Νέα

Γραμματεα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
φιλε μου δεν ειναι πολλα;;εγω πριν μερικουs μηνεs πηρα μια κοπελα για το γραφειο μου,να σηκωνει τα τηλ κ να κραταει τα ραντεβου,ωs 4ωρη δηλ 350e καθαρα.
Ειναι 26χρ,αρκετα ομορφη κ χαμογελαστη,με πτυχιο αει κ μενει με τουs γονειs.
Αρκετα συχνα ντυνεται τολμηρα,εχει κ ωραια κινηση γιατι εχει παει μπαλλετο.
Δεν εχω κανει κατι μαζι τηs περα απο το να τηs κανω κανενα κοπλιμαν-σποντα για το ντυσιμο τηs καμοια φορα κ αυτο γιατι δεν θελω να εκμεταλευτω τη θεση μου.
Ομωs τωρα τελευταια εχει αρχισει εκεινη να μου λεει κ να υπονοει οτι τηs αρεσει πολυ που δουλευει μαζι μου κ ποσο πολυ θα ηθελε να ερχεται 8ωρο κ οτι θα εκανε τα παντα κ τετοια πολλα,με κουνηματα κ λικνισματα.
Ανοιξα μια φορα συζητηση οτι θα το σκεφτω κ οτι τα χρηματα λογω κ τηs καταστασηs θα ειναι περιπου στα 650-700 κ πεταξε απο τη χαρα τηs τονιζονταs μου οτι αν το αποφασισω θα κανει οτι θελω.
Μη νομιζειs οτι ειμαι κανεναs μοντερνοs κουκλοs,εχω παραπανω κιλα,ειμαι αρκετα χρονια μεγαλυτεροs κ εκεινη κουκλα.
Δεν εχω αποφασισει ακομα θα δουμε....
Να το ξεκωλιάσεις το πουτανί :rockon: :rockon: :rockon:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.516
Πόντοι
9.931
Παντρεύτηκε ο Βασιλιάς της σοκολάτας την 25χρονη γραμματέα του

Τον κύριο που παντρεύετε τον γνωρίζετε; Αυτόν τον μεσήλικα που ευτυχισμένος στέκεται δίπλα στην 25χρονη ξανθιά νύφη; Λοιπόν να σας πώ εγώ. Πρόκειται για τον Δημήτρη Κυπαρισσάκη ιδιοκτήτη γνωστής αλυσίδας σοκολατοειδών. Ο επιχειρηματίας παντρεύτηκε σε ηλικία 56 ετών παρακαλώ την κατά 30 και… μικρότερη γραμματέα του στην Κρήτη.

Ο Κυπαρισσάκης ο οποίος θεωρείται ο βασιλιάς της σοκολάτας, έχει ήδη έναν γάμο στο ενεργητικό του, απο τον οποίο έχει αποκτήσει δυο παιδιά.

Εδώ και λίγες ώρες το συγκεκριμένο ευτυχές γεγονός αποτελεί το απόλυτο gossip της Κρήτης.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom