Νέα

Δεν θέλει σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Κάτι παρόμοιο έγινε και με την προηγούμενη σχέση μου. Την είδα να αποτραβιέται σιγά σιγά στο ερωτικο . Ετσι σταμάτησα να της στέλνω μηνύματα .Από τότε δεν μου έστειλε ποτέ και αυτή μήνυμα εδώ και 3 χρόνια .Χωρίσαμε ήσυχα χωρίς εντάσεις κλάματα και φωνές .Τελικά το έριξα στα εργαζόμενα κορίτσια και ίσιωσα. Το σεξ μόνο με σεξ περνάει .Καλό είναι να μην περνούμε τέτοιες καταστάσεις στα σοβαρά αλλιώς θα τρελαθούμε μάγκες μου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.626
Κριτικές
62
Like
45.367
Πόντοι
9.297
Εγώ θα τα πω έξω από τα δόντια!

Φίλε, δεν είσαι σοβαρός. Είσαι μεγάλο θύμα. Λες πως έχετε σχέση. Αν δεν κάνεις σεξ με μια γυναίκα δεν έχετε καθόλου σχέση. Τίποτα δεν έχετε, χώνεψέ το. Πολύ περισσότερο, αν μια γυναίκα 30 χρονών σου πει πως δε θέλει να κάνει σεξ, γιατί λέει δε νιώθει καλά με τον εαυτό της, ο σοβαρός άνθρωπος τη χωρίζει ΕΠΙΤΟΠΟΥ. Για ποιο λόγο δε θέλει να κάνει σεξ; Ε λοιπόν, δεν έχει καμία σημασία. Είναι 30 χρονών - η πιο πιθανή εξήγηση είναι ότι είναι τρελή. Αν δεν είναι τρελή, είναι κακόψυχη και σε έχει πάρει είδηση πόσο μεγάλο κορόιδο είσαι και βγάζει την κακία της. Προφανώς και δε σε χωνεύει, ούτε να την αγγίζεις δε θέλει. Εσύ βέβαια κάπου νομίζεις ότι σε αγαπάει. Κατά βάση, το ξέρεις πως δεν είσαι σοβαρός. Οπότε, άντε καλά στέφανα, γιατί εκεί θα καταφέρεις να καταλήξεις, καλά κέρατα ελαφίσια, γιατί θα χορτάσεις κέρατο και ανθόσπαρτο αποτυχημένο γάμο.
Υπάρχουν και πολλά πιτσιρίκια που λένε ότι έχουν σχέση ενώ απλά στέλνουν είκοσι μηνύματα την μετά το ένα στο άλλο άντε και κάνα φιλακι να σκάει .
Σε τέτοια ηλικία ,Παρί και έρχεται να θεωρείται αυτό "σχέση"...στα 30 είναι απλά γελοίο και σωστά το επισημαίνεις ...η κοπέλα έχει φου'ι'τ όπως λεμε και εμείς οι Βόρειοι....δεν πάει καλά...το υγιές μέλος της σχέσης οφειλει να φύγει οσο είναι υγιές η τουλάχιστον να κάνει σεξ όπως μπορεί για να παραμείνει υγιές γιατί η παραμονή σε μια άρρωστη κατάσταση θα το αρρωστήσει ΣΥΝΤΟΜΑ.
Το κέρατο δεν θα το φάει ο ίδιος γιατί η κοπέλα ούτε μόνη της δεν μπορεί να δώσει χαρά στον εαυτό της...πρέπει να το δώσει αυτός.
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
149
Like
24.298
Πόντοι
25.186
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
θα σε αφησει που θα σε αφησει, ασ'την πρωτος εσυ....
δεν εχεις ακουσει που οι γυναικες ειναι σαν τα γραμματοσημα ?? οσο τις φτυνεις τοσο κολλανε??
Ισχυει 100%...Διαπιστωμενο.
Βεβαια μεχρις ενα σημειο το φτυσιμο γιατι μετα κουραζεται και ξενερωνει κι η γκομενα απο το παρακαλητο, αλλα της μενεις αιωνιο απωθημενο...
Οποτε φτυστη μπας κ την καυλωσεις κ μετα θα τη γαμας σαν αρχοντας
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.242
Πόντοι
10.336
τύπε νηματοθετη εσυ δεν εισαι που πριν χρονια ειχες ανοιξει νήμα και έψαχνες επιβητορα για τρίο με μποτανα; :undecided::undecided::undecided:
ασε τι εκανε πριν χρονια ο νηματοθετης δεν θελεις να ξερεις :confused:
εχει σοβαρευτει πεον πλεον
Καλησπέρα παιδία

ηρθε η ωρα να παρω και να με παρει ενεργοπαθητικα trans ψαχνω κατι θεσσαλονικη οικονομικο με μεγαλα παπαρια να εχει ορεξει και να ειναι καλο ατομο! κατι εχω διαβασει για την στελλα αλλα εχω βρει διασπαρτα πληροφοριες την προτινετε;
 

xatzikavliaris

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2014
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
75
Πόντοι
0
Μήπως σε έχει πάρει χαμπάρι ότι ξενοπηδας τυπε και έχει ξενερώσει η γκόμενα???
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Μην χάνεις τη ζωή σου, είναι πολύ μικρή για να κάθεσαι να περιμένεις. Φύγε χθες
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.240
Like
24.159
Πόντοι
6.056
Νηματοθετη, εχει τελειώσει και μην ψάχνεις λόγους. Λήξτο, ηρεμησε λιγο καιρο και πηγαινε παρακάτω.
Δεν ρωτάς, δεν φωνάζεις, δεν αναρωτιέσαι. Απαντήσεις δεν δίνουν ποτέ, την αλήθεια στο τέλος δεν την λένε ποτέ. Θα σου πει κάτι γενικό και αόριστο και ποτέ την αλήθεια είτε για να μην σε στεναχωρήσει είτε για να μην γίνει κανά μπαμ. Κατά πάσα πιθανότητα βαρέθηκε, σε όλους έχεις συμβεί, δεν πειράζει, πας παρακάτω.
Είναι πασιφανές και κυνηγάς την ουρά σου για να βρεις λύσεις σε ένα πρόβλημα που η άλλη μεριά δεν θέλει να βρει λύση διότι στο μυαλο της το προβλημα ειναι η ίδια η σχέση(δλδ εσύ) οπότε κάνε την χάρη στον εαυτό σου κυριώς και στην λεγαμένη και λήχτο.
σωστος σε ολα αυτο του ειπα και εγω πιο πισω

εκτος απο ενα:αν κατσει να ψαχνεται σαν εμμονικος κλαψας την αληθεια θα του την πει στα μουτρα και δεν θα του αρεσει :2funny:

γιαυτο το ξαναλεω τυπε νηματοθετη χωριζεις χθες και δεν ρωτας τιποτα μονο αυτο "δεν εκατσε η φαση αντιο καλα να περνας" εφυγες και ουτε καλημερα στο δρομο
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.852
Πόντοι
8.815
πολλοι καθονται και ανεχονται τετοιες καταστασεις με τη δικαιολογια ''που θα βρω αλλη''. μια αγελη λυκων,τετοια αρσενικα τα εχει για omega.

αν σεβεσαι τον εαυτο σου,καθεσαι το συζητας με σκοπο να βγαλεις μια ακρη,αν δε βγαλεις και στα μασαει απλα φευγεις. δε θελει και αναλυση 5 σελιδων οπως βλεπω.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.240
Like
24.159
Πόντοι
6.056
ασε τι εκανε πριν χρονια ο νηματοθετης δεν θελεις να ξερεις :confused:
εχει σοβαρευτει πεον πλεον
μαλιστα...

λοιπον αλλαζω στρατοπεδο

γκομενα του νηματοθετη τον χωριζεις χθες και ουτε καλημερα στον δρομο :thumbsup:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.046
Πόντοι
2.696
Δεν έχω θέμα τυπε σε αυτό τον τομέα.
Εσύ μπορεί να μην έχεις,αλλά μπορεί να έχει αυτός που σε ρώτησε.Μερικοί εδώ μέσα ψάχνουν γαμιάδες,μην μπερδεύεσαι.Δεν είναι forum cosmopolitan εδώ!Καλό είναι ν΄αποφεύγεις τέτοια θέματα διότι θ΄αρχίσουν να σου στέλνουν μηνύματα για περίεργους πισωγλέντικους σκοπούς!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.027
Κριτικές
2
Like
21.570
Πόντοι
6.236
Με το συμπάθειο...πόσο τον έχεις;

Δεν έχω θέμα τυπε σε αυτό τον τομέα.

Εσύ μπορεί να μην έχεις,αλλά μπορεί να έχει αυτός που σε ρώτησε.Μερικοί εδώ μέσα ψάχνουν γαμιάδες,μην μπερδεύεσαι.Δεν είναι forum cosmopolitan εδώ!Καλό είναι ν΄αποφεύγεις τέτοια θέματα διότι θ΄αρχίσουν να σου στέλνουν μηνύματα για περίεργους πισωγλέντικους σκοπούς!
:2funny::2funny:
Εγώ τον ρώτησα!!
Και επειδή η απάντησή του ήταν άκρως ικανοποιητική, τον έχω ταράξει στο πμ για περίεργους πισωγλέντικους σκοπούς :2funny::2funny:
Δεν απαντάει, όμως :cry::cry::cry:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.046
Πόντοι
2.696
:2funny::2funny:
Εγώ τον ρώτησα!!
Και επειδή η απάντησή του ήταν άκρως ικανοποιητική, τον έχω ταράξει στο πμ για περίεργους πισωγλέντικους σκοπούς :2funny::2funny:
Δεν απαντάει, όμως :cry::cry::cry:
Είναι νωρίς ακόμα δεν έχει ξυπνήσει :2funny:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.027
Κριτικές
2
Like
21.570
Πόντοι
6.236
Είναι νωρίς ακόμα δεν έχει ξυπνήσει :2funny:
:2funny::2funny:
Μα από προχθές έχω ξεκινήσει να του στέλνω....λες να πέθανε;:think:Δεν το εξηγώ αλλιώς:2funny:
Τέλος πάντων, θα περιμένω....σάμπως έχω και τίποτα άλλο να κάνω;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.595
Πόντοι
20.686
Γίνε μπουχος :badair:
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.052
Like
1.745
Πόντοι
216
Έχω γνωρίσει μια τύπισσα τα τελευταία δύο χρόνια. Τον τελευταίο χρόνο πήγε λίγο σοβαρότερα το πράγμα και έχουμε σχέση. Τους τελευταίους μήνες δεν θέλει να κάνει σεξ γιατί λέει δεν νιώθει καλά με τον εαυτό της και τέτοια. Δεν έχει άλλον παράλληλα χωρίς να το αποκλείω ότι μπορεί να ψάχνετε και το σκέφτομαι αυτό γιατί προφανώς μπορεί να μην με γουστάρει πλέον και να θέλει κάτι άλλο. Το θέμα είναι γιατί δεν με χωρίζει η ίδια; Έχει νόημα να συνεχίσουμε χωρίς καλή σεξουαλική ζωή; Ηλικία 30.
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά καλού κακού αρχισε να συνηθίζεις να σκύβεις όταν περνάς κάτω από πόρτες...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.847
Κριτικές
3
Like
10.047
Πόντοι
1.336
:2funny::2funny:
Εγώ τον ρώτησα!!
Και επειδή η απάντησή του ήταν άκρως ικανοποιητική, τον έχω ταράξει στο πμ για περίεργους πισωγλέντικους σκοπούς :2funny::2funny:
Δεν απαντάει, όμως :cry::cry::cry:
Φίλε Ωρίωνα, δεν το περίμενα ποτέ από εσένα να έχεις περίεργους πισωγλέντικους σκοπούς. Με απογοητεύεις αλλά επειδή είσαι φίλος, θα βοηθήσω: τραγούδησέ του έναν μελαγχολικό πισωγλέντικο σκοπό και ίσως συγκινηθεί και ανταποκριθεί
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.027
Κριτικές
2
Like
21.570
Πόντοι
6.236
Φίλε Ωρίωνα, δεν το περίμενα ποτέ από εσένα να έχεις περίεργους πισωγλέντικους σκοπούς. Με απογοητεύεις αλλά επειδή είσαι φίλος, θα βοηθήσω: τραγούδησέ του έναν μελαγχολικό πισωγλέντικο σκοπό και ίσως συγκινηθεί και ανταποκριθεί
Φίλε Καπετάνιο, δεν το περίμενες γιατί δεν έχεις αναφέρει πουθενά ότι "δεν έχεις πρόβλημα με αυτό το θέμα". Αν το είχες αναφέρει, θα έπρεπε να το περιμένεις, θα έστελνα σίγουρα και σε εσένα προσωπικά μηνύματα.:2funny:
Τέλος πάντων, ευχαριστώ για τη συμβουλή σου. Αυτό καλό είναι λες;:think:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.847
Κριτικές
3
Like
10.047
Πόντοι
1.336
Φίλε Ωρίωνα, εννοώ ότι σε είχα για μεγάλο γυναικά. Ότι, όπως λένε εδώ κάποιοι μύστες, σου αρέσει το "γυναικείο μουνί" και ότι είχες περίεργους εμπροσθογλέντικους σκοπούς, αλλά εσύ ομολόγησες ότι έχεις πισωγλέντικους σκοπούς και μάλιστα περίεργους... Ας είναι αφού και ο νηματοθετης στο παρελθόν είχε κι αυτός.

Εξαιρετική επιλογή φίλε μου. Σίγουρα θα απαντήσει. Που το βρήκες ρε; Δεν μπορώ να το ακούσω μέχρι τέλους, χαχα
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.027
Κριτικές
2
Like
21.570
Πόντοι
6.236

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom