Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Οντως με 2 λέξεις :  ΖΕΙΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ.

Θέλει πολλή προσοχή, να σκέφτεσαι συνέχεια τη είπες, τι δικαιολογία θα δώσεις, κλπ. Το μυαλό πρέπει να δουλεύει συνέχεια.

Το έχω κάνει και γω για 1 χρόνο και ξέρω

Και μόλις χώρισα ηρέμησα πραγματικά
Καλά σε μένα το λες?
Εγώ το έχω κάνει τα τελευταία 110 -15 χρόνια, και τα τελευταία 6 χρόνια με την ίδια γκόμενα!

ένας φίλος απ το πανεπιστήμιο (ψυχίτρος παρεπιπτόντως, του έλεγα πάντα αχρίαστος νάσαι! Να όμως που χρειάστηκε), μου είπε: ζεις επί χρόνια στα κόκκινα! στις 8.000 στροφές! Θα το κάψεις!

Τελικά τώρα που μιλάμε έχω χωρίσει και με τις 2!
Και γω δεν ηρέμισα καθόλου! Η ζωή μου είναι μια κόλαση! Αλλά αυτό είναι αλουνού παπά ευαγγέλιο!

Εδώ λέω απλά, οδηγίες για όσους θέλουν να ασχοληθούν με το σπορ, τι πρέπει να προσέχουν! Και είναι πολλές οι λεπτομέρειες......
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλά εσύ κι αν έριξες τρίποντο!

Λοιπόν άκου και αυτό....

Είχα πάει ξενοδοχείο με μία από αυτές και γυρίζω σπίτι...

Η γυναίκα μου «που ήσουνα ...???»
«με τον φίλο μου τον Αρη»
«και πού πήγατε ...???»
«για καφέ όχι τίποτα σπουδαία πράγματα»
«και να σου πω το πουλόβερ σου γιατί το φοράς ανάποδα...????»

Με έλουσε κρύος ιδρώτας....
Τι να πω....

Μαζεύω όσο θράσος και θάρρος μου είχε απομείνει και απαντώ....
« α.... γιαυτό με κοιτάγανε και γελούσαν κάποιοι από απέναντι ...????»

Φυσικά η γυναίκα μου δεν γέλασε αλλά δεν το συνέχισε κιόλας....

Ευτυχώς εκείνη η βραδιά κύλησε ήσυχα...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Και εγώ εκεί κατάληξα στον χωρισμό....

Είχα δε φτάσει στο σημείο να τις φωνάζω όλες μωρό μου έτσι ώστε να μην μπερδεύομαι .....

Και το χειρότερο από όλα είναι πως δεν μπορούσα να αποφασίσω ποια από τις τρεις να επιλέξω ...

Όλες μου κάνανε και όλες μου δίνανε και κάτι διαφορετικό που φυσικά το είχα ανάγκη...
Υπήρχε καμιά απ τις 3 που ήξερε την ύπαρξη των άλλων 2?
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Υπήρχε καμιά απ τις 3 που ήξερε την ύπαρξη των άλλων 2?

Η γυναίκα μου δεν ήξερε την ύπαρξη καμίας από τις άλλες δύο.... (φυσικά μετά η δεύτερη φρόντισε να την πάρει τηλέφωνο και να την ενημερώσει... θα σου περιγράψω μετά σκηνικό)...
Η δεύτερη ήξερε μόνο για την γυναίκα μου αλλά υποπτευόταν ότι και κάτι άλλο μπορεί να παίζει ...

Και η Τρίτη ήξερε όλη την αλήθεια...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπόν άκου και αυτό....

Είχα πάει ξενοδοχείο με μία από αυτές και γυρίζω σπίτι...

Η γυναίκα μου «που ήσουνα ...???»
«με τον φίλο μου τον Αρη»
«και πού πήγατε ...???»
«για καφέ όχι τίποτα σπουδαία πράγματα»
«και να σου πω το πουλόβερ σου γιατί το φοράς ανάποδα...????»

Με έλουσε κρύος ιδρώτας....
Τι να πω....

Μαζεύω όσο θράσος και θάρρος μου είχε απομείνει και απαντώ....
« α.... γιαυτό με κοιτάγανε και γελούσαν κάποιοι από απέναντι ...????»

Φυσικά η γυναίκα μου δεν γέλασε αλλά δεν το συνέχισε κιόλας....

Ευτυχώς εκείνη η βραδιά κύλησε ήσυχα...
Χαχαχαχα!
καλά τι μου θύμησες τώρα!από τραγελαφικά όλο τίποτα!

Και γω είχα φορέσει το μπλουζάκι μου ανάποδα και πάω συνάμενος κουνάμενος στο μαγαζί.
Γιατί το φοράς ανάποδα μου λέει και το βλέμα της γύρισε ανάποδα!

Και γω το βλέπω και πανικόβλητος το βγάζω επί τόπου (μες το μαγαζί, και φουλ στους υπαλλήλους και τους πελάτες) και το ξαναφοράω σωστά!!!!!!!!!!!!

επέμενε όμως να μάθει γιατί, και τι μούρθε και είπα??//?

'Πήγα για μασάζ, κανονικό μασάζ, όχι με γκόμενες, γιατί ήμουν πιασμένος, αλλά ντρεπόμουνα να στο πω!!!!!!'

Μες τη μαλακία η φάση!!!!!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Α και μια φορά είχα φορέσει ανάποδα το σλιπάκι!!!!!!!

Και τόδε κι αυτό η γυναίκα μου!!

Γαμώ την ατυχία μου!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Όπως το περιγράφεις στην δεύτερη περίπτωση είναι συνήθως...
Ακόμη και η γυναίκα μου που πριν το γάμο έκανε αεροπλανικά, κάποια στιγμή πρόσφατα είπε (για κάτι που γίνόταν παλιότερα, και το γούσταρε) "τι θα σκεφτείς για μένα" και καθόμουνα και την χάζευα με ανοιχτό το στόμα!
Αυτά τα βρωμοταμπού θα μας φάνε!

Το παλιό
"Πως κάνεις μία γυναίκα να κόψει τις πίπες?"
"Την παντρεύεσαι"
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Α και μια φορά είχα φορέσει ανάποδα το σλιπάκι!!!!!!!

Και τόδε κι αυτό η γυναίκα μου!!

Γαμώ την ατυχία μου!

Με την γυναίκα μου είχαμε πει να δοκιμάσουμε να χωρίσουμε...
Διώξαμε τον ενοικιαστή από ένα σπίτι που νοικιάζαμε στην περιοχή που μέναμε και αποφάσισε να πάει η γυναίκα εκεί να μείνει μόνη της...
Εκεί λοιπόν πήγα να την επισκεφτώ ένα μεσημέρι και ξαφνικά χτυπάει το τηλέφωνό της γυναίκας μου....
Το σηκώνει και την βλέπω μετά από λίγο να έχει ασπρίσει...
Λεει ένα ξέρω ευχαριστώ και το κλείνει,....
Προσπαθώ να μείνω ήρεμος όσο μπορούσα και ρωτάω ποιος ήταν....
«Η Μ........ ήταν και μου είπε πως εδώ και δύο χρόνια έχετε σχέση και πως μας κοροϊδεύεις και τις δύο....»

Να ανοίξει η γη να με καταπιεί.... έφαγα και κανά δύο ψηλές αλλά δεν είχα δύναμη να αντιδράσω... απλά έσκυψα το κεφάλι και περίμενα την επόμενη...

Αυτά τα ωραία...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Α και μια φορά είχα φορέσει ανάποδα το σλιπάκι!!!!!!!

Και τόδε κι αυτό η γυναίκα μου!!

Γαμώ την ατυχία μου!

Χα. Εγώ ευτυχώς τα φοράω αφηρημένος ανάποδα ακόμα και μπροστά της οπότε δεν δίνει σημασία σε αυτά.
Μία φορά όμως είχα γεμίσει γκλιτερ και φυσικά γυάλιζα. Δικαιολογήθηκα γνωστή στο γραφείο που πασπαλίζεται πάντα ταχα μου έκατσα στην θέση της και την κοπάνησα νωρίς πριν αρχίσει η ΕΔΕ ... ευτυχώς γιατί είχα και κραγίον στα στήθη μου.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
φυσικά μετά η δεύτερη φρόντισε να την πάρει τηλέφωνο και να την ενημερώσει... θα σου περιγράψω μετά σκηνικό
Γι αυτόν ακριβώς το λογο έγραψα πριν μερικά ποστ να έχετε πρόσβαση στο κινητό της γκόμενας και να της απαγορέψετε να αποθηκεύσει άλλα τηλέφωνά σας εκτός απ το κινητό σας!


Σκηνικό: μετά από τρελό καυγά, αρίζουμε το κινηγητό με τ΄αυτοκίνητα. "Θα πάω να τα πω όλα στη γυναίκα σου"
Μπρος αυτή σαν τρελή με τ΄αμάξι της, πίσω εγώ! Και φτάνει κάτω απ το σπίτι μου!
"Αμαν αν βγει τώρα στο μπαλκόνι η γυναίκα μου θα μας δει! ευτυχώς ήταν 3 η ώρα τα ξημερώματα"

Κατεβαίνω την καθυσηχάζω όσο μπορώ και παίρνουμε το δρόμο του γυρισμού. Την  αποχεραιτώ και επιστρέφω σπίτι! Στο μπαλκόνι με περίμενε η γυναίκα μου!
Την είχε πάρει τηλ (σπίτι και κινητό της με απόκρυψη) την ώρα που φτάναμε, μόνο και μόνο για να την ξυπνήσει και να μας δει!!!!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Νασσίνιο όταν είπες νωρίτερα ότι χώρισες ποιες εννοούσες? τις γκόμενες τις 2 μόνο ή και τη γυναίκα σου? γιατί άλλο κατάλαβα τότε κι άλλο τώρα!
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Α και μια φορά είχα φορέσει ανάποδα το σλιπάκι!!!!!!!

Και τόδε κι αυτό η γυναίκα μου!!

Γαμώ την ατυχία μου!

Εγώ το προχώρησα και λίγο παραπάνω...

Είχα κανονίσει με την δεύτερη να βγούμε Σάββατο βράδυ...
Εγώ με την γυναίκα μου και τον πατέρα μου και αυτή με τον άντρα της και έναν φίλο τους...
Φυσικά σε διαφορετικά τραπέζια...

Μετά από κανένα μισάωρο συνάντηση στις τουαλέτες...

Φιλιά χαδάκια και το σχετικό μπαλαμούτι....

Αφού τελειώσαμε είπαμε με την γυναίκα μου να συνεχίσουμε σε Μπαρ....
Φυσικά ήταν όλα προμελετημένα και η δεύτερη ήταν εκεί με τον άντρα της....

Την περισσότερη ώρα λοιπόν καθόταν μπροστά μου με πλάτη σε εμένα και μου τον έπιανε κανονικά... φυσικά βοηθούσε και το γεγονός ότι το Μπαρ ήταν μικρό και ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλο...
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Νασσίνιο όταν είπες νωρίτερα ότι χώρισες ποιες εννοούσες? τις γκόμενες τις 2 μόνο ή και τη γυναίκα σου? γιατί άλλο κατάλαβα τότε κι άλλο τώρα!

Χώρισα με την γυναίκα μου χώρισα και με την δεύτερη και τώρα είμαι παντρεμένος με την Τρίτη...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ το προχώρησα και λίγο παραπάνω...

Είχα κανονίσει με την δεύτερη να βγούμε Σάββατο βράδυ...
Εγώ με την γυναίκα μου και τον πατέρα μου και αυτή με τον άντρα της και έναν φίλο τους...
Φυσικά σε διαφορετικά τραπέζια...

Μετά από κανένα μισάωρο συνάντηση στις τουαλέτες...

Φιλιά χαδάκια και το σχετικό μπαλαμούτι....

Αφού τελειώσαμε είπαμε με την γυναίκα μου να συνεχίσουμε σε Μπαρ....
Φυσικά ήταν όλα προμελετημένα και η δεύτερη ήταν εκεί με τον άντρα της....

Την περισσότερη ώρα λοιπόν καθόταν μπροστά μου με πλάτη σε εμένα και μου τον έπιανε κανονικά... φυσικά βοηθούσε και το γεγονός ότι το Μπαρ ήταν μικρό και ήμασταν ο ένας πάνω στον άλλο...
Ω ρε σκηνικό!

Δε μου λες κάτι ρε φιλαράκι!

Είχες ποτέ την αίσθηση κάνοντας όλα αυτά, ότι στο μέλλον θα τα πληρώσεις πολύ ακριβά?

Ένοιωθες δηλ καθόλου τύψεις, όχι απλά επειδή απατου΄σες τη γυναίκα σου αλλά για όλο αυτό το ταπεινωτικό παχνίδι εις βάρος της? (και το λέω αυτό με όλο το θάρρος γιατί έχω κάνει πολύ χειρότερα απ΄το "σοκαριστικό" θα έλεγε κανείς αυτό σκηνικό που περιέγραψες)
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ω ρε σκηνικό!

Δε μου λες κάτι ρε φιλαράκι!

Είχες ποτέ την αίσθηση κάνοντας όλα αυτά, ότι στο μέλλον θα τα πληρώσεις πολύ ακριβά?

Ένοιωθες δηλ καθόλου τύψεις, όχι απλά επειδή απατου΄σες τη γυναίκα σου αλλά για όλο αυτό το ταπεινωτικό παχνίδι εις βάρος της? (και το λέω αυτό με όλο το θάρρος γιατί έχω κάνει πολύ χειρότερα απ΄το "σοκαριστικό" θα έλεγε κανείς αυτό σκηνικό που περιέγραψες)


Λοιπόν όταν έκανα ότι έκανα φυσικά και δεν το σκεφτόμουνα και δεν ένιωθα τύψεις και ενοχές....

Για να καταλάβεις πηδιόμουνα στο κρεβάτι μας με την δεύτερη και η γυναίκα μου ήταν στο χωριό της γιατί είχε πρόβλημα με κάποιο συγγενικό της πρόσωπο....

Αλλά αυτό δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτό που ακολούθησε.....

Η γυναίκα μου δεν μπορούσε να κάνει παιδιά...

Η δεύτερη έμεινε έγκυος και φυσικά το κράτησε....

Εγώ βρισκόμουνα στην μέση και κυριολεκτικά ήμουν στο πουθενά...

Το παιδί γεννήθηκε και φυσικά το έβλεπα αλλά χωρίς να έχω σχέσεις με την μάνα του...

Μέχρι που μια μέρα μου ανακοίνωσε ότι δεν θα το ξανάβλεπα μια και δεν ήθελε αυτή να με ξαναδεί...

Από τότε περάσανε 5 χρόνια...

Είναι μία ιστορία που πάντα θα με πληγώνει αλλά δεν θα ήθελα να την συνεχίσω εδώ μέσα... άμα θέλεις να μάθεις περισσότερα στείλε μου pm.

Τώρα όσον αφορά την άλλη σου ερώτηση ναι την έχω απατήσει την γυναίκα μου και μάλιστα αρκετές φορές (μέσα σε αυτές βέβαια εγώ συμπεριλαμβάνω και τα πουτανάκια που κατά καιρούς επισκέπτομαι) .
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Πάντως πρόκειται για σούπερ εξτριμ σπορ!
Γι αυτό και οι οδηγίες προφύλαξης, ώστε ν ελαχιστοποιήσουμε τις πιθανότητες ατυχημάτων!

Καλά είναι και τα παραδείγματα βέβαια, γιατί δίνουν ιδέες για το τι να προσέχουμε που δεν μπορούμε να φανταστούμε από πριν!

Κάποιο κορίτσι,βαριέμαι να ψάχνω ποια, είπε χθες εδώ! πολύ επικίνδυνα πράγματα βρε παιδιά! Καλύτερα να ανεβαίνεις στο έβερεστ!

Εγώ με το κρύο δεν τα πάω καλά! Αλλά και η πολύ θέρμη,τελευταία δε μου βγαίνει!
Είδομεν!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Αν επισκέπτεσαι μπουρδέλα ή call girls είναι κεράτωμα?

Η μόνο η σχέση είναι κεράτωμα?
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ω ρε σκηνικό!

Δε μου λες κάτι ρε φιλαράκι!

Είχες ποτέ την αίσθηση κάνοντας όλα αυτά, ότι στο μέλλον θα τα πληρώσεις πολύ ακριβά?

Ένοιωθες δηλ καθόλου τύψεις, όχι απλά επειδή απατου΄σες τη γυναίκα σου αλλά για όλο αυτό το ταπεινωτικό παχνίδι εις βάρος της? (και το λέω αυτό με όλο το θάρρος γιατί έχω κάνει πολύ χειρότερα απ΄το "σοκαριστικό" θα έλεγε κανείς αυτό σκηνικό που περιέγραψες)

Όσο για το τίμημα που ανέφερες.....

Δύο χρόνια ψυχοθεραπεία και ακολούθησε και αγωγή μια και δεν απέδωσε η ψυχοθεραπεία.....

Κρίσεις άγχους και πανικού και κατάθλιψη ήταν το τίμημα που εισέπραξα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom