππού james! Τότε θα βρίζεις έντονα τις παρεμβολές που κάνουν κάποια κακομαθημένα-ανύπαντρα παιδάκια τύπου gl (εσύ θα το βρίζεις το κωλόπαιδο! όχι εγώ!!!!)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Βρε διάβαζε τώρα να μαθαίνεις γιατί θα σου χρειαστούν σύντομα (μόλις περάσεις την κουλούρα)

Εγώ φίλε (αν διαβάσεις μερικά ποστ πιο πάνω-διαβάστε βρε και λίγο περισσότερο απ την τρέχουσα σελίδα πριν εκφαίρετε γνωμη), έχω ξεκόψει ήδη απ όλα!

Αλλά το threat αυτό δημιουργήθηκε μετά από συζύτηση στο treat που άνοιξε ένας γιατρός "γιατί είναι αδύνατο ένας παντρεμένος να βρει γκόμενα¨. Ο σκοπός ήταν όχι απλά να βρεις τρόπους για γκόμενες (σαν παντρεμένος) αλλά τους κινδύνους που κρύβει ένα τέτοιο σπορ!

Αυτό που κάνω λοιπόν εδώ είναι να γράψω τα ... απομνειμονεύματά μου, :jerking: για να καταλάβουν οι ... νέοι του αθλήματος ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά όσο στην αρχή φαίνονται! :headbang: :headbang:

Εσύ λοιπόν και οι άλλοι ελευθεροι, όχι απλά δεν είστε ακόμα ούτε νεοι, αλλά ΄δεν γεννηθήκατε ακόμα! :uglystupid: :uglystupid:

Οπότε γι αυτό σου λέω! Βάλε πρώτα κουλούρα, δες πώς είναι, ξεκίνα σιγά σιγά το μπουρδελοσπορ (όπως όταν ήσουν ελεύθερος) και μόλις βγάλεις τις πρώτες γκόμενες και δεις τα σκούρα, έλα ξανά στο bourdela.tv, δες το threat και πάρε τις συμβουλές του παππού james! Τότε θα βρίζεις έντονα τις παρεμβολές που κάνουν κάποια κακομαθημένα-ανύπαντρα παιδάκια τύπου gl (εσύ θα το βρίζεις το κωλόπαιδο! όχι εγώ!!!!)
καλα κρασια....
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
φιλε γινε επειγοντως μουσουλμανος...εσυ δεν θες γκομενα αλλα 2 γυναικες και ελλεηνιδες......μαλιστα
Δεν νομίζω ότι είναι θέμα ελλεινίδας ή μη! Η μία μάλιστα δεν ήταν ελλεινίδα (αλλά δεν το ανέφερα ποτέ γιατί δεν παίζει κανένα ρόλο στα μπλεξήματα) αλλά και η άλλη που ήταν, δεν είχε να κάνει! ¨ηταν μάλιστα πολύ όμορφη και έκανε πολύ καλό σεξ (ακόμα και μετά τα παιδιά, και δε σταμάτησε τα ¨κόλπα¨ :pipa1: :s&m_3:στο κρεβάτι-ακόμα και τώρα.Δικό μου καθαρά,εσωτερικό ήταν το θέμα! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:γκέγκε?


Eιχεs και ωρα για....ηλιοθεραπεια???????Αυτοs ειναι πολυ καλοs!!!
Άμα μπεις στο χωρό απ όλα προλαβαίνεις να κάνεις! και φεγγαροθεραπεία! :dancing: :dancing:

Στο τέλος θα σας πω και ένα ρητό! Αλλά άμα είστε καλά παιδιά και δε μου τα σπάσετε!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δεν νομίζω ότι είναι θέμα ελλεινίδας ή μη! Η μία μάλιστα δεν ήταν ελλεινίδα (αλλά δεν το ανέφερα ποτέ γιατί δεν παίζει κανένα ρόλο στα μπλεξήματα) αλλά και η άλλη που ήταν, δεν είχε να κάνει! ¨ηταν μάλιστα πολύ όμορφη και έκανε πολύ καλό σεξ (ακόμα και μετά τα παιδιά, και δε σταμάτησε τα ¨κόλπα¨ :pipa1: :s&m_3:στο κρεβάτι-ακόμα και τώρα.Δικό μου καθαρά,εσωτερικό ήταν το θέμα! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:γκέγκε?

Άμα μπεις στο χωρό απ όλα προλαβαίνεις να κάνεις! και φεγγαροθεραπεία! :dancing: :dancing:

Στο τέλος θα σας πω και ένα ρητό! Αλλά άμα είστε καλά παιδιά και δε μου τα σπάσετε!
αμα ειχες γκομενα ξενη respect....αλλα τι εγινε μετα ελλεηνιδιζε κι αυτη;γιατι σου τα σπαγε;


υγ. πες το ρητο θα ειμαι φρονιμος παππου....μα τον θεο
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Τι καταλάβατε τώρα βρε ανύπαντρα-αμούστακα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μου κόψατε το ρυθμό!!! :headbang: :headbang:

Σύντροφοι παντρεμένοι!  ...η συνέχεια στο επόμενο επεισόδιο! :dancing:

...και γράψτε και κάτι και κάποιοι άλλοι! :rockon: εργολαβία το πήρα!



μόντς! βάλτε κάνα σηματάκι...¨ακατάλληλο δια ελευθέρας βοσκής¨ :grin: :grin:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
αμα ειχες γκομενα ξενη respect....αλλα τι εγινε μετα ελλεηνιδιζε κι αυτη;γιατι σου τα σπαγε;


υγ. πες το ρητο θα ειμαι φρονιμος παππου....μα τον θεο
Φυσικά και ελλεηνίδιζε!  :headbang:Τι περιγράφω τόσο καιρό!

της ήταν όμως αδιανόητο να είναι καρακουκλάρα, εγώ "κακάσκημος" (όπως της είχε πει μια φίλη της όταν με πρωτοείδε-μετά όμως άλλαξε γνώμη,έγινε και σύμαχός μου στην πορεία), να είμαι παντρεμένος με ελλεινίδα, να μην τη χωρίζω με τίποτα και να πηδάω πού και πού (το έπαιρνε χαμπάρι αλλά χωρίς αποδείξεις! :dancing:)

Γι αυτό και με ΠΑΤΗΣΕ σαν οδοστρωτήρας όταν της δώθηκε η ευκαιρία! :humpleg:




Για το ρητό φιλαράκι, είπαμε στο τέλος! Εκτός αν είσαι καλό παιδάκι και μου κάνεις κονέ σε κάνα καλό μασατζίδικο, απ αυτά τα πριβέ που μόνο εσύ έχεις πρόσβαση! ;) ;) ;) :2funny:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
και παππούς δεν είμαι ακόμα! >:( >:(

Είπα όταν παντρυτείς κτλ κτλ .... τότε ναι θα είμαι παππούς! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Τι καταλάβατε τώρα βρε ανύπαντρα-αμούστακα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μου κόψατε το ρυθμό!!! :headbang: :headbang:

Σύντροφοι παντρεμένοι!  ...η συνέχεια στο επόμενο επεισόδιο! :dancing:

...και γράψτε και κάτι και κάποιοι άλλοι! :rockon: εργολαβία το πήρα!



μόντς! βάλτε κάνα σηματάκι...¨ακατάλληλο δια ελευθέρας βοσκής¨ :grin: :grin:


θελω να σε ρωτησω κατι.


απο την εμπειρια σου ,πως μπορει να γινει καποιος τσακωτος?

μπορει να γινει τσακωτος απο το κινητο?

να διαβασει δηλαδη  τα μηνυματα της αλλης οταν αυτος λειπει?

ειναι το πιο πιθανο?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ειναι βασικο φιλε.απαντησε αν θελεις.εχω ενα φιλο σε δεινη θεση
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
παλι θελεις συμβουλες για "φιλους"?

(οπως και με τα ρδελα,ξερεις εσυ ;)_
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
παλι θελεις συμβουλες για "φιλους"?

(οπως και με τα ρδελα,ξερεις εσυ ;)_

ναι φροντιζω τους φιλους μου. αλληλεγγυη. ειναι κατι που δεν ξερεις.

ελπιζω να μην σε πειραζει.

ας αφησουμε τον φιλο να απαντησει.αν ειναι εδω.
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
μα συγγνωμη δεν θελει και πολυ μυαλο αν θελετε να εχετε 2 και 3 γκομενες καλα θα κανετε να εχετε τηλεφωνο με κωδικο κλειδματος αν θελετε να αποφυγετε τις αδιακρισιες της συζυγου αλλιως 2 τηλεφωνα και η υπαρξη του δευτερου να μην μαθευτει ποτε
αντε εμεις θα σας τα μαθαινουμε???? :idiot: :idiot: :idiot:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
και με τιποτα iphone και παντρεμενος....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
παντως ξερω σιγουρα πως τα νοκια εχουν σιγουρα αυτη τη ρυθμιση,να κλειδωνει το πληκτρολογιο και να θελει κωδικο μετα!!! :rockon:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
παντως ξερω σιγουρα πως τα νοκια εχουν σιγουρα αυτη τη ρυθμιση,να κλειδωνει το πληκτρολογιο και να θελει κωδικο μετα!!! :rockon:

αυτα που δεν ειναι νοκια δεν εχουν ομως αυτη την αυτοματη ρυθμιση..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom