Νέα

Οι παντρεμένοι γαμούν την γυναίκα τους:

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pezoporos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσο συχνά γαμάτε την γυναίκα σας;

  • Κάθε μέρα

    Ψήφοι: 18 8,9%
  • Δύο με τρεις φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 48 23,8%
  • Δύο με τρεις φορές τον μήνα

    Ψήφοι: 74 36,6%
  • Δύο με τρεις φορές το τρίμηνο

    Ψήφοι: 21 10,4%
  • Δύο με τρεις φορές τον χρόνο

    Ψήφοι: 19 9,4%
  • Δεν θυμάμαι, πάνε χρόνια

    Ψήφοι: 22 10,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    202

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
861
Πόντοι
311
ψευδωνται οι φιλες σου....
Καλα, οτι ψευδονται ειναι δεδομενο. Το θεμα ειναι ποση κομπλα εχουν οι γυναικες γενικως, που θελουν να επιδεικνυουν παντα εναν πετυχημενο γαμο, εναν πετυχημενο ανδρα, και μετα χωριζουν και τον εως τοτε πετυχημενο ανδρα τον βγαζουν ανικανο, μαλακα, τσιγγουνη, αχρηστο, αδιαφορο, μικροτσουτσουνο, και ό,τι αλλο βαζει ο νους σου.
Εντωμεταξυ τουλαχιστο οι 2 απο αυτες μου εχουν πει οτι εχουν απατησει τον ανδρα τους τουλαχιστο με 2 διαφορετικους εξωθεσμικους (συνηθως με συναδερφους τους - κοινος τοπος το κερατο με συναδερφο. Η μια μου εχει πει οτι ψαχνεται απο τσατ για πιτσιρικαδες ). Κατα τα αλλα δηλωνουν χορτατες στο σεξ απο τους ανδρες τους.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
12
Like
2.610
Πόντοι
746
Καλα, οτι ψευδονται ειναι δεδομενο. Το θεμα ειναι ποση κομπλα εχουν οι γυναικες γενικως, που θελουν να επιδεικνυουν παντα εναν πετυχημενο γαμο, εναν πετυχημενο ανδρα, και μετα χωριζουν και τον εως τοτε πετυχημενο ανδρα τον βγαζουν ανικανο, μαλακα, τσιγγουνη, αχρηστο, αδιαφορο, μικροτσουτσουνο, και ό,τι αλλο βαζει ο νους σου.
Εντωμεταξυ τουλαχιστο οι 2 απο αυτες μου εχουν πει οτι εχουν απατησει τον ανδρα τους τουλαχιστο με 2 διαφορετικους εξωθεσμικους (συνηθως με συναδερφους τους - κοινος τοπος το κερατο με συναδερφο. Η μια μου εχει πει οτι ψαχνεται απο τσατ για πιτσιρικαδες ). Κατα τα αλλα δηλωνουν χορτατες στο σεξ απο τους ανδρες τους.
Συμφωνω απολυτα μαζι σου, ειμαι πλουσιος,οχι σε κινητα και ακινητα αλλα σε εμπειρια με αυτα που ειδα και ακουσα απο γυναικες ,παντρεμενες γκομενες,συναδελφισες ,ξαδερφες,γνωστες κτλ.γνωριζα περιπτωση που οχι μονο τον συζυγο της επαινουσε αλλα και τα πεθερικα της,τα οποια τα ειδε σε 17-18 χρονια γαμου κανα δυο φορες αν και κατοικουσανε σε κοντινη επαρχια απο την Αθηνα,ο συζυγος ενα ανθρωπακι κατηγορια Ντανυ ντε βιτο ειχε φαει τα κερατα ολου του 20κοστου αιωνα.Εκει καταλαβα το ρητο οτι οι μεγαλυτερες πουτανες στην ψυχη δεν κανουνε το επαγγελμα της ιεροδουλης,και επισης το ρητο ανδρας να ειναι νομιμος συζυγος εννοω,και ας ειναι και ξυλινος.
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
211
Πόντοι
21
Προσωπικα πιστευω οτι λιγες ειναι οι περιπτωσεις που το σεξ παραμενει οπως ηταν σε ενα γαμο. Και αψογα να διατηρειται η γυναικα, ειδικα αν κανει παιδια χανει το ενδιαφερον για σεξ. Ο αντρας καταληγει να γαμαει αλλες και οταν αργοτερα η γυναικα ξανααποκτησει καυλες, εχει χασει το ενδιαφερον ο αντρας. Αυτη τοτε πολυ λογικα θα ειναι πολυ πιο ευκολο να γαμηθει με αλλον γιατι και αυτες εχουν ορμες και καυλες και καπως ετσι κατα την αποψη μου ειναι η πραγματικη ροη των πραγματων και ειναι ολοι ευχαριστημενοι. Και φυσικα δικιο θα εχει γιατι οπως γαμαω αλλες και δεν ειμαι οπως πριν απεναντι της, ετσι κι αυτη θα βρει καποιον καποια στιγμη που θα τη γαμαει οπως εγω καποτε και θα γουσταρει πουτσα. Προσωπικη μου αποψη παντα απο δικα μου βιωματα.
Γι αυτο δεν πιστευω ποτε σε μονογαμιες κλπ. Στη συγχρονη κοινωνια εσυ γαμας τη γυναικα αλλου (ακομα και εν αγνοια σου), καποιος αλλος τη δικη σου και παει λεγοντας. Μου φαινεται παραμυθι γαμος που το σεξ και κυριως η διαθεση γι αυτο παραμενει εστω σχεδον σαν πριν. Ξαναλεω προσωπικη μου αποψη.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Γενικά δεν είναι μονο οι γυναίκες που δεν μπαίνουν στο Mood για πήδημα μετά τον γάμο,όπως πολλοί λέτε,αλλά και εμείς δεν...Είναι λιογικό να βαλτώνεις απο την καθημερινότητα και τα άγχη,ιδίως αν παλεύεις να τα φέρεις βόλτα και όλη μέρα γαμιέσαι στην δουλειά και τις υποχρεώσεις.Είσαι τσιτωμένος και δεν έχεις όρεξη για πολλά πολλά.Οι γυναίκες σε αντίστοιχη φάση.Αυτά είναι για τον μέσο όρο...Μετά είναι και άλλα θέματα,όπως οι διαφορες σε ηλικίες και ο λόγος που παντρεύτηκες.Πηδηξα πολλές παντρεμένες και συνεχίζω να τις πηδάω.Η συντριπτική πλειοψηφία παντρεύτηκε κάποιον που δεν γουσταρε και τόσο για τα λεφτά.Μπορεί να ήταν μεγαλύτερος,μπορεί να μην τους έκανε και πολύ κέφι,μπορεί 1002.Άλλες απλά παντρεύτηκαν καποιον και απλά ζητάνε επιβεβαίωση ότι περνάει η μπογιά τους.Άλλες είναι απλά καριόλες.Πάντως τα γαμοξενοδοχεία βογγάνε με παντρεμένες.Τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης είναι το νέο γαμοπάζαρο (με το γαμήσι ως πρωτο συνθετικό) και το κέρατο πάει συνννεφό.Καλώς ή κακώς όσοι δίνουμε κέρατα,να περιμένουμε να μας δώσουν επίσης.Είναι λογικό απο ένα σημείο και μετά και για τους δύο.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
το σεξ όταν αλλάζει δεν έχει να κάνει με το γάμο αυτό καθ'αυτό, αλλά με εξέλιξη της σχέσης και πως διαμορφώνεται όσο περνάει ο χρόνος...
κι ανύπαντροι να ήσασταν και να συζούσατε το ίδιο θα γινόταν. η ίδια κατάληξη. καλή ή κακή.
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
Παιδιά τα έχει πει και ο συγχωρεμένος ο Γιοσαφάτ. Στο 80% των γάμων οι σύζυγοι ζούνε δυστυχισμένοι και η απιστία πάει σύννεφο. 8 στις 10 γυναίκες απατάνε τον άντρα τους. Για αυτό και με έναν κολλητό μου αστειευόμαστε και λέμε πόσο τυχεροί είμαστε που πετύχσμε τις 2 από τις 10 που δεν απατούν τον άντρα τους. Απλώς οι γυναίκες απατούν τον άντρα τους μετά από κάποιο χρονικό διάστημα, ενώ ο άντρας μπορεί από την πρώτη στιγμή. Για να μην ξεφεύγω από το τοπικ, συμφωνώ και εγώ ότι η ρουτίνα, το άγχος, η καθημερινότητα , η κούραση είναι παράγοντες που μειώνουν το σεξ στον γάμο. Επίσης εάν τις 200 μέρες το χρόνο γαμωσταυρίζεσαι με τη γυναίκα σου (όπως συμβαίνει στους περισσότερους γάμους) μετά πώς να έχεις όρεξη να τις ξεσκίσεις τον πάτο? Το ίδιο και αυτή. Οπότε έρχεται σιγά σιγά η αποξένωση, η απάθεια και η αδιαφορία για να κάνεις σεξ με τον συζυγο. Αλλά και καλά να τα πηγαίνει το ζευγάρι, μετά έρχεται η αδελφοποίηση με τον/την σύζυγό. Επίσης το κομβικό σημείο στο γάμο είναι το παιδί. Μόλις γεννηθούν τα παιδιά το σεξ σχεδόν σταματά, οι συγκρούσεις είναι πολλές μες στο ζευγάρι, η γυναίκα αφοσιώνεται αποκλειστικά στο τέκνο και στον άντρα δεν δίνει ούτε ψίχουλο αγάπης, το κλίμα μες στο σπίτι είναι τελείως αντιερωτικό και το σεξ πάει περίπατο, ενώ όταν γίνεται είναι λες και κάνεις βαρέα και ανθυγειινή εργασία, αφού πλέον η γυναίκα σου που αρχικά ήταν γκομενάκικαι πηδιόσασταν σαν τα σκυλιά, τώρα έχει γίνει μάνα των παιδιών σου. Αυτό βέβαια είναι και φυσιολογικό. Έτσι ο άντρας πρώτος ικανοποιεί τις ανάγκες του στον πληρωμένο έρωτα, σε εξωσυζυγικές σχέσεις κλπ κλπ. Αργότερα το ίδιο κάνει και η γυναίκα, αφού και αυτή έχει καύλες και ορμές. Γενικά ο γάμος ως θεσμός εξυπηρετούσε άλλες και παλαιότερες ανάγκες, ενώ το διαζύγιο ήταν στίγμα, οι γυναίκες όμηροι των αντρών τους, δεν εργάζονταν , δεν μπορούσαν να χωρίσουν, ήταν οικονομικά εξαρτώμενεςκλπ κλπ. Τώρα αυτά έχουν εκλείψει, για αυτό, ο γάμος ως θεσμός υποχωρεί και τα διαζύγια φτάνουν σε ποσοστό περίπου 50%, με το ποσοστό να ανεβαίνει.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Σορρυ αλλά οι γυναικες που περιγράφεις,τύπου ντυσιμο-κομμωτηριο-ακρα ψιλοφάσιον κτλ
δεν συμβιβάζονται καθόλου στο συζυγικό σέξ,ενώ για τις άλλες που αναφέρεις οτι δίνουν μάχη για την ευχαριστησή τους,δέν δίνουν καμία μάχη
οι περισσότερες έχουν κερδίσει πρίν ξεκινήσει ο αγώνας,σέ σχέση πάντα με τόν μέσο όρο των αντρών!! :hi:
Σίγουρα ήξεραν τις επιδόσεις του συζύγου τους όταν τον επέλεξαν. Δε θα συμβιβαστούν μόνο όταν τους λείπει και η ψυχολογική διάσταση στο σεξ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Γενικά δεν είναι μονο οι γυναίκες που δεν μπαίνουν στο Mood για πήδημα μετά τον γάμο,όπως πολλοί λέτε,αλλά και εμείς δεν...Είναι λιογικό να βαλτώνεις απο την καθημερινότητα και τα άγχη,ιδίως αν παλεύεις να τα φέρεις βόλτα και όλη μέρα γαμιέσαι στην δουλειά και τις υποχρεώσεις.Είσαι τσιτωμένος και δεν έχεις όρεξη για πολλά πολλά.Οι γυναίκες σε αντίστοιχη φάση.Αυτά είναι για τον μέσο όρο...Μετά είναι και άλλα θέματα,όπως οι διαφορες σε ηλικίες και ο λόγος που παντρεύτηκες.Πηδηξα πολλές παντρεμένες και συνεχίζω να τις πηδάω.Η συντριπτική πλειοψηφία παντρεύτηκε κάποιον που δεν γουσταρε και τόσο για τα λεφτά.Μπορεί να ήταν μεγαλύτερος,μπορεί να μην τους έκανε και πολύ κέφι,μπορεί 1002.Άλλες απλά παντρεύτηκαν καποιον και απλά ζητάνε επιβεβαίωση ότι περνάει η μπογιά τους.Άλλες είναι απλά καριόλες.Πάντως τα γαμοξενοδοχεία βογγάνε με παντρεμένες.Τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης είναι το νέο γαμοπάζαρο (με το γαμήσι ως πρωτο συνθετικό) και το κέρατο πάει συνννεφό.Καλώς ή κακώς όσοι δίνουμε κέρατα,να περιμένουμε να μας δώσουν επίσης.Είναι λογικό απο ένα σημείο και μετά και για τους δύο.

Γι'αυτό όποιος θέλει γάμο,δεν παντρεύεται ποτέ στην Αθήνα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Παιδιά τα έχει πει και ο συγχωρεμένος ο Γιοσαφάτ. Στο 80% των γάμων οι σύζυγοι ζούνε δυστυχισμένοι και η απιστία πάει σύννεφο. 8 στις 10 γυναίκες απατάνε τον άντρα τους. Για αυτό και με έναν κολλητό μου αστειευόμαστε και λέμε πόσο τυχεροί είμαστε που πετύχσμε τις 2 από τις 10 που δεν απατούν τον άντρα τους.

Σιγά μην είναι και οι 11 στις 10
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
315
Like
285
Πόντοι
21
ο θεσμός του γάμου φθίνει ,ξεκάθαρο....Υπάρχει και κόσμος που μεγάλωσε σε αρκετά κλασικές οικογένειες χωρίς προβλήματα, με αγαπημένους γονείς που θεώρησαν και θεωρούν το γάμο μια καλή ιστορία κλπ...Αυτά τα άτομα εκπλήσσονται ακόμα περισσότερο βλέποντας προβλήματα που ούτε καν τους περνούσαν απ το μυαλό...
Δηλαδή να έχεις μεγαλώσει με γονείς αγαπημένους και τώρα να πρέπει να ψάχνεις πουτάνα να ξεκαυλώσεις γιατί δεν θέλει σεξ η γυναίκα σου κοκ...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
3
Like
9.613
Πόντοι
1.336
Αν και δεν έχω πείρα από γάμους, ούτε από ιδιαίτερα μακροχρόνια συγκατοίκηση, νομίζω ότι η ερωτική έλξη μεταξύ 2 ανθρώπων δεν μπορεί να κρατήσει πολύ. Οι άντρες συνήθως θέλουν κάποια αλλαγή ή περιπέτεια (να φάνε βρώμικο αντί για σπιτικό) και οι γυναίκες το παίρνουν πρέφα και γαμιούνται αλλού. Μάλιστα διασκεδάζουν περισσότερο με τα ξενογαμήσια από εμάς. Κάποιος (δεν θυμάμαι ποιός) έλεγε ότι "μια γυναίκα μπορεί να συγχωρέσει τα πάντα, εκτός από το να μην τη θέλουν" και νομίζω ότι είχε δίκιο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Αν και δεν έχω πείρα από γάμους, ούτε από ιδιαίτερα μακροχρόνια συγκατοίκηση, νομίζω ότι η ερωτική έλξη μεταξύ 2 ανθρώπων δεν μπορεί να κρατήσει πολύ. Οι άντρες συνήθως θέλουν κάποια αλλαγή ή περιπέτεια (να φάνε βρώμικο αντί για σπιτικό) και οι γυναίκες το παίρνουν πρέφα και γαμιούνται αλλού. Μάλιστα διασκεδάζουν περισσότερο με τα ξενογαμήσια από εμάς. Κάποιος (δεν θυμάμαι ποιός) έλεγε ότι "μια γυναίκα μπορεί να συγχωρέσει τα πάντα, εκτός από το να μην τη θέλουν" και νομίζω ότι είχε δίκιο

Έχει και κάτι μονογαμικούς/μονογαμικές που και μετά απο χρόνια ούτε καν σκέφτονται να ξενογαμήσουν.Έχω παλιούς φίλους που είναι 10-15 χρόνια με την ίδια γκόμενα.Προφανώς για να'ναι ακόμα μαζί,δεν έχει πέσει κέρατο.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
3
Like
9.613
Πόντοι
1.336
Έχει και κάτι μονογαμικούς/μονογαμικές που και μετά απο χρόνια ούτε καν σκέφτονται να ξενογαμήσουν.Έχω παλιούς φίλους που είναι 10-15 χρόνια με την ίδια γκόμενα.Προφανώς για να'ναι ακόμα μαζί,δεν έχει πέσει κέρατο.
Τα πάντα μπορούν να συμβούν αλλά η κατηγορία που λες, φίλε μου, ολοένα και μειώνεται. Άσε που μπορεί και να έχει πέσει κέρατο και απλώς να μην έγινε αντιληπτό. Η μονογαμία (ένας σύντροφος για πάντα) είναι περισσότερο ηθικοκοινωνική επιταγή παρά φυσική ανάγκη.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Αν και δεν έχω πείρα από γάμους, ούτε από ιδιαίτερα μακροχρόνια συγκατοίκηση, νομίζω ότι η ερωτική έλξη μεταξύ 2 ανθρώπων δεν μπορεί να κρατήσει πολύ. Οι άντρες συνήθως θέλουν κάποια αλλαγή ή περιπέτεια (να φάνε βρώμικο αντί για σπιτικό) και οι γυναίκες το παίρνουν πρέφα και γαμιούνται αλλού. Μάλιστα διασκεδάζουν περισσότερο με τα ξενογαμήσια από εμάς. Κάποιος (δεν θυμάμαι ποιός) έλεγε ότι "μια γυναίκα μπορεί να συγχωρέσει τα πάντα, εκτός από το να μην τη θέλουν" και νομίζω ότι είχε δίκιο
Δεν είμαι παντρεμένος. Μήπως όμως και η γυναίκα δεν βάζει ποικιλία στο τραπέζι ή δεν δοκιμάζουν πράγματα; Αν είναι καμιά θεούσα και θέλει μόνο ιεραποστολικό ή από πάνω, θάμνος μπρος και πίσω, δεν προσέχει την υγιεινή της, τι να της πει ο δύστυχος για πίπες, cim, cif, κώλο κάποιες φορές, γλειφομούνια, κλ.π.

Ερωτήσεις κάνω, μην με φάτε, φαντάζομαι ότι πάρα πολλών οι γυναίκες έχουν κάτι από αυτά που λέω.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
3
Like
9.613
Πόντοι
1.336
Δεν είμαι παντρεμένος. Μήπως όμως και η γυναίκα δεν βάζει ποικιλία στο τραπέζι ή δεν δοκιμάζουν πράγματα; Αν είναι καμιά θεούσα και θέλει μόνο ιεραποστολικό ή από πάνω, θάμνος μπρος και πίσω, δεν προσέχει την υγιεινή της, τι να της πει ο δύστυχος για πίπες, cim, cif, κώλο κάποιες φορές, γλειφομούνια, κλ.π.

Ερωτήσεις κάνω, μην με φάτε, φαντάζομαι ότι πάρα πολλών οι γυναίκες έχουν κάτι από αυτά που λέω.
Δεν είχα ποτέ γκόμενα που να μην ήθελε ή και να ζητούσε με πάθος κάτι από όλα όσα λες. Φαντάζομαι ότι ενστικτωδώς ξέραμε και οι 2 ότι το σεξ είναι η ύψιστη ηδονή και γι' αυτό ήμαστε μαζί. Τώρα αν κάποιος θέλει γυναίκα θεούσα και ταυτόχρονα είναι πουτανιάρης, στην πραγματικότητα θέλει μανούλα ή δούλα στο σπίτι και να γαμάει αλλού.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Για τους περισσότερους παντρεμένους,αυτές είναι άγνωστες λέξεις!!
μόνο μέ εκδιδόμενες και άν!! :hi:
Μετά από αυτό που είπες, το συζητάμε ΑΚΟΜΑ δηλαδή, τον λόγο που οι παντρεμένοι απατούν; ΕΛΕΟΣ!!!!!!! Αν οι γυναίκες τους δεν αφήνονται και δεν λένε και αυτές τι θέλουν, ε, καλά κάνουν και στρέφονται στον πληρωμένο έρωτα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.017
Πόντοι
11.956
Για μένα είναι άγνωστες λέξεις....εγώ λέω θέλω κώλο ...πάρε πίπα χωρίς χέρια ..κανε γαργαρες ...δειξεμου την κλειτορίδα να στην φάω κτλ...τι είναι αυτά τα Κιμ....ζιφ ...λιφ ...πιφ ....λιτβ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom