Νέα

Αλήθειες με τον jormakka

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jormakka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 799
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.409
Κριτικές
171
Like
91.100
Πόντοι
46.423
prepare roger federer GIF by ATP Tour
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Σοβαρά μιλάς ρε ραμολιμεντο; Εσυ δεν άφηνες προσβλητικά σχόλια για χρησιμοποιημένες καποτες και έγραφες κριτικές-σεντόνια ενώ ταυτόχρονα υπογείως σαν αρουραίος παρακαλουσες για μπαν; Και θα μου πεις για το ποιος παίρνει σοβαρά το ρόλο του και νομίζει ότι επιτελεί κοινωνικό εργο;

Μια κλανια είσαι μπροστά μου. Και εδώ και έξω. Αλλά δε θέλω να μαλώσω μαζί σου επομένως άφησε με ήσυχο. Σε δυο εβδομάδες που θα έχει περάσει λίγο το στερητικό του τσιγάρου και θα έχουμε και 40.000€, έλα κράξε.

Με τις υγείες σας. :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
Σοβαρά μιλάς ρε ραμολιμεντο; Εσυ δεν άφηνες προσβλητικά σχόλια για χρησιμοποιημένες καποτες και έγραφες κριτικές-σεντόνια ενώ ταυτόχρονα υπογείως σαν αρουραίος παρακαλουσες για μπαν;

τυπε που τα ξερεις ολα αυτα;παρακολουθουσες χρονια το σαη αλλα δεν ειχες γραφτει ποτε; :think::confused::confused::confused:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.409
Κριτικές
171
Like
91.100
Πόντοι
46.423
Ακολουθεί διαφημιστικό σπότ.

Μαθήματα τέννις με τον Ανναπούρνα στη προνομιακή τιμή των €50 / ώρα.

roger federer tennis GIF


Για πληροφορίες συντονιστείτε.

:tooth: :tooth:

Θα υπάρξει νέα ανακοίνωση αργότερα.
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Με τις υγείες σας. :sunglasses:

Σε χρησιμοποιεί βρε ναυάγιο για να εκνευρίσει εμένα και συ χαίρεσαι. Αν σε δικαζα τώρα θα διέγραφες τον λογαριασμό σου όπως τόσοι και τόσοι. Τυχερός είσαι που έπεσες σε καλόψυχο μυστη.

@Γιολάντα Magic μαζεψε τα χαϊβάνια σου και άσε με ήσυχο. Στο είπα εκατό φορές, δεν σε κάνω φολοου. :birdman:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Σε χρησιμοποιεί βρε ναυάγιο για να εκνευρίσει εμένα και συ χαίρεσαι. Αν σε δικαζα τώρα θα διέγραφες τον λογαριασμό σου όπως τόσοι και τόσοι. Τυχερός είσαι που έπεσες σε καλόψυχο μυστη.

@Γιολάντα Magic μαζεψε τα χαϊβάνια σου και άσε με ήσυχο. Στο είπα εκατό φορές, δεν σε κάνω φολοου. :birdman:

Το ραμολιμέντο μπάρμπας, αφού κυνήγησε μια μικρούλα που θα μπορούσε να είναι δισέγγονή του τρώει τώρα μαζί της εδώ:
IMG_20220905_225546.jpg


και μετά θα της πηδήξει το κωλαράκι.

Καθίστε εσείς τώρα να γράφετε σεντόνια παίρνοντας τζούρα την σκατίλα του Θερμαϊκού. :sunglasses:
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Το ραμολιμέντο μπάρμπας, αφού κυνήγησε μια μικρούλα που θα μπορούσε να είναι δισέγγονή του τρώει τώρα μαζί της εδώ:
IMG_20220905_225546.jpg


και μετά θα της πηδήξει το κωλαράκι.

Καθίστε εσείς τώρα να γράφετε σεντόνια παίρνοντας τζούρα την σκατίλα του Θερμαϊκού. :sunglasses:

Καταρχήν σταμάτα την παπαντζα κάθε φορά που ζορίζεσαι. Μέχρι και συ δεν είσαι αρκετά ανόητος για να πάρεις την εγγονή σου και να τη βγάλεις για αλμυρά δημόσια. Θα γελούσαν μέχρι και τα ψάρια.

Πες απλά ότι ετοιμάζεσαι να κόψεις απ’ τη σύνταξη σου και να πας να γαμησεις μια ώρα μια άτυχη βι-ζι-τα. Να είσαι μπεσαλής. Τώρα άστο αυτό για τα κωλαρακια, μη πούμε άλλα για δικό σου καλό.

Εγώ ο ξενέρωτος είμαι με τη δικιά μου σπίτι βλέπουμε ταινία και θα παμε για ύπνο σε κανα δίωρο αγκαλίτσα γιατί είμαι και φλωρος. Αλλά εγώ δε πληρώνω κεφάλα, και η δικια μου είναι μαζί μου γιατί γουστάρει. Εσυ τράβα κοιμήσου απόψε με τα πιτζαμάκια σου τα λινά και με δυο μαξιλάρια όπως σε είπε ο γιατρός για τις καούρες.

:sopase:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Καταρχήν σταμάτα την παπαντζα κάθε φορά που ζορίζεσαι. Μέχρι και συ δεν είσαι αρκετά ανόητος για να πάρεις την εγγονή σου και να τη βγάλεις για αλμυρά δημόσια. Θα γελούσαν μέχρι και τα ψάρια.

Πες απλά ότι ετοιμάζεσαι να κόψεις απ’ τη σύνταξη σου και να πας να γαμησεις μια ώρα μια άτυχη βι-ζι-τα. Να είσαι μπεσαλής. Τώρα άστο αυτό για τα κωλαρακια, μη πούμε άλλα για δικό σου καλό.

Εγώ ο ξενέρωτος είμαι με τη δικιά μου σπίτι βλέπουμε ταινία και θα παμε για ύπνο σε κανα δίωρο αγκαλίτσα γιατί είμαι και φλωρος. Αλλά εγώ δε πληρώνω κεφάλα, και η δικια μου είναι μαζί μου γιατί γουστάρει. Εσυ τράβα κοιμήσου απόψε με τα πιτζαμάκια σου τα λινά και με δυο μαξιλάρια όπως σε είπε ο γιατρός για τις καούρες.

:sopase:

Με τον καιρό, θα μάθετε δύο βασικά πράγματα.

Πρώτον, να μην δίνετε σημασία στα σχόλια του κόσμου. Ο άνθρωποι είναι ζηλόφθονες και κατακρίνουν όσα θα ήθελαν να κάνουν η να έχουν, αλλά δεν μπορούν. :sunglasses:

Δεύτερον, τα νιάτα, η ομορφιά και η αγάπη, έχουν ημερομηνία λήξης. Κάποια στιγμή αργά ή γρήγορα θα σε εγκαταλείψουν. :sunglasses:
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Με τον καιρό, θα μάθετε δύο βασικά πράγματα.

Πρώτον, να μην δίνετε σημασία στα σχόλια του κόσμου. Ο άνθρωποι είναι ζηλόφθονες και κατακρίνουν όσα θα ήθελαν να κάνουν η να έχουν, αλλά δεν μπορούν. :sunglasses:

Δεύτερον, τα νιάτα, η ομορφιά και η αγάπη, έχουν ημερομηνία λήξης. Κάποια στιγμή αργά ή γρήγορα θα σε εγκαταλείψουν. :sunglasses:

Δεν με εκνευρίζεις. Δεν έχεις τίποτα το οποίο να με κάνει να αισθανθώ λιγότερος επομένως κατά κανόνα είναι ανέφικτο. Τα νιάτα μπορεί να μας αφήσουν, οι τρόποι και οι αξίες ποτέ.

Μάθημα προς ναυτιλομένους. Πάντα θα δίνεις σημασία στο τι λένε οι γύρω σου. Το θέμα είναι αν αυτό που λένε ισχύει ή όχι. Αν ισχύει και είναι αντίθετο με το παραμύθι σου, θα σε πειράξει. Αν δεν ισχύει και ξέρεις ποιος είσαι, θα προσπεράσεις. Εσυ είσαι ένα ραμολιμέντο και μισό, πουθενάς και μια φορά την εβδομάδα το πολύ πας μια ώρα με βίζιτα σε χοτελ. Αυτά. Δικαίωμα σου, απλά μη το παίζεις τζοβενο και μη ξεκινας φασαρία με τη νεολαία.

Στο ξαναείπα, είσαι σα ποντικός στον χαρακτήρα. Δεν σε προκάλεσα. Επίτηδες άφηνες υπονοούμενα για να με ενοχλήσεις σε προσωπικό επίπεδο. Το ίδιο έκανες και μετά, με κακία, μπας και φύγει μπαν, λες και είσαι πέντε χρόνων. Τόσο πολύ ΔΕΝ σε πείραξα. Φαντάσου δηλαδή να σε σταύρωνα κιόλας.

Έλα, καληνύχτα. Μπλοκ και μια παχιά και είσαι έτοιμος. :cum:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Το ραμολιμέντο μπάρμπας, αφού κυνήγησε μια μικρούλα που θα μπορούσε να είναι δισέγγονή του τρώει τώρα μαζί της εδώ:
IMG_20220905_225546.jpg


και μετά θα της πηδήξει το κωλαράκι.

Καθίστε εσείς τώρα να γράφετε σεντόνια παίρνοντας τζούρα την σκατίλα του Θερμαϊκού. :sunglasses:
Γερο που είναι εδώ στα σπατα;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
δεν γνωριζω τι έχει προηγηθεί

Αλλά τύπος τζορμακας ρίχνει άγρια μπινελικια ,σαν λυσσασμένο τσοπανόσκυλο σε άκακο γεράκο που του μιλάει στον πληθυντικό

Μηδέν σεβασμός οι νεολαίοι σήμερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παραλία Ψυττάλειας αριστερά, κολλητά στη μονάδα καθαρισμού.
Ρομαντικά και μυρωδικά
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Δεν με εκνευρίζεις. Δεν έχεις τίποτα το οποίο να με κάνει να αισθανθώ λιγότερος επομένως κατά κανόνα είναι ανέφικτο. Τα νιάτα μπορεί να μας αφήσουν, οι τρόποι και οι αξίες ποτέ.

Μάθημα προς ναυτιλομένους. Πάντα θα δίνεις σημασία στο τι λένε οι γύρω σου. Το θέμα είναι αν αυτό που λένε ισχύει ή όχι. Αν ισχύει και είναι αντίθετο με το παραμύθι σου, θα σε πειράξει. Αν δεν ισχύει και ξέρεις ποιος είσαι, θα προσπεράσεις. Εσυ είσαι ένα ραμολιμέντο και μισό, πουθενάς και μια φορά την εβδομάδα το πολύ πας μια ώρα με βίζιτα σε χοτελ. Αυτά. Δικαίωμα σου, απλά μη το παίζεις τζοβενο και μη ξεκινας φασαρία με τη νεολαία.

Στο ξαναείπα, είσαι σα ποντικός στον χαρακτήρα. Δεν σε προκάλεσα. Επίτηδες άφηνες υπονοούμενα για να με ενοχλήσεις σε προσωπικό επίπεδο. Το ίδιο έκανες και μετά, με κακία, μπας και φύγει μπαν, λες και είσαι πέντε χρόνων. Τόσο πολύ ΔΕΝ σε πείραξα. Φαντάσου δηλαδή να σε σταύρωνα κιόλας.

Έλα, καληνύχτα. Μπλοκ και μια παχιά και είσαι έτοιμος. :cum:

Με τις υγείες σας και πάλι . :sunglasses:
Οφείλω πάντως να ομολογήσω, πως τις καταθέσεις ψυχής, τις έχετε στο τσεπάκι.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Παιδιά πολυ ρομαντικά το πάτε μήπως να αλλάξετε λίγο τέμπο ;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Εχω 2 παιδια συζυγο και κανα 2 παλλακίδες! Εσυ τι έχεις ?
Γράψε καλύτερα κανά ρητό επιπέδου χαζογκόμενας cosmopolitan
γιατί αν νομίζεις ότι έκανες κανά κατόρθωμα που παντρεύτηκες και έκανες δύο παιδιά
άλλαξε πλευρό...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.409
Κριτικές
171
Like
91.100
Πόντοι
46.423
Ακολουθεί διαφημιστικό σποτάκι.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom