Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Έχεις κάνει εξωσυζυγική σχέση? (δηλ 1ον είσαι παντρεμένος? και 2ον έχεις/είχες γκόμενα για κάποιο χρονικό διάστημα?όχι μια δυο μέρες)
Απλά τα πράγματα, μακριά από γκόμενα, δεν φτάνει να σε κυνηγάνε σπίτι να σε κυνηγάνε και εκτός???
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
και να προτεινω και εγω καποιες δικαιολογιες για οσους το θελουν
στο διαλειμα που κανουμε στην δουλεια πηγενα και ψωνιζα στο διπλανο σουπερ μαρκετ και το απογευμα οταν γυριζα σπιτι ελεγα πως παω για ψωνια και εξασφαλιζα ενα 2ωρακι
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
΄Αλλος κίνδυνος με τις τηλεπικοινωνίες είναι τα τηλ τα δικά σας. Του σπιτιού, της δουλειάς, του κολλητού, αλλά και της γυναίκας σας! Προσέξτε, με την γκόμενα είναι πολύ πιο δύσκολο (απ ότι με τη σύζυγο) να κρατήσετε μυστικό τον κωδικό κλειδώματος.Ακόμα κι αν αφήνετε το κιν της γκόμενας στο συρτάρι του γραφείου όπως είπε πριν ο φίλος, το .... "κανονικό" κινητό δεν μπορείτε να το αφήνετε φυσικά σπίτι! Κι έτσι είναι εκτεθιμένο στις ορέξεις της πολύ ορεξάτης για εξερεύνηση φίλης σας!Αν αυτή έχει πρόσβαση στο κινητό σας, τότε πρέπει οπωσδήποτε να διεκδικήσετε και σεις πρόσβαση στο δικό της! Κάτι το οποίο δεν είναι ευνόητο! Πρέπει να δώσετε μάχη!Στην  περίπτωση αυτή κάντε της γμωστό ότι μπορεί να βλέπει το κιν σας αλλά δεν θέλετε επ ουδενί λόγο να αποθηκεύσει κάτι απ αυτό! (και το τσεκάρετε ανά τακτά να δέιτε αν έχει το τηλ του σπιτιού σας ή του εξοχικού η΄και της γυναίκας σας όπως είπα!). δεν ξέρει η ίδια τι τα θέλει όλα αυτά τα τηλ σου, αλλά αισθάνεται μεγαλύτερη ασφάλεια έχοντάς τα...για παν ενδεχόμενο.... Διαφωνείς boomb? (είδες που σας ξέρω σαν κάλπικη δεκάρα! Τώρ θα σας ξεμπροστιάσω!!!!χιχιχιχι)
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Απλά τα πράγματα, μακριά από γκόμενα, δεν φτάνει να σε κυνηγάνε σπίτι να σε κυνηγάνε και εκτός???
Ρε παλικάρι μου, το θέμα μας αυτή τη στιγμή είναι να βρούμε τρόπους να καλυφθούμε σωστά απ τη γυναίκα μας όταν έχουμε γκόμενα!
Η ερώτηση δηλ είναι:τι δικαιολογίες βρίσκουμε στη γυναίκα μας για να μη μας καταλάβει ότι έχουμε γκόμενα?
Και συ τι μου απαντάς? "ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ"?
Μεταξεταστέος! Του χρόνου πάλιμε τον κειδεμόνα σου! ή μάλλον.....με τη γυναίκα σου!

και να προτεινω και εγω καποιες δικαιολογιες για οσους το θελουν
στο διαλειμα που κανουμε στην δουλεια πηγενα και ψωνιζα στο διπλανο σουπερ μαρκετ και το απογευμα οταν γυριζα σπιτι ελεγα πως παω για ψωνια και εξασφαλιζα ενα 2ωρακι
Χμ! Μπράβο παιδί μου! σκέψου όμως και κάτι για να εξασφαλίσεις και κανένα 2ημεράκι!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Διαφωνείς boomb? (είδες που σας ξέρω σαν κάλπικη δεκάρα! Τώρ θα σας ξεμπροστιάσω!!!!χιχιχιχι)

τι να σου πω... τα'πιασες τα λεφτά σου τώρα  :2funny: :2funny: :2funny:

γενικά φαντάζομαι έτσι είναι, τώρα για μένα δεν μπορώ να πω...  :dunno:

ξεμπρόστιασέ μας κάνε μας ρόμπεεεςς  :2funny: :2funny:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Χμ! Μπράβο παιδί μου! σκέψου όμως και κάτι για να εξασφαλίσεις και κανένα 2ημεράκι!
τι να το κανω ρε αδερφε με την γκομενα το διημερακι?να εχουμε τιποτα ερωτες?
μου αρκει το διωρακι
διημερακια και τριημερακια με τα παιδακια μου
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Πολύ μεγάλη προσοχή θέλει η αλλαγή των συνηθειών που συνήθως γίνονται όταν βρίσκουμε γκόμενα, καθ υπαγόρευσιν αυτής βέβαια! Και εξηγούμαι:

Δεν υπάρχει περίπτωση να ξεκινήσετε κάποια σχέση με μια (κατά κύριο λόγο) μικρότερη και πιο όμορφη από τη γυναίκα σας και να μην προσπαθήσει να σας αλλάξει τα δεδομένα!
Πρώτα πρώτα θα σας κάνει μπηχτές για το ντύσιμό σας! Όταν θα πάτε για κάνα ψώνιο (ρούχο) γι αυτήν (που θα πάτε! είπαμε μέσα στα έξοδα είναι και τα ψώνια της, και συνήθως όσο πιο ωραία και νέα είναι, τόσο πιο ακριβά γούστα έχει!), όλο και θα περάσετε κι από κανένα ανδρικό μαγαζί και θα θελήσει να σας πάρει "κάτι πιο νεανικό, πιο μοντέρνο". Σιγά σιγά θα αρχίσετε να αλλάζετε καρδαρόμπα, πράγμα που ηχεί σαν συναγερμός στα αυτιά της γυναίκας σας! όχι μόνο ψωνίζετε άλλου στιλ ρούχα, αλλά τα ψωνίζετε και μόνος σας, ενώ τόσα χρόνια τα ψωνίζατε μαζί της και μάλιστα τη θεωρούσατε και βαρετή διαδικασία! :rockon:

Άλλο στιλ κουρέματος, αλλά ίσως και πιο τακτικό, κάπιοες ανταύγιες για τους πιο τολμηρούς, αλλά και ίσως και ένα διακριτικό τατού, "αποθημένο της περασμένης δεκαετίας, αλλά που δεν έτυχε και βρήκατε τώρα την ευκαιρία". :jerking:
Όλα αυτά είναι στη γυναικεία φύση της γκόμενας να σας τα "επιβάλλει" (με τρυφερό τρόπο βέβαια, ξέρει αυτή τα κόλπα,τα έμαθε, λίγο πριν πεπρατήσει :headbang:), κάνοντάς σας χαρούμενους που σας προσέχει και σας φροντίζει τόσο ωραία!  :smitten: :bigdick: :bigdick:

Είναι όμως και στη γυναικεία φύση της συζύγου σας να δει τις ξαφνικές αλλαγές του άνδρα της και να αρχίσει να αναρωτιέται αλλά και να γίνεται πιο προσεκτική και διερευνητική απέναντί σας!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
τι να το κανω ρε αδερφε με την γκομενα το διημερακι?να εχουμε τιποτα ερωτες?
μου αρκει το διωρακι
διημερακια και τριημερακια με τα παιδακια μου
Άντε πάλι τα ίδια!
Βρε ξέδερφε! Τα είπαμε αυτά, για την περίπτωση που αναφέρεις, δεν υπάρχει λόγος να διαβάσεις και να κάνεις κάτι απ΄όλα αυτά. Αν είσαι μόνο του στιλ, μια γκομενίτσα για κάνα 2ωράκι και αύριο άλλη, όλα καλά!

Πρόσεχε μόνο, γιατί πήδα εδώ (κάνα 2ωράκι),πήδα εκεί (κάνα άλλο 2ωράκι), κάποια θα σου ξεμείνει για...πολλά συνεχόμενα διωράκια, και τότε να είσαι σίγουρος!Δεν υπάρχει γκόμενα που θα την έχεις για 2,3,5,6 μήνες ή και περισσότερο, που θα σε περιμένει με ανοιχτές αγκάλες (και πόδια), να έρθεις απ΄τη γυναίκα σου, για ένα 2ωράκι, και μετά πάλι πίσω στο σπιτάκι σου και όλα μέλι γάλα!

Γι αυτό σε ρώτησα πριν αν έχεις εξωσυζυγικές σχέσεις και πόσο μακροχρόνιες!Οι γυναίκες θέλουν να βάλλουν τη σφραγίδα τους επάνω σου!Κι όσο βλέπουν ότι δένεσαι μαζί τους τόσο πιο πολύ θέλουν να σε σημαδέψουν (όπως τα σκυλάκια που κατουρώντας σημαδεύον την περιοχή τους).

μόνο που αυτό ισχύει για τις γκόμενες (και όλα όσα γράφω παραπάνω). Όχι για τα 2ωράκια!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
΄Αλλος κίνδυνος με τις τηλεπικοινωνίες είναι τα τηλ τα δικά σας.

Γι' αυτό αγοράζεις κινητό που κλειδώνει ΑΥΤΟΜΑΤΑ μετά από π.χ. 1 λεπτό αδράνειας κ χρειάζεται να πληκτρολογήσεις κάποιο νούμερο-κωδικό για ν' ανοίξει... κι έχεις το κεφάλι σου ΗΣΥΧΟ ;)

ΜΕΓΑΛΗ σωτηρία επίσης είναι τα 2γραμμα κινητά (που παίρνουν 2 κάρτες SIM)
 

pussy_lover

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Γι' αυτό αγοράζεις κινητό που κλειδώνει ΑΥΤΟΜΑΤΑ μετά από π.χ. 1 λεπτό αδράνειας κ χρειάζεται να πληκτρολογήσεις κάποιο νούμερο-κωδικό για ν' ανοίξει... κι έχεις το κεφάλι σου ΗΣΥΧΟ ;)

ΜΕΓΑΛΗ σωτηρία επίσης είναι τα 2γραμμα κινητά (που παίρνουν 2 κάρτες SIM)
Η τεχνολογία έχει προχωρήσει περισσότερο...
Στα PDAs πλέον υπάρχουν προγράμματα που αποκλείουν/κρύβουν εισερχόμενες κλήσεις ακόμη και με συγκεκριμένο ωράριο!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Γι' αυτό αγοράζεις κινητό που κλειδώνει ΑΥΤΟΜΑΤΑ μετά από π.χ. 1 λεπτό αδράνειας κ χρειάζεται να πληκτρολογήσεις κάποιο νούμερο-κωδικό για ν' ανοίξει... κι έχεις το κεφάλι σου ΗΣΥΧΟ ;)

ΜΕΓΑΛΗ σωτηρία επίσης είναι τα 2γραμμα κινητά (που παίρνουν 2 κάρτες SIM)
δεν αναφέρομαι στο κινητό (το ανέλυσα παραπάνω), αλλά σα τηλ που έχεις ΜΕΣΑ στο κιν σου (σπιτιού, δουλειάς, κιν συζύγου κτλ). Το ανέλυσς κι αυτό!Διάβασε λίγο ρε ντουρασελ. Μετά φωνάζεις αν κάποιος δε δια βάζει τους κανόνες!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Π΄νατως αυτό με τα δίγραμμα καλή περίπτωση! Πώς όμως το σκέφτεσαι να χρησιμοποιηθεί? Για ανάλυσέ το λίγο!
σε τι σε προστατεύει περισσότερο, όταν είσαι σπίτι 11 η ώρα το βράδι και πάρει η γκόμενα? Αν δηλ είνα με μία κάρτα ή 2 ποια η διαφορά?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Η τεχνολογία έχει προχωρήσει περισσότερο...
Στα PDAs πλέον υπάρχουν προγράμματα που αποκλείουν/κρύβουν εισερχόμενες κλήσεις ακόμη και με συγκεκριμένο ωράριο!
Α εσύ εξελίχθηκες αμέσως!
ΤΡΙΠΟΝΤΟ!!!
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Γι' αυτό αγοράζεις κινητό που κλειδώνει ΑΥΤΟΜΑΤΑ μετά από π.χ. 1 λεπτό αδράνειας κ χρειάζεται να πληκτρολογήσεις κάποιο νούμερο-κωδικό για ν' ανοίξει... κι έχεις το κεφάλι σου ΗΣΥΧΟ ;)

ΜΕΓΑΛΗ σωτηρία επίσης είναι τα 2γραμμα κινητά (που παίρνουν 2 κάρτες SIM)

Πριν από λίγα χρόνια έτυχε να είμαι παντρεμένος και να έχω ταυτόχρονα σχέση με άλλες δύο γυναίκες.... δηλαδή συνολικά τρεις το αριθμό....
Η ζωή μου είχε καταλήξει να είναι μία σκέτη κόλαση....
Είχα βάλει ωράρια στην ζωή μου και είχα δημιουργήσει ασχολίες και χόμπυς τα οποία μου έδιναν το ανάλογα άλλοθι.....
Φυσικά και έθρεψα στον μέγιστο βαθμό τον εγωισμό μου, ειδικά τις ημέρες που τύχαινε να κάνω sex και με τις τρεις... φυσικά και όχι ταυτόχρονα....
Αλλά μέχρι εκεί... μετά τα πράγματα μπερδεύτηκαν σε τέτοιο βαθμό που πραγματικά δεν ήξερα που βρισκόμουνα....
Μια φιλική συμβολή λοιπόν σε όσους θέλουν να το τολμήσουνε......
Εάν και εφόσον βρούμε γκόμενα (όντας δεσμευμένοι) αγοράζουμε τρία κουτάκια προφυλακτικά των τεσσάρων. Συνολικά λοιπόν 12 χρήσεις .....
Άμα τελειώσουν τελειώνει και η σχέση μας με την κοπέλα.....
Διαφορετικά μιλάμε για μαρτύριο το οποίο μόνο κακά ξεμπερδέματα μπορεί να έχει....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
δεν αναφέρομαι στο κινητό (το ανέλυσα παραπάνω), αλλά σα τηλ που έχεις ΜΕΣΑ στο κιν σου (σπιτιού, δουλειάς, κιν συζύγου κτλ).

Το είδα τι έγραψες... το δικό μου post αναφερόταν στην συσκευή κ το γεγονός ότι μπορεί εύκολΑ & αυτόματα να είναι κλειδωμένη συνεχώς, οπότε δεν τίθεται καν θέμα "ψαχουλέματος" κλπ

Παντως αυτό με τα δίγραμμα καλή περίπτωση! Πώς όμως το σκέφτεσαι να χρησιμοποιηθεί? Για ανάλυσέ το λίγο!
σε τι σε προστατεύει περισσότερο, όταν είσαι σπίτι 11 η ώρα το βράδι και πάρει η γκόμενα? Αν δηλ είνα με μία κάρτα ή 2 ποια η διαφορά?

Αλλο να χρειάζεται να κουβαλάς 2 συσκευές κ άλλο μια! Αλλωστε μπορείς αν θες να μην έχεις ενεργοποιημένες κ τις 2 κάρτες, ή να επιλέγεις προφίλ (π.χ. αθόρυβο) ή ακόμα κ να έχεις black list αριθμών που δεν θα σ' ενοχλούν συγκεκριμένες ώρες-μέρες κλπ, γενικά είναι ΠΟΛΥ ποιό εύχρηστη λύση απ' ότι 2 διαφορετικά κινητά...
Και βέβαια, αν επιλέξεις την λύση ενός smart phone, τα πλεονεκτήματα είναι ακόμη περισσότερα, αφού μπορείς να έχεις στην ουσία έναν μικρό Η/Υ παντού (π.χ. για web-surfing) κλπ ;)
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Οντως με 2 λέξεις :  ΖΕΙΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ.

Θέλει πολλή προσοχή, να σκέφτεσαι συνέχεια τη είπες, τι δικαιολογία θα δώσεις, κλπ. Το μυαλό πρέπει να δουλεύει συνέχεια.

Το έχω κάνει και γω για 1 χρόνο και ξέρω

Και μόλις χώρισα ηρέμησα πραγματικά
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Επόμενο....

Ένα πολύ σημαντικό στοιχείο, και επικίνδυνο ντεζαβαντάζ που έχετε είναι με τ΄ αυτοκίνητο!

Προσοχή μεγάλη χρειάζεται να μη μείνουν σημάδια απ τη γκόμενα μέσα στο αυτοκίνητο, στην περίπτωση που έχει ταξιδέψει μαζί σας έστω και 10 λεπτά!

Είναι αρκετά για να καταφέρει να αφήσει τόσα ενοχοποιητικά στοιχεία, όσα θα χρειαζόταν να ψάχνει επί 1 χρόνο ο...δικηγόρος της!!!

Αποτσίγαρα,αλλά και το άδειο της πακέτο που εκεί βρήκε να τελειώσει,παρκαρισμένο στην θήκη της πόρτας του συνοδηγού (έτσι ώστε να μην έχετε οπτική επαφή με το τιμόνι),ο αναπτήρας της με το ροζ αρκουδάκι που της έπεσε κάτω απ΄το κάθισμα,κανένα κασκολάκι το χειμώνα ή ελαφρύ ζακετάκι το φθινόπωρο,αξεσουάρ παραλίας το καλοκαίρι και (κάτι θα υπάρχει και την άνοιξη!!!).

Το καλύτερο απ΄όλα είναι να κάθεστε στη θέση του συνοδηγού μόλις παρκάρετε έτσι ώστε να έχετε το ίδιο οπτικό πεδίο που θα έχει και η γυναίκα σας, αύριο!

εμένα μια φορά είχε ξεχάσει το κινητό της στην πόρτα του συνοδηγού! Και έστελνα και γω μυνήματα όλο το βράδι! Και την άλλη μέρα το πρωί το βρήκε η γυναίκα μου και γω πανικόβλητος της το άρπαξα απ τα χέρια!"Μα κάτσε να δούμε τι λέει" (φουλ στα μυνήματά μου).Και γω "μα δεν είναι σωστό!Ξένο κινητό!Από κάποιο συνεργάτη μου είναι" κοκ!

Τι βρισίδι έφαγε (η γκόμενα) που το ξέχασε!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Είπαμε είσαι συνέχεια στην τσίτα
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Οντως με 2 λέξεις :  ΖΕΙΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ.

Θέλει πολλή προσοχή, να σκέφτεσαι συνέχεια τη είπες, τι δικαιολογία θα δώσεις, κλπ. Το μυαλό πρέπει να δουλεύει συνέχεια.

Το έχω κάνει και γω για 1 χρόνο και ξέρω

Και μόλις χώρισα ηρέμησα πραγματικά

Και εγώ εκεί κατάληξα στον χωρισμό....

Είχα δε φτάσει στο σημείο να τις φωνάζω όλες μωρό μου έτσι ώστε να μην μπερδεύομαι .....

Και το χειρότερο από όλα είναι πως δεν μπορούσα να αποφασίσω ποια από τις τρεις να επιλέξω ...

Όλες μου κάνανε και όλες μου δίνανε και κάτι διαφορετικό που φυσικά το είχα ανάγκη...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Εάν και εφόσον βρούμε γκόμενα (όντας δεσμευμένοι) αγοράζουμε τρία κουτάκια προφυλακτικά των τεσσάρων. Συνολικά λοιπόν 12 χρήσεις .....
Άμα τελειώσουν τελειώνει και η σχέση μας με την κοπέλα.....
Διαφορετικά μιλάμε για μαρτύριο το οποίο μόνο κακά ξεμπερδέματα μπορεί να έχει....
καλά εσύ κι αν έριξες τρίποντο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom