Νέα

Δείτε τι φώτο ανέβασε στο Facebook η Μαρία από το Ελλάδα έχεις ταλέντο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
δε ξερω τι λετε παιδια εσεισ παντωσ εγω πολυ θα γουστρα να βαλω την πουτσα μου μεσα στισ βυζαρεσ τισ και να τησ κανω μια γαρνιτουρα στισ ρωγεσ τισ με την σαντιγυ μου :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εχει σχεση  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: θελω το κουλουρι της  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Πωπωω τι σαβούρα είναι αυτή?Τοσο μπαζογαμιάδες είστε?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:rockon:
γι αυτο σε παω,γιατί είσαι παίχτουρας που δε μασα τα λόγια του.
Μα ειναι δυνατον αν ηταν μπαζο να καναμε τοσο ντορο???Το γκομενακι αξιζει και ο Παιχτουρας εκτιμα οτι το πηγαινει το γραμμα....Τηλεφωνο υπαρχει?? :think: :think:
Exεί γκρουπ στο FB και τρία πρόφιλ!!! :booty: :dancing:

Για να δείτε το ονομά της δείτε το video!!! ;)
Τηλεφωνο πως θα βρουμε??...να τηλεφωνησω και να τις δωσω :fuck1: :pipa2: συχχαρητηρια για τις ωραιες ποζες που παιρνει στο φακο!!!
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
δε ξερω τι λετε παιδια εσεισ παντωσ εγω πολυ θα γουστρα να βαλω την πουτσα μου μεσα στισ βυζαρεσ τισ και να τησ κανω μια γαρνιτουρα στισ ρωγεσ τισ με την σαντιγυ μου :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

πες την αληθεια πισω απο το ψευδωνυμο σου κρυβεται ο μετρ παρλιαρος? σαντιγυ με τρουφα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μα ειναι δυνατον αν ηταν μπαζο να καναμε τοσο ντορο???Το γκομενακι αξιζει και ο Παιχτουρας εκτιμα οτι το πηγαινει το γραμμα....Τηλεφωνο υπαρχει?? :think: :think: Τηλεφωνο πως θα βρουμε??...να τηλεφωνησω και να τις δωσω :fuck1: :pipa2: συχχαρητηρια για τις ωραιες ποζες που παιρνει στο φακο!!!
Τι ζητας και συ  :2funny: :2funny: :2funny: σκασε ενα χιλιαρικο και θα την εχεις μια βδομαδα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Παντος ειναι να της το βαζεις στο κουλουρι της και να μην το βγαζεις με τπτ
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ρε μαλακες γαμημενοι.

Ειναι δυνατον ρε πουστη μου να ασχολειστε με το τριμπαζο ρε αγαμητοι μπαζογαμιαδες?

Ελεος ρε πουστη μου ελεος πια με την καθε αγαμητη ψευτοβιζιτα να γινεται διασημη με πεντε φωτογραφιες του κωλου και απο κατω τα πληθη να τρελαινονται.

Η γκομενα το πασχα παιζει να εφαγε περισσοτερο αρνι απο εμενα και την παρεα μου μαζι ρε μαλακες, ποσο απελπισμενοι βλακες μπορει να ειστε?
 

Επισκέπτης
ειδα και το βιντεακι. μπαζο σε καμια περιπτωση δεν ειναι, αν και οι φωτος ειναι τραγικες!!
αλλα να χασει κανα κιλακι και θα ειναι πιο νορμαλ. αν κι εμενα δε μου αρεσειι :rolleyes: :rolleyes:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δε ξερω τι λετε παιδια εσεισ παντωσ εγω πολυ θα γουστρα να βαλω την πουτσα μου μεσα στισ βυζαρεσ τισ και να τησ κανω μια γαρνιτουρα στισ ρωγεσ τισ με την σαντιγυ μου :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Τι ζητας και συ  :2funny: :2funny: :2funny: σκασε ενα χιλιαρικο και θα την εχεις μια βδομαδα
Αν ειναι ενηλικη και για μια ολοκληρη εβδομαδα...το σκαω, σαν τον πουστη μετα χαρας, το χιλιαρικο!!!!!!! Και θα την παρακαλουσα και καθε μηνα να μου αφιερωνε μια εβδομαδα  ολοκληρη και να τις εδινα 1000 ευρουλακια!!!!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Κακιες  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ρε μαλακες γαμημενοι.

Ειναι δυνατον ρε πουστη μου να ασχολειστε με το τριμπαζο ρε αγαμητοι μπαζογαμιαδες?

Ελεος ρε πουστη μου ελεος πια με την καθε αγαμητη ψευτοβιζιτα να γινεται διασημη με πεντε φωτογραφιες του κωλου και απο κατω τα πληθη να τρελαινονται.

Η γκομενα το πασχα παιζει να εφαγε περισσοτερο αρνι απο εμενα και την παρεα μου μαζι ρε μαλακες, ποσο απελπισμενοι βλακες μπορει να ειστε?
an kai to εθεσες καπως ακομψα...δικιο εχεις....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
συγγνωμη ρε παιδια...
αλλα αν ο παιχτουρας και ο καθε παιχτουρας φυσικα σκαει ενα χιλιαρικο γ το μπαζο(ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ)
ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΑΠΟΡΕΙΤΕ γ το οτι καποιες ελληνιδες σηκωσανε ψηλα τον αμανε ?!
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Eιναι κλασικη περιπτωση, wannabe πουτανακι ελεινιδας.Νομίζω ολοι προσέξατε τις μαυρες τριχουλες στα χερι της καθως και το αγαρμπο ξυρισμα στα ποδια της.
Πολυ γουρουνοτριχα ρε παιδια.Σιγουρα θα χει και στην κοιλια της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom