Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Συναγωνιστές που ακριβως είναι στο πυθάρι το κέντρο αναψυχής κοινώς μασάζ έχω σκοπό να πάω αλλά μην χαθώ κιόλας ..
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες τι εγινε εδω μπηκα μετα απο καιρο και βλεπω καταιγισμο πληροφοριων τι ντουετα και τρελες ειναι αυτα?????????μπραβο στουσ μαγκες που ανεβασανε το επιπεδο
:rockon:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Συναγωνιστές που ακριβως είναι στο πυθάρι το κέντρο αναψυχής κοινώς μασάζ έχω σκοπό να πάω αλλά μην χαθώ κιόλας ..

Με το που αρχίζεις να κατηφορήζεις Πυθάρι, λίγο μετά τη διαστάυρωση που είναι το Δημαρχέιο αριστερά, στα 50 μέτρα έχει πινακίδα, κάνεις δεξιά μέσα στο χωριό. Έχω βάλει και σχετικό χάρτη από το Google σε προηγούμενο ποστ.
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Τhanks sony ελ΄πίζω να μην έχει κίνησ δεν είμαστε να μας βλέπουν και πολλοί γαμω τις κλειστές κοινωνίες μου μέσα
Με το που αρχίζεις να κατηφορήζεις Πυθάρι, λίγο μετά τη διαστάυρωση που είναι το Δημαρχέιο αριστερά, στα 50 μέτρα έχει πινακίδα, κάνεις δεξιά μέσα στο χωριό. Έχω βάλει και σχετικό χάρτη από το Google σε προηγούμενο ποστ.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Καλημερααααααα. Επι τετραημερου στην Αθηνα (ειπα μετα απο καιρο να ξανα ct-τουριαστω) και επιστρεφω ορεξατος, λιγα γραμμαρια ελαφρυτερος (ποσο αραγε να ζυγιζουν 4 εκτονωσεις ;;;  :think: :think:), αρκετες εκατονταδες ευρω φτωχοτερος και με νεες πληροφοριες και τηλεφωνα. Παω για υπνο να τονωθω και απο απο αυριο στον αγωναααααααα!!!!!!!!!!!!!
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Καλή ξεκούραση xouzel :-)
Καλημερααααααα. Επι τετραημερου στην Αθηνα (ειπα μετα απο καιρο να ξανα ct-τουριαστω) και επιστρεφω ορεξατος, λιγα γραμμαρια ελαφρυτερος (ποσο αραγε να ζυγιζουν 4 εκτονωσεις ;;;  :think: :think:), αρκετες εκατονταδες ευρω φτωχοτερος και με νεες πληροφοριες και τηλεφωνα. Παω για υπνο να τονωθω και απο απο αυριο στον αγωναααααααα!!!!!!!!!!!!!
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερααααααα. Επι τετραημερου στην Αθηνα (ειπα μετα απο καιρο να ξανα ct-τουριαστω) και επιστρεφω ορεξατος, λιγα γραμμαρια ελαφρυτερος (ποσο αραγε να ζυγιζουν 4 εκτονωσεις ;;;  :think: :think:), αρκετες εκατονταδες ευρω φτωχοτερος και με νεες πληροφοριες και τηλεφωνα. Παω για υπνο να τονωθω και απο απο αυριο στον αγωναααααααα!!!!!!!!!!!!!

δωσε και σωσε πασα μου!!πως ηταν Αθηνα τα πραματα?παραδεισος?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημερααααααα. Επι τετραημερου στην Αθηνα (ειπα μετα απο καιρο να ξανα ct-τουριαστω) και επιστρεφω ορεξατος, λιγα γραμμαρια ελαφρυτερος (ποσο αραγε να ζυγιζουν 4 εκτονωσεις ;;;  :think: :think:), αρκετες εκατονταδες ευρω φτωχοτερος και με νεες πληροφοριες και τηλεφωνα. Παω για υπνο να τονωθω και απο απο αυριο στον αγωναααααααα!!!!!!!!!!!!!

Έλα ρε και είχα αρχίσει να αγχώνομαι.....σταμάτησε το πήδημα ο χουζέλ σκέφτηκα.....:grin:
 

ermis500

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά,
μήπως ξέρετε να μου πείτε, αν αυτή που έχει το σπα στο Πυθάρι τη λένε ρούλα και αν κάνει και αυτή "τίποτα καλό" ??????
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
καλησπέρα παιδιά,
μήπως ξέρετε να μου πείτε, αν αυτή που έχει το σπα στο Πυθάρι τη λένε ρούλα και αν κάνει και αυτή "τίποτα καλό" ??????

Ναι, αλλα για να ξερεις το ονομα της, σιγουρα θα γνωριζεις, πως και να κανει "τίποτα καλό" μαλλον δεν θα την εχεις στις προτιμησεις σου...
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
ΠΡΟΣΟΧΗ !!!! Συναδελφοι, ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Κυκλοφορει νεο τηλεφωνο μασαζ 6981***688. ΜΑΚΡΙΑ. Προσπαθουσα μερες να κλεισω ραντεβου και συνεχεια με εστηνε, μου το αναβαλε, μου αλλαζε την τοποθεσια κλπ κλπ. Γιατι επεμενα ;; Επειδη ειναι Ελληνιδα, πραγμα σπανιο... Για να μην τα πολυλογω, χτες μιλησαμε και τελικα μου ειπε σιγουρα για σημερα πρωι στις 10, μια ωρα με 40€. Την περνω 9.30 και μου δινει ραντεβου στο λιμανι, στη Θεοτοκοπουλου, σε μια πανσιον (ο Θεος να την κανει). Ημουν εκει 10.10, ανεβαινω και, την πατησα γιατι δεν μπορεσα να δω καλα την πιτσιρικα (ναι, πιτσιρικι ειναι) η οποια εκεινη τη στιγμη εβγαινε στη βεραντα και απλως μου ειπε να γδυθω και να ξαπλωσω. Κρεββατι, κι οχι παγκος μασαζ, αρα λεω καλα θα φαμε. Αμ δε.. Μπαινει μεσα και τοτε ειδα το συμπαθητικο προσωπο, αλλα και το χοντρο κωλο (τα ραγαδιασμενα μασταρια αγελαδος τα ειδα φευγοντας) Μια ωρα αθλιο μασαζ και αυτο ηταν !! Σηκωνομαι να φυγω και τι μου λεει... Θελω 65€. Τι λες κοριτσι μου, 40 συμφωνησαμε. Ναι, αλλα ειναι και τα ποσοστα του ιδιοκτητη της πανσιον!!! Κι εγω θα σου πληρωσω τα ποσοστα ;; .... Tελος παντων, για να μην τα θυμαμαι κι εκνευριζομαι, 40 της εδωσα κι ουτε λεπτο παραπανω. Και φτηνα τη γλυτωσε το τσουλι που δεν τη χαστουκισα.. Το μονο καλο ειναι οτι της απεσπασα πως συνεργαζονται με την κορασιδα απο το Πυθαρι (τελικα κρυφη η χαμουριτσα). Θα προσπαθησω να μαθω περισσοτερα και θα σας ενημερωσω. Ως τοτε, ΜΑΚΡΙΑ απο το συγκεκριμενο τηλεφωνο. ΒΡΩΜΑΕΙ !!!!
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Να σας πω και καλα νεα μιας και με ρωτησε και ο TRIXAS (το μυριστηκε ;; ) Δοξες στην πολη μας !! Σε πολυ λιγους μηνες, οτι απολαμβανουν Αθηνα και Θεσσαλονικη, θα το εχουμε και εδω. Ειμαι σε συνεχη επικοινωνια για να κανονισουμε τις τελευταιες λεπτομερειες και συντομα θα σας πω περισσοτερα. Ειπαμε, επεστρεψα απο Αθηνα με ΓΕΜΑΤΕΣ βαλιτσες. Μεινετε συντονισμενοι...  ;) :knockinb:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Γκουρού της πορνοενημέρωσης των Χανίων!!!!!!
 

ermis500

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
οχι βρε xouzel.....δυστυχώς ή ευτυχώς δεν την έχω δει καν.... απλά έμαθα ότι τη λένε έτσι και ρωτάω για να μάθω..... σκέφτομαι να περάσω μια βόλτα από το μαγαζίτης....
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
οχι βρε xouzel.....δυστυχώς ή ευτυχώς δεν την έχω δει καν.... απλά έμαθα ότι τη λένε έτσι και ρωτάω για να μάθω..... σκέφτομαι να περάσω μια βόλτα από το μαγαζίτης....

???????????????? :think: :think:
 

ermis500

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
τι σκεφτεσαι δικε μου?????? ελα στο chat να τα πουμε....
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες αυτο το 2πλο τι λεει?κανα τηλ στουσ καινουριους της υποθεσης?????????? :o
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
ΠΡΟΣΟΧΗ !!!! Συναδελφοι, ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Κυκλοφορει νεο τηλεφωνο μασαζ 6981***688. ΜΑΚΡΙΑ. Προσπαθουσα μερες να κλεισω ραντεβου και συνεχεια με εστηνε, μου το αναβαλε, μου αλλαζε την τοποθεσια κλπ κλπ. Γιατι επεμενα ;; Επειδη ειναι Ελληνιδα, πραγμα σπανιο... Για να μην τα πολυλογω, χτες μιλησαμε και τελικα μου ειπε σιγουρα για σημερα πρωι στις 10, μια ωρα με 40€. Την περνω 9.30 και μου δινει ραντεβου στο λιμανι, στη Θεοτοκοπουλου, σε μια πανσιον (ο Θεος να την κανει). Ημουν εκει 10.10, ανεβαινω και, την πατησα γιατι δεν μπορεσα να δω καλα την πιτσιρικα (ναι, πιτσιρικι ειναι) η οποια εκεινη τη στιγμη εβγαινε στη βεραντα και απλως μου ειπε να γδυθω και να ξαπλωσω. Κρεββατι, κι οχι παγκος μασαζ, αρα λεω καλα θα φαμε. Αμ δε.. Μπαινει μεσα και τοτε ειδα το συμπαθητικο προσωπο, αλλα και το χοντρο κωλο (τα ραγαδιασμενα μασταρια αγελαδος τα ειδα φευγοντας) Μια ωρα αθλιο μασαζ και αυτο ηταν !! Σηκωνομαι να φυγω και τι μου λεει... Θελω 65€. Τι λες κοριτσι μου, 40 συμφωνησαμε. Ναι, αλλα ειναι και τα ποσοστα του ιδιοκτητη της πανσιον!!! Κι εγω θα σου πληρωσω τα ποσοστα ;; .... Tελος παντων, για να μην τα θυμαμαι κι εκνευριζομαι, 40 της εδωσα κι ουτε λεπτο παραπανω. Και φτηνα τη γλυτωσε το τσουλι που δεν τη χαστουκισα.. Το μονο καλο ειναι οτι της απεσπασα πως συνεργαζονται με την κορασιδα απο το Πυθαρι (τελικα κρυφη η χαμουριτσα). Θα προσπαθησω να μαθω περισσοτερα και θα σας ενημερωσω. Ως τοτε, ΜΑΚΡΙΑ απο το συγκεκριμενο τηλεφωνο. ΒΡΩΜΑΕΙ !!!!

ωραιος τυπος ο xouzel.
οπως βλεπουμε ολοι δεν ειναι παρτακιας.εφαγε την φολα αλλα εδωσε αναφορα,μπορουσε καλλιστα να μας γραψει στα παπαρια του.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
καλησπερα μαγκες αυτο το 2πλο τι λεει?κανα τηλ στουσ καινουριους της υποθεσης?????????? :o

Συντομα το διδυμο θα βρισκεται στη Ρουμανια, γι αυτο οσοι πιστοι, ΒΟΥΡΡΡΡΡΡ...  :fuck2: :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom