Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ο τζειμς ειναι μεγαλη μορφη,γιατι εχει ζησει τα πραγματα απο μεσα.τετοιους δασκαλους τους χρειαζετε η σχολη.αν και καλο ειναι μπουμ και σιλβα να μην διαβαζετε αυτο το θρεντ εσεις,διοτι κανενετε κατασκοπεια υπερ των γυναικων.

Στη σιλβα πες το, εγώ δε θα παντρευτώ  :sunglasses:


VVVVVVVVV τραγική ελεεινίδα, κουμάντο ΚΑΙ στο κινητό θα του κάνεις του αθρώπου  :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ο τζειμς ειναι μεγαλη μορφη,γιατι εχει ζησει τα πραγματα απο μεσα.τετοιους δασκαλους τους χρειαζετε η σχολη.αν και καλο ειναι μπουμ και σιλβα να μην διαβαζετε αυτο το θρεντ εσεις,διοτι κανενετε κατασκοπεια υπερ των γυναικων.
παντως αν παντρευτω δεν θα επιτρεψω να εχει νοκια ο αντρας μου! :grin: :sunglasses:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
παντως αν παντρευτω δεν θα επιτρεψω να εχει νοκια ο αντρας μου! :grin: :sunglasses:
εσυ και να παντρευτεις αυτον που θα παρεις με τετοια φατσα που θα εχει, και να θελει να ξενογαμηση δεν θα μπορει. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Στη σιλβα πες το, εγώ δε θα παντρευτώ  :sunglasses:


VVVVVVVVV τραγική ελεεινίδα, κουμάντο ΚΑΙ στο κινητό θα του κάνεις του αθρώπου  :2funny: :2funny:
εσυ σε αλλο ποστ ησουν παντρεμενη...χωρισες κιολας; :think: :think: :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ολο αποριες εισαι σημερα τζι μου! :P
ναι ετσι μαθαινω...καλα ασχετο αλλα το γαμησαμε το θρεντ...παντως παντρεμενοι ολου του κοσμου μην παιρνετε αιφον...εμφανιζει χυμα το μηνυμα και δεν μπορεις να διαγραψεις την τελευταια κληση....για να μαστε και εντος κλιματος...του θρεντ...
υγ. ειμαι φαν της νοκια και δεν θα επιτρεψω την δυσφημιση σου αυτη σιλβα...στην εταιρεια
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ναι ετσι μαθαινω...καλα ασχετο αλλα το γαμησαμε το θρεντ...παντως παντρεμενοι ολου του κοσμου μην παιρνετε αιφον...εμφανιζει χυμα το μηνυμα και δεν μπορεις να διαγραψεις την τελευταια κληση....για να μαστε και εντος κλιματος...του θρεντ...
υγ. ειμαι φαν της νοκια και δεν θα επιτρεψω την δυσφημιση σου αυτη σιλβα...στην εταιρεια
εγω εχω και νοκια! :grin:
 

Επισκέπτης
Έχω ένα γκομενάκι... τρόπος του λέγειςν δηλαδή, θα καταλάβετε γιατί.

Το γνώρισα σε chat σε ένα επαγγελματικό ταξίδι στην Ισπανία προ 2,5 ετών (κοντεύει 3). Ήταν τότε 18 χρονών. Στην αρχή δεν της είχα πει τίποτα περί γυναίκας/παιδιού κτλ. Μιλούσαμε κάνα χρόνο (έχω δεύτερο κινητό το οποίο ΜΟΝΟ εγώ γνωρίζω κι ο κουμπάρος μου! Και by the way... είναι ΝΟΚΙΑ!!!) και επέμενε να συναντηθούμε. Ε, σε κάποια φάση στρώνομαι και της γράφω ένα e-mail "Μωρό μου, το και το". Παρόλα αυτά, συνέχισε να μου μιλάει (δεν το περίμενα) και μετά από κάνα χρόνο βρεθήκαμε. Γαμήσι τρελό στο αμάξι μέσα... έπαθα την πλάκα μου! Συνεχίζουμε να μιλάμε κι έχουμε βρεθεί άλλες 5-6 φορές (μία με γαμήσι πάλι ή άλλη άνευ!). Ξέρει μόνο το όνομά μου (όχι επίθετο) και ΠΕΡΙΠΟΥ τι δουλειά κάνω (δεν ξέρει εταιρία, ξέρει δραστηριότητα). Της έχω ξεκαθαρίσει ότι δεν πρόκειται να της πω ποτέ κι εξάλλου δεν έχει και σημασία. Αντιθέτως ξέρω τα πάντα για αυτή, και το όνομά της και το επίθετό της και που μένει. Δηλώνει ερωτευμένη και τέτοια... τι να πω.

Απλά συνεχίζω να μιλάω μαζί της στο τηλέφωνο και με sms (και mms ;) ) και συναντιόμαστε όποτε μπορώ!!! Ε, αυτή η φάση τραβάει τόσο καιρό τώρα. Το αφήνω έτσι... θα δούμε. Έχει κι αυτή έναν γκόμενο και σπουδάζει Γιάννενα. Όταν τυχαίνει να πηγαίνω προς τα εκεί, την βλέπω.

Αυτά!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Έχω ένα γκομενάκι... τρόπος του λέγειςν δηλαδή, θα καταλάβετε γιατί.

Το γνώρισα σε chat σε ένα επαγγελματικό ταξίδι στην Ισπανία προ 2,5 ετών (κοντεύει 3). Ήταν τότε 18 χρονών. Στην αρχή δεν της είχα πει τίποτα περί γυναίκας/παιδιού κτλ. Μιλούσαμε κάνα χρόνο (έχω δεύτερο κινητό το οποίο ΜΟΝΟ εγώ γνωρίζω κι ο κουμπάρος μου! Και by the way... είναι ΝΟΚΙΑ!!!) και επέμενε να συναντηθούμε. Ε, σε κάποια φάση στρώνομαι και της γράφω ένα e-mail "Μωρό μου, το και το". Παρόλα αυτά, συνέχισε να μου μιλάει (δεν το περίμενα) και μετά από κάνα χρόνο βρεθήκαμε. Γαμήσι τρελό στο αμάξι μέσα... έπαθα την πλάκα μου! Συνεχίζουμε να μιλάμε κι έχουμε βρεθεί άλλες 5-6 φορές (μία με γαμήσι πάλι ή άλλη άνευ!). Ξέρει μόνο το όνομά μου (όχι επίθετο) και ΠΕΡΙΠΟΥ τι δουλειά κάνω (δεν ξέρει εταιρία, ξέρει δραστηριότητα). Της έχω ξεκαθαρίσει ότι δεν πρόκειται να της πω ποτέ κι εξάλλου δεν έχει και σημασία. Αντιθέτως ξέρω τα πάντα για αυτή, και το όνομά της και το επίθετό της και που μένει. Δηλώνει ερωτευμένη και τέτοια... τι να πω.

Απλά συνεχίζω να μιλάω μαζί της στο τηλέφωνο και με sms (και mms ;) ) και συναντιόμαστε όποτε μπορώ!!! Ε, αυτή η φάση τραβάει τόσο καιρό τώρα. Το αφήνω έτσι... θα δούμε. Έχει κι αυτή έναν γκόμενο και σπουδάζει Γιάννενα. Όταν τυχαίνει να πηγαίνω προς τα εκεί, την βλέπω.

Αυτά!
κατσε να τελειωσει απο το φοιτητιλικι σε κανα δυο χρονια κι αν ερθει αθηνα θα στα πρηξει μην ανησυχεις και θα τα μαθει ολα...αν ξεκοψει και με τον γκομενο,ειδικα αν ειναι παγουρας αυτος....κι αυτη αθηναια....
 

Επισκέπτης
Επίσης τις πληροφορικάριες τις προσέχουμε.. :2funny:
Σβήνουμε cookies και την history του browser, αλλιώς
μπορούν να μαθευτούν τα πάντα.. ;)
προσέχουμε και τα nicks στο net..

... ή παίρνεις ένα USB Stick U3 και καθαρίζεις! Μπορείς να φορτώσεις browser (Firefox) και trillian (που συνεργάζεται με msn και yahoo messenger) και δεν φοβάσαι τίποτα! Α, κι επίσης κάνεις ένα μικρό pαrtition σε έναν δίσκο σου (για αποθήκευση φωοτγραφιών/video και τετοια και μετά τον "κρύβεις". Πώς? Πολύ απλά:

Στο "My computer" δεξί κλικ και Manage. Μετά πας στο Disk Management, επιλέγεις το partition και κάνεις δεξί κλικ και Remove. Ετσι δεν θα φαίνεται ότι υπάρχει καν. Για να τον ξαναφέρετε πάτε πάλι Disk Management, δεξί κλικ και "Add".
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Έχω ένα γκομενάκι... τρόπος του λέγειςν δηλαδή, θα καταλάβετε γιατί.

Το γνώρισα σε chat σε ένα επαγγελματικό ταξίδι στην Ισπανία προ 2,5 ετών (κοντεύει 3). Ήταν τότε 18 χρονών. Στην αρχή δεν της είχα πει τίποτα περί γυναίκας/παιδιού κτλ. Μιλούσαμε κάνα χρόνο (έχω δεύτερο κινητό το οποίο ΜΟΝΟ εγώ γνωρίζω κι ο κουμπάρος μου! Και by the way... είναι ΝΟΚΙΑ!!!) και επέμενε να συναντηθούμε. Ε, σε κάποια φάση στρώνομαι και της γράφω ένα e-mail "Μωρό μου, το και το". Παρόλα αυτά, συνέχισε να μου μιλάει (δεν το περίμενα) και μετά από κάνα χρόνο βρεθήκαμε. Γαμήσι τρελό στο αμάξι μέσα... έπαθα την πλάκα μου! Συνεχίζουμε να μιλάμε κι έχουμε βρεθεί άλλες 5-6 φορές (μία με γαμήσι πάλι ή άλλη άνευ!). Ξέρει μόνο το όνομά μου (όχι επίθετο) και ΠΕΡΙΠΟΥ τι δουλειά κάνω (δεν ξέρει εταιρία, ξέρει δραστηριότητα). Της έχω ξεκαθαρίσει ότι δεν πρόκειται να της πω ποτέ κι εξάλλου δεν έχει και σημασία. Αντιθέτως ξέρω τα πάντα για αυτή, και το όνομά της και το επίθετό της και που μένει. Δηλώνει ερωτευμένη και τέτοια... τι να πω.

Απλά συνεχίζω να μιλάω μαζί της στο τηλέφωνο και με sms (και mms ;) ) και συναντιόμαστε όποτε μπορώ!!! Ε, αυτή η φάση τραβάει τόσο καιρό τώρα. Το αφήνω έτσι... θα δούμε. Έχει κι αυτή έναν γκόμενο και σπουδάζει Γιάννενα. Όταν τυχαίνει να πηγαίνω προς τα εκεί, την βλέπω.

Αυτά!
φιλε εισαι σε καλη φαση διοτι η γκομενα ειναι σε αποσταση,και δεν εχει καθημερινο πρηξιμο.αν μενατε στην ιδια πολη θα σε ειχε πριξει τα αρχιδια.πιθανοτατα να γαμιετε και με αλλον εκτος απο το γκομενο τις και με εσενα.πιο πολυ για καβαντζα  σε εχει μου φαινετε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ποσα ξερεις.... :rockon: :rockon:μπραβο παντως εγω δεν εχω ιδεα απο αυτα...θα τις βρει σιγουρα ολες τις τσοντες η γυναικα μου οταν παντρευτω στον σκληρο δισκο....και μετα θα τις βλεπουμε μαζι....
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
... ή παίρνεις ένα USB Stick U3 και καθαρίζεις! Μπορείς να φορτώσεις browser (Firefox) και trillian (που συνεργάζεται με msn και yahoo messenger) και δεν φοβάσαι τίποτα! Α, κι επίσης κάνεις ένα μικρό pαrtition σε έναν δίσκο σου (για αποθήκευση φωοτγραφιών/video και τετοια και μετά τον "κρύβεις". Πώς? Πολύ απλά:

Στο "My computer" δεξί κλικ και Manage. Μετά πας στο Disk Management, επιλέγεις το partition και κάνεις δεξί κλικ και Remove. Ετσι δεν θα φαίνεται ότι υπάρχει καν. Για να τον ξαναφέρετε πάτε πάλι Disk Management, δεξί κλικ και "Add".

Πολύ σωστά,το ΄χα ξεχάσει αυτό με την portability των προγραμμάτων,
πήρα δεδομένο ότι δεν το κάνουν οι περισσότεροι.. :grin:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
ποσα ξερεις.... :rockon: :rockon:μπραβο παντως εγω δεν εχω ιδεα απο αυτα...θα τις βρει σιγουρα ολες τις τσοντες η γυναικα μου οταν παντρευτω στον σκληρο δισκο....και μετα θα τις βλεπουμε μαζι....

Εγώ γιατί είχα την εντύπωση ότι είσαι παντρεμένος εσύ; :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Πολύ σωστά,το ΄χα ξεχάσει αυτό με την portability των προγραμμάτων,
πήρα δεδομένο ότι δεν το κάνουν οι περισσότεροι.. :grin:
αλλα και εσυ πολλα ξερεις....μηχανικος Η/Υ εισαι;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γιατι μηπως επειδη ειμαι μεγαλος για τα ηλικιακα δεδομενα του φορουμ; :think:

εδώ έχει αποκλειστικά και μόνο πιπίνια, τα μπαρμπάδια να φύγουνε να πάνε αλλού περικαλώ  :sunglasses: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom