Νέα

Cult εκφράσεις στο sex!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα verasub
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
387
Like
3.727
Πόντοι
441
Και τελικά τι γεύση πουτάνα είχε η σούφρα σου????
Δεν πρόλαβα να σκεφτώ χρησιμοποιούσε εναλλάξ τις τρυπουλες μου και φώναζε " έτσι θα σε παίρνω πιπα κολο με πλοκη"η κάτι τέτοιο τέλος παντων.μολις πήγαινε να συνηθίσει η κολοτρυπιδα μου βρισκόμουν με γεμάτο στόμα,και μόλις τον ένοιωθα έτοιμο να εκραγεί πάλι στο κωλαράκι μου χωρίς ίχνος κουρασης
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Δεν πρόλαβα να σκεφτώ χρησιμοποιούσε εναλλάξ τις τρυπουλες μου και φώναζε " έτσι θα σε παίρνω πιπα κολο με πλοκη"η κάτι τέτοιο τέλος παντων
βρε καλα σου ειπε και καλα σου εκανε αλλα τι γευση ειχε η σουφρα σου δεν μας ειπες
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.092
Πόντοι
2.306
Δεν ξέρω αν θεωρείται καλτ, αλλά θα θυμάμαι πάντα τη φράση μιας συντρόφου μου, μετά από μια άγαρμπη και βίαιη διείσδυση:
"ΜΕ ΞΕΜΟΥΝΙΑΣΕΣ"!
 

pappousgior

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
853
Πόντοι
361
@verasub παρτούζες δεν κάνεις; Είσαι μονογαμική καριολα ..;; Δεν αντέχεις παρά πάνω από ένα γαμιά;
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
304
Like
1.207
Πόντοι
201
Κανονικά πρέπει να ανεβάσεις ένα βίντεο να σε ξεκολιαζουν και να σε ακούμε να φωνάζεις δυνατά μωρη καύλα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
5
Like
66.902
Πόντοι
12.056
Είναι μέλος από εδώ μέσα αν θέλει ας αποκαλύψει μόνος του την ταυτότητα του.με έπαιρνε ώρα από κολο στην άκρη του κρεβατιού τραβήχτηκε απότομα στάθηκε όρθιος και μου είπε "έλα να δοκιμάσεις τι γεύση έχει ο κολός σου"

Το γαμησι της χρονιας ειχε πεσει εκεινη την ημερα :rockon:
 

Force58

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
718
Πόντοι
81
Είναι μέλος από εδώ μέσα αν θέλει ας αποκαλύψει μόνος του την ταυτότητα του.με έπαιρνε ώρα από κολο στην άκρη του κρεβατιού τραβήχτηκε απότομα στάθηκε όρθιος και μου είπε "έλα να δοκιμάσεις τι γεύση έχει ο κολός σου"
Πάντως το σύνθημα εδώ μέσα θα έπρεπε να είναι "η Βέρα στη βουλή να τους τραβάει απ' το πουλι" Δώσε πόνο Βέρα
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.656
Πόντοι
1.446
Δεν πρόλαβα να σκεφτώ χρησιμοποιούσε εναλλάξ τις τρυπουλες μου και φώναζε " έτσι θα σε παίρνω πιπα κολο με πλοκη"η κάτι τέτοιο τέλος παντων.μολις πήγαινε να συνηθίσει η κολοτρυπιδα μου βρισκόμουν με γεμάτο στόμα,και μόλις τον ένοιωθα έτοιμο να εκραγεί πάλι στο κωλαράκι μου χωρίς ίχνος κουρασης

Προφερεται ... "Πιπα-κωλο εμπλοκη" ...

Από το πολύ ξεκωλιασμα ξέχασες και τα Ελληνικά που ήξερες...

Never mind ... ;)))
 

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
287
Like
219
Πόντοι
21
Fase 2
Πανσεληνος η σουφρα της @verasub :s&m_2:

ezgif-5-ae34c46565.jpg
Σαν τις σωλήνες τις Φ20 που πέρασα σήμερα το πρωί στο Μοσχάτο σε μια οικοδομή.Ετσι έχει γίνει η ροδέλα σου Βέρα.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
7
Like
5.424
Πόντοι
736
Ωωω ρε φιλε τι μας κάνεις μεσημεριατικα ,,,, και τι μας κάνει και αυτή. Ούτε κρύο ντουζάκι δεν μας κατεβάζει τις καυλες από αυτά που βλέπουν τα ματάκια μας.... Άξιος και Αξια.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom