Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Jokerdreamer

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
20
Like
25
Πόντοι
0
Παιδια ως καινουριος ψηνομαι να παω πεμπτη η παρασκευη απαογευμα να δω τι παιζει..ας ελπισουμε να χει ενδιαφερον:grin::grin:
 

Johnnyxx

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
13
Like
22
Πόντοι
0
Δεν γνωριζω φιλε...θα ηταν καλο να πηγαινε και κανενα ζευγαρι αλλα απο οτι βλεπω αυτο συμβαινει σπανιως
Ακριβώς. Και εγώ δεν έχει τύχει να πάω ακόμα μιας και δεν έχω βρει ακόμα την ευκαιρία
 

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
667
Πόντοι
81
sexy11.jpg
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Να μας πειτε ποτε θα ξαναπατε παιδια...καταπληκτικο μουνακι και βυζακια
Στα εργοστάσια της περιοχής έχει καλητερα και ποίο φθηνά εκεί μέσα πάτε όλοι για την διαστροφή δεν υπάρχει κανένας φυσιολογικός
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
2
Like
2.543
Πόντοι
456
παιδια υπαρχουν μαγαζια που λειτουργουν μετα τις 12 ????? τις καθημερνές τις ωρες πηγαινε ο κοσμος ????? και σε ποια μαγαζια παει ο κοσμος ο πιο πολύς
 
Τελευταία τροποποίηση:

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
Στα εργοστάσια της περιοχής έχει καλητερα και ποίο φθηνά εκεί μέσα πάτε όλοι για την διαστροφή δεν υπάρχει κανένας φυσιολογικός
ρε φίλε πόσο μαλάκας και αγάμητος είσαι...δεν έχεις να κάνεις τίποτα καλύτερο στη ζωή σου από το να σχολιάζεις τους πάντες...πέραν φυσικά το ότι γράφεις όλο μαλακίες...
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
ρε φίλε πόσο μαλάκας και αγάμητος είσαι...δεν έχεις να κάνεις τίποτα καλύτερο στη ζωή σου από το να σχολιάζεις τους πάντες...πέραν φυσικά το ότι γράφεις όλο μαλακίες...
Εσύ ίσως ανοικεις στους μη φυσιολογικόυς πρέπει την Πενταδάκτυλη να την έχεις γκόμενα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

Jokerdreamer

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
20
Like
25
Πόντοι
0
Στα εργοστάσια της περιοχής έχει καλητερα και ποίο φθηνά εκεί μέσα πάτε όλοι για την διαστροφή δεν υπάρχει κανένας φυσιολογικός
Κατ αρχην φαντασου ποσο οντως σχολιαζεις απλα για να πεταξεις την μαλακια σου ενω πριν απο 6 7 απαντησεις εχω γραψει οτι δεν εχω παει καν...get a life
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Κατ αρχην φαντασου ποσο οντως σχολιαζεις απλα για να πεταξεις την μαλακια σου ενω πριν απο 6 7 απαντησεις εχω γραψει οτι δεν εχω παει καν...get a life
Δεν γράφω αποκλειστικά για εσένα γενικά γράφω και δεν βγάζω εμένα από έξω γιατί και εγώ πάω παριπου 6 χρόνια και συνολικά ποσά σε εισιτήρια είναι Πάνο από 4,500 ευρώ και το αποτέλεσμα είναι να με λένε λυγουρι και μαλακά γράφω αποκλειστικά για εμένα
 

Jokerdreamer

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
20
Like
25
Πόντοι
0
Δεν γράφω αποκλειστικά για εσένα γενικά γράφω και δεν βγάζω εμένα από έξω γιατί και εγώ πάω παριπου 6 χρόνια και συνολικά ποσά σε εισιτήρια είναι Πάνο από 4,500 ευρώ και το αποτέλεσμα είναι να με λένε λυγουρι και μαλακά γράφω αποκλειστικά για εμένα
Αδερφε μ τοτες νομιζω οντως πρεπει να προτιμησεις το αλλο που προτεινες ο ιδιος..στο μυαλο μ ετσι το χω οτι δεν νομιζω να αξιζει να πηγαινεις συνεχεια αλλα οκ γουστα ειναι αυτα αν σ αρεσει τπτ δεν ειναι λαθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom