Νέα

Επιτυχημένη σχέση/γάμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vlosiros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
2
Like
2.709
Πόντοι
456
Εγώ είμαι της άποψης ότι την γυναίκα πρέπει να την έχεις βασίλισσα.
Τη γαμάς μόνο για τεκνοποίηση και σε επίσημα γεγονότα π.χ. επέτειο, τελικό Champions League κλπ.
Μετά έχεις μία μικρή γκόμενα για να παίζεις, την οποία αλλάζεις κάθε 2 χρόνια περίπου για ποικιλία.
Και τέλος έχεις και τις πουτάνες για τα χοντρά.

Έτσι είναι όλοι χαρούμενοι και ο γάμος επιτυχημένος.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.348
Πόντοι
3.506
Και ο χρόνος τον σκοτώνει.
Μεγάλη αλήθεια αγαπητέ μου Ωρίώνα!! Κατέληξα τελικώς πως η αβεβαιώτης λειτουργεί ως αφροδισιακό και κρατά και τις δυο πλευρές σε εγρήγορση και αμοιβαίο ενδιαφέρον, ίσως και να σφάλω καθώς τώρα ομιλεί ο οίνος που έχω καταναλώσει...:confused:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.992
Κριτικές
2
Like
21.405
Πόντοι
6.236
Μεγάλη αλήθεια αγαπητέ μου Ωρίώνα!! Κατέληξα τελικώς πως η αβεβαιώτης λειτουργεί ως αφροδισιακό και κρατά και τις δυο πλευρές σε εγρήγορση και αμοιβαίο ενδιαφέρον, ίσως και να σφάλω καθώς τώρα ομιλεί ο οίνος που έχω καταναλώσει...:confused:
Συμφωνώ ότι κάποιος που θεωρείται δεδομένος, παύει να αποτελεί λάφυρο και ως εκ τούτου, ο έρωτας πάει αδιάβαστος...
από την άλλη, πιστεύω πως μία διαρκής αβεβαιότητα μπορεί να δημιουργήσει ψυχολογικές ανισορροπίες, που μόνο θελκτικές δεν μπορεί να είναι για το άλλο άτομο (μακροχρόνια)

Άβυσσος...ας το ρίξουμε στον οίνο καλύτερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.348
Πόντοι
3.506
Συμφωνώ ότι κάποιος που θεωρείται δεδομένος, παύει να αποτελεί λάφυρο και ως εκ τούτου ο έρωτας πάει αδιάβαστος...
από την άλλη, πιστεύω πως μία διαρκής αβεβαιότητα μπορεί να δημιουργήσει ψυχολογικές ανισορροπίες, που μόνο θελκτικές δεν μπορεί να είναι για το άλλο άτομο (μακροχρόνια)

Άβυσσος...ας το ρίξουμε στον οίνο καλύτερα.
Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα..άστα να πάνε...:confused:
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
646
Like
1.956
Πόντοι
206
Εγώ είμαι της άποψης ότι την γυναίκα πρέπει να την έχεις βασίλισσα.
Τη γαμάς μόνο για τεκνοποίηση και σε επίσημα γεγονότα π.χ. επέτειο, τελικό Champions League κλπ.
Μετά έχεις μία μικρή γκόμενα για να παίζεις, την οποία αλλάζεις κάθε 2 χρόνια περίπου για ποικιλία.
Και τέλος έχεις και τις πουτάνες για τα χοντρά.

Έτσι είναι όλοι χαρούμενοι και ο γάμος επιτυχημένος.
Αυτό ακριβώς, γκομενίτσα αλλά χωρίς ξεμυαλίσματα και γεροντοέρωτες (αλλιώς μακριά) ή / και πουτανίτσα μια φορά το μήνα - 3μηνο κλπ κλπ, όσο δλδ η τσέπη σου βαστάει... Και την γυναίκα βασίλισσα, δις την εβδομάδα άντε τρις, ένα καλό ### !!!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.348
Πόντοι
3.506
Εγώ είμαι της άποψης ότι την γυναίκα πρέπει να την έχεις βασίλισσα.
Τη γαμάς μόνο για τεκνοποίηση και σε επίσημα γεγονότα π.χ. επέτειο, τελικό Champions League κλπ.
Μετά έχεις μία μικρή γκόμενα για να παίζεις, την οποία αλλάζεις κάθε 2 χρόνια περίπου για ποικιλία.
Και τέλος έχεις και τις πουτάνες για τα χοντρά.

Έτσι είναι όλοι χαρούμενοι και ο γάμος επιτυχημένος.
Ισως να ακουστώ γραφικός μαν, αλλά ποτέ δεν υπήρξα άπιστος μέσα σε μια σχέση ! :hi:
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
36
Like
3.233
Πόντοι
5.355
Αν δεν υπάρχει χημεία, μην το ξεκινήσεις καν!

Η χημεία είναι απλή. Ή υπάρχει ή δεν υπάρχει. Αν δεν υπάρχει, μην το ξεκινήσεις καν, μακροπρόθεσμα θα είναι χαμένος χρόνος. Το ένα θα σου μυρίζει και το άλλο θα σου ξινίζει και το μόνο που θα θες θα είναι να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια.

Εγώ βέβαια με τις χημικές αλληλεπιδράσεις τα έχουμε τσουγκρίσει λίγο, άμαν σκεφτείς ότι σπανίζει η χημεία μου να σμίξει με άλλη. Μου κάνει τα δικά της.

Η χημεία υπάρχει στον έρωτα, στη φιλία και όπου υπάρχει ανθρώπινη επαφή. Είναι λες και ψάχνουμε συμβατούς δότες, όπου τα δείγματα που θα είναι βατά, θα είναι ελάχιστα και συνήθως χρειάζεται πολύς καιρός για να βρεθούν.
Ίσως να μην βρεθεί και ποτέ ένας συμβατός δότης, ίσως να μην σταυρωθούν ποτέ οι δρόμοι αυτών των ανθρώπων που θα ταιριάζουν σαν δυό σταγόνες νερό, σαν μια αγκαλιά που κουμπώνει λες και αυτοί οι δύο άνθρωποι μοιάζουν ένα.
Αυτό είναι χημεία.

Υπάρχουν αυτοί, οι τυχεροί που εναρμονίστηκαν οι χημείες τους και έζησαν το απόλυτο. Υπάρχουν και άλλοι όπου η χημεία υπήρχε αλλά τα εμπόδια ήταν ανυπέρβλητα. Εκεί καταριέσαι θεούς και δαίμονες που έφεραν ένα τέτοιο άνθρωπο στη ζωή σου και δεν μπορείς να ζήσεις μαζί του όλα τα πυροτεχνήματα και όλες τις εκρήξεις του είναι σου.

Η χημεία δεν έχει να κάνει ούτε με εμφάνιση, ούτε με χαρακτήρα.
Είναι κάτι ανεξήγητο που σμίγει τους ανθρώπους, είναι κάτι μαγικό, απροσδιόριστο. Και όπως σμίγει, άλλο τόσο χωρίζει.
Γιατί η χημεία απλά υπάρχει, δεν δημιουργείται.

Γράφει η •Αντζέλικα Θεοφανίδη•✓
____________✍️
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
1
Like
7.534
Πόντοι
2.306
Αν δεν υπάρχει χημεία, μην το ξεκινήσεις καν!

Η χημεία είναι απλή. Ή υπάρχει ή δεν υπάρχει. Αν δεν υπάρχει, μην το ξεκινήσεις καν, μακροπρόθεσμα θα είναι χαμένος χρόνος. Το ένα θα σου μυρίζει και το άλλο θα σου ξινίζει και το μόνο που θα θες θα είναι να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια.

Εγώ βέβαια με τις χημικές αλληλεπιδράσεις τα έχουμε τσουγκρίσει λίγο, άμαν σκεφτείς ότι σπανίζει η χημεία μου να σμίξει με άλλη. Μου κάνει τα δικά της.

Η χημεία υπάρχει στον έρωτα, στη φιλία και όπου υπάρχει ανθρώπινη επαφή. Είναι λες και ψάχνουμε συμβατούς δότες, όπου τα δείγματα που θα είναι βατά, θα είναι ελάχιστα και συνήθως χρειάζεται πολύς καιρός για να βρεθούν.
Ίσως να μην βρεθεί και ποτέ ένας συμβατός δότης, ίσως να μην σταυρωθούν ποτέ οι δρόμοι αυτών των ανθρώπων που θα ταιριάζουν σαν δυό σταγόνες νερό, σαν μια αγκαλιά που κουμπώνει λες και αυτοί οι δύο άνθρωποι μοιάζουν ένα.
Αυτό είναι χημεία.

Υπάρχουν αυτοί, οι τυχεροί που εναρμονίστηκαν οι χημείες τους και έζησαν το απόλυτο. Υπάρχουν και άλλοι όπου η χημεία υπήρχε αλλά τα εμπόδια ήταν ανυπέρβλητα. Εκεί καταριέσαι θεούς και δαίμονες που έφεραν ένα τέτοιο άνθρωπο στη ζωή σου και δεν μπορείς να ζήσεις μαζί του όλα τα πυροτεχνήματα και όλες τις εκρήξεις του είναι σου.

Η χημεία δεν έχει να κάνει ούτε με εμφάνιση, ούτε με χαρακτήρα.
Είναι κάτι ανεξήγητο που σμίγει τους ανθρώπους, είναι κάτι μαγικό, απροσδιόριστο. Και όπως σμίγει, άλλο τόσο χωρίζει.
Γιατί η χημεία απλά υπάρχει, δεν δημιουργείται.

Γράφει η •Αντζέλικα Θεοφανίδη•✓
____________✍️
Χημεια ή καυλα τυπε?
αυτα με τις φυσικοχημειες κλπ δεν τα καταλαβαινω ιδιαιτερα.
Καποια σου βγαζει σεξουαΛικη ελξη περισσοτερο απο καποια αλλη. Αν της κανεις κι εσυ το ιδιο πετυχε το γλυκο και περνατε ωραια.
Δν ειναι δα κι επιστημη.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
396
Like
771
Πόντοι
81
βασικα τι ερωτας κ μπουρδες...αν εισαι απο 15 εως 25-26 βαρια αντε να πεις οτι ερωτευονται τα παιδακια ,μετα απο αυτες τις ηλικιες δεν υφισταται τπτ απο αυτα τα ρομαντικα.... μετα γαμησια,σχεσεις συμφεροντων,αλλαξοκωλιες κτλ
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom