Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Ρε σεις μιλαμε για τις ξεφτιλισμενες μανες με παιδια.ρε σεις ειναι οτι πιο κατω υπαρχει μιλαμε για σκουπιδια ουτε για πουτσο δε θα πρεπε να τις εχουμε
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ρε σεις μιλαμε για τις ξεφτιλισμενες μανες με παιδια.ρε σεις ειναι οτι πιο κατω υπαρχει μιλαμε για σκουπιδια ουτε για πουτσο δε θα πρεπε να τις εχουμε

Για γαμήσι είναι άπαιχτες !!!!!
Τι άλλο θες ?
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Η πλακα ειναι οτι αυτες οι γυναικες θεωρουντε ηρωίδες, το παιζουν ανετες και οτι περναν καλα, οτι ειχαν το θαρρος να χωρισουν τον κακο συζυγο και οτι και καλα τα καταφερνουν και μονες τους. Στην συντριπτικη πλειοψηφια ομως υπευθυνες ειναι αυτες για τον χωρισμο η για την επιλογη ακαταλληλου συζυγου. Καποτε στιγματιζοντουσαν, τωρα θεωρειται προοδευτικο και ετσι παρασυρεται κοσμος.

Ενας αντρας που θα δεχτει μια χωρισμενη με παιδι εχει αυτομάτως τελειωσει σαν αντρας στα ματια της, οποτε ειναι θεμα χρονου να του τα φορέσει και δεν χρειαζεται περαιτερω ανάλυση και εδω δεν υπαρχουν εξαιρεσεις.

Πολύ απόλυτος, αν ήταν έτσι καμία δεν θα κανε δεύτερο γάμο.Δηλαδή αν ο πρώτος άντρας την κακομεταχειρίστηκε και την έδερνε αυτή δεν θα βρει ξανά άλλον άντρα και θα γυρνάει από τον ένα στον άλλο.Δεν ισχύει.
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Πολύ απόλυτος, αν ήταν έτσι καμία δεν θα κανε δεύτερο γάμο.Δηλαδή αν ο πρώτος άντρας την κακομεταχειρίστηκε ή την έδερνε, αυτή δεν θα βρει ξανά άλλον άντρα και θα γυρνάει από τον ένα στον άλλο;Δεν ισχύει.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
ρε σεις μιλαμε ουτε για κρεατα με τρυπεσ μιλαμε για εμετους.μη μπλεκετε με αυτα τα σκουπιδια για ονομα του θεου.θα μου πειτε ελα ρε μονβο για γαμησι.και αν μεινουν εγκυες ηδη ξερετε τη γνωμη τους για την εκτρωση αφου εχουν παιδι.ρε μαγκες δε αξιζει πηγαντε σε κανα μπουρδελο.ρε μιλαμε για σκουπιδια τις εχω συναναστραφει προς θεου μακρια απο αυτα τα τιποτα .αυτα τα πραγματασ μακρια ουτε να τους μιλατε
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Μακρυα και αγαπημένοι
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Για γαμησι only!!!!
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
H κλασικη μαλακια που κανουν αυτοι που απατανε, ειναι να εχουν πολυ περισσοτερη σεξουαλικη δραστηριοτητα με τη μονιμη συντροφο. Ανεβενει η λιμπιτο με το κερατο ... Προσεχε γιατι αυτα οι γυναικες τα μυριζονται στο χιλιομετρο . Πατα εναν μικρο καυγα εν αναγκη :P

Και καβγά για το ξεκάρφωμα αλλα και υπερβολική δραστηριότητα!

Οσες περιπτωσεις ξερω, παντα ανταποκρινονταν στις συζυγικες υποχρεωσεις με το παραπανω....πολυ παραπανω απο οσο επρεπε...

Ισχύει!
 

HIERRO

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
160
Like
262
Πόντοι
21
Ρε σεις μιλαμε για τις ξεφτιλισμενες μανες με παιδια.ρε σεις ειναι οτι πιο κατω υπαρχει μιλαμε για σκουπιδια ουτε για πουτσο δε θα πρεπε να τις εχουμε

Πες τα .. πες τα ...  αλλά  πες τα  καλύτερα  με  ένα  ψυχολόγο  γιατι  ΣΙΓΟΥΡΑ  έχεις  πρόβλημα  ΦΙΛΙΚΑ  στο  λέω ....
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.782
Like
11.429
Πόντοι
3.556
Είναι σιχάματα για κλωτσιές βρωμιάρες και θέλουν πάτημα με άρβυλα όλες έχουν ψυχολογικά και το πρώτο  πράγμα που κοιτάζουν είναι το συμφέρων το δικό τους και των μούλικων που έχουν. Αφού πρώτα τα εξασφαλίσουν αυτά μετά σου ανάβουν το πράσινο φως για να γαμήσεις, με όσες νταραβεριστικα το πρώτο θέμα κουβέντας στο πρώτο ραντεβού  πάντα ήτανε ξέρεις επειδή ο μαλάκας ο πρώην άντρας μου άργησε να μου δώσει τη διατροφή μπορείς να με διευκολύνεις γιατί έχω ένα πρόβλημα με το λογαριασμό της ΔΕΗ έδινα συνήθως ένα κατοστάρικο που θα μπορούσα να το δώσω ίσως σε κάποιο στούντιο για μια ώρα άλλα με το κατοσταρικακι αυτό  γαμούσα για μια βδομάδα μου είχε και την υποχρέωση  και μετά πουλο. Μια άλλη πολλή καλή εμφανισιακά  την είχα πάρει μαζί μου διακοπές πρωί μεσημέρι βράδυ γαμήσι για μια βδομάδα, πλήρωνα μόνο ξενοδοχείο φαγητό τσιγάρα,όταν δουν ότι γενικά το φυσάς κάνουν όνειρα αρχίζουν να έχουν βλέψεις και εκεί πρέπει να τους δόσεις τον πουλο αλλιώς μπλεκεις σε ανεξέλεγκτες καταστάσεις!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Είναι σιχάματα για κλωτσιές βρωμιάρες και θέλουν πάτημα με άρβυλα όλες έχουν ψυχολογικά και το πρώτο  πράγμα που κοιτάζουν είναι το συμφέρων το δικό τους και των μούλικων που έχουν. Αφού πρώτα τα εξασφαλίσουν αυτά μετά σου ανάβουν το πράσινο φως για να γαμήσεις, με όσες νταραβεριστικα το πρώτο θέμα κουβέντας στο πρώτο ραντεβού  πάντα ήτανε ξέρεις επειδή ο μαλάκας ο πρώην άντρας μου άργησε να μου δώσει τη διατροφή μπορείς να με διευκολύνεις γιατί έχω ένα πρόβλημα με το λογαριασμό της ΔΕΗ έδινα συνήθως ένα κατοστάρικο που θα μπορούσα να το δώσω ίσως σε κάποιο στούντιο για μια ώρα άλλα με το κατοσταρικακι αυτό  γαμούσα για μια βδομάδα μου είχε και την υποχρέωση  και μετά πουλο. Μια άλλη πολλή καλή εμφανισιακά  την είχα πάρει μαζί μου διακοπές πρωί μεσημέρι βράδυ γαμήσι για μια βδομάδα, πλήρωνα μόνο ξενοδοχείο φαγητό τσιγάρα,όταν δουν ότι γενικά το φυσάς κάνουν όνειρα αρχίζουν να έχουν βλέψεις και εκεί πρέπει να τους δόσεις τον πουλο αλλιώς μπλεκεις σε ανεξέλεγκτες καταστάσεις!!

Νομίζω είσαι λίγο απόλυτος. Έχω βρεθεί με ΠΟΛΛΕΣ χωρισμένες με παιδιά, καμία δεν μου έχει ζητήσει λεφτά για οποιοδήποτε λόγο. Τι να σου πω, δεν ξέρω αν είσαι τόσο "τυχερός"!!!!
 

HIERRO

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
160
Like
262
Πόντοι
21
Είναι σιχάματα για κλωτσιές βρωμιάρες και θέλουν πάτημα με άρβυλα όλες έχουν ψυχολογικά και το πρώτο  πράγμα που κοιτάζουν είναι το συμφέρων το δικό τους και των μούλικων που έχουν. Αφού πρώτα τα εξασφαλίσουν αυτά μετά σου ανάβουν το πράσινο φως για να γαμήσεις, με όσες νταραβεριστικα το πρώτο θέμα κουβέντας στο πρώτο ραντεβού  πάντα ήτανε ξέρεις επειδή ο μαλάκας ο πρώην άντρας μου άργησε να μου δώσει τη διατροφή μπορείς να με διευκολύνεις γιατί έχω ένα πρόβλημα με το λογαριασμό της ΔΕΗ έδινα συνήθως ένα κατοστάρικο που θα μπορούσα να το δώσω ίσως σε κάποιο στούντιο για μια ώρα άλλα με το κατοσταρικακι αυτό  γαμούσα για μια βδομάδα μου είχε και την υποχρέωση  και μετά πουλο. Μια άλλη πολλή καλή εμφανισιακά  την είχα πάρει μαζί μου διακοπές πρωί μεσημέρι βράδυ γαμήσι για μια βδομάδα, πλήρωνα μόνο ξενοδοχείο φαγητό τσιγάρα,όταν δουν ότι γενικά το φυσάς κάνουν όνειρα αρχίζουν να έχουν βλέψεις και εκεί πρέπει να τους δόσεις τον πουλο αλλιώς μπλεκεις σε ανεξέλεγκτες καταστάσεις!!

Πόσο??  μα  πόσο???  ανάγκη , για  την  κοινωνία  είναι , να  σταματήσεις  εδώ  και  να  μην  κάνεις  καμία  προσπάθεια  να  διαιωνίσεις  το  είδος  σου !!!!
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.782
Like
11.429
Πόντοι
3.556
Νομίζω είσαι λίγο απόλυτος. Έχω βρεθεί με ΠΟΛΛΕΣ χωρισμένες με παιδιά, καμία δεν μου έχει ζητήσει λεφτά για οποιοδήποτε λόγο. Τι να σου πω, δεν ξέρω αν είσαι τόσο "τυχερός"!!!!
Τι να σου πω ρε φίλε μπορεί να είμαι γκαντέμης πάντως όλες δουλεύανε και διατροφή περνάνε και όλες οικονομικό πρόβλημα είχαν!!!  
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι να σου πω ρε φίλε μπορεί να είμαι γκαντέμης πάντως όλες δουλεύανε και διατροφή περνάνε και όλες οικονομικό πρόβλημα είχαν!!! 
αν τις γνωρισες σε κωλομπαρο και να μην ειχαν ετσι θα ελεγαν για να παρουν λεφτα,

και εγω εχω παει με αρκετες χωρισμενες με παιδια και καμμια δεν ζητησε λεφτα, δεν μπορει να ειναι συμπτωση.

το οτι κλαιγονται οτι δεν τους φτανουν τα 400 ευρω που παιρνουν ενω τα εξοδα του παιδιου ειναι 200 και απο αυτα επρεπε ο συζυγος να δινει τα μισα δηλαδη 100, αλλο καπελο.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.782
Like
11.429
Πόντοι
3.556
Πόσο??  μα  πόσο???  ανάγκη , για  την  κοινωνία  είναι , να  σταματήσεις  εδώ  και  να  μην  κάνεις  καμία  προσπάθεια  να  διαιωνίσεις  το  είδος  σου !!!!
Το έχω διαιωνίσει τύπε και μάλιστα σε υψηλό επίπεδο που δεν μπορείς να φανταστείς. Αυτό που παρατηρώ είναι ότι όποιος πει κακιά κουβέντα για παντρεμένη με παιδί αμέσως επιτίθεσαι και ειρωνεύεσαι στον άλλον είπες να πάει να δει ψυχολόγο  τι ζόρι τραβάς δεν ξέρω αλλά κοιτάξετο τώρα που είναι νωρίς!!!      
 

mariocfu

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
54
Like
15
Πόντοι
0
Τωρα τελευταια βλέπω όλο και πιο μικρές χωρισμένες, μιλάμε για 20αρες και 25αρες. Γ

Γενικότερα ειναι πολύ πιο πολλές οι χωρισμένες από τις παντρεμένες. Στην αρχή είναι καλά όσο είναι νέες έχουν ακόμα την έπαρση και την αισιοδοξία της ηλικίας μετά έρχεται απότομα η προσγείωση

Χθες είδα μια στο τιντερ η οποία έγραφε ότι είναι 3 μηνών έγκυος και ψάχνει κάτι σοβαρό σε σχέση

Ούτε για γαμησι
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
Πολύ βρισιδι και χωσιμο ρε παιδί μου.... Το μόνο που μπορώ να φανταστώ από εσάς που τις βρίζετε ειναι ότι μάλλον είσαστε αυτοί που σας χώρισαν ή σας τα φόρεσαν. Πάντως εγώ όσες φορές έχω βρεθεί με χωρισμένη με παιδί ή παιδιά έχω περάσει καταπληκτικά, κάνουν από τα καλύτερα γαμήσια οι κύριες αυτες.... Τελείως απελευθερωμένες στο κρεβάτι
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
μαγκες αν βγεις με χωρισμενες με παιδι ενα απο τα θεματα συζητησης που θα αρχισει ειναι ποσο μαλακας αχρηστος ηταν ο προηγουμενος γαμιας της. ε ρε μαγκες ποιος τον επελεξε?με μια 29 που βγηκα μουτ πε οτι ο πατερας του παιδιου της οπως τον ελεγε ειναι φυλακη για κατοχη ποσοτητας
ναρκωτικων και μου τον εβριζε συνεχεια που δε δινει διαΤΡΟΦΗ και τα συναφη. ε ρε μαγκες ποια ανοιξε τα ποοδια της στο ναρκομανη ανεργο ε?αυτη η πουτανα γενικα οι μονες με παιιδι εγω απλα τις σιχαινομαι ουτε να τις βλεπω δε θελω αηδιαζω .
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
και μετα αρχιζουν τα επιδοματα και μας στοιχιζουυν αυτες οι σιχαμενες τοσα λεφτα στη κοινωνια το κρατος και γεμιζου κααι τα παιδια τους ψυχολογικαερευνες εδειξαν οτι τα παιδια χωρισμενων βρομων με παιδι εχουν υστερηση σε 72 τομεις πχ κακα στο σχολειο δυσλεκτικα παραβατικες συμπεριφδορες κα πολλα που δε θυμαμαι γενικα οι μονες με παιδι ειναι πληγη που ποναει τα παιδια τους και τη χωρα.ειναι εμετικες σθχαμενες ηλιθιες .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom