Νέα

Δείτε τι φώτο ανέβασε στο Facebook η Μαρία από το Ελλάδα έχεις ταλέντο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
guttalax για να μη σας μεινει αντερο....απ'τα γέλια..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • guttalax.jpg
    guttalax.jpg
    2,2 KB · Εμφανίσεις: 20

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μην πειραζεται των παιχτουρα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Eιναι κλασικη περιπτωση, wannabe πουτανακι ελεινιδας.Νομίζω ολοι προσέξατε τις μαυρες τριχουλες στα χερι της καθως και το αγαρμπο ξυρισμα στα ποδια της.
Πολυ γουρουνοτριχα ρε παιδια.Σιγουρα θα χει και στην κοιλια της.
Αντε μετα να...γλειψειs ε??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
συγγνωμη ρε παιδια...
αλλα αν ο παιχτουρας και ο καθε παιχτουρας φυσικα σκαει ενα χιλιαρικο γ το μπαζο(ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ)
ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΑΠΟΡΕΙΤΕ γ το οτι καποιες ελληνιδες σηκωσανε ψηλα τον αμανε ?!


το κακο δεν ειναι οτι ο παιχτουρας τις αγοραζει,ειναι οτι οι ιδες πουλιουνται φιλεναδα. ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δινει πολλα λεφτα ανευ λογου
Πρεπει να μπει πλαφον.....για να κοπει ο αμανεs
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Μπαίνω από χωριό τέρμα βουνό με gprs και δεν μπορώ να δω τα βίντεο και τις φωτο γαμώτο. Πάντως από τις περιγραφές, πούτσο θα της έριχνα και ας λέτε εσείς παλιοκακεντρεχείς.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
15-20  Μετάξι
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συγγνωμη ρε παιδια...
αλλα αν ο παιχτουρας και ο καθε παιχτουρας φυσικα σκαει ενα χιλιαρικο γ το μπαζο(ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ)
ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΑΠΟΡΕΙΤΕ γ το οτι καποιες ελληνιδες σηκωσανε ψηλα τον αμανε ?!
Με ολο το σεβασμο, θα σου απαντησω συντομα....το χιλιαρικο, για την εμφανιση που ειδα στις φωτο(δεν ειναι κατι το καταπληκτικο η εμφανιση της, αλλα δεν μου προκαλει.... καθολου μα καθολου αδιαφορια, σε συνδυασμο με μια ολοκληρη εβδομαδα.... αγριας ηδονης και σεξ, ειναι μια.... πολυ καλη και συμφερουσα επενδυση!!!!!!!....Σε τελικη αναλυση, σκεψου οτι υπαρχουν κατι αλλα μπαζα που το χιλιαρικο θα το ζητουσαν για 24 ωρες!!!!!!
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
πλακα εχετε.... αν σας καθοτανε ποτε να την διωχνατε μια χαρα προστυχοφατσα και τουμπανο ειναι
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Με ολο το σεβασμο, θα σου απαντησω συντομα....το χιλιαρικο, για την εμφανιση που ειδα στις φωτο(δεν ειναι κατι το καταπληκτικο η εμφανιση της, αλλα δεν μου προκαλει.... καθολου μα καθολου αδιαφορια, σε συνδυασμο με μια ολοκληρη εβδομαδα.... αγριας ηδονης και σεξ, ειναι μια.... πολυ καλη και συμφερουσα επενδυση!!!!!!!....Σε τελικη αναλυση, σκεψου οτι υπαρχουν κατι αλλα μπαζα που το χιλιαρικο θα το ζητουσαν για 24 ωρες!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Με ολο το σεβασμο, θα σου απαντησω συντομα....το χιλιαρικο, για την εμφανιση που ειδα στις φωτο(δεν ειναι κατι το καταπληκτικο η εμφανιση της, αλλα δεν μου προκαλει.... καθολου μα καθολου αδιαφορια, σε συνδυασμο με μια ολοκληρη εβδομαδα.... αγριας ηδονης και σεξ, ειναι μια.... πολυ καλη και συμφερουσα επενδυση!!!!!!!....Σε τελικη αναλυση, σκεψου οτι υπαρχουν κατι αλλα μπαζα που το χιλιαρικο θα το ζητουσαν για 24 ωρες!!!!!!
τα λεφτα σου μπορεις κ να τα καψεις δε μου πεφτει λογος...
το οτι υπαρχουν χειροτερες το ξερουμε...
στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος απο οτι καταλαβα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Στανταρ! Πανω απο 15 δεν εδινα! Μονο αν μου εδινε 5 ευρω μοναδες για το κινητο δωρο θα εδινα 20
Ακριβωs....Μονοι μαs διαμορφωνουμε τιs τιμεs....σιγα μην δωσουμε και χιλιαρικο
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εχουμε και λεμε φιλε....σου τα γραφω εσενα για να τα διαβαζουν οι αλλοι και οι αλλες...Μια εβδομαδα....δεν θα τις πεταξω καθε μερα τρια χερια σου λεω επι επτα μερες,μας κανουν 21 πηδηματα...οποτε αν το διαιρεσουμε δια του χιλια......το γαμησι ουτεβ 50 ευρουλακια δεν ερχεται....συμφωνεις????? Και θα την εχω και Συνοδο στις εξοδους μου!!!!!! Αυτο που το βαζεις???????? Και ολα αυτα με ενα χιλιαρικο μονο :rockon: :rockon:!!!!!!!! Κατσε, μην εχει γινει μελος στο site και με διαβαζει και την ξυπνησω και ζηταει περισσοτερα!!!!!!!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μη σου πω πως χαλαρά βρίσκεις αντικειμενικά ομορφότερες με 15 στο Μετάξι
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Παιχτούρα με όλο το σεβασμό φίλε αυτό "θα την έχω και συνοδό στις εξόδους" τι το ήθελες ρε φίλε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom