Νέα

Δείτε τι φώτο ανέβασε στο Facebook η Μαρία από το Ελλάδα έχεις ταλέντο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zosxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Πω ρε φιλε να σου κανει τσιμπουκια αυτη θα δεις τον μητσοτακη πεθαμενο

Aν είναι να δούμε τον γκαντέμη στο φέρετρο, την πιπονουμε οικογενειακά να σφυσει το μητσοτακεικο
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ειναι πολυ καλη η κοπελιτσα λεμε......και στα ελληνικα και σ'όλες τις γλώσσες. :2funny:
ama aresei se sena εμενα λογος δε μου πεφτει...

η δικη μου γνωμη απλως ειναι οτι ειναι κ χοντρουλα και ασχημουλα...

(που ειναι η μπουμπ να με ξεχεσει?!)
 

Επισκέπτης
Μπαζο δεν ειναι η κοπελα μη λεμε μαλακιες. Απλα εχει κανει λαθος μακιγιαζ, αλλα ειναι μικρη και θα μαθει. Ουτε χοντρη ειναι ρε κοκκαλολατρες. Μια χαρα καπουλογκομενα ειναι. Δεν ειναι ομορφη αλλα οχι και μπαζο ffs!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μπαζο δεν ειναι η κοπελα μη λεμε μαλακιες. Απλα εχει κανει λαθος μακιγιαζ, αλλα ειναι μικρη και θα μαθει. Ουτε χοντρη ειναι ρε κοκκαλολατρες. Μια χαρα καπουλογκομενα ειναι. Δεν ειναι ομορφη αλλα οχι και μπαζο ffs!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
καλη πιπα η μικρη, της εκανα και δυο παιδια γυφτακια
 

Επισκέπτης
Μερικές κοπέλες αρχίζουν απότι φαίνεται να έχουν ως πρότυπο την Τζούλια(γιουπίιι έχουμε να δούμε πολλές ελληνικές τσόντες με επώνυμες :grin:).....
Με 5 λεπτά στο γυαλί τα βγάζουν όλα στη φόρα...Αυτή τη φορά η Μαρία μεταξύ "εμού και του Facebook"


Διαβάστε περισσότερα: [video]http://totefteri.blogspot.com/2010/04/facebook.html#ixzz0kK0EnIAz[/video]


 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Μπαζο δεν ειναι η κοπελα μη λεμε μαλακιες. Απλα εχει κανει λαθος μακιγιαζ, αλλα ειναι μικρη και θα μαθει. Ουτε χοντρη ειναι ρε κοκκαλολατρες. Μια χαρα καπουλογκομενα ειναι. Δεν ειναι ομορφη αλλα οχι και μπαζο ffs!

Αξιογάμητη είναι.

Για το μακιγιάζ της θα φροντισω εγώ ;) με το πιτσίλισμα μου
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Η γκομενα ειναι προσωποποιηση της καυλας, μην ειστε κομπλεξικοι μερικοι.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μερικές κοπέλες αρχίζουν απότι φαίνεται να έχουν ως πρότυπο την Τζούλια(γιουπίιι έχουμε να δούμε πολλές ελληνικές τσόντες με επώνυμες :grin:).....
Με 5 λεπτά στο γυαλί τα βγάζουν όλα στη φόρα...Αυτή τη φορά η Μαρία μεταξύ "εμού και του Facebook"

Ο καιμενος ο φερεντινος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειχε τετοιο μουνι διπλα του και δεν μπορουσε να κανει τπτ!!
Φανταστειτε τι χειρογλυκανη θα εκανε μετα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
κυριοι μου ειναι μια χαρουλα το κοριτσακι τηλ. εχουμε? :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σωπα, μην μας το λες!!.....Μακαρι ολα τα "μπαζα",οπως την αποκαλειται, να ηταν σαν και την κοπελλα αυτη...θα ηταν πιο ομορφη η ζωη, για μας τους ανδρες!!!!!!!!!!!Εγω την γουσταρω παντως!!!!!
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Σωπα, μην μας το λες!!.....Μακαρι ολα τα "μπαζα",οπως την αποκαλειται, να ηταν σαν και την κοπελλα αυτη...θα ηταν πιο ομορφη η ζωη, για μας τους ανδρες!!!!!!!!!!!Εγω την γουσταρω παντως!!!!!


:rockon:
γι αυτο σε παω,γιατί είσαι παίχτουρας που δε μασα τα λόγια του.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Exεί γκρουπ στο FB και τρία πρόφιλ!!! :booty: :dancing:

Για να δείτε το ονομά της δείτε το video!!! ;)


ωχ ωχ ωχ,αντε και αμα κατσει η φαση σε θελω για κουμπαρο ( με ολα τα δικαιωματα του κουμπαρου ακέραια εννοείται ) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μην λετε μαλακιες ρε! Ξερεις τι θα πει ελεινιδα και μουναρα μαζι? Σπανιο φενομενο στην ελληνικη κοινωνια! Αυτην πρεπει να την εχουν ως προτυπο η βλαμενς μπαζολες ελεινιδες!  :rockon: :rockon: :rockon:

Κοιταχτε κολο,βυζι,προστυχοφατσα,σωμα πωωω προσκυναω θα της εκανα γλειφομουνι και θα επερνα το κουλουρακι της μεχρι να πεθενα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom