Νέα

Κοιτάνε και οι γυναίκες την εμφάνιση;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
φιλε sad μην πεφτεις.οσες φορες κυκλοφορησα ζορικα τουμπανακια το μετανιωσα πικρα γιατι σπανε εντονα αρχιδια.απο την αλλη οσες φορες αφοσιωθηκα στον αγοραιο ερωτα περναγα ζαχαρη και με ποικιλια και το πιο σημαντικο χωρις ζαλαδα στα αρχιδια.
Σωστοτατος.γαμας και φευγεις μεσα απο τα τσαρδια με ενα χαμογελο.
Μονη εξαιρεση αν ερωτευτεις και σε ερωτευτει χωρις μαλακιες ομως αγνος ερωτας να τον ζησεις για καποιους μηνες μεχρι να φθαρει και τελος.
Τσαρδια ρε και ξερο ψωμι
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Δε νομίζω. Εξαρτάται τι γυναίκες ψάχνεις.
Τα πιπίνια που θέλουν μόνο να γαμιούνται, ψάχνουν τον άντρα με προσόντα να τις ξεφτιλίσει και να τις διδάξει.
Όταν μεγαλώσουν λίγο, θέλουν κάποιον ωραίο να βγαίνουν μαζί του και να κάνουν λεζάντα.
Όταν θα χορτάσουν τις δύο παραπάνω κατηγορίες και το κοντέρ της πούτσας χουν φάει θα χει τερματίσει, τότε ψάχνουν έναν ευκατάστατο να της συντηρήσει.
Ναι κάπως έτσι. Και δεν λέμε για όλες, αλλά για την μάζα!

Εγώ πάντως παρατηρώ τα τελευταία χρόνια ότι οι περισσότερες εδώ στην Ελλάδα θέλουν "ασφάλεια" και τις περισσότερες φορές μεταφράζεται στο να έχει ο άλλος 5 δεκάρες, όχι απαραίτητα να έχει σκάφη. Αυτά τα γουστάρουν μέχρι τα 30.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
θειτσο μεχρι και στις γκομενες το παιζεις καπιταλιστης?
Ξερεις οτι οι γκομενες ξενερώνουν με τους καπιταλιστες χαρτογιακαδες?
Σας εχουν για να σας ρουφανε τα λεφτα και πηδιουνται με γυμνασμενα και εξτριμ τυπακια.
Το χειροτερο ομως θειτσο ειναι η γκομενα να τα εχει μ ενα ξεβράκωτο καπιταλιστη οπως εισαι εσυ.
Εκει ξερεις τι γινεται?δεν μπορει να σου ρουφηξει χρημα γιατι δεν εχεις και αναγκαζεται να πηδιεται απο εδω και απο εκει για να επιβιωσει.
Οι περισσοτερες ιεροδουλες ειναι γυναίκες μπατιροκαπιταλιστων
Ρε μαλάκα στραπονιαρη δεν πας στο νήμα των μπουρδελων που έχεις αγωνία πότε θα ανοίξουν πριν ματωσουν οι παλάμες σου? Και μετά πέρνα από το νήμα με τις αφέντρες να το γλεντήσει κι η κωλοτρυπιδα σου, που την ταΐζεις μπανάνες εδώ και μήνες! :tooth:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ρε μαλάκα στραπονιαρη δεν πας στο νήμα των μπουρδελων που έχεις αγωνία πότε θα ανοίξουν πριν ματωσουν οι παλάμες σου? Και μετά πέρνα από το νήμα με τις αφέντρες να το γλεντήσει κι η κωλοτρυπιδα σου, που την ταΐζεις μπανάνες εδώ και μήνες! :tooth:
Θειτσο μιλας εσυ για μπουρδελα που εχεις 75 κριτικες εδω μεσα??
Χαχαχαχαχχα
Γιατι εσυ εχεις γκομενα ρε θειτσο?
Μην μας κοροιδευεις καιε συ στο μεταξι πας εκει που παω εγω.
Αλλα εγω το σεβομαι και το τιμω σαν σπιτι μου,ενω εσυ ρε ξεβρακωτε πας που πας γιατι το βριζεις ρε,τι ηθελες να πηδαγες τσαμπα η να σπυ καναν ντεμεναδες.
Θες ντεμεναδες πληρωνε ποσο αλλιως στο 10 λεπτο πηδημα
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
αλανια τωρα στην παρουσα φαση δεν νομιζω οτι πρεπει να μας ενδιαφερει τι μπορει να ζηταει το καθε συμπλεγματικο κοριτσακι.
προς θεου δηλαδη.αμα θελει το οτι της εχουνε πει να θελει να παει να δωσει κωλο να το βρει εμεις δεν φταιμε καπου.
εμεις πρεπει να περναμε οσο το δυνατον καλυτερα γινεται στην ζωη μας χωρις να κανουμε κακο σε κανεναν και οσο για αυτες μην
αγχωνεστε.αν πατε στα νεκροταφεια γεματο αντρες ειναι που ηρθαν στην ζωη για να φυγουν οσο πιο κουρασμενοι γινεται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Θειτσο μιλας εσυ για μπουρδελα που εχεις 75 κριτικες εδω μεσα??
Χαχαχαχαχχα
Γιατι εσυ εχεις γκομενα ρε θειτσο?
Μην μας κοροιδευεις καιε συ στο μεταξι πας εκει που παω εγω.
Αλλα εγω το σεβομαι και το τιμω σαν σπιτι μου,ενω εσυ ρε ξεβρακωτε πας που πας γιατι το βριζεις ρε,τι ηθελες να πηδαγες τσαμπα η να σπυ καναν ντεμεναδες.
Θες ντεμεναδες πληρωνε ποσο αλλιως στο 10 λεπτο πηδημα
Όπως είπα και πιο πάνω, τράβα σε νήματα του ενδιαφέροντός σου. Σε μπουρδέλα για τις παλάμες σου και σε αφέντρες για την κωλοτρυπίδα σου. Εδώ λέμε για γκόμενες, δηλαδή μη πουτάνες. Υπάρχουν κι αυτές ξέρεις, ασχέτως αν εσύ δεν μπορείς να τις πλησιάσεις καν (ίσως βρωμάς κιόλας, δοκίμασε να πλυθείς καμιά μέρα).

Δεύτερον, δεν έχω βρίσει ποτέ καμιά πουτάνα είτε μετάξι, είτε φυλής, είτε CG. Επίσης, δεν θεωρώ τίποτα από αυτά σπίτι μου, το ότι το κάνεις εσύ είναι δικός σου λογαριασμός... και το καταλαβαίνω να σου πω την αλήθεια, είναι λογικό να έχεις σαν δεύτερο σπίτι σου τα μπουρδέλα γιατί εκεί την βγάζεις, εκεί είναι η βόλτα σου και η απασχόλησή σου... στα ενεργητικά αλλά και στα παθητικά! :tooth:

Τρίτον, το τι κάνω και ποιες γαμάω... αυτό είναι δικός μου λογαριασμός! Οπότε όσο και να φαγώνεσαι και να εικάζεις και να πετάς πίπες, εγώ θα σε έχω με το σταγονόμετρο καριολάκι και θα σου λέω όσα νομίζω εγώ ότι πρέπει να ξέρεις. Ιδέα δεν έχεις για το ποιος είμαι και τι κάνω κι αυτό σε τσούζει. Πως σε τσούζει? Μα φαίνεται ότι σχολιάζεις το κάθε μου ποστ σε οποιοδήποτε thread. Επειδή είμαι δεξιός κι οι δεξιοί σου γαμάνε τα βάρδουλα από μικρό, με αποτέλεσμα να έχεις μένος και φθόνο εναντίον τους! Εμένα να σου πω με φτιάχνει αυτό, έτσι να έχω τα κουμουνάκια στα γόνατα με το σταγονόμετρο! :tooth:

Παπαρομαλάκα!!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Όπως είπα και πιο πάνω, τράβα σε νήματα του ενδιαφέροντός σου. Σε μπουρδέλα για τις παλάμες σου και σε αφέντρες για την κωλοτρυπίδα σου. Εδώ λέμε για γκόμενες, δηλαδή μη πουτάνες. Υπάρχουν κι αυτές ξέρεις, ασχέτως αν εσύ δεν μπορείς να τις πλησιάσεις καν (ίσως βρωμάς κιόλας, δοκίμασε να πλυθείς καμιά μέρα).

Δεύτερον, δεν έχω βρίσει ποτέ καμιά πουτάνα είτε μετάξι, είτε φυλής, είτε CG. Επίσης, δεν θεωρώ τίποτα από αυτά σπίτι μου, το ότι το κάνεις εσύ είναι δικός σου λογαριασμός... και το καταλαβαίνω να σου πω την αλήθεια, είναι λογικό να έχεις σαν δεύτερο σπίτι σου τα μπουρδέλα γιατί εκεί την βγάζεις, εκεί είναι η βόλτα σου και η απασχόλησή σου... στα ενεργητικά αλλά και στα παθητικά! :tooth:

Τρίτον, το τι κάνω και ποιες γαμάω... αυτό είναι δικός μου λογαριασμός! Οπότε όσο και να φαγώνεσαι και να εικάζεις και να πετάς πίπες, εγώ θα σε έχω με το σταγονόμετρο καριολάκι και θα σου λέω όσα νομίζω εγώ ότι πρέπει να ξέρεις. Ιδέα δεν έχεις για το ποιος είμαι και τι κάνω κι αυτό σε τσούζει. Πως σε τσούζει? Μα φαίνεται ότι σχολιάζεις το κάθε μου ποστ σε οποιοδήποτε thread. Επειδή είμαι δεξιός κι οι δεξιοί σου γαμάνε τα βάρδουλα από μικρό, με αποτέλεσμα να έχεις μένος και φθόνο εναντίον τους! Εμένα να σου πω με φτιάχνει αυτό, έτσι να έχω τα κουμουνάκια στα γόνατα με το σταγονόμετρο! :tooth:

Παπαρομαλάκα!!!!
Θειτσο και για γκομενες που λεει το νημα εσυ τι δουλεια εχεις?αφου απο γκομενες εχεις μονο τη μινα και τη ρελα και εναλλαξ ανα χειρας αφου παρεις πρωτα λεβιτρα.
Τυφλα να εχει το γαμησι θειτσο μπροστα σε μια πετυχημενη μαλακια αυτο το ξερεις καλα.

Οσο και να θες να βγαλεις την πουτσιτσα σου απ εξω εχεις φαει τα μπουρδελα του μεταξιου με το κουτάλακι του γλυκου,75 κριτικες ασε τις αλλες που δεν εχεις γραψει,εγω δεν σε κατηγορω γ αυτο γιατι εισαι μπουρδελιαρης και εγω τπυς μπουρδελιαριδες τους παω,σε κατηγορω ομως που κρυβεις την ιδιοτητα σου,γιατι ρε ξεφτιλα δεν λες στα ισα ειμαι μπουρδελιαρης και σε οποιον αρεσει.
Απλα σε εχει φαει η μεγαλομανία η μεγαλομαλακια.

Οσο για το τριτο θειτσο δεν χρειαζεται να μου πεις ποιος εισαι και τι κανεις γιατι ολοι εδω μεσα σε ξερουμε,ενας ψευτης μυθομανης πλουσιομανης ξεβρακωτος και αποτυχημενος εισαι οποτε δεν πας να μας πεις ποιος εισαι μια ζωη η γλιτσα θα εισαι που θα γλυφεις βρωμοποδαρα τσιγγανων και κωλοτρυπιδες.
Παρολο αυτα εγω θα ειμαι εδω να σε ισιωνω και να σου δείχνω το σωστο δρομο.
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Οσες γυναίκες διαλέξουν αντρα σε ηλικία 18-24 διαλέγουν πιο αυθόρμητα και μετράει η εμφάνιση. Στις 30+ δεν μετράει τόσο.

Αλλά μην ξεχνάτε η εμφάνιση είναι την πρώτη βδομάδα όσο και ωραία να σου κάτσει. Μετά αρχιζουν τα όργανα...

Πάντως το θέμα είναι ότι αν προσπαθήσουμε εμεις να πιάσουμε τα στανταρ των γυναικών την κάτσαμε, δεν θα γίνει ποτε. Οπότε μην ασχολείστε με το τι θέλουν οι γυναίκες, δεν έχει σημασία.
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.052
Πόντοι
456
Τα θελω των γυναικων γεμιζουν ανετα τους τομους εγκυκλοπαιδειας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
οι γυναικες ειναι οτι καλυτερο μπορει να σ συμβει

τις αγαπαμε και τις προσεχουμε παντα με σεβασμο χωρις εντασεις και ζηλειες
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.570
Πόντοι
12.756

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Η εμφάνιση είναι πολυδιάστατο θέμα και σύνθετος παράγοντας. Μπορεί να είσαι κατά τη συγκεκριμένη περίσταση μόνο εμφανίσημος, καλοντυμένος, ή να αποπνέεις την αύρα που λέμε. Επίσης, ας μην υποβαθμίζουμε τον αστάθμητο παράγοντα των ταπεινών συγκυριών, γιατί αυτές χτίζουν ή γκρεμίζουν ευκαιρίες, καταστάσεις... Ή το momentum που προξενεί η ισχυρή αυτοπεποίθηση, το τονωμένο ηθικό, η σιγουριά σου, ή η ετοιμότητά σου να κινηθείς σαν χέλι αρπάζοντας ευκαιρίες, αμέσως μόλις μυριστείς φερομόνες, αναμμένο μωρό, καυλοκουβέντα κοριτσοπαρέας, μουνιά που στάζουν καύλα, ή καριολίτσες που πάνε γυρεύοντας από μόνες τους κι αναζητούν μέχρι κι αγνώστους να τις πάρουν (βεβαίως εγώ επέλεξα να πετάξω στα σκουπίδια τέτοια ευκαιρία, για να είμαι σωστός, παρ' όλο που τότε που έλλειπε το σεξ γενικά).

Ιδίως τα εργαζόμενα κορίτσια, πορτοφόλα και ντύσιμο θα δουν. Χέστηκαν για την εμφάνιση και την ηλικία, δεν είναι λίγες άλλωστε που ζητάνε κυρίους άνω των π.χ. 45. Όπως κάποτε οι καλοί κι ευγενικοί τύποι έκαναν θραύση αλλά σήμερα κατήντησαν συνώνυμο του μαλάκα για τα κορίτσια, έτσι ακριβώς κι οι όμορφοι που πίσω τους μαζεύονταν κάποτε ουρές, σήμερα δεν απολαμβάνουν ιδιαίτερα προνόμια. Κι αν έχει θεσούλα κανείς, δεν πα' νά 'ναι κι ο Κουασιμόδος; Κάτι πενηντάρηδες με μούτρα μαϊμούς, παρακαλώντας τους τα δίνουνε όλα *κάποιες*, νεαρές και φρεσκαδούρα μάλιστα... Είσαι διευθυντής; Έχεις κότερο; Έχεις μπάρμπα στην Κορώνη, βύζμα να προωθήσεις κόσμο σε πόστα και δουλειές; Αυτά μετράνε. Άλλωστε κανείς δεν έχει την αποκλειστικότητα, μετά το μανίκι με το ματσωμένο εξάμβλωμα, κανείς δεν τις εμποδίζει από το να ψάξουν και για κανάν ωραίο να ξεκαυλώσουν. Που ΔΕΝ αποτελεί προτεραιότητά τους, στη σημερινή εποχή. Είναι κάτι σαν εξτραδάκι.

Από κει και πέρα, αν ξέρεις να τις καυλώνεις και να τις ανάβεις, ακόμη καλύτερα. Λιώνει το μουνί στα κατάλληλα χέρια, ιδίως το όχι πολυδουλεμένο και μπορεί να χύνει και για πάρτη τύπου που άλλη ξενερώνει κοιτώντας τον στα μούτρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Κοιτανε και ας λενε οχι.
Π.χ παρε παραδειγμα εμενα και τον προμοτορα.
Εγω 1.80 γυμνασμενος με μυς και γραμμωσεις κΑι ο προμοτορας 1.68 με κοιλιτσα,ποιον θα κοιταξει μια γυναικα ως πρωτη εντυπωση?
Αν παρει τον προμοτορα θα τον παρει για τα λεφτα του αν εχει οπως λεει,αλλιως ουτε να τον δει.
Η εμφανιση με λιγα λογια ειναι η πρωτη εντυπωση η εισοδος απο εκει και περα μετράνε τα υπολοιπα.
Οποιος δεν εχει εμφανιση μπορει να δειξει πλουτο για να ταπωσει την ανταγωνιστρια εμφανιση του αλλου.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.018
Πόντοι
4.546

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Η εμφάνιση είναι πολυδιάστατο θέμα και σύνθετος παράγοντας. Μπορεί να είσαι κατά τη συγκεκριμένη περίσταση μόνο εμφανίσημος, καλοντυμένος, ή να αποπνέεις την αύρα που λέμε. Επίσης, ας μην υποβαθμίζουμε τον αστάθμητο παράγοντα των ταπεινών συγκυριών, γιατί αυτές χτίζουν ή γκρεμίζουν ευκαιρίες, καταστάσεις... Ή το momentum που προξενεί η ισχυρή αυτοπεποίθηση, το τονωμένο ηθικό, η σιγουριά σου, ή η ετοιμότητά σου να κινηθείς σαν χέλι αρπάζοντας ευκαιρίες, αμέσως μόλις μυριστείς φερομόνες, αναμμένο μωρό, καυλοκουβέντα κοριτσοπαρέας, μουνιά που στάζουν καύλα, ή καριολίτσες που πάνε γυρεύοντας από μόνες τους κι αναζητούν μέχρι κι αγνώστους να τις πάρουν (βεβαίως εγώ επέλεξα να πετάξω στα σκουπίδια τέτοια ευκαιρία, για να είμαι σωστός, παρ' όλο που τότε που έλλειπε το σεξ γενικά).

Το μομέντουμ είναι πολύ σημαντικό και με τα μουνιά αλλά και στη ζωή γενικότερα

Πρέπει να σε θέλει και λίγο,να βρεθείς πχ με το γκομενάκι που ψάχνεται την κατάλληλη ώρα και στιγμή ή να είσαι σε καμια δουλειά και να μην είναι όλες πιασμένες γύρω σου ή ακόμα και να σου την πέσει κάποια,πολλοί καναν σχέσεις έτσι και άλλαξε η ζωή τους απο'κει που ήταν στα σκατά
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.127
Πόντοι
506
Κοιτανε και ας λενε οχι.
Εγω 1.80 γυμνασμενος με μυς και γραμμωσεις
Τι biceps εχεις;

Εγω ειμαι 1.85, 82kg με 38αρι γραμμωμενο χερι. Φαινεται τεραστιο επειδη εχω λεπτη μεση.

Οι κοπελες εκτιμουν αυτα τα προσοντα και κοιταζουν πολυ εντονα....

 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Πάντως εγώ καλή εμφάνιση εννοώ να είσαι χαμογελαστός, να φαίνεσαι υγιής και να είσαι σχετικά καλοντυμένος(όxι ακριβά ρούχα κατ ανάγκη). Δεν εννοώ να είσαι σβατζενεγκερ και αυτά που λέει ο Ζαν. Δεν μιλάω δηλαδή για φετιχιστικές καταστάσεις. Αλλο είμαι εμφανίσημος και άλλο κυνηγάω να κουτουπώσω την γκομενα στο ινσταγκραμ που είναι goldigger.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
φιλε sad μην πεφτεις.οσες φορες κυκλοφορησα ζορικα τουμπανακια το μετανιωσα πικρα γιατι σπανε εντονα αρχιδια.απο την αλλη οσες φορες αφοσιωθηκα στον αγοραιο ερωτα περναγα ζαχαρη και με ποικιλια και το πιο σημαντικο χωρις ζαλαδα στα αρχιδια.

Ε δεν γίνεται να μην πέφτεις,υπάρχουν και συναισθήματα,νιώθεις μοναξιά,η πουτάνα δεν στο καλύπτει αυτό,δεν είναι μόνο ένα ξερό γαμήσι με καπότα η ζωή.

Καλύτερα να κοιμάσαι/ξυπνάς με το τουμπανάκι παρά μόνος
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.127
Πόντοι
506
Δεν εννοώ να είσαι σβατζενεγκερ και αυτά που λέει ο Ζαν. Δεν μιλάω δηλαδή για φετιχιστικές καταστάσεις.
Καταστασεις ala Schwarzenegger σε καμια περιπτωση δεν χρειαζονται. Μαλιστα οι περισσοτερες κοπελες σιχαινονται το υπερβολικα μπρατσομενο σωμα που εχουν οι bodybuilders. Ακριβως οπως σιχαινονται και τους αγυμναστους χοντρους....

Το ιδανικο στα ματια των γυναικων ειναι ενα μετρια γυμνασμενο αντρικο σωμα, οπως πχ αυτο του Reeves στην ταινια Point Break

dYay1m6zUzmRhwIo672PMisW0l2.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom