Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex1963

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
1
ρε παιδι μου ειναι και μεταξυ τους ενεργητικες ή μαπα το καρπουζι
δεν εχουμε φαει και λιγες φολες.....!!!!!!!
ειπαμε να τα σκασουμε αλλα......
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Παραθετω εδω με copy - paste, ενα pm που ελαβα απο το συναγωνιστη eponimos, ετσι απλα γιατι εδω επρεπε να γραφτει το μινι review, και για να μπουν καποια πραγματα στη θεση τους...... Φανταζομαι οτι εχω την αδεια απο το συναγωνιστη...

(Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: xouzel στις: σήμερα στις 16:39 »

Σου ειχα υποσχεθει εντυπωσεις για το τηλ που μου εδωσες και το κανω τωρα.

Αρκετα καλος στη συνενωηση ο φιλος μας μου εστειλε ενα ρουμανακι κολαση.Αρκετα προθυμη με πολυ καλη συμμετοχη και παρολο που ηταν μικρουλα το γνωριζε το αθλημα με το παραπανω.Ενταξη απο ομορφια δεν ηταν και κανενα μοντελο αλλα με την διαθεση που ειχε για μαμισι αυτο παραβλεπεται. Μονο στο στοματικο χρειαζοται λιγο δουλιτσα αλλα για τα 100ευρω ηταν αψογη η ολη φαση.  Με ct εχω περασει πολυ χειροτερα.Κριμα που φευγει η μικρη για τη χωρα της γιατι ψηνομουν να δοκιμασω το duo που μου προτεινε με την φιλη της.

Ευχαριστω και παλι  και αμα εχεις κι αλλα τετοια στειλε, για να υπαρχει ποικιλια

Καλα μαμισια!!!
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
κανενα πμ τηλ η πληροφοριες ρε παιδιααααααααα για ντουετο να φαμε κ μεις οι νεοι στο σαιτ :knockinb:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
κανενα πμ τηλ η πληροφοριες ρε παιδιααααααααα για ντουετο να φαμε κ μεις οι νεοι στο σαιτ :knockinb:

Θες να σου έρθω εγώ με τον Χουζέλ ρε συ??? Αξέχαστη εμπειρία θα είναι!!!! :grin:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Θες να σου έρθω εγώ με τον Χουζέλ ρε συ??? Αξέχαστη εμπειρία θα είναι!!!! :grin:

Μην το πληγωνεις το παλλουκαρι, γιατι αν εισαι κακο παιδι, ΔΕΝ θα σου πω το βραδυ πως περασα στο ραντεβου μου στο ΝΕΟ μασατζιδικο που ανακαλυψα !!!!
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
κανενα πμ τηλ η πληροφοριες ρε παιδιααααααααα για ντουετο να φαμε κ μεις οι νεοι στο σαιτ :knockinb:

Και να'σουν νεος το καταλαβαινω, αλλα εχεις εναμιση χρονο εδω μεσα........
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και εγώ με το ζόρι κρατιέμαι με τις τρελές πληροφοριες του Χουζέλ....φεύγω και Αμερική σε ένα μήνα και δεν με παίρνει για πολλά.....
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
δλδ εδω ειναι μια πριβε κατασταση 10 ατομων η ενα θρεντ να ανταλαζουμε πληροφοριες οι χανιοτες συναγωνιστες δεν το λεω με διαθεση ειρωνιας αλλα αν το βλεπετε ετσι(κατανοητο λογο φοβου καθε ειδους)να μην αναζητω πληροφοριες και να μη γινομαι κουραστικος απλα καλο μεσημερι παω ελαφονησι
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
δλδ εδω ειναι μια πριβε κατασταση 10 ατομων η ενα θρεντ να ανταλαζουμε πληροφοριες οι χανιοτες συναγωνιστες δεν το λεω με διαθεση ειρωνιας αλλα αν το βλεπετε ετσι(κατανοητο λογο φοβου καθε ειδους)να μην αναζητω πληροφοριες και να μη γινομαι κουραστικος απλα καλο μεσημερι παω ελαφονησι

Αυτο καταλαβες ;; ΟΚ τοτε. Καλο μπανιο...... :idiot:
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη ρε φιλε τι θες να καταλαβω??οτι μιλαω σε πεντε ανθροπους και αποσπαω μονο ειρονικα σχολεια και δηθεν πονηριες οτι ειμαι μπατσος και στο κατω κατω ερωτηση εκανα αν ειναι να ενοχλω να μην συμετεχω αν ειμαι λαθος διορθωσε με εχω αδικο??????? :huh:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Οταν εισαι 18 μηνες γραμμενος, εχεις λιγοτερο απο ενα post το μηνα και η προσφορα σου στο site ειναι μηδενικη, τοτε φανταζομαι δεν περιμενεις και τιποτα φοβερα προνομια. Αυτο ειναι ΚΑΝΟΝΑΣ στο διαδικτυο. Αν ριξεις μια ματια μερικες σελιδες νωριτερα, αλλα κι αν μπορουσες να εχεις προσβαση στο μηνυματα μου, θα εβλεπες οτι και πολλοι αλλοι δεν παιρνουν πληροφοριες. Ετσι ειναι το διαδικτυο φιλαρακι... Δούναι και λαβείν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom