Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Πιστεύω άλλη μία καλή "συμμαχία" είναι με τον κολλητό σου. (που φυσικά πρέπει να έχει τις ίδιες ανησυχίες με εσένα)
Να βγείτε να τα πείτε λίγο σαν "άντρες μεταξύ σας", όπου βέβαια μπορεί αυτό να εφαρμοστεί, ή να πάτε για κανένα "μπασκετάκι", ή να πάτε να τον πάρετε από τη δουλεία του, γιατί "χάλασε" το ρημάδι του,.... κ.λ.π.
Άμα είναι στο ίδιο μήκος κύματος με εσάς, πολλά μπορείτε να σκεφτείτε και πολλά περισσότερα να κάνετε.
Εδώ θα διαφωνίσω λιγάκι! όχι ότι δεν είναι χρήσιμος, αλλά δεν μπορείς να βασίζεσαι πάνω του!
Η γνώμη μου είναι να στηρίζεσαι μόνο στις δικές σου πλάτες.Κανενός άλλου!Άσε που σ΄αυτές τις δουλειές, δεν πρέπει να ξέρει "ούτε η δεξιά τσέπη τι ποιεί η αριστερή"!!!!!
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Οι προφυλάξεις είναι απαραίτητοι περιορισμοί...
Για σκεψου λίγο, για να είναι ρεζέρβα μαζί σου, δεν θα παλεύει και κατι άλλο?
Οσο για τους φίλους στις δύσκολες στιγμές φαίνονται! Θα σε ψοφήσουν στη καζούρα, αλλά τουλάχιστον θα έχεις γλυτώσει το σπίτι σου...
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εδώ θα διαφωνίσω λιγάκι! όχι ότι δεν είναι χρήσιμος, αλλά δεν μπορείς να βασίζεσαι πάνω του!
Η γνώμη μου είναι να στηρίζεσαι μόνο στις δικές σου πλάτες.Κανενός άλλου!Άσε που σ΄αυτές τις δουλειές, δεν πρέπει να ξέρει "ούτε η δεξιά τσέπη τι ποιεί η αριστερή"!!!!!

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου, και για αυτό είπα να είναι "στο ίδιο μήκος κύματος"
Εννοούσα, να ψάχνετε και αυτός όπως και εσύ, ή ακόμα καλύτερα να μπορέσετε να βρείτε μαζί "γκομενάκια"  ή "γκομενάκι".
Ποιος είπε ότι το τρίο, είναι αμαρτία???
Πάντως αν έχεις τις αμφιβολίες σου για τον "κολλητό σου", συμφωνώ στο ότι κάνεις, να το ξέρεις μόνο εσύ!!!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ένα μεγάλο όπλο Για τη γυναίκα σου βέβαια είναι το κινητό!
Θα πρέπει να διεκδικήσετε σιγά σιγά από τη γυναίκα σας ότι προσβάλει την προσωπικότητά σας το να ψάχνει το κινητό σας ή το να....γνωρίζει τον κωδικό κλειδώματος (φυσικά αν δεν έχετε ΠΡΕΠΕΙ να αγοράσετε κινητό που να κλειδώνει με 5ψήφιο κωδικό)

τον πρώτο καιρό, εννοείται πως θα σκυλιάσει να της πείτε τον κωδικό,θα τον αλλάζετε κάθε τόσο (για να τσεκάρετε και τη συχνότητα ελέγχου της)και θα σβήνετε κάθε ύποπτο στοιχείο, τον καιρό που ξέρει τον κωδικό μέχρι να τον ξανα΄λάξετε.

Στη συνέχεια θα βαρεθεί τις φασαρίες (αφού εσείς θα μείνετε ακλόνητοι)και θα σας αφήσει στην ησυχία σας αφού έτσι σας "θίγει τον ανδρισμό σας" όπως θα της διαβεβαιώνετε.
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Ένα μεγάλο όπλο Για τη γυναίκα σου βέβαια είναι το κινητό!
Θα πρέπει να διεκδικήσετε σιγά σιγά από τη γυναίκα σας ότι προσβάλει την προσωπικότητά σας το να ψάχνει το κινητό σας ή το να....γνωρίζει τον κωδικό κλειδώματος (φυσικά αν δεν έχετε ΠΡΕΠΕΙ να αγοράσετε κινητό που να κλειδώνει με 5ψήφιο κωδικό)

τον πρώτο καιρό, εννοείται πως θα σκυλιάσει να της πείτε τον κωδικό,θα τον αλλάζετε κάθε τόσο (για να τσεκάρετε και τη συχνότητα ελέγχου της)και θα σβήνετε κάθε ύποπτο στοιχείο, τον καιρό που ξέρει τον κωδικό μέχρι να τον ξανα΄λάξετε.

Στη συνέχεια θα βαρεθεί τις φασαρίες (αφού εσείς θα μείνετε ακλόνητοι)και θα σας αφήσει στην ησυχία σας αφού έτσι σας "θίγει τον ανδρισμό σας" όπως θα της διαβεβαιώνετε.
Η γιά μεγαλύτερη σιγουρία δεύτερη κάρτα & τηλέφωνο!
Αλλά μην τη βρεί...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Εννοείται ότι (γιατί υπόθηκε κι αυτό) όταν θα είστε σπίτι το (κλειδωμένο) κινητό σας θα είναι στο αθόρυβο!!!!!!
Όσο μα όσο χαμηλών τόνων είναι η γκόμενα, και όσο μα όσο κι αν μη θέλει "να σας κάνει ζημιά" , δεν παύει να είναι γυναίκα.....
Θα σας πάρει τηλ, στην πιο ακατάλληλη ώρα! ...γιατί θα θέλει να ακούσει τη φωνή σας....!
και τότε εσείς θα πρέπει να εκπαιδεύσετε κι αυτήν να μην παίρνει όποτε της τη βαράει, αλλά να κάνει αναπάντητη και θα την πάρετε εσείς αργότερα.
Άρα, το κινητό στο αθόρυβο, λίγο πριν μπείτε σπίτι, και καλύτερα θα ήταν να το έχετε στην τσέπη πάνω σας, για να ακούτε τη δόνηση (γιατί μπορεί να είναι και για δουλειά!!!!)
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Η γιά μεγαλύτερη σιγουρία δεύτερη κάρτα & τηλέφωνο!
Αλλά μην τη βρεί...
όχι αυτό πρακτικά δε λειτουργεί γιατί θα μπερδευτείς με τις κάρτες την πιο κρίσημη στιγμή και η πρώτη που θα ανακαλύψει την κάρτα θα είναι η σύζυγος! οπότε θα έχει το πιο ισχυρό στοιχείο απάτης (γιατί πώς δικαιολογείται μια κρυφή 2η κάρτα, ακόμα και στο κρεβάτι με τη γκόμενα να σε πιάσει, μπορέις να της πεις παρασύρθηκα, ήταν 1η και τλευταία φορά! Για την κάρτα τι θα πεις?1η φορά που σκέφτηκα να το σχεδιασω να σε απατήσω εκ προ μελέτης?)
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Άλλο "κρίσιμο σημείο" του κινητού είναι ο λογαριασμός του! Μη διαννοειθείτε να τον αφήσετε σε μέρος που να μπορεί να τον μελετήσει! Μόλις θα δει ένα κινητό να επαναλλάμβάνεται (γιατί όσες ώρες και να περνάτε με την αγαπούλα, κάποιο τηλ θα της κάνετε μόλις βγείτε απ το σπίτι, και 20 λεπτά μετά να κατέβει γιατί φτάσατε, και ένα τηλ για καληνύχτα, πριν μπείτε σπίτι το βράδι, και κάνα μηνυματάκι στο ενδιάμεσο, να 5-6 φορές γραμμένο το ίδιο νούμερο ΚΑΘΕ μέρα για 30 μέρες!)
Και τότε το πρώτο πράγμα που θα κάνει είναι να πάρει αυτό το νούμερο να δει ποιος θα απαντήσει! Μην έχετε καμία αμφιβολία περί τούτου!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ανατομία ενός εγκλήματος...

τρώω τα νύχια μου από την αγωνία...

τζέιμς προσκυνωωωωω  :-* :-* :-*
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ανατομία ενός εγκλήματος...

τρώω τα νύχια μου από την αγωνία...

τζέιμς προσκυνωωωωω  :-* :-* :-*
Καλέ γιατί με δουλεύεις?

Άσε να σώσουμε κανέναν απ τις λούμπες!

Όταν κάνεις κάτι πρέπει να το κάνεις σωστά και στην παραμικρή του λεπτομέρεια!!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Καλέ γιατί με δουλεύεις?

Άσε να σώσουμε κανέναν απ τις λούμπες!

Όταν κάνεις κάτι πρέπει να το κάνεις σωστά και στην παραμικρή του λεπτομέρεια!!!!

Καλέ δε σε δουλεύω, όντως νιώθω δέος!  >:( :-
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Εννοείται ότι (γιατί υπόθηκε κι αυτό) όταν θα είστε σπίτι το (κλειδωμένο) κινητό σας θα είναι στο αθόρυβο!!!!!!
Όσο μα όσο χαμηλών τόνων είναι η γκόμενα, και όσο μα όσο κι αν μη θέλει "να σας κάνει ζημιά" , δεν παύει να είναι γυναίκα.....
Θα σας πάρει τηλ, στην πιο ακατάλληλη ώρα! ...γιατί θα θέλει να ακούσει τη φωνή σας....!
και τότε εσείς θα πρέπει να εκπαιδεύσετε κι αυτήν να μην παίρνει όποτε της τη βαράει, αλλά να κάνει αναπάντητη και θα την πάρετε εσείς αργότερα.
Άρα, το κινητό στο αθόρυβο, λίγο πριν μπείτε σπίτι, και καλύτερα θα ήταν να το έχετε στην τσέπη πάνω σας, για να ακούτε τη δόνηση (γιατί μπορεί να είναι και για δουλειά!!!!)
Ναι, το'χω ζήσει ακριβώς αυτό! Ε, δεν είναι ζωή έτσι!! Μην το κάνεις καλύτερα, πήγαινε με μια citytour να γουστάρεις και περίμενε να έρθει μια ...πιό εχέμυθη!  :rockon:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Άντε καλά!σε πιστεύω! μην τρως πολύ τα νύχια σου όμως....αρέσουν στους άνδρες τα μακρυά, να τους γρατζουνάει την πλάτη! Χωρίς σημάδια όμως....!

Συνεχίζω την .....ανατομία όπως είπε και το κορίτσι!
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
καλα ολα αυτα για το χαμηλωμα του κινητου κτλ κτλ
η λυση ειναι μια
2ο κινητο και το αφηνεις μονιμος σε συρταρι στη δουλεια
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ναι, το'χω ζήσει ακριβώς αυτό! Ε, δεν είναι ζωή έτσι!! Μην το κάνεις καλύτερα, πήγαινε με μια citytour να γουστάρεις και περίμενε να έρθει μια ...πιό εχέμυθη!  :rockon:
Καλά  είπαμε ρε αρχηγέ! Έχει κάνει city tour, έχει κάνει μπουρδελότσαρκες, αρπαχτές, Ταϊλάνδες (αχχχχ!θυμήθηκα τα Ταιλανδάκια μου τώρα!!!!Θέλω Ται γκερλς! που είναι τα κοριτσάκια μουυυυυυυ)
τα έχει κάνει όλα! Τώρα είμαστε στην περίπτωση που βρήκε γκόμεαν-σχέση!Α δεν παρακολουθείτε απ την αρχή! Θα σας μαλώσω! Κακοί μαθητές!Μη διαβάζετε μόνο την τελευταία σελίδα!


καλα ολα αυτα για το χαμηλωμα του κινητου κτλ κτλ
η λυση ειναι μια
2ο κινητο και το αφηνεις μονιμος σε συρταρι στη δουλεια
ναι καλά! και η γκόμενα πώς θα σε βρήσκει όταν είσαι σπίτι?
για γκόμενα λέμε! όχι για αρπαχτή-ελεύθερη σχέση! Η γκόμενα σιγά σιγά έχει απαιτήσεις και θέλει να σε αισθάνεται ανά πάσα στιγμή δίπλα της! Ότι μπορεί να βρεί όποτε χρειαστεί, μήπως και της συμβεί κάτι! Καλό είναι αυτό που λες αλλά για πιο χαλαρές καταστάσεις! Αν αρχίσει και τον πιέζει η γκόμενα για το τηλ θα αναγκαστεί να το πάρει μαζί του κι ο κίνδυνος θα είναι τεράστιος! Γι αυτό τα γράφω έτσι για να ελαχιστοποιήσω τους κινδύνους σε κάθε περίπτωση!
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ναι καλά! και η γκόμενα πώς θα σε βρήσκει όταν είσαι σπίτι?
για γκόμενα λέμε! όχι για αρπαχτή-ελεύθερη σχέση! Η γκόμενα σιγά σιγά έχει απαιτήσεις και θέλει να σε αισθάνεται ανά πάσα στιγμή δίπλα της! Ότι μπορεί να βρεί όποτε χρειαστεί, μήπως και της συμβεί κάτι! Καλό είναι αυτό που λες αλλά για πιο χαλαρές καταστάσεις! Αν αρχίσει και τον πιέζει η γκόμενα για το τηλ θα αναγκαστεί να το πάρει μαζί του κι ο κίνδυνος θα είναι τεράστιος! Γι αυτό τα γράφω έτσι για να ελαχιστοποιήσω τους κινδύνους σε κάθε περίπτωση!
για αυτο ειναι γκομενα - παρανομη σχεση
αν ειναι να μου πρηζει τα παπαρια οταν ειμαι σπιτι χωριζω την αλλη και τα φτιαχνω με αυτη
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Καλέ δε σε δουλεύω, όντως νιώθω δέος!  >:( :-
Με θαυμάζεις ε?

Αχ! αυτό boomb μου λυπάμαι που θα στο πω αλλά, είναι η αρχή ενός μεγάλου έρωτα!
Αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου! :smitten:

έβαλα και εικονίτσα τρυφερή παρότι καθηστερώ, αλλά...χαλάλι σου!(πού σε βρίσκει κανείς δε μου είπες ακόμα! από χθες στο ρωτάω!ΑΑΑΑΑ!)
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
για αυτο ειναι γκομενα - παρανομη σχεση
αν ειναι να μου πρηζει τα παπαρια οταν ειμαι σπιτι χωριζω την αλλη και τα φτιαχνω με αυτη
Έχεις κάνει εξωσυζυγική σχέση? (δηλ 1ον είσαι παντρεμένος? και 2ον έχεις/είχες γκόμενα για κάποιο χρονικό διάστημα?όχι μια δυο μέρες)
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
η γκομενα ηξερε οτι ειμαι παντρεμενος και της ειχε απαγορευτει να κανει μαλακιες
και αυτη ειχε αλλον γκομενο αλλα τον εβλεπε 1-2 φορες τον μηνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom