Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Μεγάλη προσοχή φίλοι μου χρειάζεται και με τους φίλους/ες της γκόμενας.Καλά θα κάνετε να μην ανοίγεστε και εμφανίζεστε άνετοι στις παρέες της κτλ.Φαντάζεστε να σας πετύχει "οικογεννειακώς" κάποιος φίλος της που ήταν προχτές στην παρέα μαζί σας?....καλά ξεμπερδέματα!

καλύτερα να γνωρίσετε μόνο κάνα δυο φίλες της που ξέρουν και την..ιστορία!...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Διονύση,δεν έχω να γράψω κάτι άλλο προς το παρόν!

Αν θυμηθώ κάτι άλλο (που είναι "άπειρα" τα πράγματα πο θέλον προσοχή) θα το ποστάρω.


Στην συνέχεια όμως του threat πρέπει να επικεντρωθούμε λίγο στους τρόπους αλλά και τόπους, εξεύρεσης...γκόμενας!

Σ΄αυτό μπορούν να γράψουν και "αμούστακα" xixixixi!!!
 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
Διονύση,δεν έχω να γράψω κάτι άλλο προς το παρόν!

Αν θυμηθώ κάτι άλλο (που είναι "άπειρα" τα πράγματα πο θέλον προσοχή) θα το ποστάρω.


Στην συνέχεια όμως του threat πρέπει να επικεντρωθούμε λίγο στους τρόπους αλλά και τόπους, εξεύρεσης...γκόμενας!

Σ΄αυτό μπορούν να γράψουν και "αμούστακα" xixixixi!!!
εγω δεν ξερω καν για τι μιλας  :2funny: :2funny: :2funny:
βαριεμαι να διαβασω κιολας τα προηγουμενα δεν ειμαι σε ατμοσφαιρα
απλα σε βλεπα να μιλας μονος σου και πεταχτηκα σαν την πορδη  :2funny: :2funny:
εδω περα οπως εχω κοψει το σκηνικο πως να ριξουνε γκομενα δεν ξερουνε
ολο παραμυθια και ψεματα ειναι
εγω αυτο καταλαβα τουλαχιστον
παντως συγγνωμη που πεταχτηκα και σε κοψα
 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
επισης προσοχη στην καθε κατεστραμενη που λεει ολο μαλακιες εδω και ζωη δεν εχει
και ειναι πολλες τετοιες εδω αλλα για να μην χαλασω την ''επικοδομητικη συζητηση δεν πεταχτηκα ''
 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
γενικα μιλαω οχι στο δικο σου θεμα
και συγγνωμη και παλι αν σπαμαρω
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
επισης προσοχη στην καθε κατεστραμενη που λεει ολο μαλακιες εδω και ζωη δεν εχει
και ειναι πολλες τετοιες εδω αλλα για να μην χαλασω την ''επικοδομητικη συζητηση δεν πεταχτηκα ''

:o :o :o :o

Πού; Ποιες;
αααααα θα τις βρω και μαύρο φίδι που τις έφαγε τις πατσαβούρες, να παραπλανούν τον κόσμο εδώ μέσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
μπουμπ παντρευτηκες; :think:

Nαι, πήγα λας βέγκας και παντρεύτηκα έναν ρώσο για να πάρει χαρτιά  :2funny: :2funny: :2funny:

Θα μας στειλη προσκλητηριο οταν προκειται να παντρευτη  :2funny: :2funny: :2funny:

Εννοειται, προσκλητήρια, μπομπονιέρες, γλέντια, χοροί, ολόκληρο χοιροστάσιο θα σφάξουμε όοοολο το μπου μαζίιιι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Nαι, πήγα λας βέγκας και παντρεύτηκα έναν ρώσο για να πάρει χαρτιά  :2funny: :2funny: :2funny:

Εννοειται, προσκλητήρια, μπομπονιέρες, γλέντια, χοροί, ολόκληρο χοιροστάσιο θα σφάξουμε όοοολο το μπου μαζίιιι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ωραια εδω λοιπον θα βρεις συμβουλες για να τον κερατωνεις τον ρωσο....ρωτα τον james με το παχυ μουστακι....αυτος ξερει...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ωραια εδω λοιπον θα βρεις συμβουλες για να τον κερατωνεις τον ρωσο....ρωτα τον james με το παχυ μουστακι....αυτος ξερει...

Άσε, τον παρακολουθώ με ανοιχτό το στόμα, ο τύπος το έχει σπουδάσει το θέμα...  :o :o

άμα γράψει βιβλίο θα το πάρω!!  :boobies: :boobies: :boobies:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Άσε, τον παρακολουθώ με ανοιχτό το στόμα, ο τύπος το έχει σπουδάσει το θέμα...  :o :o

άμα γράψει βιβλίο θα το πάρω!!  :boobies: :boobies: :boobies:
ε και συ βιβλιο....;τα ποστ θα συρραψουμε και ετοιμο...σαν φοιτητικες σημειωσεις...αντε λιγο  :d-spam: ακομα δικαιουμαστε πριν μπει και μας μαλωσει...
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
ο φιλος τζειμς70 ειναι μπορω να πω ενας οδηγος επιβιωσης για παντρεμενους που εχουν γκομενες.αλλα φιλε τζειμς αλλο στην αθηνα να εισαι παντρεμενος και να εχεις γκομενα,και αλλο στην επαρχια.το αθλημα στην επαρχια ειναι ακομα πιο δυσκολο,διοτι ολοι πανω κατω ειναι γνωστοι,και εδω να σας πω και μια ιστορια απο φιλο για να καταλαβετε πως γινετε μαλακια και ειναι θεμα που θελει πολυ προσοχη.

φιλος μου παντρεμενος αφου ειναι στα sms με μια γκομενα(αραβωνιασμενη αυτη) αποφασιζουν να βρεθουν σε γνωστο σουπερ μαρκετ και καλα για ψωνια και οι 2 για να τα πουνε και να κανονιστει το πρωτο τους γαμησι.παει ο φιλος μου στο σουπερ μαρκετ,περνει και ενα καροτσι για ξεκαρφωμα,βρισκετε με την γκομενα,που ειναι στην ιδια φαση και αυτη εκει με το καροτσι.
εχουν συννενοηθει που θα γινει η επομενη συναντηση για να γαμηθουν,και ενω φευγει στο παρκινγκ του σουπερ μαρκετ πεφτει στην αδερφη τις γυναικα του. :headbang: :headbang:

το αποτελεσμα.
φοβηθηκε με την γκομενα να την προχωριση την φαση διοτι ειναι και προληπτικος,γιατι λεει απο την αρχη πηγε στραβα.
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
επισης κατι αλλο που θελει προσοχη ειναι να αποφευγετε οσο γινετε,να δινετε πληροφοριες στην γκομενα για την γυναικα σας.που εργαζετε,με ποιες κανει παρεα,και αλλα τετοια,ωστε αν γινει καμια στραβη με την γκομενα να μην ξερει και πολλα γιαυτην.οσο λιγοτερα τοσο καλυτερα ειναι.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
αρκανς παντρεμενος? :2funny:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
αρκανς παντρεμενος? :2funny:
οχι ρε σιλβα.αλλα η σχολη μπορει να δωσει τις οδηγιες τις και σε αυτο το θεμα.ειπαμε οτι λειτουργουνε και τμηματα αραβωνιασμενων-παντρεμενων-χωρισμενων.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οχι ρε σιλβα.αλλα η σχολη μπορει να δωσει τις οδηγιες τις και σε αυτο το θεμα.ειπαμε οτι λειτουργουνε και τμηματα αραβωνιασμενων-παντρεμενων-χωρισμενων.

Nα πάρετε για δάσκαλο τον τζέιμς, μπορεί άνετα να αναλάβει αυτά τα τμήματα  :sunglasses:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Nα πάρετε για δάσκαλο τον τζέιμς, μπορεί άνετα να αναλάβει αυτά τα τμήματα  :sunglasses:
ο τζειμς ειναι μεγαλη μορφη,γιατι εχει ζησει τα πραγματα απο μεσα.τετοιους δασκαλους τους χρειαζετε η σχολη.αν και καλο ειναι μπουμ και σιλβα να μην διαβαζετε αυτο το θρεντ εσεις,διοτι κανενετε κατασκοπεια υπερ των γυναικων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom