Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Eσύ είσαι πελοποννήσια?

εγώ είμαι  :sunglasses:

edit: είναι παγίδα? προσπαθείς να μας κάνεις να σπαμάρουμε για να έχεις δικαιολογία να μας κάνεις μοντερέιτεντ/μιούτεντ??? ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΔΟΛΟ ΚΥΡΙΕ ΔΙΚΑΣΤΑΑΑΑ!!!ΣΚΕΥΩΡΙΑΑΑ!!!  :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
εγώ είμαι  :sunglasses:

edit: είναι παγίδα? προσπαθείς να μας κάνεις να σπαμάρουμε για να έχεις δικαιολογία να μας κάνεις μοντερέιτεντ/μιούτεντ??? ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΔΟΛΟ ΚΥΡΙΕ ΔΙΚΑΣΤΑΑΑΑ!!!ΣΚΕΥΩΡΙΑΑΑ!!!  :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εσύ δεν γεννήθηκες Αθήνα βρε;
Εκτός αν μιλάμε για καταγωγή οπότε αλλάζει το πράγμα.. :P
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
εγώ είμαι  :sunglasses:

edit: είναι παγίδα? προσπαθείς να μας κάνεις να σπαμάρουμε για να έχεις δικαιολογία να μας κάνεις μοντερέιτεντ/μιούτεντ??? ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΔΟΛΟ ΚΥΡΙΕ ΔΙΚΑΣΤΑΑΑΑ!!!ΣΚΕΥΩΡΙΑΑΑ!!!  :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
Ευτυχώς που βρήκαμε τον πελοποννήσιο γιατί θα έσκαγε ο κύριος Chevalier!
Τι γεγονός είναι ότι το βράδυ κάναμε κοιλια, που είναι οι ανησυχίες παντρεμένων καμένων, εμπείρων παικτών κλπ, να πάρουμε τα φώτα τους?
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
μαμά πελοποννήσια
daddy αθηναίος..
:grin:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
λοιπόν όταν λέιπω εγώ όλο αερολογίες διαβάζω!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Για να σοβαρευτούμε λιγάκι, και να επανέλθουμε στο θέμα μας! :2funny: :2funny:

Και έχουμε ακόμα πολλά να πούμε...

καλά άλλοι παντρεμένοι δεν υπάρχουν να προτείνουν μέτρα προστασίας?

Πάντως αυτά με το κινητό ήταν αρκετά χρήσιμα! Και ειδικά αυτό με τους 12 κλώνους!(ούτε το bourdela.tv να ήταν! :2funny: τόσους κλώνους!!! :2funny: :2funny:)

Πάμε σε ένα άλλο στοιχείο που θέλει μεγάλη προσοχή, όταν είσαι παντρεμένος και έχεις μόνιμη γκόμενα!

Αυτό των εορτών-αργιών!Και δυστυχώς στην Ελλάδα είναι ουκ ολίγες!

Χριστούγεννα, πρωτοχρονιά και παραμονές αυτών, Πάσχα 1η-2η μέρα, Ανάσταση, πρωτομαγιά,καθ.δευτέρα, δεκαπενταύγουστος,28η και 25η, 17 νοέμβρη, και ένα σωρό άλλες μέρες που αν προσθέσεις και τα σαββατοκύριακα, δημιουργούν έναν τέλειο πονοκέφαλο!

"Τώρα τι κάνουμε?" :think:, είναι η συνηθεισμένη απορία που έχεις αυτές τις μέρες. Το κύριο μέλημά σου είναι πώς να ξεφορτωθείς τη γκόμενα  :helpplea:και δω είναι το δύσκολο! Να πείσεις τη γκόμενα, να δείξει κατανόηση  :uglystupid:να μην σε δει για 2-3 μέρες ώσπου να τελειώσουν οι ρημάδες οι γιορτές και να έχεις δικαιολογία να βγεις απ το σπίτι!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Βέβαια κι αυτή έχει τα δίκια της!
Γιορτές είναι! Θα ήθελε να τις περάσει με το μωρό της! «Να καθόμαστε  αγκαλίτσα στο τζάκι, να πίνουμε κρασάκι, να κάνουμε ρεβεγιόν με τους φίλους μας, να κοιμόμαστε μαζί, να κάνουμε έρωτα ελεύθερα και όχι στα κρυφά και βιαστικά» κοκ, είναι μερικές απ τις σκέψεις (και όχι τόσο ήρεμα και κόσμια ειπωμένες) που είχε συνεχώς η δικιά μου όλα αυτά τα χρόνια! :S :S :S

Θυμάμαι σαν σε εφιάλτη,  :headbang:κάθε 31 Δεκεμβρίου, στις 00:00:01, το κινητό χτυπούσε για τα χρόνια πολλά! «ήθελα να ήμουν η πρώτη που θα σου πω καλή χρονιά! Πριν προλάβει κανένας άλλος (καμιά άλλη ήθελε να πει αλλά τέλος πάντων!). το ίδιο και στην Ανάσταση! Καμπάνες να βαράνε, ο παπάς να ψέλνει ¨Χριστός Ανέστη¨ και συ να προσπαθείς να ακούσεις στις 12 ακριβώς και πάλι, «χρόνια πολλά μωρό μου …και του χρόνου μαζί!!!!» :headbang: :headbang: :headbang:
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Βέβαια κι αυτή έχει τα δίκια της!
Γιορτές είναι! Θα ήθελε να τις περάσει με το μωρό της! «Να καθόμαστε  αγκαλίτσα στο τζάκι, να πίνουμε κρασάκι, να κάνουμε ρεβεγιόν με τους φίλους μας, να κοιμόμαστε μαζί, να κάνουμε έρωτα ελεύθερα και όχι στα κρυφά και βιαστικά» κοκ, είναι μερικές απ τις σκέψεις (και όχι τόσο ήρεμα και κόσμια ειπωμένες) που είχε συνεχώς η δικιά μου όλα αυτά τα χρόνια! :S :S :S

Θυμάμαι σαν σε εφιάλτη,  :headbang:κάθε 31 Δεκεμβρίου, στις 00:00:01, το κινητό χτυπούσε για τα χρόνια πολλά! «ήθελα να ήμουν η πρώτη που θα σου πω καλή χρονιά! Πριν προλάβει κανένας άλλος (καμιά άλλη ήθελε να πει αλλά τέλος πάντων!). το ίδιο και στην Ανάσταση! Καμπάνες να βαράνε, ο παπάς να ψέλνει ¨Χριστός Ανέστη¨ και συ να προσπαθείς να ακούσεις στις 12 ακριβώς και πάλι, «χρόνια πολλά μωρό μου …και του χρόνου μαζί!!!!» :headbang: :headbang: :headbang:
ρε φιλε παρε ενα καρτοκινητο γιαυτην και κλειστο τετοιες μερες.... :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ki εσυ εκανες τετοιες παρανομιες?

 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Την 25η Μαρτίου τα πράγματα ήταν δύσκολα! Τα παιδιά είχαν παρέλαση αλλά αυτή ήθελε το ψαράκι της!  :headbang: :headbang: :headbang: Και σιγά - σιγά φτάνεις  σε επίπεδα σύγκρισης και επιλογής πολύ πιο επικίνδυνα απ αυτά που στην αρχή φανταζόσουνα! Τώρα πια το δίλημμα  μέσα σου δεν αρκείται   στο απλό ¨αυτήν ή τη γυναίκα μου¨    αλλά προχωράει ακόμα πιο πολύ …. «αυτήν ή τα παιδιά μου»? …… ειδικά απ τη στιγμή που τύχει να κάνει κι αυτή το δικό σου παιδί!!!!! Τότε το παιχνίδι παίζεται επί ίσους όρους! …και ξεφεύγει πολύ απ τις απλές φαντασίες….  :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Την 25η Μαρτίου τα πράγματα ήταν δύσκολα! Τα παιδιά είχαν παρέλαση αλλά αυτή ήθελε το ψαράκι της!  :headbang: :headbang: :headbang: Και σιγά - σιγά φτάνεις  σε επίπεδα σύγκρισης και επιλογής πολύ πιο επικίνδυνα απ αυτά που στην αρχή φανταζόσουνα! Τώρα πια το δίλημμα  μέσα σου δεν αρκείται   στο απλό ¨αυτήν ή τη γυναίκα μου¨    αλλά προχωράει ακόμα πιο πολύ …. «αυτήν ή τα παιδιά μου»? …… ειδικά απ τη στιγμή που τύχει να κάνει κι αυτή το δικό σου παιδί!!!!! Τότε το παιχνίδι παίζεται επί ίσους όρους! …και ξεφεύγει πολύ απ τις απλές φαντασίες….  :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Σου λεει για να κανετε διακοπεs μαζι το καλοκαιρι???
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ρε φιλε παρε ενα καρτοκινητο γιαυτην και κλειστο τετοιες μερες.... :2funny: :2funny:

ποτε...δεν υπηρξα παντρεμενος και γενικα ειμαι πιστος....σκυλος

Οπότε φίλε άσε τις συμβουλές για τους παντρεμένους! ;)

Διάβαζε ότι θέλεις αλλά για να εκφέρεις γνώμη πρέπει να προσκομήσεις πιστοποιητικό γάμου πρώτα! :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οπότε φίλε άσε τις συμβουλές για τους παντρεμένους! ;)

Διάβαζε ότι θέλεις αλλά για να εκφέρεις γνώμη πρέπει να προσκομήσεις πιστοποιητικό γάμου πρώτα! :2funny:
να σου φερω ενα πιστοποιητικο στρατολογικης καταστασης τυπου Α;αυτο μπορω εγω.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Την 25η Μαρτίου τα πράγματα ήταν δύσκολα! Τα παιδιά είχαν παρέλαση αλλά αυτή ήθελε το ψαράκι της!  :headbang: :headbang: :headbang: Και σιγά - σιγά φτάνεις  σε επίπεδα σύγκρισης και επιλογής πολύ πιο επικίνδυνα απ αυτά που στην αρχή φανταζόσουνα! Τώρα πια το δίλημμα  μέσα σου δεν αρκείται   στο απλό ¨αυτήν ή τη γυναίκα μου¨    αλλά προχωράει ακόμα πιο πολύ …. «αυτήν ή τα παιδιά μου»? …… ειδικά απ τη στιγμή που τύχει να κάνει κι αυτή το δικό σου παιδί!!!!! Τότε το παιχνίδι παίζεται επί ίσους όρους! …και ξεφεύγει πολύ απ τις απλές φαντασίες….  :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
στο ξαναειπα και δεν ακους...σοβαρεψου να μην ρεζιλευεις τα παιδια σου αυριο που θα μεγαλωσουν και κοιτα να ξεκοψεις απο τα εξωσυζυγικα μπλεξιματα....ασε τα ψαρια και τους μπακαλιαρους....με τις γκομενες...αν και με τον χαρακτηρα που δειχνεις δυσκολα σε βλεπω να ξεφευγεις ανωδυνα χωρις τα γνωστα ανωνυμα τηλεφωνηματα και τις απειλες....οποτε καλα ξεμπερδεματα...ας προσεχες james
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Και φυσικά ένα άλλο θέμα (ίσως και μεγαλύτερο) απ τις γιορτές είναι οι καλοκαιρινές διακοπές και η θάλασσα γενικότερα!!!!!

Αυτό κι αν ήταν σπαζοκεφαλιά!

Εκτός απ τις διακοπές υπήρχε και το θέμα με τα καθημερινά ή...σαββατοκύριακα..μπανάκια!

έπρεπε να γίνει σχέδιο! να φύγεις με τα καλά σου ρούχα και να πάρεις στη λούφα το μαγιό σου, σαγιονάρες, καπελάκι πετσέτες (καλά αυτές μπορούσε να τις κουβαλήσει κι αυτή) και ότι άλλο χρειάζεται για μια εξόρμηση στην παραλία!

Αλλά φυσικά μεγάλη προσοχή στον ήλιο! Φαντάζεσαι να κάτσεις πολύ ώρα και να καείς? και δεν παίζει να πεις εγώ δεν κάνω πολύ ηλιοθεραπεία για να μη με καταλάβει η γυναίκα μου! Γιατί αυτή φυσικά δεν μπορεί (και δεν θέλει) να έρθει στη θέση σου και είναι λογικό. Και δεν γίνεται σε κάθε φάση που εσύ ξέρεις ότι μπορεί να πάθεις ζημιά, να το λες και στη γκόμενα! Ξενερώνει και αυτή αλλά και εσύ! :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Και φυσικά ένα άλλο θέμα (ίσως και μεγαλύτερο) απ τις γιορτές είναι οι καλοκαιρινές διακοπές και η θάλασσα γενικότερα!!!!!

Αυτό κι αν ήταν σπαζοκεφαλιά!

Εκτός απ τις διακοπές υπήρχε και το θέμα με τα καθημερινά ή...σαββατοκύριακα..μπανάκια!

έπρεπε να γίνει σχέδιο! να φύγεις με τα καλά σου ρούχα και να πάρεις στη λούφα το μαγιό σου, σαγιονάρες, καπελάκι πετσέτες (καλά αυτές μπορούσε να τις κουβαλήσει κι αυτή) και ότι άλλο χρειάζεται για μια εξόρμηση στην παραλία!

Αλλά φυσικά μεγάλη προσοχή στον ήλιο! Φαντάζεσαι να κάτσεις πολύ ώρα και να καείς? και δεν παίζει να πεις εγώ δεν κάνω πολύ ηλιοθεραπεία για να μη με καταλάβει η γυναίκα μου! Γιατί αυτή φυσικά δεν μπορεί (και δεν θέλει) να έρθει στη θέση σου και είναι λογικό. Και δεν γίνεται σε κάθε φάση που εσύ ξέρεις ότι μπορεί να πάθεις ζημιά, να το λες και στη γκόμενα! Ξενερώνει και αυτή αλλά και εσύ! :headbang:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Aξιοs!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom