Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
χουζελ μολις εκλεισα ραντεβου στο πιθαρι για μασαζ.... δεν μου ειπε τιποτα για την πιτσιρικα οτι λειπει.... ξερεις κατι παραπανω???

Εχω την εντυπωση οτι θα ειναι ενα απλο μασαζακι και τιποτα παραπανω και μαλιστα απο την ιδιοκτητρια !!! Το μεσημερι πηρα και μου ειπε οτι δεν εχει βρει ακομη. Εχεις ξαναπαει ;; Μακαρι να βγω ψευτης και να περασεις καλα. Ενημερωσε παντως οτι κι αν σου συμβει...
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
χουζελ μολις εκλεισα ραντεβου στο πιθαρι για μασαζ.... δεν μου ειπε τιποτα για την πιτσιρικα οτι λειπει.... ξερεις κατι παραπανω???


Τι έγινε ωρέ Ερμή? Περιμένουμε με αγωνία......
 

ermis500

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχαχα...... το ραντεβου το εκλεισα για Πεμπτη μεσημέρι... αλλά όπως μου τα λεει ο χουζελιος θα δω αν θα την τιμησω.....

μερα καληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

alkyon4

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
118
Like
6
Πόντοι
1
Εχω την εντυπωση οτι θα ειναι ενα απλο μασαζακι και τιποτα παραπανω και μαλιστα απο την ιδιοκτητρια !!! Το μεσημερι πηρα και μου ειπε οτι δεν εχει βρει ακομη. Εχεις ξαναπαει ;; Μακαρι να βγω ψευτης και να περασεις καλα. Ενημερωσε παντως οτι κι αν σου συμβει...

Στα Χανιώτικα Νέα έχει αγγελία από ινστιτούτο αισθητικής που ζητάει κοπέλα για μασάζ ... το τηλ. τελειώνει σε 755.

 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Παραθετω εδω με copy - paste, ενα pm που ελαβα απο το συναγωνιστη eponimos, ετσι απλα γιατι εδω επρεπε να γραφτει το μινι review, και για να μπουν καποια πραγματα στη θεση τους...... Φανταζομαι οτι εχω την αδεια απο το συναγωνιστη...

(Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: xouzel στις: σήμερα στις 16:39 »

Σου ειχα υποσχεθει εντυπωσεις για το τηλ που μου εδωσες και το κανω τωρα.

Αρκετα καλος στη συνενωηση ο φιλος μας μου εστειλε ενα ρουμανακι κολαση.Αρκετα προθυμη με πολυ καλη συμμετοχη και παρολο που ηταν μικρουλα το γνωριζε το αθλημα με το παραπανω.Ενταξη απο ομορφια δεν ηταν και κανενα μοντελο αλλα με την διαθεση που ειχε για μαμισι αυτο παραβλεπεται. Μονο στο στοματικο χρειαζοται λιγο δουλιτσα αλλα για τα 100ευρω ηταν αψογη η ολη φαση.  Με ct εχω περασει πολυ χειροτερα.Κριμα που φευγει η μικρη για τη χωρα της γιατι ψηνομουν να δοκιμασω το duo που μου προτεινε με την φιλη της.

Ευχαριστω και παλι  και αμα εχεις κι αλλα τετοια στειλε, για να υπαρχει ποικιλια

Καλα μαμισια!!!
Σωστά τα λες δικό μου το σφάλμα απλά υπεθεσα ότι οι υπόλοιποι συναγανιστές  δεν θα γνωρίζουν για πιά μιλάω οπότε θεώρησα οτι θα  ήταν άκυρο ενα δημόσιο review.
Γενικά δεν έχω την νοοτροπία του παρτάκια και παντα  προσπαθώ να μοιράζομαι infο.Αλλωστε γι αυτό είμαστε για να δίνουμε κια να πέρνουμε . Σίγουρα δεν έχω τα δικά σου κονέ στο σπορ αλλά όποτε μπορώ βοηθάω το εχω κάνει με συναγωνιστές από άλλο thread στελνοντας pm με info αθηναικού πρακτορείου.Παντος Αναγνωρίζω ότι εκρινα λάθος τα πράγματα στη συγκεκριμένη περίπτωση  και δεσμεύομαι να επανορθώσω.

Υ.Γ. λιγο καθυστεριμένη η απάντηση αλλά τωρα είδα την αναφορά σου σε μένα
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Μακαρι κι αλλοι να εβαζαν review καθε φορα που πηδουσαν, θα ηταν πολυ καλο για ολους μας. Αλλα δυστυχως μαλλον εισαι ο μονος, απο πολλους, που ξερω καλα οτι πηραν τη συγκεκριμενη ή αλλες κοπελες, που εγραψες κατι εστω και με αυτον τον τροπο. Δεν καταλαβαινουν οτι η κριτικη βοηθαει ΟΛΟΥΣ να βελτιωθουν και πανω απ'ολα τους "διανομεις" και τις κοπελες τους, σε τιμες και υπηρεσιες. Αν ξεκινησουμε να καταγραφουμε τις εμπειριες μας, θα δουμε διαφορα και δε θα την παταμε συχνα. Επισης θα εχουμε διαφορετικη αντιμετωπιση και απο τους mods. Παραδειγμα η κινηση του antisthenis, μετα απο προτροπη του SonyP900 (ενα δημοσιο "ευχαριστω" και στους δυο) να μας φτιαξει χωρο να ποσταρουμε reviews απο τη Μινωος. Αρκετοι εχουν βγει ωφελημενοι απο τα reviews που εχω κανει απο εκει, και εχουν αποφυγει σκοπελους, αλλα νιωθω τοοοοοοοοοσο μονος κι αυτο ειναι το μεγαλο μου παραπονο........
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφε μην ξεχνας οτι εγραψα κι εγω οταν επισκεφτηκα την αλεξανδρα..
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
συναδελφε μην ξεχνας οτι εγραψα κι εγω οταν επισκεφτηκα την αλεξανδρα..

Sorry, εχεις δικιο. Αλλα και παλι, δεν ειναι αργα να κανεις εστω και copy-paste την κριτικη σου, στο σωστο section.  ;)
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Κατερινα............
 

Συνημμένα

  • KAT1.jpg
    KAT1.jpg
    187,7 KB · Εμφανίσεις: 29
  • KAT2.JPG
    KAT2.JPG
    180,8 KB · Εμφανίσεις: 27
  • KAT3.JPG
    KAT3.JPG
    149,4 KB · Εμφανίσεις: 24

Επισκέπτης
Πσσσ αψογο φαινεται το μωρακι.
Που μπορουμε να το πετυχουμε? :grin:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Προκειται περι λυσσασμενης σκυλας φιλε. Μονο ενα θα σου πω. Σε μιση ωρα με ειχε αδειασει δυο φορες κι ενω σηκωνομουν να φυγω, μου λεει το αμιμητο "που πας, εγω δεν εχω χυσει" !!!. :headbang: :headbang: Με τραβαει στο κρεββατι και πεφτει με τα μουτρα στη δουλεια για να με ξαναζωντανεψει. Τι να καμω ο ερημος στα 50 μου. Ισα ισα που μου σηκωθηκε λιγο (τριτη φορα σε μιση ωρα ;;; ΕΛΕΟΣ) και στηνεται στα τεσσερα, με τραβαει μεσα της και αρχιζει να με σφυροκοπαει και να μουγκριζει. Αλλα....ΔΕΝ. Αφου ειδε κι αποειδε, αρχισε να χαιδευεται και να παιζει με το νουνακι της κι εγω εμεινα μαλακας να την κοιταζω. Στο τελος μου εξηγησε οτι "στα 23 μου, θελω να γαμηθω και δε με νοιαζει ποσο θα κατσει ο πελατης, αρκει να με γαμησει καλα". ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
 

Επισκέπτης
Προκειται περι λυσσασμενης σκυλας φιλε. Μονο ενα θα σου πω. Σε μιση ωρα με ειχε αδειασει δυο φορες κι ενω σηκωνομουν να φυγω, μου λεει το αμιμητο "που πας, εγω δεν εχω χυσει" !!!. :headbang: :headbang: Με τραβαει στο κρεββατι και πεφτει με τα μουτρα στη δουλεια για να με ξαναζωντανεψει. Τι να καμω ο ερημος στα 50 μου. Ισα ισα που μου σηκωθηκε λιγο (τριτη φορα σε μιση ωρα ;;; ΕΛΕΟΣ) και στηνεται στα τεσσερα, με τραβαει μεσα της και αρχιζει να με σφυροκοπαει και να μουγκριζει. Αλλα....ΔΕΝ. Αφου ειδε κι αποειδε, αρχισε να χαιδευεται και να παιζει με το νουνακι της κι εγω εμεινα μαλακας να την κοιταζω. Στο τελος μου εξηγησε οτι "στα 23 μου, θελω να γαμηθω και δε με νοιαζει ποσο θα κατσει ο πελατης, αρκει να με γαμησει καλα". ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.

πωπω στο γκινες πρεπει να μπει!Τετοια πορνη ειναι πολυ σπανιο δειγμα στην Ελλαδα :headbang: :headbang: :headbang:
Μακαρι να ηταν ετσι και αλλες
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Και αυτην την κατερινα φιιλε xouzel που μπορουμε να την βρουμέ;;;;
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Παραθέτω post από φιλαράκι που έστειλα για μασάζ στο Πυθάρι.
Επίσκεψη σήμερα. Ωραίος χώρος και του έκανε εντύπωση που είναι οργανωμένο (εκτός από μασάζ έχει πεντικιούρ κα). Κοπέλα πολύ όμορφη ονόματι Σταυρούλα.
Εισέρχεται στο χώρο, χαμήλωμα φώτων, ανάλογη μουσική αλλά παρότι του είπα να είναι επιθετικός δεν κατάφερε κάτι. Δεν τον άφησε να τα βγάλει όλα, έμεινε με το σλιπάκι.
Το μασαζάκι ωραίο αλλά όχι ερωτικό και όταν κατάφερε να γυρίσει ανάποδα περιποίηση μόνο στα πόδια.
Ρε παιδιά μήπως το γύρισε στο κανονικό? 
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
αλλα νιωθω τοοοοοοοοοσο μονος κι αυτο ειναι το μεγαλο μου παραπονο........
[/quote]
Πως να μην νιωθεις αφου οπως προειπα στα κονε δεν παιζεσε ξερεις οτι κυκλοφορεί από τάνες στα χανιά λογικό είναι να είσαι αρκετά μπροστά, με  τους υπόλοιπους να ακολουθούν και να περιμένουν δικό σου review.Εισαι κάτι αντιστοιχο με τον tresuert που ποστάρει στα ct ισως και πιο ψαγμένος γιατί αυτός παίζει μπάλα αθήνα που τα έχεις όλα στα πόδια σου ενώ εσύ σε μια μικρή πόλη που τα πράγματα είναι πιο περιορισμένα. επίσης εσύ έχεις άποψη για όλα τα επίπεδα από μασάζ, μπορδέλα μέχρι cg kai ct.
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει κι εμείς να ποστάρουμε όπως πρέπει και να δημοσιοποιούμε τις εμπειρίες μας καθώς είμαι κι εγώ υποστηρικτής του δούνε και λαβείν και από αυτούς που πιστευουν ότι τα οφέλη των κριτικών επιστρέφουν πάλι σε μας.
Τελος πάντων επειδή αρκετά το κούρασα και για να περάσουμε στο ψητό, η λυσσασμένη νεαρά είναι ελληνίδα? που τη βρίσκουμε?

 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Παραθέτω post από φιλαράκι που έστειλα για μασάζ στο Πυθάρι.
Επίσκεψη σήμερα. Ωραίος χώρος και του έκανε εντύπωση που είναι οργανωμένο (εκτός από μασάζ έχει πεντικιούρ κα). Κοπέλα πολύ όμορφη ονόματι Σταυρούλα.
Εισέρχεται στο χώρο, χαμήλωμα φώτων, ανάλογη μουσική αλλά παρότι του είπα να είναι επιθετικός δεν κατάφερε κάτι. Δεν τον άφησε να τα βγάλει όλα, έμεινε με το σλιπάκι.
Το μασαζάκι ωραίο αλλά όχι ερωτικό και όταν κατάφερε να γυρίσει ανάποδα περιποίηση μόνο στα πόδια.
Ρε παιδιά μήπως το γύρισε στο κανονικό? 

Εγω ειχα πει λιγα ποστ πιο πανω, οτι δεν υπαρχει ακομα η καταλληλη κοπελλα, αλλα δε με ακουτε.......
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
αλλα νιωθω τοοοοοοοοοσο μονος κι αυτο ειναι το μεγαλο μου παραπονο........

Πως να μην νιωθεις αφου οπως προειπα στα κονε δεν παιζεσε ξερεις οτι κυκλοφορεί από τάνες στα χανιά λογικό είναι να είσαι αρκετά μπροστά, με  τους υπόλοιπους να ακολουθούν και να περιμένουν δικό σου review.Εισαι κάτι αντιστοιχο με τον tresuert που ποστάρει στα ct ισως και πιο ψαγμένος γιατί αυτός παίζει μπάλα αθήνα που τα έχεις όλα στα πόδια σου ενώ εσύ σε μια μικρή πόλη που τα πράγματα είναι πιο περιορισμένα. επίσης εσύ έχεις άποψη για όλα τα επίπεδα από μασάζ, μπορδέλα μέχρι cg kai ct.
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει κι εμείς να ποστάρουμε όπως πρέπει και να δημοσιοποιούμε τις εμπειρίες μας καθώς είμαι κι εγώ υποστηρικτής του δούνε και λαβείν και από αυτούς που πιστευουν ότι τα οφέλη των κριτικών επιστρέφουν πάλι σε μας.
Τελος πάντων επειδή αρκετά το κούρασα και για να περάσουμε στο ψητό, η λυσσασμένη νεαρά είναι ελληνίδα? που τη βρίσκουμε?

"Κατερινα", θα μπορουσε να ειναι μονο Ελληνιδα, ή γνησια Ρωσσιδα. Και ειναι το δευτερο. Οσο για το που τη βρισκουμε, πληροφοριες ΜΟΝΟ σε οποιον εχει σκοπο να παει και να γραψει review. ΠΡΟΣΟΧΗ !!!! Θα μαθαινω ΑΜΕΣΑ ποιος και ποτε πηγε κι αν δε ποσταρει εντυπωσεις, στο μελλον αντι πληροφοριων, θα παιρνει..........
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ναι αλλα για να γραπψουμε review πρεπει να την πετυχουμε σε καμια γωνια πληροφορισε εσυ και ξια μας εμας στειλε καμια πληροφ. και μεχρι τετ πεμ η κοπελα ειναι σε δικο της χωρο η....... :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom