Νέα

Μια φορά PUA πάντα PUA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα malcolm x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 284
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι μπορείς να βγάλεις πουτάνα γκόμενα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 23 29,9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 11 14,3%
  • Ίσως

    Ψήφοι: 15 19,5%
  • Μόνο αν την πληρώνεις / κερνάς

    Ψήφοι: 25 32,5%
  • Μόνο αν τις πουλήσεις έρωτα

    Ψήφοι: 3 3,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Εξαθλιωμένες; Με ενάμισι χιλιάρικο το μήνα περισσότερα από σένα βγάζουν. Εσύ που πας και τις πληρώνεις είσαι ποιο μάγκας ε; Αμα θες παντέψου τις κιόλας..Αν έκανε καλά γαμήσια θα την κράταγα, αλλά σιγά μην κάνω και συμβόλαιο με κάθε μια που γαμάω και θέλει και καλά σχέση μετά.

X μη σκας με την μαλακια του κάθε τύπου.

Εγώ σε διάβασα με προσοχή κ σε πιστεύω.


Περιμένω την συνέχεια.
 

nevermind_

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2020
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
Αντιγράφω:

Αρχικό μήνυμα:

«θελω τον πριγκηπα του παραμυθιου μπλα , μπλα , μπλα.»


(Ε=ΕΓΩ , Α= ΑΥΤΗ)

Ε
Με έκανες να γελάω για ώρα...

Α
Τι σημαίνει αυτό;

Ε
Γιατί αφού καταβάθος όλες οι γυναίκες εκείνο που πραγματικά θέλετε ειναι να γαμηθείτε με έναν πραγματικό άντρα κάθεστε και γράφετε τέτοια πράγματα και μετα λέτε ότι δεν υπάρχουν πραγματικοί άντρες;  

Α
Για να εχεις τετοιες αποριες...δεν ξερεις ουτε απο πραγματικους ανδρες, ουτε απο πραγματικες γυναικες και πολυ πιθανο μου φαινεται να μη σου καθεται κ καμια!

Ε
Μπλα μπλα μπλα...βαρετή, αυτό μόνο.

Α
ψυχακι...αυτο μονο...

Ε
Αμα δεν ήσουν τόσο αφόρητα μαλακισμένη θα σε γαμούσα από όλες τις τρύπες.

Α
αχ μη μου το κανεις αυτο...παντα ηθελα να πηδηχτω με εναν ψυχανωμαλο! :p

Ε
Το πρόβλημα σου δεν είναι ότι δεν θέλεις - το μεγάλο, τεράστιο, απύθμενο πρόβλημα που έχεις, είναι ότι θέλεις - αλλά δεν κάνεις.Αν ήσουν απο αυτές που θέλουν ρομαντικό δείπνο με κεριά, δεν θα απάνταγες καν. Ούτε θα έβαζες μαλακισμένες ιντερνετικές αγγελίες.

Για να στο κάνω λιανά, να το χωρέσει ακόμα και το μικρό σου κεφάλι, αν δυστυχία ορίζεται ως η απόσταση ανάμεσα στην επιθυμία και στην πραγματικότητα, η δική σου δυστυχία έχει  ξεπεράσει την απόσταση που μας χωρίζει αυτή την στιγμή από το πρώτο βογιαντζερ - και συνεχίζει να αυξάνεται με ασύλητη ταχύτητα κάθε δευτερόλεπτο. Για αυτό έχεις τόσες νευρώσεις, για αυτό εσύ, καθώς και πολλές άλλες του σιναφιού σου, έχετε κάνει την συμμαχία της μίζερης, και βγάζετε τον χειρότερό σας εαυτό σε κάθε ευκαιρία.
Συνέχισε έτσι....βαρετά.

Πάρε λοιπόν τον δονητή σου χώστον στον κώλο σου - αν δεν έχεις 2-3 δάκτυλα είναι αρκετά- κλείσε τα μάτια και φαντασιώσου πως θα σε γάμαγε αυτός ό ψυχάκιας - που δεν μπορείς να έχεις. Μαλακίσου χοντρά. Όταν τελειώσεις γλύψε τα δάκτυλα σου, πριν πέσεις για ύπνο και μείνε με αυτήν την αίσθηση στο στόμα. Την άλλη μέρα βέβαια θα είσαι ακόμα πιό βαρετη και ξυνη - το ξέρεις- αλλά τουλάχιστον θα έχεις μια γεύση να σου θυμίζει, ότι έστω και στην φαντασίωση σου κάτι κατάφερες να κάνεις, να μην πάει χαμένο ένα ακόμα βράδυ μέσα στην μαλακισμένη ωραιοπάθεια σου και στον αδυσώπητο ναρκισσισμό που σε περιβάλει σαν αόρατη ασπίδα αντροδιώκτης. Και είναι αυτό ουσιαστικά που σε κάνει να σφίγγεις όλο και πιό σφιχτά τα χέρια σου στο μαξιλάρι, καθώς αργά την νύχτα - όντως μόνη σου, μένεις έτσι, να αναρωτιέσαι το τι φταίει και δεν έχεις έναν άντρα.

Χάρηκα που τα είπαμε
Φιλικά
Ν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τελικα...ουτε αυτη τη γαμησες...;

Της εκανες τα μουτρα κρεας τυπε...και τη ξεκωλιασε αλλος...


  :S :S :S
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

nevermind_

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2020
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα...ουτε αυτη τη γαμησες...;

Της εκανες τα μουτρα κρεας τυπε...και τη ξεκωλιασε αλλος...


 :S :S :S

Νομίζω ότι της «γάμησα» τουλάχιστον κάτι. Την ωραιοπάθεια της και τον ναρκισσισμό της. Αλλά εδώ γράφουμε υποτίθεται για να περνάμε καλά  όχι να κοκορευόμαστε ποιος γαμάει ποιαν....

Μια ερώτηση: Έχω την άδεια σου να βάλω ένα εμαιλ που ελαβα απο γκομενα (ΠΟΤΕ ονομα , ποτε επώνυμο, ποτέ άλλες πληροφορίες, ) που χρησιμοποίησα ΚΑΙ τα δικά σου λεγόμενα;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχε χαρη που ο σκληρος και ακουραστος γαμιας του σαη πηγε για υπνο (δουλεια αυριο πρωι πρωι μαλλον και μαζεψε και το θιασο) αλλιως θα σου εγραφε αυτος τη γνωμη του πανω στο θεμα...

Φινιστρινι θα της τον ειχε κανει ο σκληρος και ακουραστος γαμιας του σαη... :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Νομίζω ότι της «γάμησα» τουλάχιστον κάτι. Την ωραιοπάθεια της και τον ναρκισσισμό της. Αλλά εδώ γράφουμε υποτίθεται για να περνάμε καλά  όχι να κοκορευόμαστε ποιος γαμάει ποιαν....

Μια ερώτηση: Έχω την άδεια σου να βάλω ένα εμαιλ που ελαβα απο γκομενα (ΠΟΤΕ ονομα , ποτε επώνυμο, ποτέ άλλες πληροφορίες, ) που χρησιμοποίησα ΚΑΙ τα δικά σου λεγόμενα;

Εδω δεν με ρωτησες οταν το εκανες, τωρα ρωτας;


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Βαλε οτι θες τυπε, παω να βαλω κανα ποτο, εχω ορεξη αποψε εχεις πολυ γελιο...
 

nevermind_

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2020
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
Εδω δεν με ρωτησες οταν το εκανες, τωρα ρωτας;


 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ε δεν της είπα αυτά τα λέει ο Σαββιδης κιόλας.

Όταν γράφει κάνεις σε ένα δημόσιο φόρουμ αυτά συμβαίνουν - και από τα λεγόμενα τα δικά μου κάποιος μπορεί να πάρει κάποιες ιδέες - δεν είναι κακό.
Λοιπόν τι λες;
 
 

nevermind_

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2020
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
Καταρχην μολις μου απαντησε η γκομενα (η προηγούμενη... ) δεν εχω διαβασει καν...ΟΠΟΤΕ Copy / paste και διαβάζουμε μαζι τώρα....

---------------------

αχαχα! απιστευτος εισαι!!! εχεις βρει και τις νευρωσεις μου μεσα σε λιγες σειρες! μηπως τελικα δεν θες να πηδηξεις αλλα να κανεις ψυχαναλυση;

Ξερεις πολυ καλα μαλλον οτι ζουμε σε εποχες που το να κανουμε σεξ με τον οποιονδηποτε παραειναι ευκολο! Αν ζητουσα αυτο συνεπως, θα εκανα! και οταν υπηρξαν φασεις που ηθελα αυτο...φυσικα κ εκανα!

Αν το τιμημα για να μην κοιμαμαι μονη ειναι να πηδιεμαι με εναν μαλακα σεξιστη που θεωρει οτι υπαρχω για να τον κανω να διασκεδαζει και να μην βαριεται...και αποδιδει σε ωραιοπαθεια το οτι αρνουμαι να κανω το οτιδηποτε με καθε τυχαιο τυπο σαν να ημουν υποχρεωμενη, τοτε ας μεινω μονη για παντα!!!
Μπορω να εχω οσους ανδρες θελω..του συναφιου σου ομως τους αποφευγω..η δημοσιευση μου δεν αποτελουσε αναζητηση συντροφου μπαι δε γουει!!!
 

nevermind_

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2020
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
Σαβιδη θέλω απαντηση ρε , δεν μπορω...γελάω απο τώρα!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχεις καμια φωτο που να φαινεται ξεκαθαρα η πουτσα σου να γαμει καποιο καλο μουνι ή καποια αναλογη φωτο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom