Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τώρα αυτό τι το είπες ρε συ boomb? Δηλ προτιμάς να σε ριπορτέψω παρά να σε γαμ..ψω? :2funny:

Πάρτο λόγο σου πίσω! Πάρτον γιατί θα σφαχτούμε λέμε!!!! :s&m_1:

Όχι ρε μανάρι, παρεξήγησες!!!  :pipa1: :pipa1: :pipa1:

Βάλε λάδι κι έλα βράδυ λέμεεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον για σοβαρευτουμε τωρα και να μπουμε παλι στο θεμα μας.

φιλε τζειμς θα ητανε καλυτερα νομιζω ο παντρεμενος να εχει και καποια ρουχα εξτρα στο σπιτι τις γκομενες για παν ενδεχομενο.οπως καμια μπλουζα,παντελονι,η κανενα εσωρουχο,η εστω κανενα μαγιο για καμια γρηγορη βουτια στη θαλασσα με την γκομενα.
τη προτεινεις εσυ με την πειρα που εχεις? ειναι καλο κατι τετοιο η οχι?
Κάτσε λίγο φιλαράκι! Τώρα κανονίζουμε κάτι  :knockinb:  ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σε τρία λεπτά που ξαναρχίζει το μάθημα θα σου πω.

Θα χτυπήσω το κουδούνι και θα καταλάβετε! :2funny: :2funny: :2funny:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
τζειμς σε παρασυρουν οι γκομενες στους δικους τους ρυθμους.και χανεσε εντελως. :jerking: :jerking: :jerking:
εχω την εντυπωση οτι αυτο το λαθος κανεις και στην πραγματικη σου ζωη. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
για σοβαρεψου και ανεβα πανω στο εδρανο και να αρχισει το μαθημα. :rockon: :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
τζειμς σε παρασυρουν οι γκομενες στους δικους τους ρυθμους.και χανεσε εντελως. :jerking: :jerking: :jerking:
εχω την εντυπωση οτι αυτο το λαθος κανεις και στην πραγματικη σου ζωη. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
για σοβαρεψου και ανεβα πανω στο εδρανο και να αρχισει το μαθημα. :rockon: :rockon:

πετάχτηκε και το φυτό... "κύριε κύριε, φτάνει το διάλειμμα, ώρα για μάθημαα"  :2funny: :2funny:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον για σοβαρευτουμε τωρα και να μπουμε παλι στο θεμα μας.

φιλε τζειμς θα ητανε καλυτερα νομιζω ο παντρεμενος να εχει και καποια ρουχα εξτρα στο σπιτι τις γκομενες για παν ενδεχομενο.οπως καμια μπλουζα,παντελονι,η κανενα εσωρουχο,η εστω κανενα μαγιο για καμια γρηγορη βουτια στη θαλασσα με την γκομενα.
τη προτεινεις εσυ με την πειρα που εχεις? ειναι καλο κατι τετοιο η οχι?
Αν και έχουμε διάλειμμα ακόμα (έκλεισα μόνο τη μία, οι άλλες κάνουν τον κινέζο ακόμα-άμα γίνουν Ταιλανδές όμως(δίπλα είναι) τότε θα... :knockinb:, θα σου απαντήσω οφ δε ρέκορντ

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι έχεις διάφορες αλλαξιές. Και όχι μόνο αυτά αλλά και καλά ρούχα για τις εξόδους (κάνα κουστουμάκι,γραβατούλα πουκαμ, παπούτσια κτλ)
Επίσης φορμίτσες για μέσα στο σπίτι, οδοντόβουρτσα και γενικά κάνεις ένα 2ο νοικοκυριό από προσωπικά σου πράγματα...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Σίλβα μη βιάζεσαι να απαντήσεις. Τροποποίηση το έκανα και είναι μια χαρά. το κατάλαβες τώρα?
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
πετάχτηκε και το φυτό... "κύριε κύριε, φτάνει το διάλειμμα, ώρα για μάθημαα"  :2funny: :2funny:
εγω δεν ειμαι φυτο.απλα ο τζειμς ειναι απο τους καλεσμενους καθηγητες που φερνει η σχολη ως γκεστ κατα διαστημα.θελω να συγχρονιστω με τον καθηγητη τζειμς ωστε το σημερινο μαθημα να ειναι παραδειγμα για ολα τα πανεπιστημια του κοσμου.
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Αν και έχουμε διάλειμμα ακόμα (έκλεισα μόνο τη μία, οι άλλες κάνουν τον κινέζο ακόμα-άμα γίνουν Ταιλανδές όμως(δίπλα είναι) τότε θα... :knockinb:, θα σου απαντήσω οφ δε ρέκορντ

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι έχεις διάφορες αλλαξιές. Και όχι μόνο αυτά αλλά και καλά ρούχα για τις εξόδους (κάνα κουστουμάκι,γραβατούλα πουκαμ, παπούτσια κτλ)
Επίσης φορμίτσες για μέσα στο σπίτι, οδοντόβουρτσα και γενικά κάνεις ένα 2ο νοικοκυριό από προσωπικά σου πράγματα...
ρε φιλε εχεις δικιο σε ολα αυτα.αλλα ετσι οπως το λες φαινετε οτι εχεις στρατοπεδευση κανονικα στην γκομενα.εσυ το πηγες σε φαση σαν να συζεις με τη γκομενα.εδω λεμε οτι το κανονικο ειναι πας το χωνεις και σε κανα 2-3 εφυγες για να πας σπιτι στην γυναικα σου.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Κορίτσια αν είστε καλές μαθήτριες θα πάμε και εκδρομή! και θα είστε μαζί με τον καθηγητή σας κώλος και βρακί  :knockinb:(κοίτα που έβγαλα και ρίμα!) :dancing:

γιατί εμένα μου αρέσουν μόνο οι καλές μαθήτριες! :rockon: Στο πανεπιστήμιο πήγαινα μόνο με φοιτούκλες (τις όμορφες βέβαια) γιατί μου δίναν μετά τα σκονάκια τους!!! :rockon: :rockon:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε αρκάνς θα σε μαλώσω! είσαι εκτός θέματος! διάβασε την αρχή των ποστ μου (θα μου πεις μπορεί να διαβάσει άνθρωπος εδώ έτσι όπως το έκαναν!!!) και θα δεις που λέω ότι, το να "χώσεις" 2-3 φορές είναι το εύκολο! ούτε κινητά 2α χρειάζονται ούτε τίποτα απ΄ όλα αυτά που γράφω τοσο καιρό!

Το πρόβλημα και οι προφυλάξεις πρέπει να παίρνονται όταν έχεις γκόμενα (για 2-3-5 μήνες κοκ) που τη γουστάρεις και σε γουστάρει! Που ερωτευτήκατε ρε παιδάκι μου! αν είσαι νηφάλιος (χωρίς καψούρα) δεν υπάρχει πρόβλημα-περιττές οι συμβουλές μου!

Σωστά?
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Κορίτσια αν είστε καλές μαθήτριες θα πάμε και εκδρομή! και θα είστε μαζί με τον καθηγητή σας κώλος και βρακί  :knockinb:(κοίτα που έβγαλα και ρίμα!) :dancing:

γιατί εμένα μου αρέσουν μόνο οι καλές μαθήτριες! :rockon: Στο πανεπιστήμιο πήγαινα μόνο με φοιτούκλες (τις όμορφες βέβαια) γιατί μου δίναν μετά τα σκονάκια τους!!! :rockon: :rockon:
ρε μαλακα τζειμς θα μπει στο θεμα η θα συνεχεια θα κανεις καμακι στις μαθητριες? :jerking: :jerking:

υποψην οτι η μαθητριες λογο ηλικιας πιανουν και ευκολα παιδι :uglystupid: :uglystupid:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Φίλε αρκάνς θα σε μαλώσω! είσαι εκτός θέματος! διάβασε την αρχή των ποστ μου (θα μου πεις μπορεί να διαβάσει άνθρωπος εδώ έτσι όπως το έκαναν!!!) και θα δεις που λέω ότι, το να "χώσεις" 2-3 φορές είναι το εύκολο! ούτε κινητά 2α χρειάζονται ούτε τίποτα απ΄ όλα αυτά που γράφω τοσο καιρό!

Το πρόβλημα και οι προφυλάξεις πρέπει να παίρνονται όταν έχεις γκόμενα (για 2-3-5 μήνες κοκ) που τη γουστάρεις και σε γουστάρει! Που ερωτευτήκατε ρε παιδάκι μου! αν είσαι νηφάλιος (χωρίς καψούρα) δεν υπάρχει πρόβλημα-περιττές οι συμβουλές μου!

Σωστά?
ρε τζειμς αν ειναι παντρεμενος και καψουρευτεις την γκομενα εισαι μαλακας εντελως.
τωρα θα μου πεις ποτε δεν ξερεις.συμφωνω αλλα καλο ειναι να βαζεις και ορια.το θεμα ειναι οτι πρεπει να το ελεγχεις το παιχνιδι.διοτι σου ελω και το εξης.αν η γκομενα ειναι παντρεμενη ρε φιλε και σου λεει οτι θα χωρισει για ειναι μαζι σου,τι κανεις εσυ τοτε? πας και το λες στον αντρα τις?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ρε μαλακα τζειμς θα μπει στο θεμα η θα συνεχεια θα κανεις καμακι στις μαθητριες? :jerking: :jerking:

υποψην οτι η μαθητριες λογο ηλικιας πιανουν και ευκολα παιδι :uglystupid: :uglystupid:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε στο θέμα είμαι (γαμώ την καταδίκη μου) :2funny: :2funny: :2funny:

τώρα κάνω μάθημα "πώς να απαντάτε σ'ένα φύτουλα μαθητή και ταυτόχρονα να καμακώνετε ζουμερές μαθήτριες"!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

άλλη απορία παιδί μου? :2funny:


Ντριιιιιιιιιιιιιν!!!!

Κορίτσια άρχισε το μάθημα!!!

άντε στα θρανία σας γρήγορα μη σας  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ρε τζειμς αν ειναι παντρεμενος και καψουρευτεις την γκομενα εισαι μαλακας εντελως.
τωρα θα μου πεις ποτε δεν ξερεις.συμφωνω αλλα καλο ειναι να βαζεις και ορια.το θεμα ειναι οτι πρεπει να το ελεγχεις το παιχνιδι.διοτι σου ελω και το εξης.αν η γκομενα ειναι παντρεμενη ρε φιλε και σου λεει οτι θα χωρισει για ειναι μαζι σου,τι κανεις εσυ τοτε? πας και το λες στον αντρα τις?
Αν και έχω απαντήσει και στις 2 ερωτήσεις σου (γιατί 2 είναι) θα σου πω εν περιλήψη...

Στην 2η ερώτηση (παντρεμένη) είπα ότι δεν πάω ΠΟΤΕ με παντρεμένες (βαριέμαι να ξαναγράφω τους λόγους γιατί είναι πολλοί-είχα έμπνευση και έγραφα!!!)

Όσο για το μαλάκας που καψουρεύτηκες (1η σου ερώτηση) δεν το σχολιάζω!!! ποιος το ελέγχει αυτό βρε χριστιανέ μου?

Εγώ όταν γνώρισα την γκόμενά μου (πριν 6,5 χρόνια) γαμούσα κι έδερνα στην κυριολεξία! 9σόρι κορίτσια), και δεν άφηνα καμιά γκόμενα όσο κι ωραία ή φευγάτη κι αν ήταν να μπει στη ζωή μου! Και μόλις είδα αυτήν (θυμάμαι ακόμα και τώρα το πρώτο βλέμμα που ρίξαμε) δε σταμάτησε ούτε λεπτό να χτυπάει η καρδιά μου για χάρη της, επί 6,5 χρόνια!!!!
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
και γιατι ρε φιλε δεν χωρισες απο την αρχη τοτε για να εισαι μαζι της κανονικα?
αλλα τα μπερδεψες παραπανω τα πραγματα.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
και γιατι ρε φιλε δεν χωρισες απο την αρχη τοτε για να εισαι μαζι της κανονικα?
αλλα τα μπερδεψες παραπανω τα πραγματα.
Αυτή είναι μια πολύ ωραία ερώτηση φίλε μου που...δεν έχω βρει απάντηση ακόμα...6,5 χρόνια μετά!......
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ναι, όταν την γνώρισα αυτήν το ένα μου ήταν 2 χρονών και το άλλο 2 μηνών. επειδή κι άλλοι με ρωτήσανε και τα ξαναέγραψα αν θες άλλες πληροφορίες στειλε πμ, για να μη χαλάμε και το θρεατ.
δε σε αποφεύγω έτσι? απλά είναι γραμένες ξανά όλες οι ερωτήσεις περί αυτού του θέματος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom