Νέα

Δεν θέλει σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.753
Κριτικές
3
Like
9.646
Πόντοι
1.336
Φίλε Καπετάνιο, χάνεις...το καλύτερο, το πισωγλέντικο, είναι προς το τέλος:2funny::2funny: Βαλ' το τέρμα :2funny::2funny::2funny:
"Νάμουνα στην αγκαλιά σου κλπ ε; Το έπιασα Ωρίωνα! Εντάξει, το έβαλα. Μου χτυπά την πόρτα η γειτόνισσα. Σίγουρα θα θέλει να την γαμήσω, ε; Τι λες; Να ανοίξω;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
2
Like
21.027
Πόντοι
6.236
"Νάμουνα στην αγκαλιά σου κλπ ε; Το έπιασα Ωρίωνα! Εντάξει, το έβαλα. Μου χτυπά την πόρτα η γειτόνισσα. Σίγουρα θα θέλει να την γαμήσω, ε; Τι λες; Να ανοίξω;
:2funny::2funny::2funny:
Αν δεν έχει μωρά ώστε να θέλει να σου γκρινιάξει που τα ξύπνησες, άνοιξέ της (μ' ευχαριστείς αργότερα).
Χαίρομαι που έπιασες το νόημα του άσματος, τέτοια βαθιά νοήματα δεν είναι για όλους.:thumbsup:
Μην ξεχάσεις να ανεβάσεις και καμία φωτογραφία να δούμε σε τι γειτονιά μένεις:angel:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.753
Κριτικές
3
Like
9.646
Πόντοι
1.336
:2funny::2funny::2funny:
Αν δεν έχει μωρά ώστε να θέλει να σου γκρινιάξει που τα ξύπνησες, άνοιξέ της (μ' ευχαριστείς αργότερα).
Χαίρομαι που έπιασες το νόημα του άσματος, τέτοια βαθιά νοήματα δεν είναι για όλους.:thumbsup:
Μην ξεχάσεις να ανεβάσεις και καμία φωτογραφία να δούμε σε τι γειτονιά μένεις:angel:
Φίλε Ωρίωνα, είναι 68. Αλλά δείχνει 54. Τί που μένω; Μενίδι, αλλά στην πλούσια περιοχή. Λίγα μέτρα από την Κάτω Κηφισιά.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
49
Like
5.270
Πόντοι
2.846
...και για να συμπληρώσω προηγούμενο σχόλιό μου, οι δικαιολογίες που λένε οι γκόμενες όταν επικαλούνται τα ψυχολογικά τους (δεν αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου, χρειάζομαι να μείνω λίγο μόνη να σκεφτώ, περνάω την α και τη β φάση κ.λπ. φρασεολογία Κοσμοπόλιταν/Άρλεκιν) είναι πολύ απλά ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΤΑ ΕΝΝΙΑΜΕΡΑ.
Είναι ένας χαρακτηριστικά γυναικείος τρόπος να σου πουν ότι έχουν ξενερώσει μαζί σου.
Και αλήθεια να είναι, εσύ τι χρωστάς να λούζεσαι τα ψυχολογικά της γκόμενας;
Εμείς οι άντρες θέλουμε σεξ, πάει και τελείωσε, ακόμα κι αν μας συνδέουν κι άλλα πράγματα εκτός από αυτό με κάποια. Use it or lose it, μου είπε για το πουλάκι μια επαγγελματίας πρόσφατα, όταν της εξήγησα ότι με τη σύζυγο έχουμε κόψει το σεξ.
Ας μην εξαρτάται η σεξουαλική ζωή μας λοιπόν από την κάθε ψόφια.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Η πρώτη αραβωνιστικια μου όταν κάποια στιγμή δεν ειθελε σεξ μαζί μου με διάφορες δικαιολογίες....είχε βρει άλλον γκόμενο.... φυσικά τότε δεν είχα καταλάβει τίποτα ....χαχαχα ούτε και όταν ενώ δεν κάναμε σεξ ...αυτή επερνε αντισυλληπτικά....χαχαχα και όμως πάλι τίποτα εγώ ....όλα καλα έλεγα ....εεεε ναι ο κερατάς το μαθαίνει πάντα τελευταίος
 
Τελευταία τροποποίηση:

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.753
Κριτικές
3
Like
9.646
Πόντοι
1.336
Η πρώτη αραβωνιστικια μου όταν κάποια στιγμή δεν ειθελε σεξ μαζί μου με διάφορες δικαιολογίες....είχε βρει άλλον γκόμενο.... φυσικά με κρος τότε δεν είχα καταλάβει τίποτα ....χαχαχα ούτε και όταν ενώ δεν κάναμε σεξ ...αυτή επερνε αντισυλληπτικά....χαχαχα και όμως πάλι τίποτα εγώ ....όλα καλα έλεγα ....εεεε ναι ο κερατάς το μαθαίνει πάντα τελευταίος
Τί θες να πεις Άνεμε; με κρος ρε;
 

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Αδελφέ εγώ θα κάνω και λιγάκι το δικηγόρο του διαβόλου.
Ίσως να παίζουν όλα αυτά που είπαν οι από πάνω...
Θα δώσω όμως και μία άποψη που έχω ακούσει από γυναίκες ...
΄΄οι άντρες πρέπει να γαμήσουν για να είναι καλά, οι γυναίκες πρέπει να είναι καλά για να γαμηθούν΄΄
Αν η σχέση σας είναι σε όλα τα υπόλοιπα άριστη και το μόνο πρόβλημα είναι αυτό, πριν πάρεις οποιαδήποτε απόφαση κάνε μία ήρεμη συζήτηση μαζί της. Πρότεινε της να δείτε παρέα κάποιον ειδικό.
Αν πέσεις και εκεί σε απόλυτη άρνηση πάρε τις αποφάσεις σου.
Το δεδομένο είναι ότι αν δεν είναι μία φάση η οποία θα ξεπεραστεί, αλλά κάτι το οποίο θα διαιωνιστεί θα υποφέρεις για μία ζωή.
 
OP
OP
M

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
286
Κριτικές
12
Like
702
Πόντοι
901
Να απαντήσω σε αυτούς τους τύπους που βάζουν κάποια ποστ μου από παλιά. Δεν έχω κάνει πολλές σχέσεις επέλεξα μικρότερος να πηγαίνω με επαγγελματίες τα τελευταία χρόνια το μείωσα σχεδόν το σταμάτησα πλην ελαχίστων επισκέψεων. Με τρανς δεν έκανα κάνει χωρίς να αποκλείω ότι μπορεί να το γουστάρω. Παρτουζα δεν έγινε γιατί πολύ απλά δεν βρήκα κανέναν τότε οπότε πάμε παρακάτω. Θεωρώ ότι έχει βρει η τύπισσα κάποιον άλλο και όντως κερδίζει χρόνο για την ψυχολογία της. Δεν υπάρχει καμμία άλλη λογική εξήγηση όταν δεν υπάρχει σεξ δεν υπάρχει σχέση αν αυτή με θεωρεί πλέον ένα φίλο δεν το αποκλείω γκόμενο όμως όχι. Στον πούτσο μου πραγματικά και θα την σουτάρω το γρηγορότερο. Σύμφωνω ότι δεν πρέπει να χαλιεμαι με την όλη ιστορία και να πάω παρακάτω. Από περιέργεια θα ήθελα να μάθω αν εχει γκόμενο αλλά από την αλλη δεν θέλω να χαλιαμαι
 
OP
OP
M

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
286
Κριτικές
12
Like
702
Πόντοι
901
Αδελφέ εγώ θα κάνω και λιγάκι το δικηγόρο του διαβόλου.
Ίσως να παίζουν όλα αυτά που είπαν οι από πάνω...
Θα δώσω όμως και μία άποψη που έχω ακούσει από γυναίκες ...
΄΄οι άντρες πρέπει να γαμήσουν για να είναι καλά, οι γυναίκες πρέπει να είναι καλά για να γαμηθούν΄΄
Αν η σχέση σας είναι σε όλα τα υπόλοιπα άριστη και το μόνο πρόβλημα είναι αυτό, πριν πάρεις οποιαδήποτε απόφαση κάνε μία ήρεμη συζήτηση μαζί της. Πρότεινε της να δείτε παρέα κάποιον ειδικό.
Αν πέσεις και εκεί σε απόλυτη άρνηση πάρε τις αποφάσεις σου.
Το δεδομένο είναι ότι αν δεν είναι μία φάση η οποία θα ξεπεραστεί, αλλά κάτι το οποίο θα διαιωνιστεί θα υποφέρεις για μία ζωή.
Όλη η σχέση σε πορεία καθόδου είναι τυπε. Έχει γίνει συζήτηση θεωρώ ότι έχει άλλον ή που έχει σταμπαρει άλλο.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
2
Like
21.027
Πόντοι
6.236
Φίλε Ωρίωνα, είναι 68. Αλλά δείχνει 54. Τί που μένω; Μενίδι, αλλά στην πλούσια περιοχή. Λίγα μέτρα από την Κάτω Κηφισιά.
Το ότι είναι 68 και ακούει είναι πολύ ενθαρρυντικό....έμπαινε Καπετάνιο!:fuck1:
Άσχετο αλλά αν μένεις λίγα μέτρα από την Κάτω Κηφισιά, καλό είναι να λες ότι μένεις Κηφισιά. Τοπωνύμια όπως Μενίδι και Κάτω Κηφισιά (για να μην νομίζει κανείς ότι μπορεί να μένεις στις εργατικές πολυκατοικίες), καλό είναι να αποφεύγονται. Γνώμη μου.:2funny:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
49
Like
5.270
Πόντοι
2.846
Η πρώτη αραβωνιστικια μου όταν κάποια στιγμή δεν ειθελε σεξ μαζί μου με διάφορες δικαιολογίες....είχε βρει άλλον γκόμενο.... φυσικά τότε δεν είχα καταλάβει τίποτα ....χαχαχα ούτε και όταν ενώ δεν κάναμε σεξ ...αυτή επερνε αντισυλληπτικά....χαχαχα και όμως πάλι τίποτα εγώ ....όλα καλα έλεγα ....εεεε ναι ο κερατάς το μαθαίνει πάντα τελευταίος
λοιπόν, με αφορμή αυτό που γράφεις, μια προσωπική εμπειρία μου που νομίζω έχει σχέση με το θέμα:
Είχα κάποτε τη μεγάλη τύχη να "τα φτιάξω" με πιτσιρίκα 10 χρόνια μικρότερή μου, οριακά ενήλικη. Ήμουν ξετρελαμένος για πάρτη της. Και το σεξ ήταν καλό και η επικοινωνία, παρά τη διαφορά ηλικίας, δεν ήταν δηλ. σχέση μόνο για πήδημα.
Πάνω στον χρόνο άρχισε να μου λέει κάτι περίεργα. Χτύπησε καμπανάκι αλλά όταν πήγα να το συζητήσω μου απάντησε σε στυλ "ξέχνα ό,τι σου είπα, όλα καλά". Για πολύ μικρό διάστημα όντως ήταν έτσι. Μετά ακολούθησαν κα'να δυο πηδήματα όπου η κοπέλα ήταν εντελώς αλλού, σαν να μου έκανε εξυπηρέτηση και πολύ σύντομα η δήλωσή της "θέλω να χωρίσουμε".

Τι κατάλαβα εκ των υστέρων ότι είχε συμβεί;
Αυτά που γράφω έγιναν Σεπτέμβρη-Οκτώβρη. Τον Αύγουστο είχαμε κάνει διακοπές χωριστά, καθώς ως πιτσιρίκα πήγε με τους γονείς της. Εκεί προφανώς έκανε κάποια γνωριμία, που δεν μπορώ να ξέρω αν έμεινε στο φλερτ ή έφτασε και σε πήδημα. Για το επόμενο διάστημα λοιπόν, είτε η μικρή αμφιταλαντευόταν μεταξύ των δυο είτε ο τύπος την είχε ζεστό-κρύο. Με το που είδε ότι κολλάει η φάση με τον τύπο, τότε μου ανακοίνωσε διαζύγιο.

(μαλακία της εδώ που τα λέμε. Θα μπορούσα να συνεχίσω να την πηδάω στο φιλικό κι ας έκανε με τον τύπο ό,τι γούσταρε. Δεν είχα απαίτηση να μου δώσει όρκους αιώνιας πίστης σε τέτοια ηλικία)
 
Τελευταία τροποποίηση:

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
λοιπόν, με αφορμή αυτό που γράφεις, μια προσωπική εμπειρία μου που νομίζω έχει σχέση με το θέμα:
Είχα κάποτε τη μεγάλη τύχη να "τα φτιάξω" με πιτσιρίκα 10 χρόνια μικρότερή μου, οριακά ενήλικη. Ήμουν ξετρελαμένος για πάρτη της. Και το σεξ ήταν καλό και η επικοινωνία, παρά τη διαφορά ηλικίας, δεν ήταν δηλ. σχέση μόνο για πήδημα.
Πάνω στον χρόνο άρχισε να μου λέει κάτι περίεργα. Χτύπησε καμπανάκι αλλά όταν πήγα να το συζητήσω μου απάντησε σε στυλ "ξέχνα ό,τι σου είπα, όλα καλά". Για πολύ μικρό διάστημα όντως ήταν έτσι. Μετά ακολούθησαν κα'να δυο πηδήματα όπου η κοπέλα ήταν εντελώς αλλού, σαν να μου έκανε εξυπηρέτηση και πολύ σύντομα η δήλωσή της "θέλω να χωρίσουμε".

Τι κατάλαβα εκ των υστέρων ότι είχε συμβεί;
Αυτά που γράφω έγιναν Σεπτέμβρη-Οκτώβρη. Τον Αύγουστο είχαμε κάνει διακοπές χωριστά, καθώς ως πιτσιρίκα πήγε με τους γονείς της. Εκεί λοιπόν έκανε κάποια γνωριμία, που δεν μπορώ να ξέρω αν έμεινε στο φλερτ ή έφτασε και σε πήδημα. Για το επόμενο διάστημα λοιπόν, είτε η μικρή αμφιταλαντευόταν μεταξύ των δυο είτε ο τύπος την είχε ζεστό-κρύο. Με το που είδε ότι κολλάει η φάση με τον τύπο, τότε μου ανακοίνωσε διαζύγιο.

(μαλακία της εδώ που τα λέμε. Θα μπορούσα να συνεχίσω να την πηδάω στο φιλικό κι ας έκανε με τον τύπο ό,τι γούσταρε. Δεν είχα απαίτηση να μου δώσει όρκους αιώνιας πίστης σε τέτοια ηλικία)
Όταν οι γκόμενα η γυναίκα... αλλάζει τις σταθερές συνήθειες στο σεξ ....τώρα ποια ξέρω ότι υπάρχει άλλη πουτσα ....τώρα όμως .
..ποιο μικρός έλεγα ...εεε όχι δεν τρέχει κάτι χαχαχα....τι σου κάνει η εμπειρία
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
49
Like
5.270
Πόντοι
2.846
τι σου κάνει η εμπειρία όντως. Μέχρι όμως να την αποκτήσουμε, σκέψου πόσο χρόνο χαλάσαμε για να ασχολούμαστε με τα δήθεν ψυχολογικά της κάθε αλλοπρόσαλλης, πόσες μέρες και βδομάδες περνούσαμε με χαλασμένη διάθεση επειδή το κάθε χαζογκομενίδιο μας έκανε γυμνάσια.
Για να μην πω και πόσο χρήμα, που θα μπορούσαμε να το έχουμε διαθέσει στις επαγγελματίες που είναι οι πιο τίμιες γυναίκες :sunglasses:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Φίλε Καπετάνιο, δεν το περίμενες γιατί δεν έχεις αναφέρει πουθενά ότι "δεν έχεις πρόβλημα με αυτό το θέμα". Αν το είχες αναφέρει, θα έπρεπε να το περιμένεις, θα έστελνα σίγουρα και σε εσένα προσωπικά μηνύματα.:2funny:
Τέλος πάντων, ευχαριστώ για τη συμβουλή σου. Αυτό καλό είναι λες;:think:
Δεν είναι αρκετά πισωγλεντικο
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
2
Like
21.027
Πόντοι
6.236
Το απόλυτο πισωγλεντικο
Χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα το απόλυτο κλάμα
Αν και εγώ, το προτιμώ με λίγο...
υπονοούμενο, όχι να το δίνω φάτσα φόρα στο πιάτο. Λες, όμως, να μην το πιάνουν, για αυτό να μην μου απαντάνε στα αμέτρητα πμ που στέλνω;:think:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα το απόλυτο κλάμα
Αν και εγώ, το προτιμώ με λίγο...
υπονοούμενο, όχι να το δίνω φάτσα φόρα στο πιάτο. Λες, όμως, να μην το πιάνουν, για αυτό να μην μου απαντάνε στα αμέτρητα πμ που στέλνω;:think:
Nαι μάλλον..δίνε πράσινο φως άμεσα και χωρίς περιστροφές..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom