Νέα

Κοιτάνε και οι γυναίκες την εμφάνιση;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
εγω σας εχω πει μια λυση εσεις δεν με ακουτε..για το τι κοιτανε οι γυναικες (και μαλιστα ειναι πολυ διασκεδαστικη αυτη η λυση)..και πολυ εξυπνη
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
εγω σας εχω πει μια λυση εσεις δεν με ακουτε..για το τι κοιτανε οι γυναικες (και μαλιστα ειναι πολυ διασκεδαστικη αυτη η λυση)..και πολυ εξυπνη


Η δική μου κοψιά που φέρνει σε φυλακισμένο , μετράει ;;;
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
εγω σας εχω πει μια λυση εσεις δεν με ακουτε..για το τι κοιτανε οι γυναικες (και μαλιστα ειναι πολυ διασκεδαστικη αυτη η λυση)..και πολυ εξυπνη


Η δική μου κοψιά που φέρνει σε φυλακισμένο , μετράει ;;;
δε μιλαω για εμφανιση...η λυση για να μαθετε τι θελει η γυναικα και τι ψαχνει ειναι μια....secret background video recorder
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Οι Αγγλίδες,Γερμανίδες προτιμούν τον ψηλό,ξερακιανό,μαυριδερό,αμάσητο Ελληνα,στυλ αγροτόπαιδο μπρατσέτο.Γενικά ορίτζιναλ καταστάσεις για σκληρά γαμήσια.Οι Ανατολικές προτιμούν πιο baby face.Πιο κοιλαράδες,καράφλες και φραγκάτους φάση.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ρε ζαν κλοντ? Κοροιδευεις τους δεξιους οτι ειναι ανωμαλοι και εισαι το ιδιο? Τι σας εκαναν 4 χρονια στην εξουσια......
ο συριζα εκανε παρα πολλα απλα δεν φανηκαν γρηγορα στη κοινωνια λογο μνημονιου.
Τσιμπουκι στα τραβελια της ΑΓΚΥΡΑΣ 1 κανεις!
τι μιλας τσιπροπουστα?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ρε ζαν κλοντ? Κοροιδευεις τους δεξιους οτι ειναι ανωμαλοι και εισαι το ιδιο? Τι σας εκαναν 4 χρονια στην εξουσια......
ο συριζα εκανε παρα πολλα απλα δεν φανηκαν γρηγορα στη κοινωνια λογο μνημονιου.
Τσιμπουκι στα τραβελια της ΑΓΚΥΡΑΣ 1 κανεις!
τι μιλας τσιπροπουστα?
καλως τον μπουλη.
Τι εγινε μπουλη σε εδιωξε η γυναικα απο το σπιτι επειδη δεν εκανες γενικο καθαρισμο και ειπες να μπεις εδω μεσα να ξεσκασεις.
Μπρος φορα φακιολι και ξεκινα δουλεια μωρη λεκανατζου
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Οι Αγγλίδες,Γερμανίδες προτιμούν τον ψηλό,ξερακιανό,μαυριδερό,αμάσητο Ελληνα,στυλ αγροτόπαιδο μπρατσέτο.Γενικά ορίτζιναλ καταστάσεις για σκληρά γαμήσια.Οι Ανατολικές προτιμούν πιο baby face.Πιο κοιλαράδες,καράφλες και φραγκάτους φάση.

Δε ξερω για γερμανιδες αλλα για αγγλιδες αυτο δε παιζει.

Επισης Γαλλιδες και κεντρο-ευρωπαιες γουσταρουν πιο κλιν κατ αντρες. Με μουσια γουσταρουν οι βαλκανιες, ρουμανες,σερβες κλπ.

Ιταλιδες και Ισπανιδες ειναι 50/50.
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Οι Αγγλίδες,Γερμανίδες προτιμούν τον ψηλό,ξερακιανό,μαυριδερό,αμάσητο Ελληνα,στυλ αγροτόπαιδο μπρατσέτο.Γενικά ορίτζιναλ καταστάσεις για σκληρά γαμήσια.Οι Ανατολικές προτιμούν πιο baby face.Πιο κοιλαράδες,καράφλες και φραγκάτους φάση.

Δε ξερω για γερμανιδες αλλα για αγγλιδες αυτο δε παιζει.

Επισης Γαλλιδες και κεντρο-ευρωπαιες γουσταρουν πιο κλιν κατ αντρες. Με μουσια γουσταρουν οι βαλκανιες, ρουμανες,σερβες κλπ.

Ιταλιδες και Ισπανιδες ειναι 50/50.

Αφου κατέθεσε και ο Κμαν την άποψη του,αντε να την καταθέσει και ο Δημητράκης να κλείσει το νήμα:confused:
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Οι Αγγλίδες,Γερμανίδες προτιμούν τον ψηλό,ξερακιανό,μαυριδερό,αμάσητο Ελληνα,στυλ αγροτόπαιδο μπρατσέτο.Γενικά ορίτζιναλ καταστάσεις για σκληρά γαμήσια.Οι Ανατολικές προτιμούν πιο baby face.Πιο κοιλαράδες,καράφλες και φραγκάτους φάση.

Δε ξερω για γερμανιδες αλλα για αγγλιδες αυτο δε παιζει.

Επισης Γαλλιδες και κεντρο-ευρωπαιες γουσταρουν πιο κλιν κατ αντρες. Με μουσια γουσταρουν οι βαλκανιες, ρουμανες,σερβες κλπ.

Ιταλιδες και Ισπανιδες ειναι 50/50.

Αφου κατέθεσε και ο Κμαν την άποψη του,αντε να την καταθέσει και ο Δημητράκης να κλείσει το νήμα:confused:
οποτε με τη δευτερη σκαλα σε ολες τις χωρες και ειμαστε μια χαρα
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αν οι γυναίκες κοιτούσαν την εμφάνιση πάνω από τους μισούς που έχουν γκόμενα τώρα θα έπρεπε να μην είχαν γαμήσει ποτέ!!!
Αν ίσχυε αυτό που γράφεις,τότε το μισό μπου τουλάχιστον θα είχε γκόμενες.........
 

Zeus69

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
126
Like
111
Πόντοι
1
Κοιτάνε τι υπόλοιπο εμφανίζει η πιστωτική σου.
 

Limperatore XXI

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2020
Μηνύματα
55
Κριτικές
7
Like
650
Πόντοι
280
Μια πληθυσμιακά μεγάλη έρευνα (28.000 ετεροφυλόφιλα άτομα)που δημοσιεύθηκε το 2016, αποκαλύπτει τι ψάχνουν οι άνδρες και οι γυναίκες σε έναν σύντροφο για μακροπρόθεσμη σχέση.


Εδώ είναι μερικές από τις διαπιστώσεις:

  • 92% των ανδρών και 84% των γυναικών δήλωσε ότι δίνει σημασία στην εξωτερική εμφάνιση.
  • 80% των ανδρών και 58% των γυναικών δήλωσε ότι ένα λεπτό σώμα ήταν επιθυμητό ή απαραίτητο.
  • 74% των ανδρών και 97% των γυναικών ήθελαν κάποιον με ένα σταθερό εισόδημα.
  • 47% των ανδρών και 69% των γυναικών δήλωσε ότι ένας πιθανός σύντροφος , να βγάζει πολλά χρήματα ήταν σημαντικό για αυτούς.
  • Μόνο περίπου το 40% των ανδρών και των γυναικών, όμως, σκέφτηκαν ότι ο σύντροφός τους θα επιθυμούσε να είχε παρόμοια φυσική ελκυστικότητα με τους εαυτούς τους και δεν ζητούσαν περισσότερα από αυτά που μπορούσαν να δώσουν.
Οι μεγαλύτερες διαφορές μεταξύ των φύλων παρατηρήθηκαν στην περιοχή του χρήματος και σταδιοδρομίας.

Από θέμα ποσοστών , οι γυναίκες έδωσαν αρκετά μεγάλη σημασία και έμφαση για την επιτυχή σταδιοδρομία ενός εν δυνάμει συντρόφου .


Είναι γνωστό εδώ και καιρό ότι οι άνδρες ενδιαφέρονται περισσότερο για την ελκυστικότητα σε μια μακροπρόθεσμη ερωτική σύντροφο και οι γυναίκες ενδιαφέρονται περισσότερο για τους πόρους του συντρόφους του.


Με βάση αυτή την έρευνα διαπιστώνεται ότι το φύλο ήταν μακράν ο ισχυρότερος προγνωστικός δείκτης του τι οι άνθρωποι θέλουν σε έναν σύντροφο για μακροπρόθεσμη σχέση, συγκριτικά με την την ηλικία, το εισόδημα, την εκπαίδευση, ή την εστίαση στην εμφάνιση.


Οι πλουσιότεροι άνδρες και οι άνθρωποι που ήταν πιο σίγουροι για την εμφάνισή τους , είχαν πιο απαιτητικές προτιμήσεις για την εξωτερική εμφάνιση της εν δυνάμει συντρόφου, ενώ οι ηλικιωμένοι άνδρες όπως και οι γυναίκες , έδιναν λιγότερη σημασία στην εμφάνιση και στο εισόδημα όταν αναζητούν μια μακροπρόθεσμη σχέση.


Μερικά άλλα ενδιαφέροντα συμπεράσματα που βγαίνουν από την έρευνα:


  • Πλουσιότεροι άνθρωποι – άνδρες και γυναίκες – ήθελαν καλύτερη εμφάνιση του συντρόφου τους, ανεξαρτήτως την δική τους.
  • Οι μορφωμένοι άνδρες έδειξαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον στην καλή εμφάνιση και στις λεπτές γυναίκες , σε σύγκριση με τους λιγότερο μορφωμένους άνδρες.
  • Τα άτομα μεγαλύτερης ηλικίας ήταν λιγότερο επικεντρωμένοι στην εμφάνιση.

Όπως παρατηρούμε από τα ευρήματα της έρευνας, όσο μεγαλώνει κάποιος σε ηλικία , εστιάζει πιο πολύ στα συναισθήματα που δημιουργούνται σε μια σχέση, παρά στα εξωτερικά χαρακτηριστικά .

Αυτό μπορεί να συμβαίνει ίσως επειδή όσο μεγαλώνει κάποιος σε ηλικία , η εμπειρία βοηθάει να κατανοήσει τις πραγματικές αξίες.

Όμως είναι φυσιολογικό οι νεότεροι σε ηλικία να θέλουν “τον πιο Καλό σύντροφο“, μιας και υπάρχει και το στοιχείο της αναπαραγωγής .

Αλήθεια, αν εστιάζαμε στην αγάπη/έρωτα θα είχαμε ευτυχισμένα ζευγάρια και τα ποσοστά διαζυγίων θα ήταν λιγότερα;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
ναι κοιτάνε την εμφάνηση της...τσέπης να ναι ωραία! :grin: :grin: :grin:
νταξ να μην είσαι και κουασιμόδος, αλλά κακά τα ψέμματα, συναισθηματικό πλάσμα η γυναίκα, θέλει λεφτά αισθήματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μαγκες, οι γυναικες κοιτουν πρωτα στον ανδρα εμφανιση, τροπους και μυαλο.
Αρρενωποι, ψηλοι, μορτες, γυμνασμενοι, με ωραια χαρακτηριστικα ειναι οτι πρεπει
σε συνδυασμο με αερινο ανδριλικι χωρις πολλη σφιξιμο μην σκασει καμια πορδη.
Γουσταρουν οταν κανουν ναζακια η σου λενε μαλακιες τεστακια να μην ψαρωνεις
να μην ζηλευεις και να πατας δυνατα στα ποδια σου.
Στο γαμησι θελουν προσοντα αλλα να τα χειριζεσαι ωραια και να χυνουν καλα.
Να την ακουνε δηλαδη. Αν εισαι και μουρη με ζητηση, γουσταρουν πολυ να σε εχουν
γιατι νιωθουν μαγκακια κι ικανες που σε εχουν αυτες κι οχι οι αλλες.
Αυτα με μια καποια η καλη μορφωση, μια παιδεια, ενα μυαλο, καλο μυαλο
ποιοτικο και καθαρο μυαλο, σε κανουν μεγα γαμια κι ας βγαζεις τρεις κι εξηντα.
Ετσι μυστες μου την βγαζετε για εξαμηνο μεχρι ετος. Παγιο.

Μετα αρχιζουν τα παρατραγουδα. Δεν την πολυθες, δεν σε πολυθελει.
Εκει θελει δουλιτσα και πολυ συναισθημα αλλιως πουλο ολα.
Εεε, θελει κι αλλα μωρε η γυναικα, που παει η δουλεια λεει
και μπορει να στο πει και πιο νωρις οποτε εκει μπαινει το μαρουλι δυνατα στο παιχνιδι.
Αν δεν εχεις φραγκα παιζει να κατσει αλλα τι να την κανεις;
θα φωναζει, θα ιδρωσει, θα κρυωσει, θα αρρωστησει, θα πεθανει.
Η σχεση εννοω. Αν παλι σε κρατα μονο για φραγκα, γαμα με. Πολυ δευτερατζα.
Ας βρει αλλον κι εσεις αλλη. Τελικα ενα εχω καταλαβει.
Ειναι τι εχει καθενας και τι θελει. Κατ εμε για εμε, καθομαι στην πρωτη κατηγορια
χωρις να ειμαι ο μιστερ τελειος αλλα το να ειμαι κουμπαρας
δεν το γουσταρω καθολου. Μα και να ημουν φραγκατος, παλι δεν θα γουσταρα
γιατι μυστες μου, δεν ειμαι εγω για μονιμα, δεν λειτουργω ετσι καλα
αλλα γουσταρω να γυριζω εδω κι εκει κι οποτε βρηκα φωλια, παντα την σεβομουν
αλλα γυριζα εδω κι εκει κι ας ειχα συναισθηματα. Ηξερα οτι εκει ηταν η φωλια.
Ο ανδρας γυριζει και να την κανει κι αν ειναι να φυγει δεν τον κραταει τιποτα.
Γιατι στην αρχη γατοι μου, ειναι η καυλα, μετα αν προχωρησεις ο ερωτας
πολυ πιο μετα η αγαπη αλλα πρεπει να εισαι της οικογενειας σε αυτα.
Εγω θελω παρεα και καλο κλιμα αλλα να κανω τα δικα μου.
Εχω συναισθηματα αλλα ολα φθειρονται και ερχεται η συνηθεια.

Αυτα!

:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ύστερα από μια ματιά στο νήμα μου,μετά από λίγο καιρό διαπίστωσα πως πολλοί υποτιμούν εντόνως και σκοπίμως την δύναμη της ωραίας εξωτερικής εμφάνισης στον άντρα.Τι εννοώ?
Πως επειδή οι ίδιοι δεν θέλουν να βελτιώσουν την εμφάνιση τους και κατ' επέκταση να αρέσουν σε όμορφες γυναίκες,λένε ότι δεν μετρά καθόλου και ονειρεύονται ότι οι όμορφες κοιτάνε και θέλουν μόνο χάλιες.Αν ασχολούνταν λίγο με την βελτίωση της εικόνας τους,θα άλλαζε συγχρόνως και το mindset τους,ενώ θα τους κοίταζαν και οι γυναίκες που ενδόμυχα ποθούν.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.026
Πόντοι
27.261
Ύστερα από μια ματιά στο νήμα μου,μετά από λίγο καιρό διαπίστωσα πως πολλοί υποτιμούν εντόνως και σκοπίμως την δύναμη της ωραίας εξωτερικής εμφάνισης στον άντρα.Τι εννοώ?
Πως επειδή οι ίδιοι δεν θέλουν να βελτιώσουν την εμφάνιση τους και κατ' επέκταση να αρέσουν σε όμορφες γυναίκες,λένε ότι δεν μετρά καθόλου και ονειρεύονται ότι οι όμορφες κοιτάνε και θέλουν μόνο χάλιες.Αν ασχολούνταν λίγο με την βελτίωση της εικόνας τους,θα άλλαζε συγχρόνως και το mindset τους,ενώ θα τους κοίταζαν και οι γυναίκες που ενδόμυχα ποθούν.
μην τρελενεσαι.
μας συμφερει αυτο εμας τους υπολοιπους :wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom