Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 452K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
χωρος με καμπινες ιδιωτικης προβολης?????????
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • mistick_yes.gif
    mistick_yes.gif
    2,2 KB · Εμφανίσεις: 34

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
καλά μιλάμε xouzel είσαι μορφή και που το βρίσκουμε το ντουμπλετο??? ποπό θα πάρω δα νιο για τι λόγο να το ζητήσω?? δα νιο ξεσκίσματος?χαχααχαχ :2funny: :2funny: :2funny: :pipa2: :2on1: :pipa1: :fuck1: :cum: :tits2: :fuck2:


Για σεμινάρια απόκτησης εμπειρίας.....
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχαχ γαματος λόγος για το δα νιο!!! :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: απόχτηση εμπειρίας με ντουμπλετο!!χαχαχαχαχαχα μακάρι xouzel μακάρι να ανοίξει :kissass2:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Ευχαριστω πολυ το "παλληκαρι" που πριν 1-2 ωρες εκλεισε το διδυμο και ενω σας (λεω "σας" γιατι δεν ξερω ποιος απ'ολους ηταν) ειχα εξηγησει ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ τι παιζει και ποσο κοστιζει, εβγαλε ΟΛΗ την Ελληνικη κακομοιρια του μετα που μπηκε στο δωματιο και αρχισε τα παζαρια, θελοντας να πηδηξει με 20€, Ο ΓΥΦΤΟΣ. Λυπαμαι, αλλα θα το σκεφτω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, αν και σε ποιον θα ξαναδωσω πληροφοριες και τηλεφωνα στο μελλον. Φευγω τωρα, μηπως και σωσω την κατασταση και μαλλον θα απαγορεψω να δεχονται οποιον παει συστημενος απο μενα με το συνθηματικο.........
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ευχαριστω πολυ το "παλληκαρι" που πριν 1-2 ωρες εκλεισε το διδυμο και ενω σας (λεω "σας" γιατι δεν ξερω ποιος απ'ολους ηταν) ειχα εξηγησει ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ τι παιζει και ποσο κοστιζει, εβγαλε ΟΛΗ την Ελληνικη κακομοιρια του μετα που μπηκε στο δωματιο και αρχισε τα παζαρια, θελοντας να πηδηξει με 20€, Ο ΓΥΦΤΟΣ. Λυπαμαι, αλλα θα το σκεφτω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, αν και σε ποιον θα ξαναδωσω πληροφοριες και τηλεφωνα στο μελλον. Φευγω τωρα, μηπως και σωσω την κατασταση και μαλλον θα απαγορεψω να δεχονται οποιον παει συστημενος απο μενα με το συνθηματικο.........

Καλό ειναι όμως να λεμε και την αληθεια νομιζω,ετσι????????????
Αν αναφερεσαι σε εμενα εγω ζητησα να γαμησω την μία κοπελα για μια ωρα.
Τι συμαινει αυτο συμφωνα με τα γραφομενα που ΕΠΑΚΡΙΒΩς ΕΞΗΓΗΣΕΣ????

ότι γαμας μια γκομενα αμα θελεις με 100 ευρω ή 2 γκομενες με 200 ευρω και όσες φορες θελεις όπως εξηγησες δυό και τρείς φορες....

Ειπα λοιπον στη μία να την παρω με 100 ευρω και εκει με πληροφορησε το κοριτσι ότι τα 100 ευρω ειναι για μια φορα....(1 φορα ομως δεν μου φτανει αγαπητε χουζελ)
Της είπα λοιπον ότι της δινω 100+20 ευρω=120 για 2 φορες με την μία κοπελα παντα και στην μία ωρα που εχει το μαγαζι χρονικο οριο...
Μου λεει όχι θελω 100+50 και της λεω ευχαριστω,γεια σας...

Τώρα άμα σου χαλάσαμε την πιατσα,συγνωμη αλλά επαρχιωτες ειμαστε απλως,όχι και μαλακες ομως......

 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Παντος δεν ειναι σωστο να την πληροσωμαι ολοι επειδη ενας ηταν αξεστως και χωριατης  , παντος εγω εκανα μια  κλειση και δεν μου απαντησε μετα απο μιση ωρα με πηρε πισω του εξηγησα οτι κατι μεσολαβισε  και καποια στιγμη θα τα πουμε.

Παντος ενα εχω να πω με τα τηλελεφωνα να ειμαστε ολοι πολλοι προσεχτικη

Ευχαριστω πολυ το "παλληκαρι" που πριν 1-2 ωρες εκλεισε το διδυμο και ενω σας (λεω "σας" γιατι δεν ξερω ποιος απ'ολους ηταν) ειχα εξηγησει ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ τι παιζει και ποσο κοστιζει, εβγαλε ΟΛΗ την Ελληνικη κακομοιρια του μετα που μπηκε στο δωματιο και αρχισε τα παζαρια, θελοντας να πηδηξει με 20€, Ο ΓΥΦΤΟΣ. Λυπαμαι, αλλα θα το σκεφτω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, αν και σε ποιον θα ξαναδωσω πληροφοριες και τηλεφωνα στο μελλον. Φευγω τωρα, μηπως και σωσω την κατασταση και μαλλον θα απαγορεψω να δεχονται οποιον παει συστημενος απο μενα με το συνθηματικο.........
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
όχι ρε παΐδια τώρα που είδαμε μια άσπρη μέρα τα χάνια θα τα γαμήσετε όλα έλεος!!!!η τιμή είναι 200 το ξέρατε από πριν τώρα να παζαρεύετε έτσι μου φέρνετε ακρεο
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
όχι ρε παΐδια τώρα που είδαμε μια άσπρη μέρα τα χάνια θα τα γαμήσετε όλα έλεος!!!!η τιμή είναι 200 το ξέρατε από πριν τώρα να παζαρεύετε έτσι μου φέρνετε ακρεο
ρε φιλε δεν ξερεις να διαβαζεις???
120 εδινα για την μία να την γαμησω 2 φορες(ενω ο χουζελ ελεγε πως ειναι 100 ευρω),και αυτη μου ζηταγε 150.Για την μία,όχι για τις 2. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: .
Αυτά εφοσον αναφερεται σε εμενα ο χουζελ.....

 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μήπως αν σπάσεις το πακέτο γίνετε αυτό??? γιατί δεν πιστεύω να είναι τόσο λανθασμένες η πληροφορίες!!!
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Αδέλφια ο xouzel δεν είναι παρών οπότε άδικα συζητάμε......
Ας κρατήσουμε θυμό και σκέψεις για αύριο...........
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Καλό ειναι όμως να λεμε και την αληθεια νομιζω,ετσι????????????
Αν αναφερεσαι σε εμενα εγω ζητησα να γαμησω την μία κοπελα για μια ωρα.
Τι συμαινει αυτο συμφωνα με τα γραφομενα που ΕΠΑΚΡΙΒΩς ΕΞΗΓΗΣΕΣ????

ότι γαμας μια γκομενα αμα θελεις με 100 ευρω ή 2 γκομενες με 200 ευρω και όσες φορες θελεις όπως εξηγησες δυό και τρείς φορες....

Ειπα λοιπον στη μία να την παρω με 100 ευρω και εκει με πληροφορησε το κοριτσι ότι τα 100 ευρω ειναι για μια φορα....(1 φορα ομως δεν μου φτανει αγαπητε χουζελ)
Της είπα λοιπον ότι της δινω 100+20 ευρω=120 για 2 φορες με την μία κοπελα παντα και στην μία ωρα που εχει το μαγαζι χρονικο οριο...
Μου λεει όχι θελω 100+50 και της λεω ευχαριστω,γεια σας...

Τώρα άμα σου χαλάσαμε την πιατσα,συγνωμη αλλά επαρχιωτες ειμαστε απλως,όχι και μαλακες ομως......

Ειπες την αποψη σου, σεβαστη, ας δουμε ομως τωρα και την ΑΛΗΘΕΙΑ. Πηρες τηλ για το διδυμο, σου ειπαν 200€, ξεκινησες παζαρια και οταν ειδες οτι δε σηκωνε, ειπες να παρεις τη μια. ΠΑΕΙ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟ, ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΠΑΕΙ Η ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΠΑΚΕΤΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ !!! Μπαινεις στο σπιτι, ηταν και τα δυο κοριτσια μεσα ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ και ξεκινας τα παζαρια οπως και επρεπε να κανεις, αφου σε τετοιες περιπτωσεις, ο καθεις και πανω του. Η πρωτη τιμη ηταν 100 + 100 που δε σου αρεσε, τα κοριτσια τηλεφωνησαν και η δευτερη τιμη ηταν 100 + 50 που επισης δε σου αρεσε, αλλα ξαφνικα αρχισαν να μη σου αρεσουν και τα κοριτσια και αρχισες να ζητας κι αλλες για να επιλεξεις. Μετα το γυρισες στο 100 + 20 (πες μου μια που να το κανει για ενα εικοσαρικο...ουτε στη Μινωος), τα κοριτσια τσινισαν και φυσικα αρνηθηκαν. ΑΥΤΑ εγιναν. Τωρα, το μονο που μπορω να κανω ειναι να ζητησω συγνωμη απο την κοινοτητα για το θυμωμενο post που εκανα οταν εμαθα ολα αυτα, λιγα λεπτα μετα που εφυγες, αλλα τρελαινομαι οταν σας φερνω τετοιες πληροφοριες και σχεδον προσπαθειτε να τα γαμησετε ολα, οταν ξερετε οτι σε μια τοσο μικρη πολη, δε θελει και πολυ να μεινουμε με την .... στο χερι απο τη μια μερα στην αλλη. Τακτ, κυριε και διακριτικοτητα, τιποτ' αλλο δε ζητησα. Για να μπορουν καποιοι να μας προσφερουν στα Χανια, πραγματα που δεν εχουν μεγαλες πολεις οπως πχ το Ηρακλειο. Και, ναι, ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΕΞΗΓΗΣΑ οτι ειναι ΔΙΔΥΜΟ,κοστιζει 200, χωρις σουφρα, αλλα με extra balls. Το ΔΙΔΥΜΟ. Να ζητησω συγνωμη και απο σενα που πανω στο θυμο μου σε αποκαλεσα γυφτο, γιατι νομιζω οτι στην τελικη εισαι καλο παιδι, αλλα ως εκει.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ειπες την αποψη σου, σεβαστη, ας δουμε ομως τωρα και την ΑΛΗΘΕΙΑ. Πηρες τηλ για το διδυμο, σου ειπαν 200€, ξεκινησες παζαρια και οταν ειδες οτι δε σηκωνε, ειπες να παρεις τη μια. ΠΑΕΙ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟ, ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΠΑΕΙ Η ΣΥΜΦΩΝΗΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΠΑΚΕΤΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ !!! Μπαινεις στο σπιτι, ηταν και τα δυο κοριτσια μεσα ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ και ξεκινας τα παζαρια οπως και επρεπε να κανεις, αφου σε τετοιες περιπτωσεις, ο καθεις και πανω του. Η πρωτη τιμη ηταν 100 + 100 που δε σου αρεσε, τα κοριτσια τηλεφωνησαν και η δευτερη τιμη ηταν 100 + 50 που επισης δε σου αρεσε, αλλα ξαφνικα αρχισαν να μη σου αρεσουν και τα κοριτσια και αρχισες να ζητας κι αλλες για να επιλεξεις. Μετα το γυρισες στο 100 + 20 (πες μου μια που να το κανει για ενα εικοσαρικο...ουτε στη Μινωος), τα κοριτσια τσινισαν και φυσικα αρνηθηκαν. ΑΥΤΑ εγιναν. Τωρα, το μονο που μπορω να κανω ειναι να ζητησω συγνωμη απο την κοινοτητα για το θυμωμενο post που εκανα οταν εμαθα ολα αυτα, λιγα λεπτα μετα που εφυγες, αλλα τρελαινομαι οταν σας φερνω τετοιες πληροφοριες και σχεδον προσπαθειτε να τα γαμησετε ολα, οταν ξερετε οτι σε μια τοσο μικρη πολη, δε θελει και πολυ να μεινουμε με την .... στο χερι απο τη μια μερα στην αλλη. Τακτ, κυριε και διακριτικοτητα, τιποτ' αλλο δε ζητησα. Για να μπορουν καποιοι να μας προσφερουν στα Χανια, πραγματα που δεν εχουν μεγαλες πολεις οπως πχ το Ηρακλειο. Και, ναι, ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΕΞΗΓΗΣΑ οτι ειναι ΔΙΔΥΜΟ,κοστιζει 200, χωρις σουφρα, αλλα με extra balls. Το ΔΙΔΥΜΟ. Να ζητησω συγνωμη και απο σενα που πανω στο θυμο μου σε αποκαλεσα γυφτο, γιατι νομιζω οτι στην τελικη εισαι καλο παιδι, αλλα ως εκει.
Φίλε μου εγω δεν εχω τίποτα εναντίον σου....
Από την στιγμή ομως που ξεκινησες χαρακτηρισμους,όφειλα να εξηγησω τί ακριβως εγινε απλως,την ΑΛΗΘΕΙΑ.Τωρα αν η μία πηγαινει 100+100 ευρω=200 ευρω οι 2 εκτονωσεις (για την μία κοπέλα παντα) στην μία ωρα,νομίζω ότι εχω το δικαίωμα να μην το αποδεχτω.
Για την ροή που εξηγησες μπορω να σου πω πως εγινε,δεν υπαρχει προβλημα.

Πηρα τηλεφωνο του λεω φιλε μου εμαθα ότι εχεις 2 κοπελες,πόσο πηγαινει??
μου απανταει 200 ευρω ευρω.Δεν του εκανα κανενα παζαρι,ούτε τον ρωτησα αν μπορει να παει χαμηλότερα.Τον ρωτησα αν μπορω να παρω την μία μου λεει βεβαιως κοστιζει 100 ευρω και του απανταω ωραια,πηγαινω στις κοπελες να διαλεξω ποια θελω.Εδω μπορεις να μου χρεωσεις το μοναδικο λαθος μου,ότι δεν τον ρωτησα αν εχει εξτρα εκτονωση στα 100 ευρω ή εαν αυτο κοστιζει άλλα 100 ευρω(δηλαδη συνολο 200).
Κι αυτο γιατι ειχες πει ότι κοστιζει το διδυμο 200 με όσα εξτρα μπολς θελεις,οπότε το λογικο ειναι με την μία να κοστιζει 100 ευρω την ωρα με όσες εκτονωσεις θελεις...

Παω λοιπον στο δωματιο,μου λενε περασε.Τους λεω την μία θελω απο τις δυο σας.Μου λεει οκ ειναι 100 ευρω αλλά με μία εκτονωση....Εκεί της ειπα ότι πιστευα πως ηταν με όσες εκτονωσεις θελω τα 100 ευρω,αλλά μου λεει όχι.πηρε λοιπον το αφεντικο και το αφησε στην κρίση της.Μου ειπε 100+50 για 2 εκτονωσεις(με 1 κοπελα παντα)αλλά εγω κρατούσα πανω μου 120 ευρω και της λεω θες με 120??μου είπε δεν γινεται.Και της λεω ευχαριστω πολυ,καποια άλλη φορα.Αυτά ακριβως εγιναν.
Και το ότι αρχισα να κανω πως οι κοπελες δεν μου αρεσουν??
Ειναι και οι 2 1.55 υψος πληροφοριακα για τους υπολοιπους συναγωνιστες.Η αντριάννα ηταν γαμησιμη και αυτήν θα επαιρνα.όποια άλλη απορια,πες μου να απαντησω.
Δεν χρειαζεται θυμος,και ούτε χρειαζεται να μου ξαναδψσεις καποιο τηλεφωνο για να δημιουργουνται παρεξηγησεις,ευχαριστω...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Και όσο για το πούυυυυυ εχω ξαναδει να χρεωνεται το εξτρα μπολ μόνο 20 ευρω???
Παντου...
Στο Ηρακλειο σε γνωστο μερος,20 ευρω πηγαινει η εξτρα φορα καμια 30αρια φορες που εχω παρει.
Και όλα τα κολγκέρλς που εχω παρει στην Αθηνα το εξτρα μπολ είτε περιλαμβανεται στην τιμη,είτε χρεωνεται 20 ευρω...
Ρωτα ολα τα γνωστα γραφεια,όπως της ποπης που υπαρχουν πληροφοριες στο σαιτ.

Και μην μου αναφερεις σιτυτουρς.Το λεω αυτο γιατι κατι συζηταγαμε σε πμ εχτες...το σιτυτουρ πηγαινε 200-300 ευρω, την ωρα περιλαμβανονται στις περισσοτερες κοπελες όσες εκτονωσεις θελεις και υπαρχουνβ πολλες γυναικαρες σε εμφανιση...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημέρα. Θα ήθελα να πω την άποψή μου πάνω στο θέμα καθαρά όπως τη βλέπω εγώ. Ο xouzel είχε όλη την καλή διάθεση να μοιραστεί πολύ αξιόλογες πληροφορίες με εμάς και να ξαναζωντανέψει το θέμα των Χανίων. Βάζωντας και τον εαυτό μου μέσα, αν δεν έχω διάθεση από την αρχή πριν πάρω τηλέφωνο να διαθέσω τα 200 και έχω στο μυαλό μου  να κάνω παζάρια τη στιγμή που θα γίνει η συνάντηση αυτό το θεωρώ μαλακία. Εαν δεν έχεις τη δυνατότητα την συγκεκριμένη χρονική στιγμή να ανταπελξέθεις οικονομικά ή θες παζάρια μην πάρεις καθόλου τηλέφωνο και βολέψου με κάτι ανάλογο. Μην εκθέτουμε άτομα που εμπιστεύονται πληροφορίες σε μια τέτοια κλειστή κοινωνία όπως τη δική μας, μόνο κακό θα μας κάνουν γιατί θα εξαφανιστούν όπως εμφανίστηκαν. Αυτά από μένα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλημέρα. Θα ήθελα να πω την άποψή μου πάνω στο θέμα καθαρά όπως τη βλέπω εγώ. Ο xouzel είχε όλη την καλή διάθεση να μοιραστεί πολύ αξιόλογες πληροφορίες με εμάς και να ξαναζωντανέψει το θέμα των Χανίων. Βάζωντας και τον εαυτό μου μέσα, αν δεν έχω διάθεση από την αρχή πριν πάρω τηλέφωνο να διαθέσω τα 200 και έχω στο μυαλό μου  να κάνω παζάρια τη στιγμή που θα γίνει η συνάντηση αυτό το θεωρώ μαλακία. Εαν δεν έχεις τη δυνατότητα την συγκεκριμένη χρονική στιγμή να ανταπελξέθεις οικονομικά ή θες παζάρια μην πάρεις καθόλου τηλέφωνο και βολέψου με κάτι ανάλογο. Μην εκθέτουμε άτομα που εμπιστεύονται πληροφορίες σε μια τέτοια κλειστή κοινωνία όπως τη δική μας, μόνο κακό θα μας κάνουν γιατί θα εξαφανιστούν όπως εμφανίστηκαν. Αυτά από μένα.
Την μία κοπελα ζητησα και θα το λεω όσες φορες κι αν αναφέρετε άλλα πραγματα......
η μία κοπελα ηταν 100 ευρω και της ειπα ότι με βιζιτα δεν πηγαίνω,αν δεν εχει τελείωμα δύο φορες στο χρονο που διαθετει...Απο εκει και περα της είπα άμα ηθελε να της δωσω 20 για 2η φορα,50 δεν πιστευω ότι αξιζει και δεν κρατουσα και στην τσεπη μου.Μου ειπε οχι,της ειπα ευχαριστω και εφυγα.Βλεπεις κατι εγκληματικο σε αυτο???
Και τα 200 ευρω για το διδυμο δεν ειναι για όσες φορες θελεις.Ίσως ειναι μονο για τον χουζελ που ειναι καλος και σταθερος πελατης,οπότε θα ειπε το αφεντικο στα κοριτσια να τον προσεξουν ιδιαιτερως.
Από εκει και περα ξεκαθαρισα ότι δεν χρειαζεται να μου δινει τηλεφωνα ο χουζελ,γιατι χαλαω την πιατσα εγω.αυτα..........................
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Να ρωτήσω κάτι? γιατί χαλάει η πιάτσα? είναι κρυφό το μαγαζίκαι πάνε μόνο πελάτες με σύσταση,η το ξέρουν όλοι,οπότε και παζάρι μπορεί να κάνει κάποιος και να μην του αρέσουν οι κοπέλλες και να φύγει,και ότι γουστάρει τέλος πάντων....Αρκεί φυσικά να μην εκθέσει κάποιον άλλον που μπορεί να είναι καλός και σταθρός πελάτης.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Την μία κοπελα ζητησα και θα το λεω όσες φορες κι αν αναφέρετε άλλα πραγματα......
η μία κοπελα ηταν 100 ευρω και της ειπα ότι με βιζιτα δεν πηγαίνω,αν δεν εχει τελείωμα δύο φορες στο χρονο που διαθετει...Απο εκει και περα της είπα άμα ηθελε να της δωσω 20 για 2η φορα,50 δεν πιστευω ότι αξιζει και δεν κρατουσα και στην τσεπη μου.Μου ειπε οχι,της ειπα ευχαριστω και εφυγα.Βλεπεις κατι εγκληματικο σε αυτο???
Και τα 200 ευρω για το διδυμο δεν ειναι για όσες φορες θελεις.Ίσως ειναι μονο για τον χουζελ που ειναι καλος και σταθερος πελατης,οπότε θα ειπε το αφεντικο στα κοριτσια να τον προσεξουν ιδιαιτερως.
Από εκει και περα ξεκαθαρισα ότι δεν χρειαζεται να μου δινει τηλεφωνα ο χουζελ,γιατι χαλαω την πιατσα εγω.αυτα..........................

Δυο πραγματα τελευταια και αν θες συνεχιζουμε pm, γιατι οι υπολοιποι δεν οφειλουν κατι να τους τα ζαλιζουμε.... 1) 200 ειναι το διδυμο. Αν θες μια κοπελλα, σπαει το πακετο και οι τιμες ειναι αλλες. Αυτο ισχυει ΠΑΝΤΟΥ. Εκει την πατησες. 2) Πιστευεις οτι αξιζει 100 για μια φορα, αλλα οχι 50 για αλλη μια ;;; "και δεν κρατουσα και στην τσεπη μου" αυτο να πεις, γιατι ΜΟΝΟ αυτο ισχυει 3) Τα 200 για το διδυμο, ΕΙΝΑΙ για extra balls για ΟΛΟΥΣ κι οχι μονο για μενα. Δεν ειμαι "καλος και σταθερος πελατης" γιατι και γω, το τηλ το εμαθα λιιιγο πριν απο σας και το εχω χρησιμοποιησει μονο μια φορα... ΑΥΤΑ. Οτι αλλο, με pm σε παρακαλω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom