Νέα

Γραμματεα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Αντι για ολα αυτα που λετε, δεν λετε σε καμια γνωστη σας μηπως θελει


ερχομαι εγω Ηρακλη μου ...αλλα θα κανουμε συμφωνια να μας παιρνει ματι κι η γυναικα σου οταν γαμιομαστε...και οταν γουσταρω να ερχεται να της ρουφαω τη μουναρα  ...και να με βλεπει την ωρα που θα σε βαραω με το μαστιγιο τα κωλια σου και θα σου ξεσκιζω την κωλαρα με το χοντρο γαιδουρισιο στραπον μου.. :s&m_3: :lheel:.στο τελολς θα μου χυνεις τις βιτσιοζικες λουστρινενιες γοβες μου και θα ερχεται η σκυλα σου να τις καθαριζει.....εισαι ?τι λες?

ααααα..και για να σε ζηλευουνε ολα τα μωρα εδω θα βαζουμε και φωτος απο την ξεσκισμενη σου κωλοτρυπα...και θα ρχεται κι η πουσταρα ο μασερ να παιρνει τα βρωμικα βρακια σου :vomit:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Μόλις μας ήλθε στο μυαλό η εικόνα της Δέσπως Διαμαντίδου
στο ρόλο που έπαιζε την τελειωμένη μπέκρα πουτάνα της τρούμπας ...
 
OP
OP
Ηρακλης Πατερας
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Marigo δεν λεω για σενα, εσυ βγαζεις περισοτερα και αν δεν σου κανει η κουβεντα μας , αλαξε σελιδα
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • topiogrigorointerview.jpg
    topiogrigorointerview.jpg
    33,7 KB · Εμφανίσεις: 20

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

RacerX

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εχω ξαναγραψει εδω παρ οτι παρακολουθω το forum χρονια καθως η εμπειρια μου στα αλλα θεματα ειναι σχετικα περιορισμενη. Το συγκεκριμενο sport ομως το ασκω χρονια και οποτε θα σου πω την αποψη μου.
Κατ αρχην 2000+ΙΚΑ ειναι εξωφρενικα γιαυτο που ζητας και εκτος του οτι θα χαλασεις την πιατσα θα καρφωθεις. Εχω γραμματεα με 800 + ΙΚΑ που εκτος απο πιπες κανει και δουλειες  :grin:.  Κρατα και μια πισινη γιατι θα χρειαστει να της κανεις και κανενα δωρακι που και που για να ειναι ζεστη. Αν βαλεις μια αγγελια οπως σου ειπαν παραπανω θα μαζεψεις πολλες υποψηφιες αλλα καλο θα ηταν να μην αφησεις πολυ σαφες υπονοουμενο γιατι μπορει να προσελκυσεις επαγγελματιες του εκβιασμου και αλλα τετοια που δεν θες.
Για μενα το ιδανικο προφιλ πιπας γραματεας ειναι 28 - 35, παντρεμενη (δεν θα σου κανει ποτε μανουβρες), οχι πολυ εξυπνη ωστε να ειναι προθυμη να καλυψει το κενο της στη δουλεια με αλλα μεσα, αν εχει και κανενα κοκκινο δανειο και χρειαζεται τα λεφτα θα ρουφαει με περισσοτερο ζηλο  :pipa1: .

 

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Γιατι δεν ψάχνεις κανένα στέλεχος απο τα μαγαζιά λαυρεντιάδη ;
 

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Δεν το καταλαβα, δηλαδη; λογικα χιουμορ κανεις αλλα δεν το πιανω
Δεν είναι χιούμορ
Όταν έκλεισε ο Λαυρεντιάδης πολλές "γραμματείς" έμειναν άνεργες
Αν η δουλειά σου έχεις συνάφεια μπορείς να ζητήσεις στην αγγελία σου
προυπηρεσία εκεί .. όλο και κάτι καλό θα κατηφορήσει
Αν εννοείς αυτά που γράφεις φυσικά και είσαι στον εταιρικό κόσμο .. μάλλον τα ξέρεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom