Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.498
Κριτικές
1
Like
7.517
Πόντοι
2.306
Συγχαρητήρια για την παρατηρητικότητα, η πραγματική ημερομηνία είναι πολύ χαρακτηριστική για να την παραθέσω.
Τυπε αν πεις την ημερομηνια δηλαδη ο αντρας της εδω θα παρει χαμπαρι τη φαση?
μηπως υπερβαλλεις λιγακι?
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
218
Κριτικές
14
Like
3.329
Πόντοι
731
Τυπε αν πεις την ημερομηνια δηλαδη ο αντρας της εδω θα παρει χαμπαρι τη φαση?
μηπως υπερβαλλεις λιγακι?
Kαθόλου. Δεν θέλω να της προκαλέσω πρόβλημα, σέβομαι όσα μας μοιραστήκαμε κάποτε.
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
218
Κριτικές
14
Like
3.329
Πόντοι
731
Το έχω πάθει με παντρεμένη: γούσταρε τρελά όσο ήταν παντρεμένη και πηδιόταν χωρίς αύριο, και εξαφανίστηκε όταν χώρισε. Ίσως η εξήγηση να είναι ότι την εξίταρε το παράνομο, χωρίς αυτό μετά δεν ήταν το ίδιο διεγερτική η φάση για τον εγκέφαλό της.

Οι χωρισμένες με παιδιά, κυρίως με μικρά παιδιά που ζούνε μαζί τους σχεδόν αποκλειστικά, είναι μία ιδανική κατηγορία εάν θέλεις ένα καλό πήδημα χωρίς ιδιαίτερες δεσμεύσεις και ανούσιες ''εξόδους'' και διασκεδάσεις. Και σου επιτρέπουν έτσι να παίζεις μπάλα και αλλού.

Σε κάθε περίπτωση θέλει προσοχή διότι μπορεί να εμπλακείς συναισθηματικά μαζί της (αν το ''γλυκό'' είναι πολύ καλό) και μην τυχόν γκαστρώσεις καμία πάνω στην καύλα, κάτι το οποίο μπορεί εκείνη σκοπίμως να επεδίωξε..
Τύπε μου, όταν χώρισε εξαφανίστηκε γιατι είχε πάει στον επόμενο
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
229
Like
222
Πόντοι
21
Καλά. Μερικές το έχουν κάνει επάγγελμα.
 

Nikos Papafiggos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2024
Μηνύματα
32
Like
131
Πόντοι
0
Η προσσωπική μου εμπειρία με παντρεμένες που αργότερα ήταν σε διάσταση-χωρισμένες είναι πως μετά την όποια μορφώ χωρισμού, αλλάζουν άρδην. Εκτός αυτού το μυαλό τους μπαίνει σε άλλο mode, του να βρούν έναν σύντροφο όχι μονο για να κάνουν σεξ, αλλά και για να φροντίσει τυχόν παιδια. Κάνουν σχεδόν τα πάντα, αλλά έχουν στο μυαλό τους πως να σε τυλίξουν, αν έχεις ένα κάποιο σχετικό εισόδημα. Βεβαια αν τις γνωρίσεις παντρεμένες είναι λυσσάρες και τις εξιτάρει το απαγορευμένο. Με όσες είχα μπλέξει όσο ήταν ακομα με τον σύζυγο, έρχονταν με το μάτι να γυαλίζει και έκαναν πράγματα που δεν το περίμενες. Στελέχη επιχειρήσεων, εκπαιδευτικοί, λογίστριες και γενικά άτομα που φαίνονταν συντηρητικά και να γίνονται παρτούζες, ρουφοκωλάδες, στραποναρίσματα με ότι υπάρχει, ψαλίδια και χώρια πόσα άλλα ζήταγαν και μετά πήγαιναν στον άντρα τους και δεν του έπαιρναν ούτε πίπα (γιατί για ποιά την πέρασες;). Οι ίδιες μετά το χωρισμό, όμως, οκ πηδιόσαντο, αλλά το έπαιζαν και πιο συντηρητικές μπας και ξεγελάσουν κανέναν μαλάκα. Μακριά και αλάργα μάγκες.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.547
Πόντοι
3.506
αν τις γνωρίσεις παντρεμένες είναι λυσσάρες και τις εξιτάρει το απαγορευμένο. Με όσες είχα μπλέξει όσο ήταν ακομα με τον σύζυγο, έρχονταν με το μάτι να γυαλίζει και έκαναν πράγματα που δεν το περίμενες. Στελέχη επιχειρήσεων, εκπαιδευτικοί, λογίστριες και γενικά άτομα που φαίνονταν συντηρητικά και να γίνονται παρτούζες, ρουφοκωλάδες, στραποναρίσματα με ότι υπάρχει, ψαλίδια και χώρια πόσα άλλα ζήταγαν και μετά πήγαιναν στον άντρα τους και δεν του έπαιρναν ούτε πίπα (γιατί για ποιά την πέρασες;).
Μετά το διαζύγιό μου, έχω αρκετή εμπειρία με παντρεμένες οι οποίες και αποτελούν (και λόγω ηλικίας πλέον) το πρωταρχικό μου target group. Από την μέχρι τώρα εικόνα που έχω σχηματίσει, τα όσα γράφεις ισχύουν στο 80% των περιπτώσεων. Γενικά πάντως, η εμπειρία με μια παντρεμένη που της έχεις πηδήξει τα μυαλά και την έχεις ανεβάσει ως καυλιάρα, είναι κορυφαία.
 

Nikos Papafiggos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2024
Μηνύματα
32
Like
131
Πόντοι
0
Μετά το διαζύγιό μου, έχω αρκετή εμπειρία με παντρεμένες οι οποίες και αποτελούν (και λόγω ηλικίας πλέον) το πρωταρχικό μου target group. Από την μέχρι τώρα εικόνα που έχω σχηματίσει, τα όσα γράφεις ισχύουν στο 80% των περιπτώσεων. Γενικά πάντως, η εμπειρία με μια παντρεμένη που της έχεις πηδήξει τα μυαλά και την έχεις ανεβάσει ως καυλιάρα, είναι κορυφαία.
Με παντρεμένες ναι. Με χωρισμένες όχι, γιατί κρύβονται απο πίσω ατζέντες
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Να παραθέσω κι εγώ τις εμπειρίες μου.
1)30αρα βαρέων βαρών (τώρα 40) τα έκανε όλα και με όλους.Πλέον και επαγγελματικά,οι γνώστες θα την ξέρουν και από αγγελίες.
2)Καλό τυπάκι,30 με 35,με πολυ στενό μουνί αν και με χιλιόμετρα.Ασκήσεις Κέγκελ έκανε,θαυματουργές.Κατά βάθος πιστεύω έψαχνε/ήθελε σύζυγο και πατριό για το παιδί.Στα μειον οτι εστελνε φωτος με προσωπο.Δεν σκεφτοταν εναν πιθανο διασυρμο;Τι θα έλεγε μετα σε γονεις και παιδι;
3)35 στα 40 απο πρωην ΕΣΣΔ.Αξιοπρεπης,μειναμε στο διαδικτυακο χαμουρεμα.Προτεραιοτητα το παιδι της,μια φορα την συναντησα για καφε.
4)Επίσης 5 στα 40 απο πρωην ΕΣΣΔ.Δεν εχω λογια..Ειμαι σπιτι της και η μικρη στο διπλα δωματιο κοιμαται.Με γλειφει,την γλειφω και σηκωνομαι να βαλω καποτα.Εβαλε τα κλαματα,ηθελε να την γαμησω χωρις σκουφο.Ο στοχος ηταν να μεινει εγκυος για να παντρευτουμε.Λυπηθηκα για την μικρη,σε τι περιβαλλον μεγαλωνε και τι θα ειχε δει/ακουσει..
5)Αν το παιδι είναι πολυ μεγαλο,δηλαδη μιλαμε για μιλφ,γραφφουμε εδω ή υπαρει ειδικη σελιδα; :grin: :grin:
Με την 2) πλεον κανουμε σεξ καπου καπου
 

CockaLinos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
23
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες ήρθε... Από την στιγμή που τη πήρα από τον σταθμό των τρένων την έπιασα στα γλωσσόφιλα (πήγε να με φιλήσει στο μάγουλο χαχαχαχαχαχα)!

Πάμε στο δωμάτιο, μπαίνω να κάνω ένα μπάνιο μου λέει κι έρχομαι... Ναι περιμένω της λέω...

Μπουκάρω μετά από 2 λεπτά στη ντουζιέρα, τη κολλάω στο τοίχο, της γλύφω τη πλάτη και της παίζω τη κλειτορίδα, μόλις ήταν έτοιμη να χύσει τη γυρνάω και πάω να τη πάρω στα όρθια (ακα, αφού τη ρώτησα και μου έδωσε το οκ...)! Δεν βόλευε όμως και την ξαναγύρισα όπως στην αρχή... Μόλις ήταν πάλι έτοιμη να χύσει τη πάω στο κρεβάτι και της δίνω το μουνί στο χέρι! Στο πρώτο γαμήσι που της έριξα, έχυσε 4 φορές!

Αν γινόταν να με "έπαιρνες" εκεί μπροστά στον σταθμό των τρένων θα το έκανες, μου είπε κάποια στιγμή που συζητούσαμε τα πεπραγμένα...

Γυναικάρα, 1,80 (πιο ψηλή από εμένα) και με στήθος 5αρι (το οποίο χωρίς σουτιέν δεν στεκόταν όρθιο φυσικά), μέχρι να τη πάρω 2 φορές ένοιωθα ότι δεν ήταν για τα κυβικά μου (προφανώς αυτή δεν το ένοιωσε αυτό το πράγμα... χαχαχαχα).

Συζητούσαμε χαλαρά τα προσωπικά μας για τις οικογένειες κτλ και μετά έπεφτε γαμήσι, ακομπλεξάριστη τελείως η γκόμενα και συνειδητοποιημένη!

Γενικά περάσαμε 1,5 ημέρα (2 διανυκτερεύσεις) όπου έφαγε πολύ πούτσα κι εγώ γύρισα στη γυναίκα μου ανανεωμένος και η σχέση μας πάει πολύ καλύτερα! Η χωρισμένη έφυγε χορτάτη και μου είπε ότι... έκανα πολύ καλά τη δουλειά μου...........

Τον επόμενο μήνα πιθανότατα να πάω εγώ στον τόπο της για 1 διανυκτέρευση.....
Από Βόρειο Ελλάδα η τύπισα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom