Νέα

Cult εκφράσεις στο sex!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα verasub
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Παρτε χαρτακι και στην αναμονη οπως ολοι...:hi:

Επειδή είμαι ήδη με το ενάμιση πόδι στον τάφο, δεν γίνεται να πάρει η υπόθεσή μου κάποια προτεραιότητα λόγω γήρατος; :coffee:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.364
Κριτικές
5
Like
64.322
Πόντοι
12.056
Επειδή είμαι ήδη με το ενάμιση πόδι στον τάφο, δεν γίνεται να πάρει η υπόθεσή μου κάποια προτεραιότητα λόγω γήρατος; :coffee:
Θα σου ζητουσα γρηγοροσημο αλλα ειναι παραξενες εποχες
Ειδες πως την τσιμπισαν την αλλη στον ΕΦΚΑ με προσημειωμενα χαρτονομισματα :2funny:
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
365
Like
461
Πόντοι
21
Παρτε χαρτακι και στην αναμονη οπως ολοι...:hi:
,Με ολο το θαρρος...και χωρις παραξηγηση

=Αγορινα μου εσυ.... απολαβαίνεις την σιγουρια..........
==το εννοω απολυτα==
και μπραβο της, ειναι μια πραγμστικα ξυπνια γκομενα...
και εσυ μαγκακος....
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
232
Like
502
Πόντοι
81
Θα σου ζητουσα γρηγοροσημο αλλα ειναι παραξενες εποχες
Ειδες πως την τσιμπισαν την αλλη στον ΕΦΚΑ με προσημειωμενα χαρτονομισματα :2funny:
Σοβαρέψου καλοκαιριάτικα και συνέχισε τα κάτεργα ώστε όταν γυρίσει η @verasub να χρειάζεται νέες τάπες γιατί θα τις πέφτουν μικρές. Δεν σε θέλουμε εδώ ενεργό, αλλά στην πατούρα της.
 
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
353
Like
3.205
Πόντοι
441

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
398
Πόντοι
21
«ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ»
«ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ»
νομίζω αυτές είναι οι πιο cult εκφράσεις στο sex.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
746
Ατάκα από διάλογο Γκουσκουνη σε τσόντα...:sunglasses:

Γκόμενά:
Μα γιατί όταν σου μιλάω κοιτάς συνεχεια το ρολόι σου ...?

Γκουσκουνης :
Δεν βλέπω την ώρα να σε γαμησω ...!
 

Cat82

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
69
Like
277
Πόντοι
20
Τελευταία ο @Altec73 όταν με γαμουσε έλεγε όλες τις cult εκφράσεις από παλιά που λεγαμε μικρα παιδια.βαστα θα σπρώξω,τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα το λιοντάρι ,σου εχω κανει τον κολο μουνι,ρουφα το τρομπονι και τέτοια.
Το αποκορύφωμα ήταν στο ξενοδοχείο bora bora στη φιλαδελφεια πανω στην εθνικη,με γαμουσε από κολο τραβωντας με απο τα μαλια στα 4 μπροστα στην μπαλκονοπορτα στα δωματια που κoιτανε στην πισω αυλη, και με έβαζε να φωνάζω δυνατα "με γαμας και κλανω και παιδιά δεν κανω".τον κοιτούσα πίσω από τον ώμο μου στα 4 εξευτελισμενη με αγωνια και να μου λέει ΄΄στον πληθυντικό γαμιολα δεν ειμαστε ισα και ομοια θα σεβεσαι και φωναζε πιο δυνατα και καθαρα'',και γω κόκκινη από ντροπή να φωνάζω δυνατα "με γαματε και κλανω και παιδιά δεν κάνω κύριε!"με τη φωνή μου να κόβεται κάθε φορά που έμπαινε με δύναμη μέσα μου και να με ξαναβαζει να το φωνάζω ξανά και ξανά μεχρι να καταφερω να το πω χωρις διακοπη,στο τελος ακούσαμε από τα διπλά δωμάτια "φτάνει το ακούσαμε ξεκωλιαρα,χυστην να παει να γαμηθει".Ιδρωμενη και κατακοκκινη απο εξαψη δεν μπορουσα να φανταστω να πεσω ποιο χαμηλα!Αυτος γελαγε με τις φωνες απο τα διπλα δωματια και μου ελεγε ''ελα να στα ριξω στη μαπα,κουρασες με τις φωνες σου''Καθισε ορθιος μπροστα μου και παιζοντας το καυλι του μου εριξε μια μεγαλη ποσοτητα σπερματος στη μουρη βριζωντας με.Εμεινα ετσι ακινητη χτυπουσε το καυλι του στη γλωσσα μου και εβγαλε με το κινητο του μερικες φωτο με εμενα χυμενη!''ντυσου και μην πλυθεις θα περασουμε την ρεσεψιον και θα εχεις τα χυσια μου στη μαπα σου!''Κατεβηκαμε κατω και το παιδι στη ρεσεψιον χαμογελουσε κοροιδευοντας οταν του εδωσα το κλειδι λεγοντας μου ''ελπιζω να περασατε καλα''.
Του αρεσε τοσο αυτο το σκηνικο που με γαμουσε μονο απο κολο εκεινη την περιοδο, μαλιστα το επανελαβε στις διακοπες μας στο ξενοδοχειο grecotel στην κατω αχαια.Την ωρα που με επαιρνε απο κολο μου ελεγε καθε φορα,''ελα γαμιολα πες το ποιηματακι σου δυνατα'',φωναζα τοσο δυνατα ''με γαματε και κλανω και παιδια δεν κανω κυριε'',και αυτος αξιωνε να γυριζω και να προσπαθω να τον κοιταω οταν το λεω ενω ειμαι στα τεσσερα. Εχανε τον ελεγχο και τραγουδαγε και αυτος δυνατα ''σε γαμωωωωω και κλανειιιιιις και παιδιαααααα δεν κανεις γαμιολαααααα''.Το αλλο πρωι στο πρωινο περνωντας απο ενα τραπεζι κατι γυναικες ακουσα να λενε ''η κυρια κλανω και παιδια δεν κανω''και χαχανιζαν δειχνωντας με με το δαχτυλο.ο απολυτος εξευτελισμος!
Ο altec αταραχος εδειχνε να καμαρωνει κιολας.Την ωρα που τρωγαμε πρωινο στη σαλα μου λεει''μη δινεις σημασια μωρη,ολες αυτες ειναι αγαμητες,που να δεις τι θα σε βαλω να φωναζεις το μεσημερι που θα με πιπωνεις στα γονατα!''
Εσκυψα κοντα απο ντροπη και χαμηλοφωνα ρωτησα ''Και πως θα το φωναζω αφεντη γαμια με το καυλι σας στο στομα μου?''ενω τον κοιταζα με ηλιθιο βλεμα...
Μασωντας το τοστ του και με δυνατη φωνη χωρις να προσπαθει να κρυφτει μου απαντησε σαν να ηταν το πιο φυσικο πραγμα στον κοσμο''θα τα λες με το καυλι μου στο στομα,θα μαθεις να μιλας ετσι απο δω και περα,τωρα που το σκεφτομαι δεν θα ξαναμιλησεις στο δωματιο χωρις το καυλι μου στο στομα!''Ενας κυριος στο διπλανο τραπεζι το ακουσε γουρλωσε τα ματια και εκλεισε το ματι στον altec σαν να επικροτουσε και να του ελεγε ετσι καλα της κανεις.Δεν ηξερα που να κοιταξω απο ντροπη,αισθανομουν οτι ολο το ξενοδοχειο ηξερε οτι με ξεκωλιαζαν,ακομα και τα μικρα παιδια στην πισινα περνωντας γελαγαν και φωναζαν''κυρια κολος,κυρια κολος''.
Το μεσημερι δεν αργησε να γινει πραγματικοτητα η απειλη του,γυρισαμε απο το μπανιο και με τα αλατια ξαπλωσε αραχτος αρχωντας απολαμβανωντας μια μεγαλοπρεπη πιπα,προσπαθουσα να του πω να με γαμησει γιατι ειχε μουδιασει το στομα μου αλλα με το καυλι του στο στομα εβγαζα αναρθρες φωνες σσσλλρρππ μμμμ εεεεχχ μμοοοδσ τ στττααααα.Δεν ειχε διαθεση να με ικανοποιησει ηταν φανερο οτι θα με εχυνε απαξιωτικα στο προσωπο και θα κοιμοταν!
Εβαλε τα γελια τρανταχτα με επιασε απο τα μαλλια και ξαπλωμενος αραχτος συνεχισε να μου γαμαει το στομα με λυσα λεγοντας ''τσιμπουκια ο τιγρης με σημα τη βερα''
Λιγο αργοτερα εχυνε στο προσωπο και το στομα μου φωναζοντας και γελωντας παλι ''και του πουλιου μου το γαλα σου δινω γαμιολα!''
Εμεινα ετσι να τον κοιταω με εκπληξη προσπαθωντας να παρω ανασες καταπινοντας το σπερμα του...
Αυτος ανάβει ένα τσιγαρο και με το καυλι του ακομα στο στομα με ρωταει ''καλο το πεοτζους?''
Καριολα ποσο ξευτιλιστηκες στα 4 και να φωναζεις δυνατα με γαματε και κλανω και παιδια δεν κανω;
 
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
353
Like
3.205
Πόντοι
441
Καριολα ποσο ξευτιλιστηκες στα 4 και να φωναζεις δυνατα με γαματε και κλανω και παιδια δεν κανω;
πολυ κυριε,πολυ! και το δυσκολο ηταν να γυρναω προς τα πισω και να τον κοιταω ενω ειμαι στα 4 και να φωναζω δυνατα ενω εμπαινε δυνατα μεσα μου!
 
Τελευταία τροποποίηση:

est19xx

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2024
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
πολυ κυριε,πολυ! και το δυσκολο ηταν να γυρναω προς τα πισω και να τον κοιταω ενω ειμαι στα 4 και να φωναζω δυνατα ενω εμπαινε δυνατα μεσα μου!
Πως γίνεται να κανονίσουμε μία συνάντηση εμείς οι δύο πριν φύγω για εξωτερικό αυτή την Παρασκευή ? :drooling-face:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.674
Πόντοι
746
@verasub τελικά - από τον τρόπο γραφής σου - φαίνεσαι μεγάλη χούψια :headbaning1:

Προχωρούμε...
Ένα υπαρκτό πρόβλημα για εμένα - είναι η σημαντική έλλειψη ελληνίδων κοριτσιών στο χώρο...
Τι σόι ατάκες θα σου πει η κάθε αλλοδαπή, ειδικά που μερικές δεν ξέρουν καν να μιλήσουν :idiot:
Όποτε έχουν πει κάτι - αρκεί να ξέρουν τα βασικά - έχω μιλήσει εγώ πρώτος...
Κι έτσι αναπολώ τα περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαίς που ήμουν αφενός μικρότερος ηλικιακά, αφετέρου πετύχαινα ντόπιο πράμα...

Μου έπαιρνε πίπα (με καπότα εννοείται) μια μανδάμ εκεί Όθωνος Αμαλίας στη Μιναρούπολη...
Μόλις τελείωσε το σύντομο πίπωμα με ρωτάει: πώς θα το κάνουμε :grin: αφού εγώ καθόμουν ξάπλα ατάραχος κι αδρανής!
 
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
353
Like
3.205
Πόντοι
441
@verasub τελικά - από τον τρόπο γραφής σου - φαίνεσαι μεγάλη χούψια :headbaning1:

Προχωρούμε...
Ένα υπαρκτό πρόβλημα για εμένα - είναι η σημαντική έλλειψη ελληνίδων κοριτσιών στο χώρο...
Τι σόι ατάκες θα σου πει η κάθε αλλοδαπή, ειδικά που μερικές δεν ξέρουν καν να μιλήσουν :idiot:
Όποτε έχουν πει κάτι - αρκεί να ξέρουν τα βασικά - έχω μιλήσει εγώ πρώτος...
Κι έτσι αναπολώ τα περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαίς που ήμουν αφενός μικρότερος ηλικιακά, αφετέρου πετύχαινα ντόπιο πράμα...

Μου έπαιρνε πίπα (με καπότα εννοείται) μια μανδάμ εκεί Όθωνος Αμαλίας στη Μιναρούπολη...
Μόλις τελείωσε το σύντομο πίπωμα με ρωτάει: πώς θα το κάνουμε :grin: αφού εγώ καθόμουν ξάπλα ατάραχος κι αδρανής!
τι ειναι η χούψια?
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.674
Πόντοι
746
τι ειναι η χούψια?
Βλάχικη έκφραση της άνω Μεσσηνίας, μην την πεις πουθενά γιατί θα σε πάρουν με τις πέτρες :2funny:
Κοίτα η κάθε περιοχή έχει και τα δικά της, ακόμα και στην Καλαμάτα αν πας και πεις ντούντα δεν θα τη ξέρουν :confused:
Γλωσσολόγος δεν είμαι αλλά και ο Μπαμπινιώτης ούτε κι αυτός ξέρει τα πάντα, λογικά δισύλλαβες λέξεις έχουν αλβανική ρίζα (όπως και κάμποσα επίθετα)...
Τέσπα χούψια είναι μια γυναίκα που τα κάνει όλα στο σεξ για να το πω κομψά, μακάρι κάποτε να βρεθούμε και να μην μου το κρατήσεις μανιάτικο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom