Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν πειραζω ατομα τριτης ηλικιας. :P

μη κανεις χαρες :P

Εντάξει τότε, θα πειράζω τον μπάρμπα που συχνάζουμε στο ίδιο ΚΑΠΗ  :2funny: :2funny: :2funny:

ρε πάνε να μαζέψεις την άλλη που μπεκροπίνει ρεεεεεεεεεεε
δε χαλάω άλλο το θεντ τζέιμς σόρι σόρι σόρι χαχααχαχαα  :-* :-* :-*
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜ/ΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
ελα ρε φιλε τζειμς τι εγινε και τρελαθηκες? τι επαθες?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Όλους και όλες!!!!!!!!!

Ρε κωλόπαιδα!!!!!! ούτε 24 ώρες δε σας άφησα το threat και το κάνατε καραγιόζ μπερντέ!!!!!!!!!!!

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: *P *P *P *P *P *P :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :hammer: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:


Καλά τι κάθεστε και γράφετε ρεεεεε?

Δηλ κάποιος που πάει να διαβάσει κάτι επειδή καίγεται ο κώλος του, τι κάνει στις 4 σελίδες που γράφετε όλα αυτά????


μουσικό διάλειμμα????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Όλους και όλες!!!!!!!!!

Ρε κωλόπαιδα!!!!!! ούτε 24 ώρες δε σας άφησα το threat και το κάνατε καραγιόζ μπερντέ!!!!!!!!!!!

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: *P *P *P *P *P *P :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :hammer: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:


Καλά τι κάθεστε και γράφετε ρεεεεε?

Δηλ κάποιος που πάει να διαβάσει κάτι επειδή καίγεται ο κώλος του, τι κάνει στις 4 σελίδες που γράφετε όλα αυτά????


μουσικό διάλειμμα????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
φιλε τζειμς αν διαβασεις παραπανω εγραψα την γνωμη μου και μετα το πηρε ο κατηφορος το θρεντ. δεν φταιω φιλε να ξερεις.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Πρώτη και καλύτερη η boomb ποια άλλη! :boobies: Ξύπνησε πρωί πρωί κι άρχισε να απαντάει στο νεραϊδοχτυπημένο Διονύση...

και φυσικά ο gl! Λείπει ο Μάρτης!  :grin:(εσύ κάτι μου χρωστάς αλλά κάνεις την πάπια! :badair: δεν το γλυτώνεις! να ξέρεις! ειδικά μετά από όλα αυτά τα σπαμαρήσματα σήμερα...κι αν θες και το ρητό στο τέλος... :dancing:)

Μετά άρχισε και η Σίλβα να μπαίνει στο χωρό! (σιγά μη σε ρωτήσει ο άνδρας σου τι κινητό θα πάρει! κούνια που σε κούναγε μικρούλα!) :2funny: :2funny:

Μας ήρθε και η σκοτεινοματούσα μετά να συμπληρώσει την...παιδική χαρά! Εσύ μάτια μου αντί να δίνεις συμβουλές κομπιουτερικού περιεχομένου για το πώς να αποφεύγει κάποιος τις κακοτοπιές ;), γράφεις ότι νάναι με τον gl και τις υπόλοιπες όρνιθες του κοτετσιού!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μόνο ο αρκάνς ήταν εντός θέματος (ώσπου να τον παρασύρετε κι αυτόν) και φυσικά ο λιώμας που με 2 ποστ έγραψε!!! :thumbsup: Μπράβο άνθρωπέ μου! Με προβλημάτισες (με την καλή έννοια) πολύ! :thumbsup:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπόν θα επιβληθούν ποινές!!!!!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ποια κορίτσια χαλάσαν το threat?
1.Boomb
2.Silva
3.Dark eyes

....ξεχνάω καμία σπαματζού?

λοιπόν κορίτσια,αν είστε όλες επαγγελματίες, για τη ζημιά που κάνατε στο threat θα σας επισκευτώ ΔΩΡΕΑΝ (FOYL PROGRAME εννοείται).Στείλτε μου γρήγορα πμ με διευθύνσεις τηλ, ώρες κτλ κτλ

Για αυτές που δεν είναι επαγγελματίες, θα με κεράσετε (μια προς μία βέβαια) ένα ποτάκι....
(αυτό/τίποτ άλλο)

Για σένα gl η΄χθεσινή μου πρόταση μετατρέπεται σε ποινή και υποχρεούσαι πλέον να με ξεναγήσεις στην...... ενδοχώρα)

Και αν επαναληφθεί θα έχουμε κι άλλες κυρώσεις λέμε!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Κάνε μας ενα ριπόρτ για να δεις για πότε μας εξαφανίζουν και δεν σε ξαναενοχλούμε  :boobies: :boobies: :boobies: :-* :-* :-*
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Κάνε μας ενα ριπόρτ για να δεις για πότε μας εξαφανίζουν και δεν σε ξαναενοχλούμε  :boobies: :boobies: :boobies: :-* :-* :-*
Τώρα αυτό τι το είπες ρε συ boomb? Δηλ προτιμάς να σε ριπορτέψω παρά να σε γαμ..ψω? :2funny:

Πάρτο λόγο σου πίσω! Πάρτον γιατί θα σφαχτούμε λέμε!!!! :s&m_1:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
λοιπον για σοβαρευτουμε τωρα και να μπουμε παλι στο θεμα μας.

φιλε τζειμς θα ητανε καλυτερα νομιζω ο παντρεμενος να εχει και καποια ρουχα εξτρα στο σπιτι τις γκομενες για παν ενδεχομενο.οπως καμια μπλουζα,παντελονι,η κανενα εσωρουχο,η εστω κανενα μαγιο για καμια γρηγορη βουτια στη θαλασσα με την γκομενα.
τη προτεινεις εσυ με την πειρα που εχεις? ειναι καλο κατι τετοιο η οχι?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ετσι οπως το γραψες ειναι σαν να λες στα αγγλικα απειλη,οχι θρεντ!!!!
Βρε την ορθογραφία μου βλέπεις?  :headbang: :headbang: :headbang:Δηλ στην ουσία του θέματος (το λέω στα ελληνικά τώρα σ΄άρεσε?) δεν την κοιτάς? :headbang: Για την ποινή έχεις κάτι να πεις? :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Βρε την ορθογραφία μου βλέπεις?  :headbang: :headbang: :headbang:Δηλ στην ουσία του θέματος (το λέω στα ελληνικά τώρα σ΄άρεσε?) δεν την κοιτάς? :headbang: Για την ποινή έχεις κάτι να πεις? :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κανε μας ριπορτ! :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom