Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εδώ έχει αποκλειστικά και μόνο πιπίνια, τα μπαρμπάδια να φύγουνε να πάνε αλλού περικαλώ  :sunglasses: :boobies: :boobies:
φευγω λοιπον.... και να ξερεις δεν σε παντρευομαι προτιμω τα σκοτεινα ματια....ειναι πιο καλη κοπελα και σοβαρη....να σκασεις :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
φευγω λοιπον.... και να ξερεις δεν σε παντρευομαι προτιμω τα σκοτεινα ματια....ειναι πιο καλη κοπελα και σοβαρη....να σκασεις :2funny: :2funny:

να τηνε πάρεις, να κάνεις μετά και ποστ εδώ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

όξω τα μπαρμπάδιαααα εγώ θα πάρω το πιπινάκι τον χουάιτ  :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
ασπρε 33 ειμαι ....για αννα μαρια στα ειπα αλλου τα ειδες ετσι;αντε ανεβα σαλονικα να την φας... :2funny: :2funny:

τελη του μηνα θα ειμαι πανω σιγουρα και δεν πρεπει να μεινει ατιμωρητη...
Μετα πιτσιλισμα στα ποδαρακια της :cum: :cum: :cum:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
να τηνε πάρεις, να κάνεις μετά και ποστ εδώ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

όξω τα μπαρμπάδιαααα εγώ θα πάρω το πιπινάκι τον χουάιτ  :boobies: :boobies: :boobies:
ναι αλλα ξερεις θα την εχω βασιλισσα...ξερεις τι λεφτα βγαζω; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ μεινε στην γενια των 700 ευρω....γουαιτι δεν λεω για σενα ετσι;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τελη του μηνα θα ειμαι πανω σιγουρα και δεν πρεπει να μεινει ατιμωρητη...
Μετα πιτσιλισμα στα ποδαρακια της :cum: :cum: :cum:
ελπιζω μονο να μην σταματησει η καριολιτσα....εννοειται.... :lheel: :lheel:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
αλλα και εσυ πολλα ξερεις....μηχανικος Η/Υ εισαι;

έχω μερικά ακόμα μαθήματα για το πτυχίο ακόμα
οπότε ας μην με λέω έτσι.. :2funny:

φευγω λοιπον.... και να ξερεις δεν σε παντρευομαι προτιμω τα σκοτεινα ματια....ειναι πιο καλη κοπελα και σοβαρη....να σκασεις :2funny: :2funny:


Ω! Τι τιμή!..
Με κάνεις και κοκκινίζω gl μου..
:smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
ναι αλλα ξερεις θα την εχω βασιλισσα...ξερεις τι λεφτα βγαζω; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ μεινε στην γενια των 700 ευρω....γουαιτι δεν λεω για σενα ετσι;

φυσικα και δεν λες για εμενα.Εγω ειμαι της γενιας των 300 ευρω :grin: ισα ισα για τα πιτσιλισματα και κανενα συμπληρωμα για το gym :boobies:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φυσικα και δεν λες για εμενα.Εγω ειμαι της γενιας των 300 ευρω :grin: ισα ισα για τα πιτσιλισματα και κανενα συμπληρωμα για το gym :boobies:
για την αννα μαρια ομως σε κερναω εγω αμα λαχει...μην αγχωνεσαι,αρκει να πεσει καυλη κριτικη... :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ναι αλλα ξερεις θα την εχω βασιλισσα...ξερεις τι λεφτα βγαζω; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ μεινε στην γενια των 700 ευρω....γουαιτι δεν λεω για σενα ετσι;

Θα τονε πλερώνω εγώ ρε, αυτός έχει το μέλλον του μπροστά του  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
οποιος μου πειραξει τον τζιελ..... :s&m_2: :s&m_2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom