Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Θα προσπαθήσω να μείνω πιστός στις αρχές εκείνου που άνοιξε αυτή τη σελίδα, και για τον λόγο που την άνοιξε.
Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο, άνθρωποι που δεν έχουν περάσει το σκαλιά της εκκλησίας, να πιστεύουν ότι έχουν να πουν κάτι χρήσιμο σε αυτούς που τα πέρασαν, και πήραν τα ρίσκα τους, έκαναν την επιλογή τους, πήραν τέλος πάντων, την απόφαση ΤΟΥΣ!
Γιατί πιστέψτε με ανύπαντροι παντογνώστες, είναι εντελώς διαφορετικό να στα διηγούνται οι φίλοι-γνωστοί-συγγενείς, και εντελώς διαφορετικό να το βιώνεις στην καθημερινότητα του.
Μπορείτε αν θέλετε, να ανοίξετε μία νέα σελίδα, που να λέτε τις απόψεις σας "περί γάμου, και τα συναφή", ή "παντρεύομαι ή δεν παντρεύομαι, τα υπέρ & τα κατά".
Δεν έχω τίποτε το προσωπικό με τους ελεύθερους-ες, αλλά πρέπει να συνειδητοποίησετε, ότι εμείς οι παντρεμένοι, πήραμε μία απόφαση στην ζωή μας, που εσείς πολύ απλά, δεν την έχετε πάρει.
Σεβαστείτε την, όπως σεβόμαστε την δική σας.
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Θα προσπαθήσω να μείνω πιστός στις αρχές εκείνου που άνοιξε αυτή τη σελίδα, και για τον λόγο που την άνοιξε.
Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο, άνθρωποι που δεν έχουν περάσει το σκαλιά της εκκλησίας, να πιστεύουν ότι έχουν να πουν κάτι χρήσιμο σε αυτούς που τα πέρασαν, και πήραν τα ρίσκα τους, έκαναν την επιλογή τους, πήραν τέλος πάντων, την απόφαση ΤΟΥΣ!
Γιατί πιστέψτε με ανύπαντροι παντογνώστες, είναι εντελώς διαφορετικό να στα διηγούνται οι φίλοι-γνωστοί-συγγενείς, και εντελώς διαφορετικό να το βιώνεις στην καθημερινότητα του.
Μπορείτε αν θέλετε, να ανοίξετε μία νέα σελίδα, που να λέτε τις απόψεις σας "περί γάμου, και τα συναφή", ή "παντρεύομαι ή δεν παντρεύομαι, τα υπέρ & τα κατά".
Δεν έχω τίποτε το προσωπικό με τους ελεύθερους-ες, αλλά πρέπει να συνειδητοποίησετε, ότι εμείς οι παντρεμένοι, πήραμε μία απόφαση στην ζωή μας, που εσείς πολύ απλά, δεν την έχετε πάρει.
Σεβαστείτε την, όπως σεβόμαστε την δική σας.
Σωστός!

Αλλά τί να τους πείς κια τί να καταλάβουν, αν δεν το ζήσεις δεν το ξέρεις.
Μαλλόν ενοχλούνται απ'το γεγονός ότι υπάρχουν και άλλοι στο "παιχνίδι" που θεωρούσαν παροπλισμένους...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπόν για να κάνω εγώ την αρχή (γιατί 10 σελίδες τώρα μόνο επιδερμικά έχουμε πιάσει το θέμα),

1.το πρώτο προσόν που πρέπει να έχει ένας παντρεμένος για να βρει γκόμενα είναι να έχει ταλέντο στα ψέματα!(ε ρε φωτιά που θα πέσει να με κάψει!!!!)
Αν δεν έχετε αυτό το ταλέντο, τότε μέχρι να εξασκηθείτε να μην επιχειρήσετε τίποτα!
Ούτε γκόμενα θα ρίξετε αλλά ούτε τη γυναίκα σας θα παραπλανήσετε....
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Σωστός!

Αλλά τί να τους πείς κια τί να καταλάβουν, αν δεν το ζήσεις δεν το ξέρεις.
Μαλλόν ενοχλούνται απ'το γεγονός ότι υπάρχουν και άλλοι στο "παιχνίδι" που θεωρούσαν παροπλισμένους...
και γιατι εισαι γραμμενος σε αυτο το site ευτηχησμενε παντρεμενε; οταν λες pussy lover εννοεις και αλλα ξενα pussies????
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
και γιατι εισαι γραμμενος σε αυτο το site ευτηχησμενε παντρεμενε; οταν λες pussy lover εννοεις και αλλα ξενα pussies????
Εσύ πως το καταλαβαίνεις???
Απλά ο άνθρωπος είναι πολυγαμικό ον, αν παρακολουθοέις το thread θα το είχες καταλάβει...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
2. Θα πρέπει οπωσδήποτε να κινούνται σε ξεχωριστό τόπο εργασίας.Κι αν αυτό είναι αδύνατο, θα πρέπει σιγά σιγά να βρείτε τρόπο ώστε να διαχωρίζετε τις δουλειές ώστε να ξεφύγετε από τον κλοιό της. Αναλάβετε εσείς πχ, τις εξωτερικές εργασίες (αν για παράδειγμα έχετε μαζί μια επιχείρηση). Μπορείτε να ανακαλύψετε "νέους τρόπους διαφήμησης" (για παράδειγμα, τυπώστε κάποια διαφημιστικά φυλλάδια-όποιοι έχετε επιχείρηση, χρήσιμα είναι) και θα βγείτε εσείς προσωπικά να κάνετε τη διανομή γιατί δεν εμπιστεύεστε ξένους, αλλά νύχτα...μη σας δει κάνα μάτι και γίνετε ρεζίλι!!!).Λέω εγώ κάποιες λαλακίες για να πάρετε ιδέες! Μην το πάρετε σφυρί κορδόνι!!!!
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
2. Θα πρέπει οπωσδήποτε να κινούνται σε ξεχωριστό τόπο εργασίας.Κι αν αυτό είναι αδύνατο, θα πρέπει σιγά σιγά να βρείτε τρόπο ώστε να διαχωρίζετε τις δουλειές ώστε να ξεφύγετε από τον κλοιό της. Αναλάβετε εσείς πχ, τις εξωτερικές εργασίες (αν για παράδειγμα έχετε μαζί μια επιχείρηση). Μπορείτε να ανακαλύψετε "νέους τρόπους διαφήμησης" (για παράδειγμα, τυπώστε κάποια διαφημιστικά φυλλάδια-όποιοι έχετε επιχείρηση, χρήσιμα είναι) και θα βγείτε εσείς προσωπικά να κάνετε τη διανομή γιατί δεν εμπιστεύεστε ξένους, αλλά νύχτα...μη σας δει κάνα μάτι και γίνετε ρεζίλι!!!).Λέω εγώ κάποιες λαλακίες για να πάρετε ιδέες! Μην το πάρετε σφυρί κορδόνι!!!!
Νομίζω ότι άμα έχετε και την ίδια δουλειά την πατήσατε...
πολύ στενό μαρκάρισμα!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ρε σεις! πάλι ξεφεύγετε! μην κάνετε κοκορομαχίες! θα αποπροσανατολιστούμε ξανά!

Εγώ όπως βλέπεις δίνω οδηγίες προς ...παντρεμένους!

Άστον ελεύθερο στην περιήγησή του και συ συγκεντρώσου να συμπληρώνεις ιδέες!
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
ρε σεις! πάλι ξεφεύγετε! μην κάνετε κοκορομαχίες! θα αποπροσανατολιστούμε ξανά!

Εγώ όπως βλέπεις δίνω οδηγίες προς ...παντρεμένους!

Άστον ελεύθερο στην περιήγησή του και συ συγκεντρώσου να συμπληρώνεις ιδέες!
Έχεις δίκιο...
Με κόλησες και εσύ με την κοινή εργασία, ΚΑΤΑΡΑ!!!
Διαφορετικά το βολεύεις με meetings, ταξίδια κλπ.
Πιστεύω ότι το ιδανικό είναι να βρεις παντρεμένη, οπότε ξέρουν και οι δύο τι θέλουν από τη σχέση αυτή και φροντίζουν να είναι και διακριτικοί.
Αλλά που να βρείς παντρεμένες?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο...
Με κόλησες και εσύ με την κοινή εργασία, ΚΑΤΑΡΑ!!!
Διαφορετικά το βολεύεις με meetings, ταξίδια κλπ.
Πιστεύω ότι το ιδανικό είναι να βρεις παντρεμένη, οπότε ξέρουν και οι δύο τι θέλουν από τη σχέση αυτή και φροντίζουν να είναι και διακριτικοί.
Αλλά που να βρείς παντρεμένες?
Βρε  μη βιάζεσαι!!!!!

Καταρχήν έχετε κολλήσει όλοι με τις παντρεμένες! Είπε κάποιος κάτι και το κάνατε "σημαία"!
Εγώ δεν έχω πηδήξει ΠΟΤΕ παντρεμένη!Ποτέ!
Είπα να μη μιλήσω ΚΑΙ γι αυτό αλλά αφού το λέτε συνέχεια....

Πρώτα πρώτα επειδή είμαι λίγο κτητικό άτομο, δεν γουστάρω αυτήν που πηδάω εγώ, το βράδι να την πηδάει άλλος!Κι όταν λέω "όχι με παντρεμένη" συμπεριλαμβάνω όλες τις γυναίκες που έχουν κάτι (αραβωνιασμένες,δεσμευμένες,λογοδοσμένες και πάει λέγοντας).
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Δεύτερος λόγος: κι αν την ερωτευτώ????
το έχει σκεφτεί κανείς που πάει με παντρεμένες, αυτό το ενδεχόμενο?
ΤΟ δράμα!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Άλλος βασικός λόγος είναι ότι δε γουστάρω από,ας το πούμε ανδρική αλληλεγγύη, να δώσω σε μια γυναίκα την ευκαιρία να απατήσει τον άνδρα της!Έ΅ρχομαι στη θέση του φουκαρά και φρικάρω! Ουστ! μωρή, στον άνδρα σου και στα παιδιά σου γρήγορα!!!!
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Άλλος βασικός λόγος είναι ότι δε γουστάρω από,ας το πούμε ανδρική αλληλεγγύη, να δώσω σε μια γυναίκα την ευκαιρία να απατήσει τον άνδρα της!Έ΅ρχομαι στη θέση του φουκαρά και φρικάρω! Ουστ! μωρή, στον άνδρα σου και στα παιδιά σου γρήγορα!!!!
Θεωρητικά δίκιο έχεις, αλλά κατά πρώτο λόγο, η παντρεμένη που θέλει να το κάνει, θα το κάνει και αν δεν θες εσύ θα πάει με κάποιον άλλο.
Ο "φουκαράς" προφανώς μπορεί να είμαι και εγω, αλλά να στο θέσω απλά απ΄το να την έχω σπίτι να λυσομανάει, καλύτερα να πάει να χαλαρώσει (θα προτιμούσα να μην το μάθω, όπως αντιστοίχως ούτε και αυτή για μένα) πιστεύω ότι κάπου αναζογωνεί, ακόμη και τη σχέση!
Οσο για τον έρωτα, πιστεύω ότι οι άντρες το έχουμε ξεκάθαρο γιατί πάμε, οι γυναίκες λειτουργούν διαφορετικά και είναι λίγο επίφοβο...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Και φυσικά άλλος ένας λόγος για να λέω "όχι σε παντρεμένες" είναι και το θέμα της ηλικίας....
Είμαι λίγο πιπινολάτρης, αλλά όχι για πολύ χαμηλές ηλικίες!!!
Από 20-22 έως 24-27 το πολύ 30 παρά!!!

Ε! για να προλάβει να βαρεθεί τον έγγαμο βίο, θα πρέπει να είναι αρκετά χρόνια παντρεμένη, να έχουν ξεπεταχτεί λίγο και τα παιδιά (δεν μπορεί λεχώνα να τρέχει να ξενοπηδιέται!), άρα θα πρέπει να έχει παντρευτεί πολύ μικρή (πράγμα σπάνιο για τις Ελληνίδες).και απ΄το να το ψάχνω τόσο είπα όχι!

Και ένας ακόμη λόγος είναι ότι το σώμα μετά από μια εγκυμοσύνη έχει χαλάσει αρκετά!Οπότε...


Παρόλα αυτά όμως 2 φορές έχω σπάσει τον όρκο μου!!!Αλλά ήταν περιπτώσεις!
Η μία έτυχε στην Κύπρο με μια θεομούνα! 24 (αν θυμάμαι καλά) που είχε παντρευτεί στα 18 (αυτό το θυμάμαι καλά,γιατί ήταν και το κίνητρο για να ορμήξω),που είχε βαρεθεί τη ζωή της με έναν άνδρα 25 χρόνια μεγαλύτερο, που έλειπε συνεχώς σε ταξίδια. Ένοιωσα όμως λίγο άσχημα μετά...

Το 2ο περιστατικό, έγινε πολλά χρόνια μετά, με μια 25χρονη, πέρσι το καλοκαίρι, αραβωνιασμένη!
Έκανε μάλιστα τέτοιο τρελό σεξ, που στο τέλος δεν άντεξα και της είπα:"καλά ε! πολύ τυχερός ο μέλλον άνδρα σου".Αλλά ρε παιδιά,πάνω στην κουβέντα μου είπε ότι με τον δικό της είναι πολύ συγκρατημένη και δεν κάνει τέτοια!"Δηλ. της λέω, με ο αραβ/κός σου δεν τελειώνει στο στόμα?"
"Απα πα πα! μου λέει", "και με μένα γιατί το έκανες τότε? Μόλις με γνώρισες, μου έκανες τόσο ωραίο έρωτα, και με τον άνθρωπο που σ΄αγαπάει και θα σε κάνει γυναίκα του δεν του δίνεις αυτή τη χαρά που δίνεις τώρα σε έναν ξένο?"
Παιδιά, αισθάνθηκα τόσο χάλια και ήμουν τόσο συγχισμένος μαζί της που δεν θυμάμαι τι είπε μετά απ αυτό αλλά ούτε και τι άλλο έγινε! Ένα κενό!!!!
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Όπως το περιγράφεις στην δεύτερη περίπτωση είναι συνήθως...
Ακόμη και η γυναίκα μου που πριν το γάμο έκανε αεροπλανικά, κάποια στιγμή πρόσφατα είπε (για κάτι που γίνόταν παλιότερα, και το γούσταρε) "τι θα σκεφτείς για μένα" και καθόμουνα και την χάζευα με ανοιχτό το στόμα!
Αυτά τα βρωμοταμπού θα μας φάνε!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Στο θέμα μας πάλι!

Ένα βασικό στοιχείο για να ξεκινήσει κάποιος τις εξορμήσεις είναι να αρχίσει πρώτα τις μπουρδελοκατακτήσεις!!!

Κι αυτό για τον πολύ απλό λόγο: αν ο αγαπουλίνης της κυρίας, μετά από κάποια χρόνια-τύπος και υπογραμμός στο γάμοα του- βρει γκόμενα, η γυναίκα του (ως πιο πονηρό ον και με μεγαλύτερο ενστικτο απ τον αγαθιάρη), θα τον καταλάβει απ την πρώτη μέρα! Και πριν μπει ακόμα μέσα!
Ξεκινώντας όμως με απλά πηδήματα με πόρνες, θα έχει ξεπεράσει το πρώτο σοκ του "αμαν,απάτησα τη γυναίκα μου",πιο ανώδυνα!


...ρε τι λέω ο αμαρτωλός ρε! θα πέσει φωτιά να με κάψει που δίνω και συμβουλές!!!!
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Οχι και σαφώς έχεις δίκιο, χρειάζεται σεμινάρια!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Και μετά την προεργασία φτάνουμε στα δύσκολα!

Άντε στις περιπτώσεις της αρπαχτής! Είναι λίγο πολύ, όμοια περίπτωση μ΄αυτήν της πουτάνας! Λίγο πιο χρονοβόρα αλλά την παλεύεις! είπαμε ! εξάσκηση σε όλα τα παραπάνω.

οπότε αυτό δεν είναι πολύ δύσκολο.

Πώς να κρυφτείς όμως όταν κάνεις μια σοβαρή σχέση?Τότε αρχίζουν τα δύσκολα!
Εκεί είναι για μυστικές αποστολές.

Συμβουλή δική μου! Προσπαθείστε οι σοβαρές αυτές σχέσεις να μην κρατάνε πολύ! Όχι πάνω από κάποιες εβδομάδες. Άντε 1-2 μήνες!Μετά την κάνετε με ελαφρά! Αλλιώς αν δεν τα καταφέρετε θα έχετε την κατάντια μου!

Τρόποι για να φύγετε πολλοί! Από ψέματα (αμαν, μας ανακάλυψε η γυναίκα μου, ή μας είδε η ξαδέρφη μου/κουμπάρα μου/η "από πάνω μας" κοκ) μέχρι και την αλήθεια: κουράστηκα πολύ με το διπλό ταμπλό,είναι ψυχοφθόρο (και είναι!άλλος ένας λόγος που σας λέω όχι μακρινές χρονικά σχέσεις), θέλω να διακόψουμε για λίγο (όχι για πάντα!για κάνα μήνα), και θα σε πάρω ΕΓΩ τηλ!!!!
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πιστεύω άλλη μία καλή "συμμαχία" είναι με τον κολλητό σου. (που φυσικά πρέπει να έχει τις ίδιες ανησυχίες με εσένα)
Να βγείτε να τα πείτε λίγο σαν "άντρες μεταξύ σας", όπου βέβαια μπορεί αυτό να εφαρμοστεί, ή να πάτε για κανένα "μπασκετάκι", ή να πάτε να τον πάρετε από τη δουλεία του, γιατί "χάλασε" το ρημάδι του,.... κ.λ.π.
Άμα είναι στο ίδιο μήκος κύματος με εσάς, πολλά μπορείτε να σκεφτείτε και πολλά περισσότερα να κάνετε.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Στις ερωτικές σας περιπτύξεις θα έχετε το νου σας (ρεμάλια! που έλεγε και ο Κωνσταντάρας), στο σώμα σας και κυρίως στο δέρμα σας! Μην αφήσετε τις λυσσασμένες κορασίδες να αλωνίσουν πάνω στο σώμα σας και σας αφήσουν σημάδια,ρουφιξιές,μελανιές κτλ!Θα πρέπι μετά για αρκετές μέρες να ντύνεστε σαν τον κλέφτη (που δεν μπορεί θα ξεχαστείτε) ή να το κάνετε με τη γυναίκα σας στο απόλυτο σκοτάδι!!!!Προσοχή λοιπόν!

Επίσης μεγάλη προσοχή στο προφυλακτικό! δε χρειάζεται να το πούμε! Αλλά αρκετοί αγαπούλιδες (και γω τέτοιος ήμουνα πολλές φορές), θεωρώντας ότι την γκόμενα την είχατε...απ΄την κοιλιά της μάνας της, μετά από κάποιες εβδομάδες ή και μέρες, εγκαταλείπετε την ιδέα του!Ειδικά αν έχετε καψουρευτεί και ειδικά αν το πάθατε αμφότεροι, ο περιπτεράς θα...ξεχάσει τη φάτσα σας!

Και εκτός απ το έιτζ,υπάρχουν ένα σωρό άλλες σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένειες, που αν το μάθει η γυναίκα σας (άσε που θα πρέπει να κάνει κι αυτή την ίδια-επίπονη συνήθως θεραπεία), δεν θα μασήσει δικαιολογίες του τύπου,εεε! το κόλλησα στο λεωφορείο!Πακιστανοί κτλ βλέπεις αγάπη μου τι έπαθα που μου παίρνεις τ΄αυτοκίνητο?!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom