Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
sexy11.jpg
Πολύ τα γουστάρω, τα θέλω στο στόμα μου!!!
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
παντως για ενημερωση σας ο Κυριος που εγραψε για τα εργοστασια εχει φαει χυλοπιτες απο εμας πολλες ,ηρεμα το λεω!!!:grin::grin::grin::grin::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
εννοεις σε μηνυματα, γιατι απο κοντα δεν το κοβω να πηγαινει καν :lying-face::cheesy::cheesy::cheesy:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
εννοεις σε μηνυματα, γιατι απο κοντα δεν το κοβω να πηγαινει καν :lying-face::cheesy::cheesy::cheesy:
Υπάρχουν και καλητερα πράγματα για να περνάμε καλά στην ζωή μας όσο για τής χιλοπιτες έχω γίνει επιλεκτικός πολύ παρτουζοπατσαβουρες δεν γαμαω εκτός και αν με πληρώσουν
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Όσο για τα εργοστάσια οι ιερόδουλες έχουν τουλάχιστον παιδιά και που λείπει πολύ από τον υπεύθυνο του σινεμά και έχει σπουδάσει και πολιτικός μηχανικός αλλά είναι αντικοινωνικος και απόλυτος με κάποιους πελάτες που έχουν αφήσει περιουσία στο σινεμά
 

Averel Dalton

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2021
Μηνύματα
12
Like
38
Πόντοι
0

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δεν θα έπρεπε να είσαι στην φάμπρικα για τα είκοσι ευρώ που έλεγες, αυτόκλητε πορτιέρη του νήματος?
Εεε σε φάμπρικα εργαζομε και εγώ και τα 12 ευρω είσοδο είναι 6 ώρες δουλειάς άλλοι περνούν σύνταξη και αφήνουν το ρεύμα απλήρωτο για να βγει το γούστο ντροπή
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Εεε σε φάμπρικα εργαζομε και εγώ και τα 12 ευρω είσοδο είναι 6 ώρες δουλειάς άλλοι περνούν σύνταξη και αφήνουν το ρεύμα απλήρωτο για να βγει το γούστο ντροπή
Κυριε John Fatsea, μπορείς σε παρακαλώ να μας μιλήσεις λίγο για τον εαυτό σου? Νομίζω είσαι το απόλυτο διαμάντι του site.
Τι αετός είσαι ρε μάγκα? Πραγματικά δεν έχω ξανά συναντήσει τέτοια αντίληψη πραγματικότητας και γραφή!
Εάν πάλι είσαι τρόλ, είσαι ότι πιο ταλαντούχο σε έγγραφο λόγο.
Αδικείσαι!
Γράψε ένα βιβλίο, μια προσουρα, κάτι να σε θαυμάζω!
Πιστεύω ότι δεν μπορείς να χάσεις σε αντιπαράθεση με κανένα, είσαι αγνή, καθαρή περσόνα.
Δεν είναι η redhead nympho το αστέρι εδώ μέσα (παρεπιπτόντως, σας χαιρετίζω κυρία μου) ούτε ο n. smirni στις ενημερώσεις, είσαι εσύ John Fatsea...
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Κυριε John Fatsea, μπορείς σε παρακαλώ να μας μιλήσεις λίγο για τον εαυτό σου? Νομίζω είσαι το απόλυτο διαμάντι του site.
Τι αετός είσαι ρε μάγκα? Πραγματικά δεν έχω ξανά συναντήσει τέτοια αντίληψη πραγματικότητας και γραφή!
Εάν πάλι είσαι τρόλ, είσαι ότι πιο ταλαντούχο σε έγγραφο λόγο.
Αδικείσαι!
Γράψε ένα βιβλίο, μια προσουρα, κάτι να σε θαυμάζω!
Πιστεύω ότι δεν μπορείς να χάσεις σε αντιπαράθεση με κανένα, είσαι αγνή, καθαρή περσόνα.
Δεν είναι η redhead nympho το αστέρι εδώ μέσα (παρεπιπτόντως, σας χαιρετίζω κυρία μου) ούτε ο n. smirni στις ενημερώσεις, είσαι εσύ John Fatsea...
Ότι μπορούμε κάνουμε φίλε μου για την ώρα εργασία και χαρά αργότερα μετά σεξ φάει κακκα και ύπνο
 

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
667
Πόντοι
81
Κυριε John Fatsea, μπορείς σε παρακαλώ να μας μιλήσεις λίγο για τον εαυτό σου? Νομίζω είσαι το απόλυτο διαμάντι του site.
Τι αετός είσαι ρε μάγκα? Πραγματικά δεν έχω ξανά συναντήσει τέτοια αντίληψη πραγματικότητας και γραφή!
Εάν πάλι είσαι τρόλ, είσαι ότι πιο ταλαντούχο σε έγγραφο λόγο.
Αδικείσαι!
Γράψε ένα βιβλίο, μια προσουρα, κάτι να σε θαυμάζω!
Πιστεύω ότι δεν μπορείς να χάσεις σε αντιπαράθεση με κανένα, είσαι αγνή, καθαρή περσόνα.
Δεν είναι η redhead nympho το αστέρι εδώ μέσα (παρεπιπτόντως, σας χαιρετίζω κυρία μου) ούτε ο n. smirni στις ενημερώσεις, είσαι εσύ John Fatsea...
και ομως το πιστεψε!!!!:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπέρα ! Θα πάει κανεις σήμερα ;
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
και ομως το πιστεψε!!!!:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Έχεις πικραθει από τον ανεκπλήρωτο έρωτα σου,για τονJohn Fatseas... Είσαι σίγουρα ερωτευμένη μαζί του και προσπαθείς να τον αντικαταστησεις.
Μάταια....
Ότι και να κάνεις. Και ο John το ξέρει.
Ποιός άλλος κορίτσι μου μπορεί να σου μιλήσει για έρωτα, πολιτική, κοινωνία και ηθική ενώ ταυτόχρονα προσπαθει να σε πηδήξει σε μια πρόταση?
Μόνο αυτός! Και μόνο αυτός βέβαια μπορεί να καταλάβει τι λέει!!!! Αν μπορεί....
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Έχεις πικραθει από τον ανεκπλήρωτο έρωτα σου,για τονJohn Fatseas... Είσαι σίγουρα ερωτευμένη μαζί του και προσπαθείς να τον αντικαταστησεις.
Μάταια....
Ότι και να κάνεις. Και ο John το ξέρει.
Ποιός άλλος κορίτσι μου μπορεί να σου μιλήσει για έρωτα, πολιτική, κοινωνία και ηθική ενώ ταυτόχρονα προσπαθει να σε πηδήξει σε μια πρόταση?
Μόνο αυτός! Και μόνο αυτός βέβαια μπορεί να καταλάβει τι λέει!!!! Αν μπορεί....
Η ουσία παίζει ρόλο παίδες ότι δίνουμε 12 ευρω είσοδο και η πιθανότητα να περάσει καλά η η τσαπου μας είναι 20% οπότε ρίσκο εγώ λέω καλητερα να πάμε σε ένα ΟΠΑΠ play ίσως φύγουμε με λεφτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom