Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε εγω ειπα οτι καταννοω φοβους καθε ειδους αλλα απτην στιγμη που κανω(εστω και καθηστεριμενα)αποπειρα να μπω στους κυκλους του σαιτ και δη με τους συμπολιτες μου δεν περιμενω να εχω "προνομια"αλλα δεν καταλαβενω την ειρωνια και τις σποντες για στρουμφακια(δεν ειναι ευχαριστο να σε λενε μπατσο εστω και μεσω ενος σαιτ)μπορεις πολυ απλα να αρνηθεις να δοσεις την πληροφορια ευγενικα.Ειμαι λαθος ρε φιλε?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
ρε φιλε εγω ειπα οτι καταννοω φοβους καθε ειδους αλλα απτην στιγμη που κανω(εστω και καθηστεριμενα)αποπειρα να μπω στους κυκλους του σαιτ και δη με τους συμπολιτες μου δεν περιμενω να εχω "προνομια"αλλα δεν καταλαβενω την ειρωνια και τις σποντες για στρουμφακια(δεν ειναι ευχαριστο να σε λενε μπατσο εστω και μεσω ενος σαιτ)μπορεις πολυ απλα να αρνηθεις να δοσεις την πληροφορια ευγενικα.Ειμαι λαθος ρε φιλε?

Eνα τελευταιο, γιατι το μαμησαμε το thread και τελος απο μενα. ΚΑΝΕΙΣ δε σε αποκαλεσε μπατσο και ΚΑΝΕΙΣ δε σε ειρωνευτηκε. Το ΜΟΝΟ που ειπαμε, οτι τετοια nick ειναι υποπτα ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ και θελουν προσοχη. Τωρα, αν εσυ θες να γινεις ΕΝΕΡΓΟ μελος της κοινοτητας και να απολαμβανεις και εσυ των, οποιων, προνομιων ο δρομος ειναι ΕΝΑΣ και τον ξερεις πολυ καλα. Ιδου η Ροδος, ιδου και το πηδημα . -
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Ασχημα νεα για τους μασαζολαγνους !!!! Το Πυθαρι ξεμεινε και ειναι σε αναζητηση μασερ !!! Οσοι συμπατριωτες και -ωτισσες μπορουν να βοηθησουν, γρηγορα γιατι πνιγομαστεεεεεεεεε  :2funny: :2funny:
 

ermis500

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παντως εμενα μου λεει αυτη που το εχει οτι ειναι εκει η κοπελιτσα......
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Τις χώσανε μέσα ή την κοπανήσανε σε άλλη γη σε άλλα μέρη?...οεο
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Το διδυμάκι παίζει ακόμα ή αναχώρησεν για άλλες πολιτείες?
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟ ΜΑΣΑΖ!!!!!
 

ermis500

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
χουζελ μολις εκλεισα ραντεβου στο πιθαρι για μασαζ.... δεν μου ειπε τιποτα για την πιτσιρικα οτι λειπει.... ξερεις κατι παραπανω???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom