Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
τζειμς 30 ειμαι ελευθερος.αλλα στα παπαρια μου ολα ειμαι.να που την αληθεια δεν το σκεφτομαι σχεδον καθολου το γαμο.αν κατσει κατι καλο εκατσε.αλλα να τραβαω φιλε ταλαιπωρια για να λεω οτι παντρευτικα οπως το εκαναν χιλιαδες,δεν το κανω με τιποτα.
Φιλαράκι, πρέπει να φύγω (βρήκα μια προσωρινή δουλίτσα,νυχτερινή έτσι για τα έξοδα).

Μ΄αρέσεις. Αν θες κάτι στείλε μου email

Νά σαι καλά φίλε μου!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Φιλαράκι, πρέπει να φύγω (βρήκα μια προσωρινή δουλίτσα,νυχτερινή έτσι για τα έξοδα).

Μ΄αρέσεις. Αν θες κάτι στείλε μου email

Νά σαι καλά φίλε μου!


ρε μη πεφτετε στο λαθος να μεινετε μαγκουφηδες..  αυτο ειναι χειροτερο λαθος.

παντρευτειτε μια ξενη να βρειτε την υγεια σας.

γιατι μετα θα τρεχετε στα 50 παλι πισω απο τον κωλο της καθε ελλεινιδας.

ακομα χειροτερο. :cheesy:
 

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Κάπου άκουσα ότι η ηθική είναι θέμα ηλικίας.

Είναι πάντως αλήθεια ότι όταν παντρευόμουν πριν 8 χρόνια δεν μπορούσα να φανταστώ ότι θα έρθει η στιγμή που το sex εκτός γάμου (έστω και αγοραίο) θα είναι ΑΝΑΓΚΗ. Ότι το να πηδάς με τη γυναίκα σου θα καταντήσει ρουτίνα. Ότι θα αναγκαστείς να συμβιώσεις κάτω από μία στέγη με έναν άνθρωπο αναγκαστικά για χάρη των παιδιών και μόνο. Ότι το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μάθεις να χαίρεσαι μόνο-σου τη ζωή σου γιατί κανείς δεν πρόκειται να σου δείξει πως να το κάνεις ή να σου το επιτρέψει.

Και μην βγει κανένας ανύπαντρος (πιτσιρικάς ή μη) να μου γιατί παντρεύτηκα. Η απάντηση είναι διότι δεν σκέφτηκα ποτέ ότι θα μπορούσα να μην παντρευτώ ή να μην κάνω παιδιά (και πως θα τα έκανα? εκτός γάμου?). Εξάλλου είναι 99% σίγουρο ότι αυτός που θα το πεί σε λίγα χρόνια θα παντρευτεί και ο ίδιος.

Επίσης μη μου πει κανείς γιατί δε χωρίζεις. Διότι τα παιδιά δεν αρκεί να τα κάνεις. Πρέπει να μεγαλώσουν και χωρίς προβλήματα. Εξάλλου για να χωρίσεις υποθέτω ότι η κατάσταση θα πρέπει να φθάσει στο απροχώρητο.

Αναρωτιέμαι πόσοι παντρεμένοι νιώθουν έτσι. Σίγουρα υπάρχουν και αυτοί που μετά από 10 και περισσότερα χρόνια γάμου συνεχίσουν να είναι κολλητοί με τις γυναίκες τους. Να μοιράζονται χόμπυ, ενδιαφέροντα, βαθύτερες σκέψεις και ανησυχίες. Πόσοι είναι όμως αυτοί? Είναι ο κάνόνας ή η εξαίρεση?
 

arcans64

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
εννοειται οτι δεν θα δημοσιευσω προσωπικο βιο εδω.

τι λαθη εχω κανει?? :huh:


ποτε εγινες muted αρκανς?? τωρα??? γιατι?
ελα ρε φιλε δεν εγινε τιποτα.απλα ενας μοντ νομιζει οτι ειμαι κλωνος και με μιουταρι.
τελος παντων.


οταν εννοω λαθη, που εχεις κανεις εσυ σε μια σχεση.τα εχεις καταλαβει?
 

arcans64

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαράκι, πρέπει να φύγω (βρήκα μια προσωρινή δουλίτσα,νυχτερινή έτσι για τα έξοδα).

Μ΄αρέσεις. Αν θες κάτι στείλε μου email

Νά σαι καλά φίλε μου!
οκ ρε φιλε.αλλα στελει με πμ το τηλ σου γιατι το εσβησαν.

τι δουλεια βρηκες ρε θηριο τετοια ωρα?
σε κανενα στριπτιζαδικο σερβιτορος?
αν ναι.γραψε καμια κριτικη ρε φιλε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans64

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε μη πεφτετε στο λαθος να μεινετε μαγκουφηδες..  αυτο ειναι χειροτερο λαθος.

παντρευτειτε μια ξενη να βρειτε την υγεια σας.

γιατι μετα θα τρεχετε στα 50 παλι πισω απο τον κωλο της καθε ελλεινιδας.

ακομα χειροτερο. :cheesy:
παλι λαθος εισαι.μην δινεις τετοιες συμβουλες φιλε.

εγινε καμια στραβη με την γκομενα ρε και μιλας ετσι? :think: :think: :think:
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
το ψιλογαμησατε το θρεντ..
Τι θέλει να Δαναη τρανς γαμω την κοινωνία μου? Είναι παντρεμένη ή αρραβωνιασμένη και δεν το ξέρω?
1)Ποιος έχει μια καβατζα και πως τα βγαζει περα...αυτη είναι η ουσια που ανοιξα το
θρεντ
2)Πως οι υπολοιποι ενδιαφερόμενοι παντρεμένοι θα μπλεχτουν σε ανάλογες καταστάσεις..
(να παρουν ιδεες)
Παλι μαλακιες γιατι παντρευεστε και τα σχετικα ..υπαρχουν και αλλα θρεντς που μπορειτε να τα γραψετε!

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ...
Για να παντρευτήκαμε θα είχαμε τους λόγους μας!
Το θέμα είναι που θα βρουμε λίγο αλατοπίπερο στη ζωή μας, γιατι όπως είπαμε ήδη καλή η φασολάδα αλλά θέλουμε και καμιά μπριζόλα που και πού...

Τώρα όσων αφορούν τις γυναίκες μας υπάρχει και μιά αλλή πτυχή, μετά το γάμο από ξεκολιάρες γίνονται κυρίες και δεν θέλουν να εκτεθούν. Καλή ώρα στον πιτσαδόρο μπορεί να κάτσουν για πλάκα και να κάνουν ότι μπορείς να φανταστείς, αλλά με τον σύζυγο φοβούνται μην παρεξηγηθούν, οπότε μάπα το καρπούζι.
Οποτε και εμείς αναζητούμε αυτά αλλού προκειμένου να μας ζαλίζουν τον έρωτα, απλά τα πράγματα...

Οποτε αγαπητοί συνάδελγοι παρακαλω βοηθήστε μας να βρουμε τις ανάλογες ξεπέτες μας
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
παλι λαθος εισαι.μην δινεις τετοιες συμβουλες φιλε.

εγινε καμια στραβη με την γκομενα ρε και μιλας ετσι? :think: :think: :think:

καμμια στραβη. ειμαι ευτυχισμενος εδω και αρκετα χρονια.

απλα ζηταω απο τα αγορακια του site να μην ξεφτιλιζονται τρεχοντας πισω απο τον κωλο

της καθε χωριατισσας-ψωνιου ελληνιδας. ;)

οι ξενες ειναι στην πλειοψηφια τους πιο ποιοτικες γυναικες.n'est pas?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think: Και γω που υπήρξα παντρεμένος , δεν είμαι αραβωνιασμένος , αλλα με θέλει αυτή και η μαμά της και κάθε κυριακή με τραπεζώνουν μα εγώ "αθελα μου" διαβάζω εδώ φτιάχνομαι και μεταμεσνύχτια συνηθως που η αγάπη μου κοιμάται με τη μαμά τρέχω στα στούντιος  :fuck1: :pipa1: :pipa2: :zfuck: κλπ για να μαθαίνω την επικαιρότητα μπορώ να γράφω εδώ?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
:think: Και γω που υπήρξα παντρεμένος , δεν είμαι αραβωνιασμένος , αλλα με θέλει αυτή και η μαμά της και κάθε κυριακή με τραπεζώνουν μα εγώ "αθελα μου" διαβάζω εδώ φτιάχνομαι και μεταμεσνύχτια συνηθως που η αγάπη μου κοιμάται με τη μαμά τρέχω στα στούντιος  :fuck1: :pipa1: :pipa2: :zfuck: κλπ για να μαθαίνω την επικαιρότητα μπορώ να γράφω εδώ?


η γνωμη σου ειναι πολυτιμη!!

εχεις να προσφερεις πολλα..

νορμαλ ειναι αυτα που περιγραφεις..
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Κάτσε για να καταλάβω,εδώ δίνουμε συμβουλές
για το πως να μην γίνει τσακωτός κάποιος με
εξωσυζηγική σχέση;  :2funny:
Κ καλά άμα το ξέρει η παράλληλη σχέση ότι
είναι παντρεμένος ο δικός της, άμα δεν το ξέρει
όμως και ζητάει αποκλειστικότητες τι γίνεται;  :huh:
Στο μεταξύ, όπως και να τα υπολογίζουμε άμα είναι
να γίνει η στραβή και να αποκαλυφτούν όλα θα γίνει..
Και μιλάει άτομο που τα είχε ταυτόχρονα με 2 για κάποιο διάστημα,
αλλά ο ένας το ήξερε οπότε δεν πολυπιάνεται.. :grin:
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Κάτσε για να καταλάβω,εδώ δίνουμε συμβουλές
για το πως να μην γίνει τσακωτός κάποιος με
εξωσυζηγική σχέση;  :2funny:
Κ καλά άμα το ξέρει η παράλληλη σχέση ότι
είναι παντρεμένος ο δικός της, άμα δεν το ξέρει
όμως και ζητάει αποκλειστικότητες τι γίνεται;  :huh:
Στο μεταξύ, όπως και να τα υπολογίζουμε άμα είναι
να γίνει η στραβή και να αποκαλυφτούν όλα θα γίνει..
Και μιλάει άτομο που τα είχε ταυτόχρονα με 2 για κάποιο διάστημα,
αλλά ο ένας το ήξερε οπότε δεν πολυπιάνεται.. :grin:
γι'αυτό πιστεύω όπως έλεγε και ένας φίλος παλιότερα:
Οι ζωντανοί με τους ζωντανούς και οι παντρεμένοι με τους παντρεμένους...
Για μένα πολύ απλά το καλύτερο είναι να έχουν τα ίδια ρίσκα και ανησυχίες και τα δύο μέρη. Προσωπικά έχω γνωρίσει μερικές ελεύθερες οι οποίες απλά κοιτάνε να κερδίσουν κάποιον παντρεμένο προκειμένου να χωρίσει κλπ... θα βγεί άκρη? μόνο κανα χοντροτζέρτζελο θα γίνει...
Ασε που προτιμώ να κοιμάμαι το βράδυ και να μη σκέφτομαι αν θα της τη δώσει της γκόμενας να πάρει τώρα τηλέφωνο...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Κάτσε για να καταλάβω,εδώ δίνουμε συμβουλές
για το πως να μην γίνει τσακωτός κάποιος με
εξωσυζηγική σχέση;  :2funny:
Κ καλά άμα το ξέρει η παράλληλη σχέση ότι
είναι παντρεμένος ο δικός της, άμα δεν το ξέρει
όμως και ζητάει αποκλειστικότητες τι γίνεται;  :huh:
Στο μεταξύ, όπως και να τα υπολογίζουμε άμα είναι
να γίνει η στραβή και να αποκαλυφτούν όλα θα γίνει..
Και μιλάει άτομο που τα είχε ταυτόχρονα με 2 για κάποιο διάστημα,
αλλά ο ένας το ήξερε οπότε δεν πολυπιάνεται.. :grin:


υπαρχει περιπτωση κατι τετοιο παραλληλο χωρις να το ξερει κανενας να κρατησει για πολλα χρονια?

 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
υπαρχει περιπτωση κατι τετοιο παραλληλο χωρις να το ξερει κανενας να κρατησει για πολλα χρονια?

Δύσκολο, κάποια στιγμή θες δεν θες μαθεύεται..
ακόμα και το να πας σε μπουρδέλο εμπεριέχει κάποιο ρίσκο
(να πετύχεις γνωστό, ή να σε δουν να μπαίνεις) πόσο μάλλον
κανονική σχέση παράλληλη..Στα πιο πολλά ηλικιωμένα ζευγάρια
που ξέρω στο τέλος μαθαίνεται ότι πέφτει κέρατο κ απλά μένουν μαζί
και η ζωή συνεχίζεται..και στους δικούς μου γονείς αυτό ισχύει δλδ..
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Κακά τα ψέματα πολύ το κέρατο...
Σχετικά με τις στατιστικές, δεν νομίζω ότι είναι ποιός το βαζει και ποιός όχι, αλλά ποίος το λέει και ποιός όχι!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ότι θα αναγκαστείς να συμβιώσεις κάτω από μία στέγη με έναν άνθρωπο αναγκαστικά για χάρη των παιδιών και μόνο.

Εγώ πάντως κατέστρεψα τη ζωή μου γι αυτήν την πρόταση που μόλις είπες....
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ πάντως κατέστρεψα τη ζωή μου γι αυτήν την πρόταση που μόλις είπες....
Δεον νομίζω ότι μόνο αυτό αρκεί, μάλλον είναι καλύτερα να χωρίζεις σ'αυτη τη περίπτωση, τα παιδιά το μυρίζονται αν δεν τα πας καλά με τη γυναίκα σου...
Άλλο κανά ξεμπούκωμα που και που!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Δεον νομίζω ότι μόνο αυτό αρκεί, μάλλον είναι καλύτερα να χωρίζεις σ'αυτη τη περίπτωση, τα παιδιά το μυρίζονται αν δεν τα πας καλά με τη γυναίκα σου...
Άλλο κανά ξεμπούκωμα που και που!

Αυτό ξαναπέστο!

Αλλά όταν "όλοι" σου λένε, όπως άλλωστε και εδώ μέσα, μη χαλάς την οικογέννειά σου, τα παιδιά τι σου φταίνε, τότε τι παντρεύτηκες κτλ κτλ, ε! σου γίνεται μία κάποια πλύση εγκεφάλου και τελικά λες " καλύτερα να μη χωρίσω! Ας θυσιαστώ για χάρη των παιδιών! γοννιός είμαι...."
...και τα κάνεις τελείως πουτάνα μετά! :S

Γι αυτό και δεν μπορώ να ακούω για παιδιά και τέτιες θυσίες!

Όταν αντιλαμβάνεσαι ότι τίποτα δε σε δένει με τη γυναίκα σου, παρά μόνο τα παιδιά, ήρθε η ώρα, να μαζέψεις τα μπογαλάκια σου και ήρεμα και ωραία να την κάνειις σαν κύριος! Θα καταλάβει! αλλά πριν μπει άλλη γυναίκα στη ζωή σου!Γιατί τότε δε θα καταλάβει!!!!! :uzi: :uzi:
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό ξαναπέστο!

Αλλά όταν "όλοι" σου λένε, όπως άλλωστε και εδώ μέσα, μη χαλάς την οικογέννειά σου, τα παιδιά τι σου φταίνε, τότε τι παντρεύτηκες κτλ κτλ, ε! σου γίνεται μία κάποια πλύση εγκεφάλου και τελικά λες " καλύτερα να μη χωρίσω! Ας θυσιαστώ για χάρη των παιδιών! γοννιός είμαι...."
...και τα κάνεις τελείως πουτάνα μετά! :S

Γι αυτό και δεν μπορώ να ακούω για παιδιά και τέτιες θυσίες!

Όταν αντιλαμβάνεσαι ότι τίποτα δε σε δένει με τη γυναίκα σου, παρά μόνο τα παιδιά, ήρθε η ώρα, να μαζέψεις τα μπογαλάκια σου και ήρεμα και ωραία να την κάνειις σαν κύριος! Θα καταλάβει! αλλά πριν μπει άλλη γυναίκα στη ζωή σου!Γιατί τότε δε θα καταλάβει!!!!! :uzi: :uzi:
Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο, νομίζω ότι μπορούμε να διαχωριστούμε σε 2 κατηγορίες. Αυτούς που δεν εχουν τίποτα με τις γυναίκες τους απλά τους έμεινε ο γάμος και αυτούς που απλά ψάχνουν κάτι διαφορετικό να τους ταρακουνίσει, ίσως και να επιστρέψουν ανανεομένοι πίσω στο σπίτι..
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
κοροιδααααααααααααααααααααααααααα!!!!! εργενης για παντα! κανεναν θυληκο διαολο στο κεφαλι μου κανεναν πριχτη στα αρχιδια μου, μετα το σεξ το μονο που κανουν ειναι να πιανουν χωρο στο κρεββατι.... out of my bed out of my head
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom