Νέα

Αλήθειες με τον jormakka

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jormakka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 799
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.094
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Βρε φιλοπολεμικε τζορ καμία ένταση δεν έχω
Απλώς έκανα μια παράθεση και απέδειξα με δεδομένα και ανέλυσα 1 από τα πολλά στερεότυπα ....
Αλλα εάν ακόμα δεν έχεις καταλάβει μπορούμε να πάμε βήμα βήμα ( πήγαινε Google ορισμός ; στερεότυπα)
Αλλα οκ κανένα θέμα δεν θέλω να σου πάρω το .στεμα μην αγχώνεσαι :buck2:

Τίποτα δεν απέδειξες ούτε είχες σκοπό να αποδείξεις κάτι ούτε μπορούσες να αποδείξεις κάτι. Σε διάλογο μαζί μου για οποιοδήποτε θέμα δεν έχεις ελπίδα, σε έχω για πλάκα, με κλειστά μάτια. Ήθελες απλά κομμάτι της προσοχής μου και σου το έδωσα απλόχερα γιατί βαριόμουν, ως τώρα. Πάω για σεξ. Έκοψα και το τσιγαρο, καταλαβαίνεις... :zfuck:


Κάτσε στο νήμα σου μπουμπού, είναι επικίνδυνα εδώ. :sopase:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
καλό το τσίπουρο αλλά (ότι και να λέτε γιατί ξέρω ότι οι πίνοντες τσίπουρο ΠΑΝΤΑ διαφωνούν) σαν το ούζο δεν έχει...
ρε φιλε, το ουζακι ειναι light. Αναγκαστικα με παγακια (οι φλωροι νερομενο), γλυκο κι ευκολοπιοτο, παντα με μεζεδακι διπλα, σε μεγαλο ποτηρι να βρεχεις το στομα σου συχνα. Οι ιεροσυλοι και οι γκομενες, βαζουν και αναψυκτικα μεσα... Δε με χαλαει αλλα ειναι... πρωινο.

Το τσιπουρακι το βαζεις καταψυξη, δεν εχει παγους και νερα, χωρις πορτοκαλαδες και κοκακολες, και το πινεις εχοντας παντα διπλα μια κρυα μπυρα να σε ενυδατωνει (νόμος, ειδικα το καλοκαιρι). Αμα θες πεφτεις και με τα μουτρα στο φαι την ωρα που πινεις (κρητη), αμα θες τσιμπας μεζεδακι παραλιακα, αμα θες το πινεις και ξεροσφυρι.

Ασε που οι ξενοι οταν πινουν ουζο λενε "σαμπουκα".
Οταν πινουν τσιπουρα και ρακες ομως, λενε τον δεσποτη παναγιωτη :2funny:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
ρε φιλε, το ουζακι ειναι light. Αναγκαστικα με παγακια (οι φλωροι νερομενο), γλυκο κι ευκολοπιοτο, παντα με μεζεδακι διπλα, σε μεγαλο ποτηρι να βρεχεις το στομα σου συχνα. Οι ιεροσυλοι και οι γκομενες, βαζουν και αναψυκτικα μεσα... Δε με χαλαει αλλα ειναι... πρωινο.

Το τσιπουρακι το βαζεις καταψυξη, δεν εχει παγους και νερα, χωρις πορτοκαλαδες και κοκακολες, και το πινεις εχοντας παντα διπλα μια κρυα μπυρα να σε ενυδατωνει (νόμος, ειδικα το καλοκαιρι). Αμα θες πεφτεις και με τα μουτρα στο φαι την ωρα που πινεις (κρητη), αμα θες τσιμπας μεζεδακι παραλιακα, αμα θες το πινεις και ξεροσφυρι.

Ασε που οι ξενοι οταν πινουν ουζο λενε "σαμπουκα".
Οταν πινουν τσιπουρα και ρακες ομως, λενε τον δεσποτη παναγιωτη :2funny:
light το ούζο δεν το λες...ούτε αναγκαστικά με παγακια (αν και προσωπικά βάζω).
αλλά τέλος πάντων το όλο νόημα του ούζου είναι ο συτνδυασμός με τα μπλε πιο πάνω, όπως πολύ εύστοχα αναφέρεις
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.094
γιολάντα γουστάρεις να σου λένε πως και τι...???
είμαι πολύ καλός στις ιστορίες :grin::confused:
αλλά μη μου χρεώσεις 150ρούμπα για να σου δώσω...μπλα μπλα !!! σκόντο...
Ναι τελευταία μου εχει βγει αυτό το.φετιχ τέρμα....
Να ακούω πως γαμανε άλλες ενώ με γαμανε με.διεγειρει απίστευτα και μου .βγάζει αντίστροφα αυναιθηματα και η λιμπιντος αντε γειά εκτοξεύεται
Αλλα και κα λέω.εγω σε άλλους...
Τωρα βέβαια εξαρτάται από τον παρτενέρ ...

Υγ.εξτρα χρεώνω τον κωλο.μου Όχι αυτό
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
light το ούζο δεν το λες...ούτε αναγκαστικά με παγακια (αν και προσωπικά βάζω).
αλλά τέλος πάντων το όλο νόημα του ούζου είναι ο συτνδυασμός με τα μπλε πιο πάνω, όπως πολύ εύστοχα αναφέρεις
"προσωπικα" βαζει ολη η ελλαδα :2funny: Δεν γινεται ρε, και κρυο να ειναι το ουζο, θα βαλεις παγακια! στην αρκτικη να πας να πιεις ουζο, θα πιασεις χιονι απο κατω και θα το ριξεις μεσα. Πρεπει να κανει γλινγκ γλονγκ το ποτηρι, αυτη ειναι η ιεροτελεστια.

Ειναι ωραιο και το ουζακι ρε εχει τις ωρες του. Απλα αμα σε μεγαλωσουν με τσιπουρα και ρακες, δεν τα αλλαζεις μετα. Ασε που καθε τριμηνο, ολο και καποιος φιλος/συγγενης θα στειλει σε καποιον απο την παρεα κανα 5λιτρο. Γαμημενοι νησιωτες (εν αθηναι) αλκοολικοι, μας εχουν καταστρεψει
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Η φράση που χρησιμοποίησα εννοεί ότι η κοπέλα του τάδε παιδιού πρέπει να είναι και σοβαρή όταν πρέπει αλλά και να δείχνει την ερωτική της πλευρά με το αγόρι της. Όταν υπάρχει σεβασμός, αμοιβαίος, τότε και οι δυο πλευρές εκφράζονται αρμονικά και υποδηλώνουν μια υγιή σχέση. Δεν είμαι σίγουρος πώς φτάσαμε στην παρθένο Μαρία και στο συμπέρασμα ότι χρησιμοποιώ αυτό το «ρητό» συνέχεια αλλά θα σεβαστώ το γεγονός ότι κλαίτε και δε θα σας πιέσω.

ΥΣ: ο παππούς σας κανονικά έπρεπε να σας πάρει στις 16:30 από τον σταθμό. Σας ενημερώνουμε ότι την επόμενη φορά που θα υπάρξει παρόμοια καθυστέρηση είμαστε από το νόμο υποχρεωμένοι να καλέσουμε το εκατό.
Κι όμως! Η ιστορική αναδρομή της δεσποινίδας @Γιολάντα Magic είναι μεν σύντομη, αλλά ακριβέστατη και εμπεριστατωμένη.
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Κι όμως! Η ιστορική αναδρομή της δεσποινίδας @Γιολάντα Magic είναι μεν σύντομη, αλλά ακριβέστατη και εμπεριστατωμένη.

Θείο, δεν εκνευρίζομαι πλέον από την βλακεία των ανθρώπων. Απλά απογοητεύομαι. Το πιασες;

Επιπλέον αν στα εξήντα μου κυνηγάω αλαφιασμένος σε φτηνά χοτελ κωλαράκια από κοριτσάκια που θα μπορούσαν να είναι εγγονές μου, αλίμονο. Το πιασες;

Μη κουραζεσαι τσάμπα για χάρη της μπέμπας. Τρως σκάγια χωρίς λόγο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Το καθήκον καλεί. Όπως η πουτανα δεν αφήνει ποτέ τη δουλειά έτσι και ο Τζορ δεν αφήνει ποτέ το μπου.


BE528FA8-A93E-4269-99EB-3766FEB95D21.jpeg


Καλησπέρα.



Στη σημερινή εκπομπή θα μιλησουμε για ένα θέμα που ανεπιτυχώς αναλύεται σε άλλο νήμα, αυτό της σχέσης με κοπέλα που την έχουν παρτουζώσει δυο ή περισσότεροι άντρες. Καθίστε αναπαυτικά στον καναπέ σας και ας συζητήσουμε.



Για αρχή, ας αναφέρουμε ότι για έναν άντρα το «body count» μιας γυναίκας είναι παρά πολύ σημαντικό για την συναψη σοβαρής σχέσης. Όπως έχω πει ξανά, το ερωτικο παρελθόν μιας γυναίκας πλάθει την συμπεριφορά της και έχει αντίκτυπο σε μια σχέση. Δηλαδή, μια γυναίκα που έχει πάρει ότι κινείται, είτε από δίκη της πρωτοβουλία είτε από δουλειά ως βίζιτα, είναι πολύ πιο ευκολο να κερατώσει και να βαρεθεί με την πρώτη ευκαιρία παρά να μείνει πίστη και να προσπαθήσει να διορθώσει το όποιο ζήτημα αντιμετωπίζει η σχέση της με έναν άντρα. Της λείπει η υπομονή και η κριτική σκέψη, κατά συνέπεια δεν μπορεί να καταστεί άτομο εμπιστοσύνης. Εκτός αυτού, η αξία μιας γυναίκας μειώνεται σταδιακά με όσο περισσότερους άντρες αυτή συνευρίσκεται και όσα περισσότερα τρελά επιχειρεί. Η παρτουζα είναι από τα πιο υποτιμητικά πράγματα στο σεξ για μια γυναίκα. Γιατί; Θα σας πω.



Η παρτουζα είναι ένα σενάριο υποτιμητικό για μια γυναίκα. Υποτιμητικό εν γνώση της. Υποτακτικης φύσεως, εν γνώση της. Σενάριο στο οποίο δεν έχει τη δυνατότητα να αντιδράσει, σενάριο στο οποίο την χειρίζονται περισσότερα από ένα αρσενικά. Σενάριο στο οποίο συνειδητά μοιράζεται και τις περισσότερες φορές ξεφτιλίζεται. Αυτό είναι που περνάει στο μυαλό του άντρα και η αξία της γυναίκας αυτής πάει στο μηδέν, χρίζοντας την ακατάλληλη για να επενδύσει κάποιος σε σοβαρή σχέση μαζί της. Απλά και κατανοητά. Παμε τώρα να αναλύσουμε την ίδια την γυναίκα.



Οι ερωτήσεις σας είναι τρεις: α) γιατί παρτουζώνεται β) θα το ξανακάνει; και γ) έχω μέλλον μαζί της;



Οπλιστείτε με θάρρος. Ας απαντήσουμε στα δυο τελευταία ερωτήματα που είναι και τα πιο απλά. Έχει ένας άντρας μέλλον μαζί της; Φυσικά και όχι. Σε κανένα υποθετικό σενάριο, άσχετα με την οικονομική σας κατάσταση, τον γάμο ή την δημιουργία οικογένειας. Θα το ξανακάνει; Εννοείται. Είτε με εσάς, είτε χωρίς εσάς. Χωρίς εσάς είναι λιγότερο συνηθες, θα πρέπει να έχετε δει τα σημάδια ειδάλλως είστε ανόητοι. Με εσάς είναι το πιο συνηθες, ξεκινάει ως δώρο με γυναίκα ώστε να κερατωσετε αλλά εν γνώση της. Στη συνέχεια και με βάση την ισοτιμία στη σχέση σας, είναι ώρα να ανταποδώσετε χαρίζοντας της ένα μεγάλο παπαρι μαζί με το δικό σας. Μπορείτε να το αποφύγετε αρχικά με το να προτείνετε παρτουζα με τρανς. Τελοσπαντων, μόλις τα τριο γίνουν το εβδομαδιαίο σας φετίχ, θα έρθουν κι άλλες / άλλοι. Ώσπου συνειδητοποιείτε ότι δεν έχετε σχέση, είστε απλά δυο ανόητοι που έχουν ανάγκη για παρέα και ταυτόχρονα έχουν μείνει ακόμα σε προεφηβικό στάδιο ορμών και μυαλού. Συγχαρητήρια, δεν υπάρχει πισωγύρισμα. Τώρα τον ήπιατε.



Παμε όμως στο αρχικό και πιο ενδιαφέρον ερώτημα. Το γιατι. Στην περίπτωση του Ομήρου Πουλάκη ήταν γιατί ψιθυρίζανε, εδώ τα πράγματα είναι κάπως πιο περίπλοκα. Θα ξεκινούσα με το «she belongs to the streets» αλλά βαριέμαι να ψάχνω το βίντεο. Αυτή η φράση είναι η εύκολη απάντηση και εμάς μας αρέσουν τα δύσκολα. Θα παραθέσω το γιατί και μετά θα παραθέσω το πραγματικό γιατί. Παμε λοιπόν.



Αρχικά, εύλογα θα υποθέσουμε - και σωστά - ότι κοπέλα που παρτουζωνεται βαριέται εύκολα. Βαριέται εύκολα, δεν επενδύει εύκολα, προτιμά να φύγει. Θα βαρεθεί το σεξ με μόνο έναν άντρα, θα βαρεθεί την σοβαρή σχέση με μονο έναν άντρα, θα βαρεθεί το σενάριο της υπόλοιπης ζωής της με μόνο έναν άντρα.



Οι γυναίκες αυτές κατά κόρον κουβαλάνε τραυματα. Τραυματα χωρισμού, ή άλλα που δε θα αναλύσουμε. Κατά συνέπεια επιζητούν το δραμα και η σχέση μαζί τους θα είναι εξαιρετικά κουραστική. Δυστυχώς οι πιο άρρωστες και καυλιάρες γυναίκες ανήκουν σε αυτή την κατηγορία, θα το δείτε εύκολα και στις βίζιτες αν τις συγκρίνετε. Τελοσπαντων, τέτοια τραυματα καθιστούν σοβαρές σχέσεις καταστροφικές. Μη βιαστείτε να το αντικρούσετε με τις μαλακιες σας από το Ίντερνετ. Αν έχετε συνάψει σχέσεις (πληθ) με κοπέλες του επαγγελματος θα καταλάβετε. Παμε παρακάτω.



Έχοντας αναλύσει αρκετά, κοπέλα που παρτουζωνεται έχει το φαινόμενο του «pleaser». Ο pleaser είναι με λίγα λόγια η κοπέλα με κόμπλεξ κατωτερότητας που προσπαθεί να ευχαριστήσει με κάθε τρόπο, βάζοντας τον εαυτό της δεύτερο, το ίδιο και την αξιοπρέπεια της, με μοναδικό στόχο την αποδοχή και το να νιώσει καλύτερη των υπολοίπων. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να είναι εξαιρετικά αφελής (πρωτίστως επειδή έχει την εντύπωση ότι επιτελεί σοβαρό έργο), να την εκμεταλλεύονται, να την κοροϊδεύουν και να την χειρίζονται με αποτέλεσμα να είναι εξαιρετικά ευάλωτη και κατά συνέπεια ότι χειρότερο για μια σοβαρή σχέση. Θα αναφέρω ένα απλό παράδειγμα - αν και έχω πολλά - κοπέλας πανέμορφης που εργαζόταν ως βίζιτα εδώ και έδινε το ένα ακάποτο μετά το άλλο καθαρά και μόνο επειδή δεν μπορούσε να πει όχι. Αυτή η κοπέλα ήταν η Ντάσα, ναι αυτή που μοιάζει με μοντέλο και σε καμία περίπτωση δε θα έπρεπε να γαμιεται με τις σκατοφατσες σας. Υπάρχουν πολλά τέτοια παραδείγματα που... ξεχειλίζουν ενέργεια, που σε συνδυασμό με το ποτό και τις ουσίες οι μεταμεσονύκτιοι πελάτες περνάνε καλά. Παμε παρακάτω, το πιάσατε το νόημα της παραγράφου.



Λοιπόν, κατηγοριοποιήσαμε και αναλύσαμε τα πάντα όμορφα, είτε για κοπέλες του επαγγελματος είτε όχι. Τώρα θα σας πω τον πραγματικό λόγο που η κοπέλα παρτουζωνεται και σας κάνει τη ζωη μαρτύριο. Μαζευτείτε γύρω από τη φωτιά.



Γιατί της αρέσει. Τόσο απλά. Μα μα μα μα, σκασμός. Δε τελείωσα... Θυμάστε όταν ήσασταν στο σχολείο και είχατε την πρώτη σας σχέση; Φυσικά και όχι διότι η πλειοψηφία ήσασταν μπακουρια αλλά θα θυμάστε τον Πετράκη που τα είχε με την Αννούλα. Όλα καλά, μα όλα, μέχρι που μια μέρα η Αννούλα πετάει γι’ άλλα μέρη. Ο Πετράκης σπάει το κεφάλι του... μα τι έφταιξε; Με παίρνει τηλέφωνο, μου λέει τα έκανα όλα σωστά, δεν υπήρχε λόγος να φύγει. Τζορ; Ηρέμησε του λέω. Όντως τα έκανες όλα σωστά. Όντως δεν είχε αφορμή να φύγει. Αλλά έφυγε. Γιατί; Γιατί συνειδητοποίησε ότι μπορεί και καλύτερα. Αυτή είναι η γέννηση της γυναίκας φίλοι μου συμφορουμίτες. Το ότι κατανοεί πλέον πως μπορεί να κάνει αυτό που της α-ρε-σει. Τι εννοώ;



Αρκεί κάποιος να πάρει ως παράδειγμα τον αγοραίο έρωτα. Όλοι εσείς οι μπουνταλάδες που τρέχετε από χοτελ σε χοτελ και τις ταράζετε στο γλυφομούνι και στο πιστόνιασμα είστε τα μεγαλύτερα κορόιδα του πλανήτη. Γιατί; Γιατί πληρώνετε για να δώσετε ευχαρίστηση και το μόνο που παίρνετε πίσω είναι ένα χαμόγελο, ένα μπράβο, ένα τρέμουλο στο πόδι ή ένα ακάποτο. Και χαίρεστε. Ρωτήστε την πόσους οργασμούς είχε πέρυσι και σε τι σκηνικά μπλέχτηκε, να δείτε πόσο σημαντικοί είστε. Τι εννοώ;



Εννοώ ότι μια γυναίκα δε χάνει ποτέ. Τα πάντα γίνονται για δική της ευχαρίστηση. Η παρτουζα είναι κομμάτι αυτού. Και όταν μια γυναίκα έχει μάθει να παίρνει αυτό που θέλει τη στιγμή που το θέλει, έχοντας τον χαρακτήρα που αναλύσαμε πριν εκτενώς, θα το πάρει. Θα παρτουζωθει και με έναν και με δυο και με δέκα και ξέρετε το αστείο ποιο είναι; Θα της αρέσει, θα συνεχίσει, θα το επαναλάβει και ταυτόχρονα θα βρει έναν κακομοίρη να περάσει τον χρόνο της και να του πιει το αίμα. Γυναίκα που βάζει τον εαυτό της πάνω απ’ όλα δε θα μπορεί ποτέ να μείνει σε σοβαρή σχέση ή να φροντίσει ένα παιδί. Δε θα μείνει ποτέ πιστή, δεν θα έχει ποτέ αναστολές, αξιοπρέπεια ή σεβασμό απέναντι στον άνθρωπο της. Σε τι κλίμακα μας είναι αδιάφορο.



Άρα...

Βρείτε μια γυναίκα της προκοπής. Υπάρχουν, εδώ βρίσκω εγώ που είμαι ο μεγαλύτερος κακομοίρης - κατ ομολογίαν σας - του σάιτ, δε θα βρείτε εσείς; Αφήστε τα άρρωστα και τα εξτριμ, θα έρθουν μονά τους. Βρείτε μια γυναίκα που να θέλει να ζει τα πάντα μόνο μαζί σας. Παρτουζωμένες, χρησιμοποιημένες, βίζιτες, κτλ ανήκουν αλλού. Θα δείτε, σας το λέω, το να μοιράζεσαι τη ζωη σου με έναν άνθρωπο που σε αγαπάει και τον αγαπάς είναι εκατό φορές πιο όμορφο και πλήρες από το να τρέχεις σα σκιά να γαμησεις την κάθε σαύρα, είτε είναι με λεφτά είτε όχι. Ανούσια γαμησια, ανούσιες στιγμές, χασιμο χρόνου. Φτηνές γυναίκες θα περάσουν άπειρες, είναι σα τον άνεμο. Σκοπός σας είναι η ψυχική ηρεμία, η γαλήνη, η αγάπη, η χαρά, η οικογένεια. Για να γίνει αυτό πρέπει να ξέρετε ποιος είστε και το τι ακριβώς ψάχνετε. Και θα το βρείτε. Σταματήστε να κάνετε σα πληγωμένα περιστέρια που μια χιλιογαμημένη κιούσπα «άγγιξε» τα σωθικά σας και την ερωτευτήκατε σφόδρα, γελάει ο κόσμος. Κοιτάξτε γύρω σας.


Να έχετε μια υπεροχη εβδομάδα.
Τα σέβη μου αρχηγέ μου :hi:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Θείο, δεν εκνευρίζομαι πλέον από την βλακεία των ανθρώπων. Απλά απογοητεύομαι. Το πιασες;

Επιπλέον αν στα εξήντα μου κυνηγάω αλαφιασμένος σε φτηνά χοτελ κωλαράκια από κοριτσάκια που θα μπορούσαν να είναι εγγονές μου, αλίμονο. Το πιασες;

Μη κουραζεσαι τσάμπα για χάρη της μπέμπας. Τρως σκάγια χωρίς λόγο.

Εν πρωτοις, θα σας συνιστούσα να μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια, και εν δευτέροις θα σας συμβούλευα να μην παίρνετε τόσο σοβαρά τόσο τις άλλες περσόνες που γράφουν εδώ, όσο και την δική σας. Αν πάλι βαυκαλίζεστε με την ιδέα ότι έχετε κάποιο θεσμικό ρόλο εδώ μέσα, καθώς και ότι επιτελείτε κάποιου είδους κοινωνικό έργο, απλώς σας οικτίρω.

Να έχετε ένα καλό βράδυ.
 
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Εν πρωτοις, θα σας συνιστούσα να μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια, και εν δευτέροις θα σας συμβούλευα να μην παίρνετε τόσο σοβαρά τόσο τις άλλες περσόνες που γράφουν εδώ, όσο και την δική σας. Αν πάλι βαυκαλίζεστε με την ιδέα ότι έχετε κάποιο θεσμικό ρόλο εδώ μέσα, καθώς και ότι επιτελείτε κάποιου είδους κοινωνικό έργο, απλώς σας οικτίρω.

Να έχετε ένα καλό βράδυ.

Σοβαρά μιλάς ρε ραμολιμεντο; Εσυ δεν άφηνες προσβλητικά σχόλια για χρησιμοποιημένες καποτες και έγραφες κριτικές-σεντόνια ενώ ταυτόχρονα υπογείως σαν αρουραίος παρακαλουσες για μπαν; Και θα μου πεις για το ποιος παίρνει σοβαρά το ρόλο του και νομίζει ότι επιτελεί κοινωνικό εργο;

Μια κλανια είσαι μπροστά μου. Και εδώ και έξω. Αλλά δε θέλω να μαλώσω μαζί σου επομένως άφησε με ήσυχο. Σε δυο εβδομάδες που θα έχει περάσει λίγο το στερητικό του τσιγάρου και θα έχουμε και 40.000€, έλα κράξε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Η φράση που χρησιμοποίησα εννοεί ότι η κοπέλα του τάδε παιδιού πρέπει να είναι και σοβαρή όταν πρέπει αλλά και να δείχνει την ερωτική της πλευρά με το αγόρι της. Όταν υπάρχει σεβασμός, αμοιβαίος, τότε και οι δυο πλευρές εκφράζονται αρμονικά και υποδηλώνουν μια υγιή σχέση. Δεν είμαι σίγουρος πώς φτάσαμε στην παρθένο Μαρία και στο συμπέρασμα ότι χρησιμοποιώ αυτό το «ρητό» συνέχεια αλλά θα σεβαστώ το γεγονός ότι κλαίτε και δε θα σας πιέσω.

ΥΣ: ο παππούς σας κανονικά έπρεπε να σας πάρει στις 16:30 από τον σταθμό. Σας ενημερώνουμε ότι την επόμενη φορά που θα υπάρξει παρόμοια καθυστέρηση είμαστε από το νόμο υποχρεωμένοι να καλέσουμε το εκατό.
Θεωρώ ότι την παραπάνω φράση την μεταφράζει ο καθένας διαφορετικά. Τη λέξη "πουτάνα" τη χρησιμοποιούμε στην προκυμένη περίπτωση για να περιγράψουμε μια γυναίκα που γνωρίζει τον τρόπο να εκφραστεί στο κρεβάτι (ξέρεις με τα ακροβατικά της και τα παιχνίδια της). Με άλλα λόγια, να έχει τα "χαρίσματα" μια ιερόδουλης (αν θεωρήσουμε ότι μια ιερόδουλη έχει κάποιου είδους χαρίσματα).

Πολλοί άνδρες μπορεί να βαρεθούν αν συνευρεθούν στο κρεβάτι με έναν αστερία, όμως αν υπάρχει ερωτισμός και από τους 2, τότε αλλάζει το όλο σκηνικό. Και εδώ είναι η φράση κλειδί.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.544
Πόντοι
3.656
OP
OP
jormakka

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
θα μπεις με αλλο κλωνο τυπε βατραχε; :think::confused::confused::confused:

Δεν έχω κλώνους. Αν χρειαστώ, υπάρχουν αρκετά παρατημένα ακκ από το 2006-2008 με σβησμένα hotmail ή yahoo. Τα πρώτα τα κάνεις μια απλή επαναδημιουργία και ζητάς νέο κωδικό, τα δευτερα επικοινωνείς με την διοίκηση ότι έχασες τα στοιχεία και κάνεις επανάκτηση. Αν με ένοιαζε να μπαίνω με κλώνους ή να κουνάω το δάχτυλο μου για την ημερομηνία εγγραφής, δε θα στο έλεγα όλο αυτό. Άρα, ατυχές το σχόλιο σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom